Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.02.2024., 13:30   #6151
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Mislim da Samsung nema forward, samo back sa obje strane i od dolje swipe je back to home screen. Forward odradim klikom na link ili što već da se vratim nazad. Ne znam, nije mi nikad trebao forward.
Eto, navikao si se da nemaš forward jer ga ne koristiš, isto kak su se drugi naviknuli da imaju oboje jer ih koriste, ili nemaju


Citiraj:
Autor blackshtef Pregled postova
I kad smo kod CarPlaya - to je isto jedan veliki dealbreaker - "mrdanje" karte na ekranu auta - moraš uključiti prikaz strelica, i onda ti se pojave strelice gore/dolje/lijevo/desno i s tim korak po korak mrdaj kartu da vidiš rutu itd.
Na Android Auto fino prstom povlači po ekranu i super.
To uredno radi i na CP i AA.

Čak i prije 5 god:
https://youtu.be/2nyG2JYRLhU?t=59
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2024., 13:53   #6152
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
iPhone mobiteli - 2. dio

Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Loše;
- ne mogu vjerovati da tipa ne postoji opcija "clear data" ili slično za aplikacije.
Deinstaliraš app i obrisat će SVE vezano za taj app. Instaliraš ponovno i ispočetka.

Mene je osobno živcirao clear data na Androidu jer se (lijeni) programeri previše oslanjaju na to i onda taj feature postaje obaveza a ne iznimka zbog neuredno pisanih appova.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2024., 13:57   #6153
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Doslovno, ne vidim zasto bi prosjecan user morao brinuti o clearanju podataka aplikacije. Ne kuzim tocno primjer koji si naveo i kako bi clear data olaksalo tu radnju.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2024., 15:00   #6154
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Rekao sam da mi android to iOS transfer nije prenio sve slike već samo 3500. Odlučio sam sve pobrisati i nije bilo načina. Ne vidim zašto ne bi postojao način za obrisati cijelu galeriju.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2024., 15:16   #6155
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Mislim da bi se više ljudi upucalo u nogu s tom opcijom nego što bi bilo koristi od toga.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2024., 16:25   #6156
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor blackshtef Pregled postova
Notification center mi je isto slab naspram Androida - neke WhatsApp poruke skroz pročitam kroz notifikaciju (pa mogu ili ne moram reagirati na nju ) dok na iOS-u nisam skužio kako i mogu li to napraviti. Još jedan mehanizam mi je fora kod Androida i WhatsAppa - kad mi netko pošalje sliku ili video, ona se odmah pokaže u galeriji - pa ju mogu vidjeti i bez otvaranja poruke. Dok na iOS verziji moram otvoriti chat da bi se slika počela preuzimati (iako mi je uključeno automatsko skidanje medija).
E ipak ne želim da downloada u galeriji. Bolje ostaviti isključeno i ostane unutar Whatsapp.
Pogledaj u postavkama whatsappa kako je namješten auto download i da li uključen save to camera roll.

Ako pratiš toliko grupa, teško češ pohvatati u galeriji.bolje da pogledaš zasebno i lako vidiš što si propustio.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2024., 17:02   #6157
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Žena mi ima tu opciju da Whatsapp spušta automatski u galeriju na iPhoneu. U galeriji se vidi Whatsapp folder pa se lako izdvoji što je došlo kroz to.

Osobno to nemam uključeno.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2024., 17:55   #6158
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
ovo z navigacijom ti je do autora samog programa navigacije


jer imam ajfona, cupra formentor i mireo navigacija
radi sasvim uredno, nikakve strelice . skrolas po ekranu
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2024., 23:02   #6159
Star Fox
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2024
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Prema Apple-u iPhone 15 serija može imati 1000 ciklus punjenja

Batteries of iPhone 15 models are designed to retain 80 percent of their original capacity at 1000 complete charge cycles under ideal conditions.

https://support.apple.com/en-us/106348
Star Fox je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2024., 11:50   #6160
KruLe
Premium
 
KruLe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Križevci
Postovi: 170
da se ubacim sa savjetom za maskicu, ja uzeo ovo na amazonu
https://www.caseologycases.com/collections/nano-pop

uvijek sam išao prema Spigenu i Nilkinu, ali konkretno Spigenova Hybrid clear case za 15pro me razočarala

S druge strane Nano pop koji sam spomenuo ranije je ugodno iznenađenje, mekana, ne kliže, uredno zaštiti sve šta treba, a nije debela odnosno nemam onaj osjećaj da držim ciglu u ruci. I da, kompatibilna je za bežično punjenje ako je to nekom bitno
KruLe je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 01:02   #6161
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor KruLe Pregled postova
da se ubacim sa savjetom za maskicu, ja uzeo ovo na amazonu
https://www.caseologycases.com/collections/nano-pop

uvijek sam išao prema Spigenu i Nilkinu, ali konkretno Spigenova Hybrid clear case za 15pro me razočarala

S druge strane Nano pop koji sam spomenuo ranije je ugodno iznenađenje, mekana, ne kliže, uredno zaštiti sve šta treba, a nije debela odnosno nemam onaj osjećaj da držim ciglu u ruci. I da, kompatibilna je za bežično punjenje ako je to nekom bitno
Od kud si naručio?
Za sad su mi favoriti Caseology i Rhinoshiled. Rhinoshield ima EU shop što je super.


Btw, koristi tko one zaštite za leće?
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 08:11   #6162
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Evo prešao po prvi put u životu na iPhone i iOS, sa s21 FE na iPhone 15 Pro.

Prvo dobre stvari;
- predobar dimenzijama, taman dovoljno velik a ipak dosta manji za bolji feeling u jednoručnom korištenju
- ono što i ptice pjevaju na grani, optimizacija, performanse i baterija neusporedivo superiornije. Leti fakat i S21, nema se tu šta reći ali ovdje zaista ima taj mali WOW faktor.
- također sam oduševljen koliko dobro i brzo i bez greške Face ID funkcionira.

Loše;
- ne mogu vjerovati da tipa ne postoji opcija "clear data" ili slično za aplikacije. Tipa prijenos fotki mi nije bio kompletan i rekoh idem fresh start na iPhone i nope. Morao sam ozačiti jednu fotku i držati stisnuto prema gore dok ne označim svih 3500 fileova. Strašno.
- Ubije me muscle memory od Samsung gestures koje su uistinu superiornije, tipa swipe sa bilo koje strane je back, ovdje moraš sa lijevog ruba prema desno što je totalno nelogično ako si dešnjak, pa palac je u startu već na mjestu sa desne strane ekrana...fakat čudno ali kontam naviknut ću se.
-mZaba Poslovna, nema mogućnosti da dodam kartice u Wallet. Za fizičke osobe ima. FML

I tako. Grd prelazak za sada. Nadam se boljem.
Nadalje minusi i plusevi od jednog hardcore Android-aša, neka budući budu spremniji

+
- FaceID je i dalje voodoo magija, čak i u mraku ili ujutro čupav i krmeljav, odradi posao
- Apple Maps je ugodno iznenađenje, ne vidim potrebu za Google Maps koje sam odmah instalirao(ni jednom još upalio)
- fakat brijem da svaku Apple aplikaciju skoro možeš izbrisati, to mi je jako cool

- dialer nema opciju T9 biranja, nešto što su mobiteli imali i prije smartphone ere, ne vidim drugog razloga za izostavljanjem takve gluposti koju svi na svijetu i dalje koriste, osim Apple potrebe da bude unikatan
- custom ringtone je muka za postaviti, moraš preko neke aplikacije(Garage Band) importirati file, rezati, save-ati i ne može biti dulji od 30 sek. Možda postoji bolji način ali ja ga nisam uspio
- whatsapp mi je uvijek bio samo na vibrate, ovdje možeš birati hoćeš li sa zvukom ili bez ičega. Zašto? Zato jer Apple tako kaže.
- fotke u galeriji i fotke u whatsapp su odvojene, znači ako uključiš spremanje u galeriju, kada obrišeš fotku iz jednog, u drugom ostaje. Znači dupli prostor se koristi.
- notifikacije ne možeš otvoriti, pročitati do kraja, bez da istu ne otvoriš.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 08:14   #6163
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Deinstaliraš app i obrisat će SVE vezano za taj app. Instaliraš ponovno i ispočetka.

Mene je osobno živcirao clear data na Androidu jer se (lijeni) programeri previše oslanjaju na to i onda taj feature postaje obaveza a ne iznimka zbog neuredno pisanih appova.
A okej, znači bio je lakši način od držanja i scrollanja 3500 slika.

Opet je clear data lakše jer ne zahtjeva reinstalaciju ali i ovo je okej.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 08:21   #6164
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Ja maskice uvijek naručujem sa Alija i uvjek su super. Fan sam ovih debljih HC maskica, tako da mob napravi rupu u podu kada padne. Uvijek si odmah naručim 2-3 komada po 5-10$ i budu super, nikada problema. Ni kod mene, ni kod žene.

A što se tiče iOSa vs android, privatno sam iOSovac još od 3GSa i nema nazda tj nema mijenjanja, a android koristim poslovno. Meni su oba OSa dobri na svoj način, kod androida najviše volim sideloading i npr YT ReVanced, ScummVM, emulatori i slično. IP mi se odavno više neda JBat, davnih dana sam se time bavio, našao par appova koji mi pašu, kupio za siću i nema više JB. Mislim da sam ga prestao koristiti još sa IP 5.
Koristim i ipad, i tu su mi oni za tu lovu puno superioriniji u odnosu na android, pogotovo ipad verzija za siromaje (schoole edition, ili kako ga zovu). Andro u toj cijeni od 300injak€ nema nikakvu konkurenciju, prvo da radi tako glatko, a drugo da ima toliki support, odličnu bateriju i ekran...

Prebačaj sa iOSa na Andro i obrnuto sam samo radio ekipi na poslu i nisam primijetio neke probleme da budem iskren. Preciznijie, nitko mi se od njih nije javljao da je bilo nekih problema.

Ali ne smatram problemom, da si netko informatički pismen prvo prebaci sve na komp, pa onda na mob.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 08:30   #6165
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
A što se tiče iOSa vs android, privatno sam iOSovac još od 3GSa i nema nazda tj nema mijenjanja, a android koristim poslovno. Meni su oba OSa dobri na svoj način, kod androida najviše volim sideloading i npr YT ReVanced, ScummVM, emulatori i slično. IP mi se odavno više neda JBat, davnih dana sam se time bavio, našao par appova koji mi pašu, kupio za siću i nema više JB. Mislim da sam ga prestao koristiti još sa IP 5.
Koristim i ipad, i tu su mi oni za tu lovu puno superioriniji u odnosu na android, pogotovo ipad verzija za siromaje (schoole edition, ili kako ga zovu). Andro u toj cijeni od 300injak€ nema nikakvu konkurenciju, prvo da radi tako glatko, a drugo da ima toliki support, odličnu bateriju i ekran...

Prebačaj sa iOSa na Andro i obrnuto sam samo radio ekipi na poslu i nisam primijetio neke probleme da budem iskren. Preciznijie, nitko mi se od njih nije javljao da je bilo nekih problema.

Ali ne smatram problemom, da si netko informatički pismen prvo prebaci sve na komp, pa onda na mob.
Dobar post! Evo ja sam od nijednog Apple proizvoda se našao sa 3, prvo iPad pa Macbook i evo sada iPhone. Sa svime sam generalno jako zadovoljan. Večina minusa koje ja nađem proizlaze iz navike i činjenice da sam to prije imao a sada više nemam. Razumijem da većina ljudi to ne treba jer nikad nije imala, ali mišljenja sam da više opcija je češće pozitivna stvar nego što je negativna(iako ponekad zaista nije).

Osim T9 dialing i što whatsapp mi ne može biti samo vibrate, to im ne mogu oprostiti.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 10:41   #6166
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ovo s duplim prostorom će ti tek doći do izražaja ako imaš/nabaviš GoPro.

Moraš sav materijal importati kroz app, i kad to odradiš (a traje), onda iz aplikacije moraš sve to još jednom označiti i exportati u Photos, da bude vidljivo van GoPro aplikacije.

S obzirom da sve danas snima u 4k ili 5k, računaj koliko se toga skupi nakon dužeg godišnjeg
Užas
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 11:22   #6167
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
Btw, koristi tko one zaštite za leće?
Ovo ?

https://a.aliexpress.com/_EuzPDfX
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 14:39   #6168
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 440
na lece kamere se ne stavlja nista
AndroiOs je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 15:15   #6169
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor AndroiOs Pregled postova
na lece kamere se ne stavlja nista

Ja sam stavio, ne vidim razliku u “kvaliteti” slike.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 18:48   #6170
KruLe
Premium
 
KruLe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Križevci
Postovi: 170
Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
Od kud si naručio?
Za sad su mi favoriti Caseology i Rhinoshiled. Rhinoshield ima EU shop što je super.

amazon.se pošto živim u Švedskoj, imaju i prijevod na engleski, ali ne znam dal dostavljaju u Hr. Kontam da je moguće pošto neke stvari dolaze iz ostatka EU
KruLe je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 22:38   #6171
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
iPhone SE prva generacija. Gore je IOS 15.nešto.

Radio je prošle godine nakon čega je prvo odjavljen s iClouda/Apple IDa i vraćen na tvorničke postavke.

Sada je upaljen i ne želi se aktivirati. Nema SIM ali ne blokira aktivacijske servere na mreži ni preko hotspota od drugog mobitela.

Why, oh why Apple?
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2024., 18:52   #6172
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Šta ljudi koriste Apple tipkovnicu ili GBoard? Pokušavam se naviknuti na Apple tipkovnicu ali stalno ispravljanje me izluđuje, fale mi prijedlozi...instalirao sam gboard sada i puno bolje mi to klapa. Nemrem vjerovati da Apple tipkovnica nema prijedloge na HR.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2024., 20:57   #6173
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
GBoard.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2024., 22:58   #6174
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Šta ljudi koriste Apple tipkovnicu ili GBoard? Pokušavam se naviknuti na Apple tipkovnicu ali stalno ispravljanje me izluđuje, fale mi prijedlozi...instalirao sam gboard sada i puno bolje mi to klapa. Nemrem vjerovati da Apple tipkovnica nema prijedloge na HR.
SwiftKey
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2024., 08:07   #6175
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Šta ljudi koriste Apple tipkovnicu ili GBoard? Pokušavam se naviknuti na Apple tipkovnicu ali stalno ispravljanje me izluđuje, fale mi prijedlozi...instalirao sam gboard sada i puno bolje mi to klapa. Nemrem vjerovati da Apple tipkovnica nema prijedloge na HR.
Sve sam isprobao čak i one manje popularne na storeu. Svaki je djelovalo okej na početku. Al kasnije krene sranje. Štekanje u određenim aplikacijama, lag općenito. Kao da unos pri pritisku tipke kasni. Nakon svake aplikacije vratim na Apple tipkovnicu i instantno osjetim kako bolje radi i ne mijenja se.
Ili Apple sabotira na neki način kako se ne bi thirdparty koristio ili je iOS jednostavno u k*rcu za bilo šta neapple ili devovi drugih aplikacija ne znaju portati aplikaciju na iOS kako spada. Mislim da je ovo prvo.

Tako da nakon natezanja sa gboardom i swiftkeyem par mjeseci sam se natjerao priviknuti na Apple keyboard. Nakon 9 mjeseci sto imam iPhone i dalje se nisam skroz privikao i fali mi gboard. Daleko je bolji keyboard.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2024., 13:22   #6176
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Sestrin muž, koji je 15 godina na iPhoneu, tipka brže na defaultnoj tipkovnici bez autofilla i autocorrecta od mene sa Gboardom i autofillom. Već zna napamet položaj svakog slova i ne radi greške. Jedino što ne koristi hrvatske znakove ako baš ne mora.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2024., 13:37   #6177
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Swiftkey mi je bila prva stvar koju sam instalirao na svakom Androidu koji sam imao.
Ovdje zasad nisam imao potrebe mijenjati. Tipkam nekad i bez gledanja u tipkovnicu. Stvar navike
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2024., 17:01   #6178
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Kak morete živjeti s tipkovnicom koje nema interpunkcijske znakove u glavnom layoutu
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2024., 17:16   #6179
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Kak morete živjeti s tipkovnicom koje nema interpunkcijske znakove u glavnom layoutu
Double tap na space za točku, kratki swipe na desno sa tipke "123" za zarez i ostalo.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2024., 23:44   #6180
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 708
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
GBoard.
Gboard na Androidu i iOS-u nisu isti "sport" nažalost.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na