Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.03.2013., 12:13   #1441
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Evo jedan unicum,kao najbolji igrac
Opet se brkaju kruške i jabuke. Svaki unicum nije vrhunski igrač. Status unicuma možemo na svojim accountima napumpati i ti i ja, ali daleko smo mi od vrhunskih igrača. Exponencijalno daleko. Nekoliko parseka!!
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Samo baciti oko na tenkove s kojima je igrao.
Baš gledam; 507 partija sa batchatom 71% pobjeda, 304 partije sa E-50 70% pobjeda, 200 partija sa Pattonom, 75% pobjeda. Pa iako je sve s platoonom: Bravo!
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Nebi se čudio da je to netko iz WG-a,imaju oni alate kako da si namjeste pobjede svaki put Ili,u 80% slučajeva...
Ili, što je puno logičnije za zaključiti, njihov visok wr se može opisati ovako:

Klan Joke, njih četiri bliska prijatelja, igraju isključivo u platunima u kojima gotovo uvijek pobjeđuju. Na kraju krajeva, to im je i motto klana: "Make fun of random before it makes fun of you."

Zar je to toliko teško za shvatiti? To si mogal i sam zaključiti samo da si malo dublje zagrebal ispod površine...
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Jer,kako objasniti tank history? Ili je ulupao HRPU eura u free exp i lovu (teško,previše love),ili ima veze s WG-om...
Kako ti znaš koliko je za nekoga previše love?????

Uostalom, naprimjer može se i ovakav scenario pretpostaviti: lik igra od Alfe, što se može zaključiti po PzKpfw V-IV Alpha u njegovoj garaži. Od kud znamo da se nije nabral zlata prije dok se još moglo preko tih bonus kodova i slično??
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Pazi ovo:

Tetrarch 364 odigranih 326 pobjeda

Apsolutno nemoguće,u barem 30% slučajeva u tako niskim tier borbama se vlastiti tim međusobno poubija do bola
Baš apsolutno nemoguće? To govoriš iz prevelikog iskustva ili...?

Evo, par postova iznad, identična priča, da ti skrenem pažnju ako nisi pročitao:
Citiraj:
Autor Sepultribe Pregled postova
i da nisu krenuli clan warovi nebi nikad niti išao na nijedan tenk nego bi samo pičil s Bt-2 jer s svojim platunom skoro svaku partiju pobijemo cijeli tim


@Thoroughbred, nisi u pravu, bez uvrede, i sa punim štovanjem, pišeš same gluposti!

Zadnje izmijenjeno od: Vragoder. 13.03.2013. u 12:23.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 12:38   #1442
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
Jedna dobra od maloprije

Audi45 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.03.2013., 13:07   #1443
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Iskreno, ja jos nisam naisao u randomu na nekog od tih famoznih mahera, koji navodno postoje, a nitko ih nije vidio, odnosno svi ih vidimo i srecemo i mogu samo reci da nisu nis posebno.
igral sma protiv ovih par balkanaca kaj su u top50 recimo i nis..likovi kuze igraju i to je to.
za ovu igru nije potreban neki pretjerano dobar motoricki skill kao npr za neke FPS-ove
samim time ne smatram likove koji su po statistikama u vrhu nikakvim vrhunskim igracima
WOT je fakat teska arkada sa velikim faktorom srece.
nis vise.
po kolicini frustracije je definitivno number one!
wot=nabrijes tenk, perkove, equipment, skillove. ukljucis mozak i molis krunicu da dobijes par koliko toliko normalnih likova koji kuze. i to je to.
ili platooniras i u startu si postavis malo vece sanse za pobjedu. moguce je i da tri lika doslovno pojedu cijeli team dobrih igraca.
iskustvo...naravno
broj bitaka, nije nuzno da ces napredovat ak si dilajla i nemas srece.
vidio sam CUDA u ovih 11k bitaka po periodima kad sam se vracao u WOT.
CUDA NEVIDJENA!

velis Vragoder..super igrac..onda velis hebesstatse pa velis super 70% iako je u platoonu nema veze bravo..lol smijesno.
jel pricamo o jedinkama ili platoon ekipi?

Zadnje izmijenjeno od: gsxr750k9. 13.03.2013. u 13:22.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 13:12   #1444
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Vragoder => Izgleda da moram u potragu za unicum platoonom
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 13:25   #1445
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
velis Vragoder..super igrac..onda velis hebesstatse pa velis super 70% iako je u platoonu nema veze bravo..lol smijesno.
Ne izvlači me iz konteksta molim. Hvala!
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 13:38   #1446
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Ne izvlači me iz konteksta molim. Hvala!
kaj se uzrujavas ? nisi li to rekao?
to nije nikakav kontekst. ti si to napisao.
a kad vec cjepidlacimo vidim da is dobro teoretski potkovan, sve kuzis, doduse masa toga mi zvuci kao copy/paste i to..
nisam citao cijeli topic, kjel igras ti uopce WOT?
kakav si player imas link od svog profila?
kad vec cimas TB-a jel prica iz iskustva il kaj?
ajmo se uplatunirat imam tenk kojeg tiera trebas.
jel poznas kojeg "unicum" igraca uopce?
nemoj se ljutit ja se slazem u vecini stvari s tobom.
a slazem se i sa TB-om
ali vec sma milion put rekao da je truth somewhere in between

p.s. sad sam takvu partiju imal sa BC25 da sma se htio ufurat u vodu iz protesta nakon privh 2 minute kad sma vidio kaj rade ovi moji.
na kraju smo dobili igrao sma kao zadnji retard, 2k damagea katastrofa, kamikaza po mapi. na njubare odgovorio njubarskom taktikom.
srezala me arty, nastavil gledat moju ekipu..PRESTRASNO!
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 13:51   #1447
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
kaj se uzrujavas ?
Zamolio sam te da me ne izvlačiš iz koteksta, ljudski, pristojno, a ne uzrujano. A to što me ti sa ovim smajlijom možda pokušavaš izrugat i smjestit u "mladež i droge", to mi onda više govori o tebi nego što želim znati.
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
nisi li to rekao?
to nije nikakav kontekst. ti si to napisao.
Ne. Reći ili napisati nešto u kontekstu je jedno, a kada se izvuče iz konteksta onda se sa izjavom može manipulirati. Baš kao što si i sam napravio.

itd, tldr,
Ako se ne slažeš s nečim što pišem, quotaj, obrazloži, argumentiraj, odgovori, pa idemo dalje u raspravu!

Zadnje izmijenjeno od: Vragoder. 13.03.2013. u 13:56.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 14:03   #1448
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Zamolio sam te da me ne izvlačiš iz koteksta, ljudski, pristojno, a ne uzrujano. A to što me ti sa ovim smajlijom možda pokušavaš izrugat i smjestit u "mladež i droge", to mi onda više govori o tebi nego što želim znati.

Ne. Reći ili napisati nešto u kontekstu je jedno, a kada se izvuče iz konteksta onda se sa izjavom može manipulirati. Baš kao što si i sam napravio.

itd, tldr,
Ako se ne slažeš s nečim što pišem, quotaj, obrazloži, argumentiraj, odgovori, pa idemo dalje u raspravu!
ma gle vidim da si sparanoiziran lik. ovaj smiley je bio cugica, trebal sma stavit ovog sa kriglom, jbg. zivio ti meni i to..
uopce mi nije namjera raspravljat se s nekim i uvjeravat nekog. nemrem uvjerit svoje dijete od 5 godina, a kamoli nekog odraslog.
nisi mi u potpunosti odgovorio na postavljena pitanja, ni prije ni sad.

Citiraj:
to mi onda više govori o tebi nego što želim znati.
nemoj mi samo psiholoski profil pocet radit
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 14:11   #1449
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Ma ja volim kvalitetnu raspravu,ali ja mislim da se možemo složiti da se ne možemo složiti i gotovo,jednostavno ne postoji odgovor na pitanja i tvrdnje koje se ovdje postavljaju,no zanimljivo je čuti svačija razmišljanja,ja se s tobom vragoder ne slažem čisto iz onoga što sam vidio,doživio,čuo od 20k igrača...generalno smo svi u pravu,no eto nismo svi sve isto doživjeli i gotovo.Za mene je onaj unicum iz JOKE-a totalni weirdo i nebi se čudio da ima neke veze s WG-om,zašto? Pa imaju i oni developere i suradnike koji igraju igru,a ovaj je u samom vrhu po postotku pobjeda,zašto se nebi iživljavao na ekipi ako može i ako mu je to cilj? Ako ima moć utjecaja na MM,itd...pa neznam tko normalan može istražit i kupit sve one tenkove u 4000 borbi bez imalo grindanja,mislim da nitko nije toliko lud tolike novce ubacit u jednu igricu,ima štelu čovjek i to je to No ajd,nije on ni najmanje bitan...samo jedan primjer čudnih likova,meni je nerealan onaj skor s tetrachom pa i ostalim tenkovima i gotovo,smatram da ima prste u pekmezu što bi se reklo i to je to...mislim da ni platoon nije dovoljan za to,realno ako su i bili u platoonu pa nisu jedini dobar platoon bili u svim tim borbama,ima ih i na protivnickoj strani,često ih susrećem i kad igram s T18,pobiju mi pola tima u roku od sekunde,da sam ja u isto takvom platoonu bilo bi napeto.

Prognoziram PCE klan kako je krenulo,svi smo ovdje profesori koliko vidim...idemo u pohod na JOKE klan??

Isto tako oko one rasprave s WR-om,da su vezani uz eff kao penis kožica,apsolutno ne mora značit...ima loših igrača u dobrom platoonu koji skupljaju pobjede kao mamić lovu,a ni kopali,ni orali.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 13.03.2013. u 14:16.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 14:19   #1450
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
To sto ima PzKpfw V-IV Alpha nemora znaciti da je alpha tester, tenk je bio u gift shopu (greskom) kada ga je ekipa bjesomucno kupovala.
PzKpfw V-IV i M6A2E1 su također jedno vrijeme bili u prodaji.
I za onoliko free exp. morao je potrositi gro para (nije jedini), ni sa svim kodovima svijeta to nije mogao skupiti.
Frajeri igraju platoon sa tenkovima kojima je lako nadjebati ostatak tima prvih sest na listi su na neki nacin OP u svom tieru.
Pogledaj dvojicu sa tetrarch-ima cisto nabijanje WR.

I sam WG je skuzio ovakve profesionalce pa ce uvesti odvojenu statistiku za TC, CW, i random, a zatim u jednom od patcheva i za platoon.
Audi45 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.03.2013., 14:19   #1451
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
TB, nekom je 200EUR ko meni 2kn..ne mora bit weirdo da potrosi lovu.

osim toga, ja se na koncu konca uzrujam trenutno..vec nakon par minuta sam hladan ko led i idem dalje.
igra koja je prepuna sploit modova kao sto je wot, nemrem to preozbiljno shvatit.
iskjlucivo trenutni rage i kuliranje.

meni je bitno da mogu svakog pobijedit, a svako me isto tak moze i naguzit.
that's life hahahaha
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 14:28   #1452
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Sve je moguće,apsolutno sve...i moja tvrdnja,vragoderova,gsxr-ova,neznam čija sve ne...

Nema smisla pisat romane više...

Sad imam novi sistem,svaku koju izgubim s velikim tierom zbog idiota,odigram jednu s T18,eto...to je moj lijek,iskalim se na noob-ovima Sad odigrao jednu,6 komada samo tako,ko' od šale,pobio bi i više da je šta ostalo

P.S. Vragoder => Zašto nisi na EU serveru?
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 14:41   #1453
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova

P.S. Vragoder => Zašto nisi na EU serveru?
voli igrat s visokim pingom
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 15:33   #1454
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Manje budala je tamo
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 16:27   #1455
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,920
Kakva je ovo igra, kako se igra i koji je cilj u igri?
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 16:38   #1456
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Ovo je igra gdje voziš tenkove i ubijaš protivnike, igra se pomoću tipkovnice i miša, cilj je pobit sve protivnike ili zauzet bazu.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 17:09   #1457
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Evo primjer koliko KV5 zaradi s 219 ammo...nije puno,ali ako se nađeš u velikom tieru,219 pen je must have...i opet se nešto ušečeri.

Može li mi netko objasnit zašto ovo nije registriralo kao novi rekord po expu? Dobio 2541,a u bazi još uvijek stoji rekord cca 2436...ne kužim,ili sam nešto opako propustio?

__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 18:00   #1458
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Manje budala je tamo
Definitivno, "siema free zone" . Dobri stari dani nakon krivog downloada.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 18:07   #1459
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Potpis na sve

I svi pišu normalnim jezikom, nema aliena

Meni je ping tamo bio oko 90, sad je 30-50.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 18:38   #1460
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Počastio sam se s Churchillom III,engleski tenk koji je završio pod ruskom zastavom...ako netko razmislja uzet nekakav jeftini premium tenk koji ima OK zaradu,neka ne razmislja dalje

Zabava zagarantirana,taman odigrao jednu s njim,mogao sam i bolje ali Ace tanker je tu,ima bolestan reload...



Definitivno preporuka,1500 golda...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 19:05   #1461
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
TL;DR verzija: Stajem sa daljnjim sudjelovanjem u ovoj raspravi, važniji su mi dobri odnosi sa svima vama. Sve što sam imao za reći na ovu temu je tu, bilo bi možda još toga, ali nepotrebno. Ovo je da riješim par dugovanja i odgovora:

Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
velis Vragoder..super igrac..onda velis hebesstatse pa velis super 70% iako je u platoonu nema veze bravo..lol smijesno.
jel pricamo o jedinkama ili platoon ekipi?
O klanu Joke: iako imaju status unicum, smatram kako nisu super vrhunski igrači, već neki jebivjetri, upravo zbog exploitanja sistema upotrebom pub stomper tenkova i igranjem u platoonu. Oni su živi dokaz da se ne treba vjerovati sistemu, ni statusu unicum. Citiram: "Svaki unicum nije vrhunski igrač."

O tenkovima koje igra klan Joke: Usred tih pub stomper tenkova, vidio sam Batchata, E-50 i Pattona sa visokim WRom. Pošto su to high tier stomperi, za razliku od low tier stompera, pretpostavio sam kako je sa njima teže doći do takvih visokih rezultata. A za igru sa u platoonu sa high tier stomperima, da li je to samo takav "walk through the park" kao što je u low tier pub stomper platoonima, ili se ipak treba truditi? Ne znam.
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
a kad vec cjepidlacimo vidim da is dobro teoretski potkovan, sve kuzis, doduse masa toga mi zvuci kao copy/paste i to..
Dosta čitam. Copy/pastao nisam ništa, kamoli masu. Ako moji komentari izgledaju kao da imaju uporište u nečijem tuđem mišljenji ili izjavi, onda vjerojatno i imaju. Quotaj sumljive dijelove, a ja ću se potruditi naći izvor ako postoji.
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
nisam citao cijeli topic, kjel igras ti uopce WOT?
kakav si player imas link od svog profila?
Da, redovito. Osrednji player. Dva profila pod imenom Vragoder: Jedan na EU serveru, sa 1300 partija (neaktivan), te jedan na NA serveru, profil kojeg igram redovito.
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
kad vec cimas TB-a jel prica iz iskustva il kaj?
TB je iz neiskustva tvrdio da je nemoguć visok skor sa tetrachom, bez da je to dublje istražio i saznao da se radi o ogri u platoonima. A bez da je istraživao, te da je imao iskustva sa low tier platoonima kao Sepultribe, ne bi to govorio.

Što se tiče mog iskustva i veze sa tvrdnjom o kojoj cijelo vrijem govorim, ne postavljam temelje na mom skromnom iskustvu, nego na matematici: kroz X partija izgubiš i pobjediš otprilike pola pola, na to sada dodaj svoj utjecaj, dobar ili loš, dakle koliki si postotak partija prevagnuo na pobjedu ili poraz, dobiti ćeš WR viši ili niži od prosječnog WRa. Prosječni WR uzimam otprilike 50% (+/- tolerancija).
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
jel poznas kojeg "unicum" igraca uopce?
Poznam ih nekoliko. Unicum jesu po kalkulatorima, a po viđenom iz igre, sumnjam da su vrhunski igrači. Znaju pratit igru, pratit vrste vozila, reloade, hit zone itd, ali i griješe često. Uvijek mi je bilo zanimljivo slušati ih kako su im uvijek svi drugi krivi samo ne oni sami.
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
nemoj se ljutit ja se slazem u vecini stvari s tobom.
a slazem se i sa TB-om
ali vec sma milion put rekao da je truth somewhere in between
Zato sada stajem sa daljnjim sudjelovanjem u ovoj raspravi, važniji su mi dobri odnosi sa svima vama. Sve što sam imao za reći na ovu temu je tu, bilo bi možda još toga, ali nepotrebno.

Da ne govorim kako sam u svojim postovima napravio grešaka i grešaka, loših pretpostavka itd., a dok mi ih ne quotaš i ukažeš na njih, ne mogu sebe popravit.

**************************************************************************

Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Vragoder => Izgleda da moram u potragu za unicum platoonom
Ma ne, samo treba vježbati i učiti, učiniti svoju igru boljom. Ako su ti statsi bitni, sa dobrom igrom će doći i dobri statsi.
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
P.S. Vragoder => Zašto nisi na EU serveru?
Zbog frenda koji me uveo u igru. Počeo sam na EU serveru, ali na njegov nagovor sam ubrzo prešao na NA. Ping mi je oko 150, iako nije povoljan, nemam problema.
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Manje budala je tamo
Sve je u omjeru: manje igrača - manje budala!
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
I svi pišu normalnim jezikom, nema aliena
E to! Uglavnom većina razumije engleski!

Zadnje izmijenjeno od: Vragoder. 13.03.2013. u 19:19.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 19:22   #1462
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Evo primjer koliko KV5 zaradi s 219 ammo...nije puno,ali ako se nađeš u velikom tieru,219 pen je must have...i opet se nešto ušečeri.

Može li mi netko objasnit zašto ovo nije registriralo kao novi rekord po expu? Dobio 2541,a u bazi još uvijek stoji rekord cca 2436...ne kužim,ili sam nešto opako propustio?
Gleda ti se osnovni EXP, dakle skinuti svi Premium, x2 bonusi. Btw, daj ti meni sliku koliko tebi ostane para nakon što sve poplaćaš, onaj 3. tab.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 19:30   #1463
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
e to vragec!
slab sma ti ja s tim quotanjem jer nemam zivaca.
i ovo kaj sma napisal sad je vise nego zadnjih par godina na nekim forumima..izuzev topica o bnetu hahah

p.s. kaj bi se povlacil. pa niko nema nis protiv tvog misljenja.
svadje su za djecu
tak sam se skrumpiral sad da je to prestrasno.
svakog po malo.
onak bezobrazno pucanj dva i bjezi!

gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 20:12   #1464
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Gleda ti se osnovni EXP, dakle skinuti svi Premium, x2 bonusi. Btw, daj ti meni sliku koliko tebi ostane para nakon što sve poplaćaš, onaj 3. tab.
Gleda se i premium ali se ne gleda x2...piše ti sve u prvom tabu koliko sam u plusu,imam mod za to...bio bi u minusu 15 tisuća bez premiuma,s premiumom 19 tisuća plusa...dakle nakon popravaka i resupply ammo-a...

Dakle bitka me koštala cca 86 000 kredita...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 20:34   #1465
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Počastio sam se s Churchillom III,engleski tenk koji je završio pod ruskom zastavom...ako netko razmislja uzet nekakav jeftini premium tenk koji ima OK zaradu,neka ne razmislja dalje

Zabava zagarantirana,taman odigrao jednu s njim,mogao sam i bolje ali Ace tanker je tu,ima bolestan reload...

Definitivno preporuka,1500 golda...
Bio je 750 prije tjedan dana :-) .
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 20:40   #1466
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Bio je 750 prije tjedan dana :-) .
Heavy steel weekend,baš sam pglu...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 20:45   #1467
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Heavy steel weekend,baš sam pglu...
trebal si na NA server ic xD
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 21:52   #1468
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
evo lik me reportal, a njubara sam
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 22:22   #1469
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
evo lik me reportal, a njubara sam
I meni se to dogodilo masu puta,jednostavno klinci u igri koji aktivni u masu drugih igra online u kojima se vara,masu puta me prozvali cheaterom...

Btw,T34 iza tebe je bio no comment...barem 3 puta te pogodio da ti nije nikakav damage napravio,volim takve ali ne u svom timu
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 22:30   #1470
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
nmeate pojma kakve retarde imam zadnjih sat vremena...to niste vidjeli. nikad
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na