Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.08.2019., 17:16   #8761
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141

Obrati pažnju na dužinu kabela, pogotovo onog naponskog za matičnu ploču (20+4 pin), npr. ja imam Corsair SF600 i taj naponski je dug svega 300mm.
-->
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Trebao bi preporuku za SXF napajanje, posto sam konačanao nasao neko smisleno htpc kućište i naravno u njega ide samo SXF format napajanja, ici ce neka light konfa unutra, tako da je snaga nebitna, bitno je da je sto je moguce tise, modularnost je pozeljna kao i neka normalna cijena


Obrati pažnju na dužinu kabela, pogotovo onog naponskog za matičnu ploču (20+4 pin), npr. ja imam Corsair SF600 i taj naponski je dug svega 300mm.
hooligan.no1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2019., 07:38   #8762
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Tu se neki svade oko Same Armora 750W pa pisu svasta nesta a da napajanje nit su vidli, niti culi niti probali. No za pokenjat isto su odmah spremni
Kao sto rekoh i prije, kondezatori su isti/identicni kao u Seasonic Focus Plus seriji. Ventilator je necujan, moras uho stavit na napajanje da bi cuo nesto i kod full loada kompa i dalje je to ubedljivo najtisi ventilator u cjelom kompu.

5mj. ga imam, sad gura i Ryzena 1800X koji nije bas stedisa neki, kablovi odlicni i dovoljno dugacki, kome smeta cijena neka kupi
skuplji ali nemos nesto posrat na osnovu neke "Čunga Lunga" stranice i tome da eto kosta ~450kn umjesto ~750kn pa je zato lose.

Sad neznam tocno tko ali je isto napisao neku glupost o agresivnom profilu ventilatora sto nije istina, vise puta sam isao gurkati fini kist
kroz resetku jer nisam bio siguran jel se ventilator vrti, encodiram x265, cpu cooler radi punom parom a mlako mi izlazi iz napajanja... reko koji k... jel vrti ovaj ?!

Taman da lazu i da ima pravih samo 600W, za te pare - meni dobro.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 01:55   #8763
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Zna li neko kad se pune dućani novovom turom napajanja.
U potrazi sam za modularinim ATX napajanjem 550-650 W:
- da dimenzijama ne prelazi 160 x 150 x 86 mm
- da ima botun/prekidač da ventilator može raditi op-stop, tj. da se može isključiti onaj polupasivni mod.


Seasonica nigdi nema ni za ljek, EVGA skupa ka vrag sa samo 7 godina gare, a Corsair nema taj botun.
hooligan.no1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 02:40   #8764
Vekster
Premium
Moj komp
 
Vekster's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 83
piše da ima
Vekster je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 07:31   #8765
coconut
Premium
Moj komp