Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.03.2024., 21:02   #1
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Data transfer sa jedno na drugi uređaj

Pozdrav, imam stari S7 samsung i novi Xioami Redmi 12. Pokušao sam sa smart switchom prebaciti sve sa jedno na drugi no javlja mi non stop da nisam na istoj mreži. Probao sam i sa nekim alatima za windowse, samsung s7 uredno alat prepozna no ovog redmi 12 ne želi. Uključio sam pritom usb debugging i još drugu onu opciju na xioami-u ali i dalje ništa. Ima netko kakav način da je prebacivao možda pa da mi javi.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2024., 21:31   #2
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Ne kuzim...pa kaj nebres prebacit sve na komp sa starog uredja i s kompa na novi prek USB-a? Opcija B je naravno Bluetooth al to je - sporo.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.03.2024., 22:07   #3
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
KDE connect je solidna opcija na androidu. Iako nisam baš siguran za veće količine fajlova.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2024., 22:52   #4
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
probaj sa huaweijevom clone phone app
Tualatin je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2024., 09:20   #5
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Ne kuzim...pa kaj nebres prebacit sve na komp sa starog uredja i s kompa na novi prek USB-a? Opcija B je naravno Bluetooth al to je - sporo.
A mislio sam da bude shema ko i na samsung ono da ti sve prebaci i google accountove i pozadinu kompletno, ali ako nema druge onda ću ručno sve.

Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
KDE connect je solidna opcija na androidu. Iako nisam baš siguran za veće količine fajlova.
Ovo isprobam još, tnx.

Citiraj:
Autor Tualatin Pregled postova
probaj sa huaweijevom clone phone app
Taj app može samo na huawei ne i na samsung kolko vidim jer je isključivo download sa njihovog store-a.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 16.03.2024. u 10:03.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2024., 09:46   #6
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Smart switch ni medju dva razlicita samsunga (na razlicitim verzijama OS-a) ne napravi kompletan posao i treba dosta toga rucno. Fuck, taj app mi nije kompletno restorao ni stariji backup ISTOG moba jer sam u medjuvremenu updejtao mob na noviji security patch.

Bit ce dobar za prebaciti slike i tako te gluposti da ne moras rucno. Sve ostalo je bonus. Nemoj prebacivati postavke moba.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2024., 12:59   #7
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Smart switch je nedavno frendu sa S52 (ili tako neki model) na S23 prebacio sve živo. Jedino su neke sitnice trebale par dana da prorade, kao npr neki bookmarks koje je on spremio direkt na "desktop". Zašto nisu radili odmah to je pitanje a što se dogodilo kroz par dana da su proradili je još veće pitanje.

Sve u svemu proces je trajao preko sat vremena samo zato jer mamlaz nije znao nijednu lozinku I kako smo na kraju prebacili te accounte bez lozinke, e TO je apsolutno čudo tehnike. Prvo pita za lozinku, nije znao, pokušavao je pogoditi jedno 10x i nije išlo. Onda smo nešto čačkali po starom telefonu i odjednom prošlo i na novom telefonu. Nije imao niti 2FA, ništa. Recovery mail, phone number, sve nula bodova.

A kako nam je kasnije dopustio da postavimo novu lozinku ne pitaj Ako je nama dopustio onda bi dopustio bilo kome drugome tko je bio u posjedstvu starog uređaja. Nije se nitko ulogirao u taj account valjda 5 godina. Čudo svjetsko i top sigurnost

Sada su lozinke makar zapisane tako da bude bolje ubuduće.
mkey je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na