Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.03.2019., 14:58   #1381
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ne kužim. Dobiješ više i plaćaš isto, pa se jadaš. Barem je danas lagano prebacit se kod bilo kojeg drugog operatera. Normalno je da cijene idu gore/dolje s vremenom.



Ne plaćaš 70kn nego 80kn s naknadom. Znači, ostaje ti ista cijena.



Čemu ovi Deezeri koji pumpaju cijenu?
ne mozes placati isto ako je svaki paket skuplji za 5 kn. eventualno za gotove pakete, njih nisam ni gledao niti ikad koristio.

koje pumpanje cijene? napisao sam da nisam radio sad sve kombinacije, nego iskljucivo sve male, sve srednje i sve velike, jer mi inace ova tablica ne bi bila dosta.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 15:00   #1382
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
ne mozes placati isto ako je svaki paket skuplji za 5 kn. eventualno za gotove pakete, njih nisam ni gledao niti ikad koristio.

koje pumpanje cijene? napisao sam da nisam radio sad sve kombinacije, nego iskljucivo sve male, sve srednje i sve velike, jer mi inace ova tablica ne bi bila dosta.
Svaki paket skuplji za 5kn, a svakom broju se spušta naknada koju plaćaju s 10kn na 0kn. Ako imaš aktivirana 3 paketa, plaćaš 5kn više, ako imaš 2, plaćaš 0kn više, ako imaš 1, plaćaš 5kn manje.

Deezer i HBO su dodatne (nepotrebne) opcije. Računa se da se uvijek uspoređuju minute, SMSovi, MB i cijena uspostave poziva.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 15:45   #1383
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
po tom pitanju je bonbon cjenik nejasan. da li samo postoji mali paket sms-a ili u svim paketima uz 500 sms-ova dobivas ove deezere hbo-e i ostalo.

ovo oko naknade te uopce ne kuzim... spusta se naknada kakvom broju? otkud? naknada se naplacivala pri kupnji bona. za 44 kn si platio bon, i dobio si 40 kn za koristenje. sad ces za 44 kn dobiti 44 kn i ako uzmes 2 najjeftinija paketa, ostanes u minusu 6 kn.

problem nije ako ti novi paketi odgovaraju sa tim extra megabajtima, pozivima, cime vec. problem nastaje kad ti to NE TREBA, a MORAS ga platit.

nemojmo zaboraviti da je ovo vec drugo dizanje cijena, te da je nekad najjeftiniji paket bio 10 kn, kao i da si nekad dobio 1 paket u pola cijene ako obnovis s 40 kn, a 2 paketa ako obnovis s 80. tad su bili najjaci i nitko im nije mogao ni prismrditi cijenama. danas je vec druga prica.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 16:20   #1384
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,882
Postaju ko i gazda im. Drek..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 17:09   #1385
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ne kužim. Dobiješ više i plaćaš isto, pa se jadaš. Barem je danas lagano prebacit se kod bilo kojeg drugog operatera. Normalno je da cijene idu gore/dolje s vremenom.
Ugh...

Omašio si cijeli poantu, ali evo, probati ću još jednom.

Ova izjava koju si napisao je upravo onaj efekt koji su oni htjeli postići, jer će na isti način velika većina korisnika reagirati, pa će cijela stvar bolje proći ispod radara po njih (operatera).

Ponavljam, boli me / trebala bi vas boliti kifla za "dobijem više, plaćam isto", ako mi / vam to isto "više" - NE TREBA, a pogotovo kada postoji šansa / ishod / prilika da se to tako reći korigira, kao što je to u ovom slučaju.

Znači, operateri se busaju u prsa i svi ukidaju tih 10 kuna naknade i mogli smo komotno imati 10 kuna manje račune, jer svi oni korisnici koji su do sada bili na kojem god već paketu, bili su zadovoljni što se tiče njihovih potreba, uključujući i mene. I onda, umjesto da ostave sve kako je i maknu samo tu naknadnu, oni se prave krkrani i altruisti, pa dignu cijene paket uz krinku "dobili ste više za istu cijenu".

Bitch, please. You can see that shit from an airplane.

Njih tih 50 minuta ili 1 GB prometa više ne košta operativno apsofakinlutno ništa, pogotovo kada ih recimo ja i još x osoba neće niti potrošiti, a isto to su mogli i ovako napraviti po postojećem cjenicima.

I pazi sad sljedeću situaciju - država smanji operaterima naknadu, odnosno namete za korištenje RF spektra, tj. u prijevodu imaju manje troškove po tom pitanju (s time da ako se ne varam imaju cijelu godinu već unaprijed plaćenu). I sada jedan BonBon, ne samo da profitira na račun te činjenice, već podigne cijenu postojećih paketa pod krinkom dobrote njihovog srca, a samim time si faktički podignu zaradu na svakom od tih paketa, jer ta razlika u smanjenju naknade, te zadržavanje iste konačne cijene za korisnika, zapravo je čisti profit.

Na kraju dana, nije meni do tih novaca, već mi ide na penis što se prave grbavi i igraju u rukavicama.

Zadnje izmijenjeno od: Matth€w. 01.03.2019. u 17:42.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 17:35   #1386
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,768
Sta samo meni se isplate novi paketi uz 5kn manju cijenu
Svima skuplje, samo Brko se ne zali hah
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 17:35   #1387
glazZ
Premium
Moj komp
 
glazZ's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Pakrac
Postovi: 331
+1
U potpunosti se slazem. Ne zelim placati 105kn za tarifu koja mi ne treba jer je necu iskoristiti, a bome necu ni placati 90kn kao sada za manje prometa nego sto imam trenutno.. Biti ce red za ici trazit nesto dalje.

Poslano sa mog ONEPLUS A6013 koristeći Tapatalk
glazZ je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 18:01   #1388
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Sta samo meni se isplate novi paketi uz 5kn manju cijenu
Svima skuplje, samo Brko se ne zali hah
Meni nove tarife isto odgovaraju, kao i ženki. Taman mi je toliko falilo 😁 naravno da ne mogu svima odgovarati ali šta je tu je.

Mene muči jedino signal u centru Rijeke, posebice u firmi u kojoj sam praktički 7 i po sati. Jako jako loše. Ali to nema veze s tarifama jelte.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 18:58   #1389
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Ugh...

Omašio si cijeli poantu, ali evo, probati ću još jednom.

Ova izjava koju si napisao je upravo onaj efekt koji su oni htjeli postići, jer će na isti način velika većina korisnika reagirati, pa će cijela stvar bolje proći ispod radara po njih (operatera).

Ponavljam, boli me / trebala bi vas boliti kifla za "dobijem više, plaćam isto", ako mi / vam to isto "više" - NE TREBA, a pogotovo kada postoji šansa / ishod / prilika da se to tako reći korigira, kao što je to u ovom slučaju.

Znači, operateri se busaju u prsa i svi ukidaju tih 10 kuna naknade i mogli smo komotno imati 10 kuna manje račune, jer svi oni korisnici koji su do sada bili na kojem god već paketu, bili su zadovoljni što se tiče njihovih potreba, uključujući i mene. I onda, umjesto da ostave sve kako je i maknu samo tu naknadnu, oni se prave krkrani i altruisti, pa dignu cijene paket uz krinku "dobili ste više za istu cijenu".

Bitch, please. You can see that shit from an airplane.

Njih tih 50 minuta ili 1 GB prometa više ne košta operativno apsofakinlutno ništa, pogotovo kada ih recimo ja i još x osoba neće niti potrošiti, a isto to su mogli i ovako napraviti po postojećem cjenicima.

I pazi sad sljedeću situaciju - država smanji operaterima naknadu, odnosno namete za korištenje RF spektra, tj. u prijevodu imaju manje troškove po tom pitanju (s time da ako se ne varam imaju cijelu godinu već unaprijed plaćenu). I sada jedan BonBon, ne samo da profitira na račun te činjenice, već podigne cijenu postojećih paketa pod krinkom dobrote njihovog srca, a samim time si faktički podignu zaradu na svakom od tih paketa, jer ta razlika u smanjenju naknade, te zadržavanje iste konačne cijene za korisnika, zapravo je čisti profit.

Na kraju dana, nije meni do tih novaca, već mi ide na penis što se prave grbavi i igraju u rukavicama.

eto, covjek sve reko.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 22:21   #1390
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Jako lijepo

Znači A1 je za male potrošače ono što je bio Bonbon nekada Ne naplaćuju uspostavu? Ta njihova tarifa traje još od Vipa, hoće li potrajati?
Kod A1 je problem obračunska jedinica. 60/60 i 100kb.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 22:55   #1391
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
ma bolje i to , nego uspostava poziva od 29 lipa
treba istrazit neki voip i derat samo po netu


anyone ?
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2019., 08:11   #1392
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Ne znan, ja sa bonbona ipak neću dok imaju prebacivanje novaca sa broja na broj, unatoč poskupljenju. Imam dvoje djece koji trebaju imati mobitel, jednom godišnje im nadoplatim po 160kn i vratim sebi i ženi pare. Kad me trebaju nazvati, odbijem i nazovem ponovno... Dakle godišnja potrošnja 0kn što se njih tiče pa nisam siguran da bi negdje drugdje imao aktivnu Sim karticu godinu dana bez ikakvog troška zar ne?
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2019., 12:21   #1393
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
po tom pitanju je bonbon cjenik nejasan. da li samo postoji mali paket sms-a ili u svim paketima uz 500 sms-ova dobivas ove deezere hbo-e i ostalo.
Izgleda da po novom postoji samo jedan, mali paket SMS-a. Ovi Deezeri i HBO-i nemaju veze sa SMSom, samo su ih tako metnuli u taj cjenik. Da, nezgodno.

Citiraj:
Autor santos Pregled postova
ovo oko naknade te uopce ne kuzim... spusta se naknada kakvom broju? otkud? naknada se naplacivala pri kupnji bona. za 44 kn si platio bon, i dobio si 40 kn za koristenje. sad ces za 44 kn dobiti 44 kn i ako uzmes 2 najjeftinija paketa, ostanes u minusu 6 kn.

problem nije ako ti novi paketi odgovaraju sa tim extra megabajtima, pozivima, cime vec. problem nastaje kad ti to NE TREBA, a MORAS ga platit.

nemojmo zaboraviti da je ovo vec drugo dizanje cijena, te da je nekad najjeftiniji paket bio 10 kn, kao i da si nekad dobio 1 paket u pola cijene ako obnovis s 40 kn, a 2 paketa ako obnovis s 80. tad su bili najjaci i nitko im nije mogao ni prismrditi cijenama. danas je vec druga prica.
Oprosti, ja sam gledao za pretplatu, i tamo je bilo 10kn mjesečno, neovisno koliko trošiš.
Istina je da je drugo dizanje cijena, al eto. Nismo vezani za njih i postoje drugi operateri.

Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Ugh...

Omašio si cijeli poantu, ali evo, probati ću još jednom.

Ova izjava koju si napisao je upravo onaj efekt koji su oni htjeli postići, jer će na isti način velika većina korisnika reagirati, pa će cijela stvar bolje proći ispod radara po njih (operatera).

Ponavljam, boli me / trebala bi vas boliti kifla za "dobijem više, plaćam isto", ako mi / vam to isto "više" - NE TREBA, a pogotovo kada postoji šansa / ishod / prilika da se to tako reći korigira, kao što je to u ovom slučaju.

Znači, operateri se busaju u prsa i svi ukidaju tih 10 kuna naknade i mogli smo komotno imati 10 kuna manje račune, jer svi oni korisnici koji su do sada bili na kojem god već paketu, bili su zadovoljni što se tiče njihovih potreba, uključujući i mene. I onda, umjesto da ostave sve kako je i maknu samo tu naknadnu, oni se prave krkrani i altruisti, pa dignu cijene paket uz krinku "dobili ste više za istu cijenu".

Bitch, please. You can see that shit from an airplane.

Njih tih 50 minuta ili 1 GB prometa više ne košta operativno apsofakinlutno ništa, pogotovo kada ih recimo ja i još x osoba neće niti potrošiti, a isto to su mogli i ovako napraviti po postojećem cjenicima.

I pazi sad sljedeću situaciju - država smanji operaterima naknadu, odnosno namete za korištenje RF spektra, tj. u prijevodu imaju manje troškove po tom pitanju (s time da ako se ne varam imaju cijelu godinu već unaprijed plaćenu). I sada jedan BonBon, ne samo da profitira na račun te činjenice, već podigne cijenu postojećih paketa pod krinkom dobrote njihovog srca, a samim time si faktički podignu zaradu na svakom od tih paketa, jer ta razlika u smanjenju naknade, te zadržavanje iste konačne cijene za korisnika, zapravo je čisti profit.

Na kraju dana, nije meni do tih novaca, već mi ide na penis što se prave grbavi i igraju u rukavicama.
Vidim sve to... Al ne vrijeđam se, jer da sam na njihovom mjestu, i ja bih to isto napravio. Business je business. Pogotovo u Hrvatistanu, gdje s nametima nikad nisi siguran.
Veća žalost mi je kad pogledam namete na plaću i davanja firme na budalaštine, nego sad ovih 10kn više-manje državi/operateru, da bih se sad živcirao oko toga. Uostalom, ništa drugo nisi mogao ni očekivati, kad se država miješa na ovakve načine u poslovanje firmi. Isto vrijedi i za poticaje bilo kakve vrste, rade kaos na tržištu.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 22:37   #1394
DR bodul
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Krk
Postovi: 267
U suštini paket od 75kn "poskupljuje" za 7.5kn (75+10% zrakarine 7.5kn = 82.5kn) ali je svejedno bolno.
__________________
DR bodul je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2019., 20:49   #1395
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,768
Nedavno se vodila rasprava na forumu oko toga koliko MB se moze potrositi u roamingu, ali search mi ne pomaze osim sto vidim da to nije bilo u ovoj temi.

Koji je na kraju zakljucak bio oko toga, koji postotak neta iz paketa se moze potrositi u roamingu? Plan mi je uzeti onu kombinaciju sa 40GB
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2019., 21:11   #1396
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Uglavnom potiho su smanjili paket na 5gb od 8mj prošle godine.

Bilo da imaš 20gb ili 12gb i svedeno na limit 5gb roaminga

Отправлено через Pixel
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2019., 21:16   #1397
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nedavno se vodila rasprava na forumu oko toga koliko MB se moze potrositi u roamingu, ali search mi ne pomaze osim sto vidim da to nije bilo u ovoj temi.

Koji je na kraju zakljucak bio oko toga, koji postotak neta iz paketa se moze potrositi u roamingu? Plan mi je uzeti onu kombinaciju sa 40GB
Limitiran je net u paketima (kod svih operatera je limit, ovisno o kolicini MB u tarifi).
Na dnu imas fair usage odlomak
https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/...narodne-usluge
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2019., 21:20   #1398
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nedavno se vodila rasprava na forumu oko toga koliko MB se moze potrositi u roamingu, ali search mi ne pomaze osim sto vidim da to nije bilo u ovoj temi.

Koji je na kraju zakljucak bio oko toga, koji postotak neta iz paketa se moze potrositi u roamingu? Plan mi je uzeti onu kombinaciju sa 40GB


474kn ti je limiti koji u roamingu na podatkovni promet možeš potrošiti, nakon toga blokada (s tim da to možemo mjenjati ili sasvim ukinuti).

Za baš paket, brijem da možeš potrošiti baš sve u paketu. S time da ti na podatke potrošene u roamingu ide posebna naknada od 0.04 lipe po MB
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2019., 21:32   #1399
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Ne moze se sve potrositi... Prosle godine sam se vraćao iz hr i kako u mobu imam dvije kartice,hr i de,ostavio mobilne podatke na hr kartici da potrosim paket do kraja,imao sam aktiviran onaj najveći paket interneta na bonovima sto ide...ne sjecam se koliko sam mogao potrositi,ali znam da sam dio spizdio i nije moglo vise iako mi je ostalo jos mb...
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2019., 21:45   #1400
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Skombinirao sam odličan paket:
20 kn - 100 min
35 kn - 2 GB
1 kn - 1000min/1000sms prema bonbonu do 2020 promo (od 2014)
56 kn mj. Meni dosta.

U fabrici i doma WiFi (mjesečno skurim max 1.5GB prometa), posaljem 15 smsova bonbon korisnicima mjesečno koliko vidim po racunu, a uglavnom zovu mene wa i viber dominiraju.

Sent from Usreo 2nd Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2019., 21:59   #1401
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,768
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Limitiran je net u paketima (kod svih operatera je limit, ovisno o kolicini MB u tarifi).
Na dnu imas fair usage odlomak
https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/...narodne-usluge
To bi bilo to, nekako mi je promaknulo, al nećemo sad o tome... Tnx, dosta info vezano uz limite!

Znači u mom slučaju na preplati paket neta od 7 GB daje 2,9 GB roaminga.
Jako velika kombinacija sa 7 GB daje 5 GB u roamingu. Čudno...
Moj plan da uzmem kombinaciju sa 40 GB neta nema smisla jer daje samo 6,7 GB u roamingu, prevelika razlika u cijeni imho.

Bojim se da ću potražiti lokalnu simicu, just in case...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2019., 22:02   #1402
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
još malo pa ce 1.4
i onda odluka
vip here ve come kak izgleda
ako ne promjene onu tarifu za 50 kn
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2019., 22:26   #1403
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
a i simpa ulazi u igru sa 24.4 mjenjaju tarife
isto dizu cijene, ali nekako mi je bliže mojem omjeru potrošenog i dobivenog
https://www.simpa.hr/uvjeti-koristenja#cjenici
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2019., 14:26   #1404
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Tema je Bonbon, nikakva Simpa i Vip. Ako postoji tema usporedbe paketa ili otvoriš novu.


Edit.
Četvrti put sam dobio 6gb gratis

Отправлено через Pixel
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2019., 14:36   #1405
glazZ
Premium
Moj komp
 
glazZ's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Pakrac
Postovi: 331
Ja sam nakon skoro 3 godine u bonbonu otisao od njih. Od kad sam kod njih ovo im je bilo vec drugo dizanje cijene paketima, ne zelim placat vise za nesto sto mi uopce ne treba.. Ali kako mi se cini mogli bi svi operateri dignuti cijene

Poslano sa mog ONEPLUS A6013 koristeći Tapatalk
glazZ je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2019., 14:42   #1406
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Svi daju milijune nečega, samo da podignu cijenu. A realno pol toga ti ne treba.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2019., 17:47   #1407
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
ma nisu oni budale svi zajedno
taman nude da moraš uzet veči paket, jer ti ovaj manji nije dovoljan .. tj moraš se kontrolirat
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2019., 20:15   #1408
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Upravo to. Sweetspota nema. Samo ili premalo ili više od dovoljno. I svi su u "pet kuna".

Sent from Usreo 2nd Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2019., 20:47   #1409
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Četvrti put sam dobio 6gb gratis
jel potrosis cijeli placeni paket + gratis gigabajte ili ostane puno? i ja sam evo vec nekoliko puta dobio 6gb gratis ali realno potrosim 1gb i imam naslaganih 15gb, uzimam najveci 6gb "nek se nađe" te zbog kn/gb omjera, pitam se jel bi mi davali gratis 6gb da redovito potrosim kompletni paket i gratis gigabajte.
  Reply With Quote
Staro 25.03.2019., 20:56   #1410
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
pitam se jel bi mi davali gratis 6gb da redovito potrosim kompletni paket i gratis gigabajte.
Bi, jer sustav nije tako napredan da potrošnja okine neki trigger da ti daju/ukinu promociju.
Juice je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na