Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.01.2012., 01:53   #61
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
evo imam jedno pitanje oko vip...imam 10gb na 12 mjeseci i 31.01.2012 mi istječe ugovor s njima.

NAPOKON

nego....neželim (tj prije bih se bacio s zgrade u jamu punu tigrova koji nisu jeli mjesec dana) više imati ništa s vip....zanima me kako sad to ide? prođe taj datum i to je to? nemoram ništa vraćati u vip i nemoram ić nigdje u vip centar da kažem da neželim više ništa ili?

original kutiju i kompletnu ambalažu imam od svega što su mi dali kao i ugovor i sve račune sam uredno platio.
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 08:04   #62
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Nemoraš ništa vraćati ali se moraš odjaviti prije kraja mjeseca. Jedino nisam siguran da li to možeš preko weba il moraš ići u vip centar.
Ako se neodjaviš, uredno ćeš i dalje dobivati račune i moći ćeš koristiti net ali nećeš više bit pod ugovorom.

PS U čemu je bio problem kod njih da si nezadovoljan uslugom?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2012., 10:50   #63
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
********************

Zadnje izmijenjeno od: tor. 07.01.2012. u 13:47.
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 12:23   #64
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
A da se uozbiljiš s tim rječnikom? Mislim ono, izražavanje na razini balkanizma.

I ja imam takav paket 5Gb i nijednom nije došlo to toga.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 12:40   #65
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Jaa sam također imao problema s njim, ali šta kad u mom području samo oni imaju 3G signal. Mene su samo pokušali 2 puta shebat, al im nije išlo. Zvao službu za korisnike i riješio.
Jedina primjedba koju baš imam na njih su agenti u pozivnom. Oni kao da nisu imali nikakvu edukaciju. To je strašno!

Također ih moram pohvalit oko jednog. Kad sam krenuo s korištenjem njihove usluge još davnih dana i njihova homebox usluga. Kod mene je bio dostupa samo 2G. Kad su primjetili da nas je par ljudi ovdje uzelo tu njihovu uslugu u dosta kratkom vremenu su pojačali signal i 3G usluga mi je od tada dostupna. Naravno tu moram popljuvat T-mobile jer uopće nemaju namjeru pojačati 3G signal iako imaju odašiljače na praktički istom mjestu.

Rezime ovog je da su svi operateri smradovi i da ako ima kakvih problema ljudi se sami moraju izborit za sebe i to u 90% slučajeva dobro prođe po korisnike.
Naravno postoji puno ljudi koji se žale oko svega, a ne žele mrdnut k... da se to riješi. Za njih mogu reć samo da ko ih j. Ako nemaju 5 min vremena da se izbore za sebe nek onda plaćaju.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 13:15   #66
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Dobro a što ti još uvijek radiš na starom paketu 10GB kada si još od kraja sedmog mjeseca mogao priječi na nove tarife gdje se nakon paketa spušta brzina pa ne možeš nabijati dodatnog troška jer je ta smanjena brzina badava, pa je račun uvijek isti,

Pa neće te oni sami prebaciti na nove tarife ili paket to moraš sam, ne znaju oni koji ti paket hoćeš ili tarifu ili opciju, 10GB više ne postoji u ponudi za aktivaciju, ne kužim te???

to što se ti ne informiraš što je to novo kod tvog isp-ija nije vipov problem nego tvoj

uostalom za potrošnju ne moraš ništa zvati vip napravi svoju korisničku stranicu, ime prezime i broj pretplatne kartice na data.vipnet.hr i sve ti lijepo piše



inače 10GB je 10240MB samo za informaciju

ako ne želiš dalje koristiti otiđi do vip centra i to im reci zadnji dan ugovora jer će ti oni nastaviti pružati uslugu, ili prijeđi na nove tarife gdje se nakon paketa spušta brzina na 64kbps koja je free pa je račun uvijek isti, nije neka brzina, ali ne stvaraš si dodatni trošak na paket,
osim ako sam ne aktiviraš dodatne GB za po 29kn 1GB ili opciju noćna (flat od ponoći do 8 ujutro svaki dan) za 49kn na svoj paket, noćna ne potpada pod pad brzine niti njezin promet potpada pod promet paketa ali se treba aktivirati i platiti, te opcije ne postoje na starim tarifama na kojima si ti još uvijek a ja stvarno ne znam zašto

Zadnje izmijenjeno od: Old friend. 07.01.2012. u 14:08.
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 13:48   #67
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,943
Citiraj:
Autor d0magoj_OS Pregled postova
********************
Nauči se izražavati, s takvim rječnikom možeš dobiti jednino kaznu za prostačenje.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 14:16   #68
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Bez veze je ljut na vip samo je trebao blagovremeno priječi na nove tarife, prijelaz se plaća 100kn sa pdv-om pa svega ovoga ne bi bilo,

sada može uzeti novi ugovor od 1.2. na novim tarifama gdje je račun uvijek isti, ako će na paket aktivirati bilo što to sam odlučuje znači opcije dodatnih GB ili opciju noćnog flata, ni jedna nije obavezna, a sada pošto će biti novi ugovor ne mora ni platiti tih 100kn za prijelaz na nove tarife jer će moći aktivirati samo te nove tarife, stare na kojima je on još uvijek ni ne može više aktivirati
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 15:09   #69
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Ljudi uvjek tak kenjaju jer neznaju!

A pazi sad! Broj službe za korisnike je besplatan!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 22:03   #70
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Ekipa, jel uzimao netko nedavno VIP-ov ''homebox''? http://www.vipnet.hr/privatni-pretpl...ternet/homebox

-zanima me TO da za curu uzmem to jer tamo kod nje nema MaxADSL instalacija ni ničega, niti 3G mobilnog signala (ni od jedne mreže), ima samo 2G signal od mobilne mreže... pa ono -net i fiksni tel za 75kn mjesečno? Da nije neka navlakuša...?
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.01.2012., 22:13   #71
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Ekipa, jel uzimao netko nedavno VIP-ov ''homebox''? http://www.vipnet.hr/privatni-pretpl...ternet/homebox

-zanima me TO da za curu uzmem to jer tamo kod nje nema MaxADSL instalacija ni ničega, niti 3G mobilnog signala (ni od jedne mreže), ima samo 2G signal od mobilne mreže... pa ono -net i fiksni tel za 75kn mjesečno? Da nije neka navlakuša...?
Nije nikakva navlakuša samo dobro pročitat cijene radi dodatnih troškova.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 22:24   #72
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Nije nikakva navlakuša samo dobro pročitat cijene radi dodatnih troškova.
OK, thx.

Kakva je brzina, jel se može normalno surfat + msn?
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 22:26   #73
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
OK, thx.

Kakva je brzina, jel se može normalno surfat + msn?
može. Ako je kvalitetan EDGE signal ide i to 25 kb/sec.
čist solidno. Ako imaš koga sa smartphone-om od susjeda neka ti izmjere sa speed testom brzinu kod tebe.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 22:37   #74
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Možeš i neku gsm/umts vanjsku antenu piknuti preko ebaya, možda ti se posreći pa ga vanjska nađe mislim 3G ipak imaju dobit i do 15dBi
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 00:59   #75
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
može. Ako je kvalitetan EDGE signal ide i to 25 kb/sec.
čist solidno. Ako imaš koga sa smartphone-om od susjeda neka ti izmjere sa speed testom brzinu kod tebe.
2G signal je pun, a za 3G se ni ne čudim JER kod mene je odašiljač 500m zračne linije i isto nemam 3G (T-Mobile), ovo od cca 25kb/s će biti OK za nju i sestru, za surfanje i MSN...

-dobro je što se može isprobati kroz 15 dana pa ako ne bude ''valjalo'' vrati se oprema i bok.

Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
Možeš i neku gsm/umts vanjsku antenu piknuti preko ebaya, možda ti se posreći pa ga vanjska nađe mislim 3G ipak imaju dobit i do 15dBi
-ma ništ od toga, ali thx
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 02:29   #76
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
2G signal je pun, a za 3G se ni ne čudim JER kod mene je odašiljač 500m zračne linije i isto nemam 3G (T-Mobile), ovo od cca 25kb/s će biti OK za nju i sestru, za surfanje i MSN...

-dobro je što se može isprobati kroz 15 dana pa ako ne bude ''valjalo'' vrati se oprema i bok.



-ma ništ od toga, ali thx
Zavisi koji je odašiljač od t-mobilea antenski stup za 2G ili četka za 3G...

dalje hehe, ja se u sekundi prebacim na full edge



jedva izmjerio...



primjer DL sa RS



ispalit će na živce surfajuči na tome, nekada je postojao programčić vip.fastnet koji je optimizirao tako da si postavljao sve lošiju kvalitetu prikaza, i to je radilo mada su slike i ostalo izgledalo Bože me oprosti, danas to više ne radi, ne pomaže niti Opera turbo bitno kao što je znao vip.fastnet,

isključi slike, isključi flash, animacije... previše kompromisa, zato sam ti napomenuo za vanjsku antenu postoji i iskrina tela p-54 samo se treba zamjeniti konektor.... da znaš da postoje vanjske gsm/umts antene ima ih 10-12dBi ima i od 15dBi

ne neće bit zadovoljstva ne edge slušaj mene predugo sam na tome, da je mene bar ovako imao tko savjetovati
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 04:55   #77
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
2G signal je pun, a za 3G se ni ne čudim JER kod mene je odašiljač 500m zračne linije i isto nemam 3G (T-Mobile), ovo od cca 25kb/s će biti OK za nju i sestru, za surfanje i MSN...

-dobro je što se može isprobati kroz 15 dana pa ako ne bude ''valjalo'' vrati se oprema i bok
Na 2geja zaboravi na MSN ili Skyp video poziv.Na poslu imam 2gej i mogu ti reci da je to katastrofa za bilo kakvo posteno surfanje.Navecer jos nekako, ali preko dana kada je BS oterecen razgovorima blaga katastrofa.

Zadnje izmijenjeno od: RAUL. 24.01.2012. u 05:25.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 08:59   #78
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Na 2geja zaboravi na MSN ili Skyp video poziv.Na poslu imam 2gej i mogu ti reci da je to katastrofa za bilo kakvo posteno surfanje.Navecer jos nekako, ali preko dana kada je BS oterecen razgovorima blaga katastrofa.
Chat ce mu radit normalno. Ne samo da video poziv ne radi nego i obični audio.
Da se ne može normalno surfat na vip edge-u je glupost.
Uostalom neka proba ionako ima probni period od 15 dana.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 13:33   #79
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
Zavisi koji je odašiljač od t-mobilea antenski stup za 2G ili četka za 3G...


ispalit će na živce surfajuči na tome, nekada je postojao programčić vip.fastnet koji je optimizirao tako da si postavljao sve lošiju kvalitetu prikaza, i to je radilo mada su slike i ostalo izgledalo Bože me oprosti, danas to više ne radi, ne pomaže niti Opera turbo bitno kao što je znao vip.fastnet,

isključi slike, isključi flash, animacije... previše kompromisa, zato sam ti napomenuo za vanjsku antenu postoji i iskrina tela p-54 samo se treba zamjeniti konektor.... da znaš da postoje vanjske gsm/umts antene ima ih 10-12dBi ima i od 15dBi

ne neće bit zadovoljstva ne edge slušaj mene predugo sam na tome, da je mene bar ovako imao tko savjetovati
Ma da je to kod mene onda ajd, ali njezini roditelji neće htjeti davati tolike novce (za antenu)... OK, hvala za info!

Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Na 2geja zaboravi na MSN ili Skyp video poziv.Na poslu imam 2gej i mogu ti reci da je to katastrofa za bilo kakvo posteno surfanje.Navecer jos nekako, ali preko dana kada je BS oterecen razgovorima blaga katastrofa.
Ma neće koristiti ni audio ni video nego samo eventualno MSN za dopisivanje...

Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Chat ce mu radit normalno. Ne samo da video poziv ne radi nego i obični audio.
Da se ne može normalno surfat na vip edge-u je glupost.
Uostalom neka proba ionako ima probni period od 15 dana.
Da, proba košta (samo) 9kn + koliko se potroši.

Hvala ekipa za pomoć, reći ću im da uzmu to, pa ako ne valja, lako vrate.
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 14:20   #80
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Chat ce mu radit normalno. Ne samo da video poziv ne radi nego i obični audio.
Da se ne može normalno surfat na vip edge-u je glupost.
Uostalom neka proba ionako ima probni period od 15 dana.
A jel majke ti da li ikada imao pošteni 3G signal kao ja? pa da vidiš što je to normalni surf??

Na koliko ćeš dignuti keširanje? za stranice koje svaki dan posjećuješ? a čim odeš na neku van toga vječnost da se učita?

koliko treba da se otvori jedna stranica bogata multimedijom do kraja? jutarnji? nikada pa ni onda? to je tebi normalan surf? daj me nemoj zaj.... nismo djeca,
napiši čovjeku kako stvari stoje nazovi stvari pravim imenom, edge ne valja, ne daj Bože se ikome zaj... s njim a ja jesam duže vrijeme na žalost, eto ti brojke gore to je tebi normalno? 0.18Mbs sa pingom preko 300ms iz Zg u Zg, a DL 14KB/s?
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 15:01   #81
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Da se ne može normalno surfat na vip edge-u je glupost.
Probaj na edge otvoriti stranicu Dnevnika, Jutarnjeg ili 24 sata?Jaja ti otpadnu dok se otvore.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 15:25   #82
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Ma nije samo to, i updatei su problem valjda se ništa ne može normalno updateat zbog sporosti

a neka ide i proba, kako je napisao, normalno nije,

može se pomoći sada kada nema vip.fastneta, da koristi operin turbo, isključi animacije, i flash sadržaje, poveća keširanje stranica, stavi noads advanced....

ako će mu se dati zaj... s tim ako je naučio koristiti normalno internet, može se ali to je patnja

čekati LTE nema druge za one slabo pokrivene ali ćemo vidjeti kuda će dignuti cijene toga, ili uhvatiti sreću za jaja sa vanjskom antenom, pa ako se uperi gdje treba možda se pojavi bar tračak 3G sa 1Mbs

ajde dosta sam trkeljao to je to odprilike
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 18:39   #83
Marjag
Premium
Moj komp
 
Marjag's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Pula
Postovi: 168
Pozdrav,da pitam...raskinuo sam ugovor sa tcom-om i trebao bi nekeko prebrodit mj dana do ukljucenja na optimu...imam neki usb internet stick od tele2 al sam jako nezadovoljan...opcenito je spor a kad se spojim na server da odigram cod m2 multi pise mi da je ping oko 250 i vidim da "kasnim"...
Sad me zanima jel mozda vipov signal jaci i kako da to provjerim prije nabavke vipovog sticka?ima negdje u postavkama mreze u mobitelu da moze pokazat vrstu i snagu signala?
mobitel je samsung gt 5500 i naravno radi na vip sim...
Hvala na svakom savjetu i lp
Marjag je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 00:28   #84
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Kupi u vip centru internet data karticu sa 20kn na računu za 20kn stavi u mob i vidi vrstu signala i koliko je jak poprilici makar tim crticama tamo gdje koristiš, to je najjeftinija varijanta kako možeš provjeriti

možeš kupiti mobile surf S paket za 15kn 100MB koliko vidim na prepaidu slanjem ključne riječi na 792, pa opaliti speedtest i vidjeti brzinu i ping da li će biti bolje od tele 2

sad za detalje odi do vipovih stranica jer sam već duže na pretplati pa sam već pozaboravio sistem bonova

e da u zavisnosti koji je model sticka da se i otključati traži how to unlock bla bla model, s tim da ćeš ga onda otključanoga koristiti ne sa tele 2 softwareom, već sa zte join air programom za zte ili mobile partner za huawei stickove njihovi softwarei, sa ručno upisanim podacima u novi profil nazvan vipnet recimo tipa apn data.vip.hr, pozivni broj *99***1#, username 38591 i pass isto 38591


Zadnje izmijenjeno od: Old friend. 06.02.2012. u 00:36.
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 10:51   #85
Marjag
Premium
Moj komp
 
Marjag's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Pula
Postovi: 168
ok,hvala ti savjetu,uzet cu tu karticu za 20kn pa da vidimo...
a ovo sa otkljucavanjem mislim vec sam pitao al su me trazili 250kn jel kao mora mijenjat i "imei"...
sad sam malo usao u pretrazivanje dostupne mreze i pise
tele2 3g
vip 2g
tmobile 3g...
ako je npr jaci prijem vipovog 2g signala od najslabijeg tele 2,ima sanse da bude brzi ili ce i najslabiji 3g uvijek biti brzi od 2g?
Marjag je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 13:55   #86
Marjag
Premium
Moj komp
 
Marjag's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Pula
Postovi: 168
Old friend,ogromno ti hvala..neznam kako al sam uspio otkljucati modem...
vec sam ubacio vip karticu ali signal je katastrofa...
sad cu jos kupit i t-mobile-za 20 pa opet provjerit i onda je to valjda to od mogucnosti..
zasad sam jos ulazio sa tele2 softwareeom i sljaka isto..
al bi bilo bolje da koristim ovaj zte join air program,ili?
Marjag je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 19:28   #87
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
I najslabiji 3G je brži od najbržeg EDGE-a ali je problem što se signal jedva drži sa nula ili jednom crticom pa može pucati veza uslijed toga kako vjetar puhne doslovno, pa bi trebao možda pomoć usb kabla da nađeš bolji položaj unutar sobe ali ne predugačak da stick ne gubi struju, meni visi na zidu iznad mene na metru usb kabla, malo je bolji prijem a i maknuo sam ga od sebe jer radi satima zbog zračenja, dosta je jači po tome od mobitela

a ako ti nekim čudom radi sa tele 2 softwareom ne trebaš mjenjati software a ako neće koristi zte join air isto ručno upiši postavke u novi profil i apply, ili ga čak i probaj možda i sam software pomogne bolje loviti signal

a tim da tele 2 manager onda ubiješ na start up-u da se ne pokreće, ne ga deinstalirati zbog drivera

Zadnje izmijenjeno od: Old friend. 06.02.2012. u 19:38.
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 20:16   #88
Marjag
Premium
Moj komp
 
Marjag's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Pula
Postovi: 168
ovo sa usb kablom sam napravio isto..
sad sam ubacio t.mobile sim i ima odlican signal al nece da me spoji na internet..stalno mi otvara neku t.com stranicu gdje pise da imam krive postavke....sad trazim te postavke pa da ukucam u join air...hvala ti jos jednom.
Marjag je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 20:43   #89
Marjag
Premium
Moj komp
 
Marjag's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Pula
Postovi: 168
samo jedno pitanje....kad otvorim join air pise NOT FOUND I device is disconnected....da nisam neke drivere upustio instalirat?
Marjag je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 20:58   #90
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Probaj ili promjeniti usb port ili ga izvadi van restartaj komp pa ga onda upikni u drugi port, to je ako piše not found zavisi na koje COM portove ga je stavio, a ako je disconnect trebaš connectat sa ispravnim postavkama mislim da je za t-mobile apn web.htgprs a pozivni broj ili *99***1# ili *99# username i password ostavi prazno ako nisi Carnet
Old friend je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na