Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.09.2023., 15:50   #2851
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,791
Upravo dosao iz poste. Decki, gore je nego sto smo mislili Cekao 20 minuta, dosao na red, kaze gospodja "pricekajte malo" i zatvori mi salter pred nosom. Pobjegao mi je smijeh, priznajem, a i onih 10 ljudi iza mene se nasmijalo kad su skuzili da je ne planiram izbosti onom kemijskom na pultu.

Gospodja je morala izbrojati kasu i na wc, kraj smjene, a kroz 5min je dosla zamjena.

Nikad nisam vidio vece rasulo. Govore iza saltera da su krcati paketima i ne stizu ih zaprimiti jer je ured uvijek krcat ljudima. Dolazi postar po vrecu, ove ne mogu izbaciti vrecu preko palete s paketima koja stoji nasred puta. Znaci horor.

A ljudi su toliko glupi da se svadjaju sa salterusama i donose pakete bez prethodno popunjenih podataka. Mozda kad bi se takvi slali na kraj reda, nesto bi i naucili.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2023., 16:32   #2852
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Prije tjedan dana našao sam pun sandučić. Između ostaloga 3 broja HAKa koji izlazi dvomjesečno
Do toga je bio med. nalaz neke lab. pretrage koji je od ZG do mene putovao točno 2.5 mjeseca i za koji sam u OB PU platio 7€ da se dostavi doma. Valjda nije nigdje pisalo do kada to trebaju dostaviti
Ima takvih primjera koliko hoćeš
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2023., 18:26   #2853
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,061
Znači paketi naručeni za vrijeme blagdanskog ludila se mogu očekivati u Aprilu?
Sumnjam da će im Amazon otkazat suradnju jer ovi manji igrači u dostavi nemaju kapaciteta.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2023., 19:37   #2854
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
A ljudi su toliko glupi da se svadjaju sa salterusama i donose pakete bez prethodno popunjenih podataka. Mozda kad bi se takvi slali na kraj reda, nesto bi i naucili.
Moje iskustvo (horor) rada s ljudima govori da im to ne bi pomoglo. Ne bi njima ništa pomoglo, sve što uradiš što se njima ne sviđa rezultiralo bi time da bi bili više uvrijeđeni i okinuti. Prosječan čovjek je retardiran, a meni se čini da se prosjek i pogoršao tijekom proteklih 3-4 godine. Manje kisika za već deficitaran mozak ne može nikako biti dobro.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 08:40   #2855
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Evo meni dosli racuni za struju



gore stambilj poslano u 3.em mjesecu
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 11:43   #2856
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Sada kada su promijenili sjedište iz ZG u VG, sigurno će im krenuti nabolje (not)

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...u/2494616.aspx
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 13:52   #2857
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,061
ma spasiće ih zeleno poslovanje
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 21:17   #2858
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Sada kada su promijenili sjedište iz ZG u VG, sigurno će im krenuti nabolje (not) https://www.index.hr/vijesti/clanak/...u/2494616.aspx

Digitalizacije i ostale egide napretka. Nadam se samo, da za koju godinu nece temeljiti povecanje usluga zbog istog napretka, kad i ako dodje na naplatu.

Obicno je najveca buka u ZG-u oko nedostatka, ali sto je kod tebe u Opatiji?
Ima li deficita postara? Imas li jos starog/stalnog postara?


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2023., 08:29   #2859
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Evo 4/4 posiljke sa ali expressa, dakle 100% u zadnja 2 miseca koje su nesrećom završile u rukama HPa nema ih.

sve imaju status Budapest, posiljka je otpremljena, neke su vec 50 dana u toms statusu neke 15.... Pazio sam Na AliE da odaberem aliexpress shipping ali nema pomoci
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2023., 08:42   #2860
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Kod mene 3 pošiljke isto tako, HU i dalje nema
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2023., 09:15   #2861
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Stići će, samo kad se netko u pošti udostoji pogledati pakete ...


probajte nazvati poštu ili otići tamo i provjeriti status paketa, možda je u pošti, ali nema ih tko dati poštaru da ih donese ...


A moguće da i ovi uvozni neznaju adrese pa je to pitaj boga gdje ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2023., 09:24   #2862
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
osladit će brk djelatnici pošten na "internoj rasprodaji"...

banali su nam Pentela33, dežurnog odvjetnika HP-a, fali mi nadjebavanje s njim
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2023., 11:30   #2863
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,791
Mozes ti hodocastiti u postu svaki dan, ali dok tete ne obrade paket, mozes se slikati. Paketi se sve rijedje nose na dostavu, a sve cesce te zovu iz poste da ga osobno preuzmes u uredu po tvom izboru (osim ako tvoj kvart ima srece pa jos ima dostavljaca). Svaki tjedan u posti ispred mene u redu cekaju barem dvojica koji su dosli dignuti paket jer pise "da je dostava trebala biti prosli tjedan". Svaki put odu van jer im teta kaze "kada ga evidentiram u kompjuktor dobiti cete sms i onda ga mozete doci uzeti. Vas paket je na sigurnom, u skladistu, medju ostalim paletama paketa koje ja i kolegica moramo zaprimiti". Nemaju one pojma sta je stiglo od paketa...

Toliko filipinaca nam je doslo, svi su u kratkom roku naucili slagati krevete i raditi koktele. Nadam se da ce brzo nauciti citati hrvatski pa da ulete i u postanske urede/kombije.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2023., 11:56   #2864
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Kad pomislis da je HP najgori, ispade da ima i gorih. Firma mi salje vec tri tjedna GLS-om posiljku, vec i zaboravio, pitam emailom, daju mi broj za pracenje. Zovem centralu, a oni mi vele da im stoji na skladistu.

A zasto stoji? Pa zato sto je dostavljac napisao da je adresa netocna! Potvrdim da je adresa tocna, da se jasno vide dva zvona s istim prezimenom. Pitam, da Vas sada nisam zvao, dokle bi to stajalo? Pa ne znam, pa cile pa mile....

Slicno sam imao i DHL-om, kad je na adresi kuce ide, ali Centar dostavljaci preziru. Njima je parking gubljenje vremena, pa sam ovu epizodu saznao i za nove kreativnosti koje su u stanju smisliti.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2023., 13:25   #2865
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Bolje da nisam čitao ovaj topic.

22 Sep 2023
14:24
Departed from outbound gateway facility
Budapest, Hungary
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2023., 19:18   #2866
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Meni je lokalna posta fenomenalna i postar i poštanski ured, ali dok dodje od njega....
OuttaControl je offline