Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.07.2010., 09:00   #871
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Lijepa igra jo ono kako je Španjolska igrala pod Aragonesom na EP u Austriji/Švici.

Ovo što danas Švabe igraju je obični šljakerski nogomet koji prakticiraju godinama korejanci i Japanci, samo što ovi kosookii nemaju solidne igrače.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU




Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 07.07.2010. u 11:33.
Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 09:31   #872
tomekk82
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: ZG+20
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Lijepa igra jo ono kako je Španjolska igrala pod Aragonesom na EP u Austriji/Švici.

Ovo što danas Švabe igraju je obični šljakerski nogomet koji prakticiraju godinama korejanci i Japanci, samo što ovi kosooki nemaju solidne igrače.
Ne bih se slozil za svabe da igraju sljakerski nogomet, vec bi reko da svi igraju takav nogomet ali svabe od tih 'sljakera' igraju najljepse. I ono kaj mi se kod njih svidja, vode 3:0 i opet ih 3,4 ili pet sprinta u kontru i zabijaju i nema kraja dok sudac ne svira kraj. Od svih repki najvise su zasluzili, a švajni najbolji igrac turnira po meni.

A kaj se tice spanjolaca igraju skroz krivo. Igraju s dva cista defenzivna vezna, fabregas mu sjedi na klupi itd. I vidi se da barcina igra ne prolazi ovde. Repke ionak igraju dosta defenzivno pa je tesko uc s loptom u gol, treba pucat po golu. Tesko je njima stvorit sansu kad je puno igraca na malom prostoru pa lopta nema kam.

Al opet to nis ne znaci, danas moze proc bilo ko, al moj glas ide za nemce !!

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 07.07.2010. u 10:54.
tomekk82 je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 10:54   #873
Bingo
Premium
Moj komp
 
Bingo's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb, Dubrava
Postovi: 59
Citiraj:
Autor tomekk82 Pregled postova
Ne bih se slozil za svabe da igraju sljakerski nogomet, vec bi reko da svi igraju takav nogomet ali svabe od tih 'sljakera' igraju najljepse. I ono kaj mi se kod njih svidja, vode 3:0 i opet ih 3,4 ili pet sprinta u kontru i zabijaju i nema kraja dok sudac ne svira kraj. Od svih repki najvise su zasluzili, a švajni najbolji igrac turnira po meni.

A kaj se tice spanjolaca igraju skroz krivo. Igraju s dva cista defenzivna vezna, fabregas mu sjedi na klupi itd. I vidi se da barcina igra ne prolazi ovde. Repke ionak igraju dosta defenzivno pa je tesko uc s loptom u gol, treba pucat po golu. Tesko je njima stvorit sansu kad je puno igraca na malom prostoru pa lopta nema kam.

Al opet to nis ne znaci, danas moze proc bilo ko, al moj glas ide za nemce !!
Potpisujem.

Razočarali su me španjolci. Očekivao sam golijade na ovome prvenstvu a ono ... 1:0, 1:0, 2:1, 2:0, 0:1 ... phhh ko da gledam italiju.
Najgore je to što je talijanima to taktika a španjolce izvlači Villa koji nekako uspije zabiti taj sretni/nesretni gol (ali skidam mu kapu jer je on očito jedini koji zabija).
Sve u svemu, volio bih da ih nijemci kazna kao što su i argentinu koja je isto s obzirom na kadar podbacila i ponudila premalo.


Jedini je problem što je Paul rekao da nijemci ne idu dalje. Bumo vidli!!!
Bingo je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 11:00   #874
Billkita
Premium
Moj komp
 
Billkita's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Čavle, Rijeka
Postovi: 199
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Lijepa igra jo ono kako je Španjolska igrala pod Aragonesom na EP u Austriji/Švici.

Ovo što danas Švabe igraju je obični šljakerski nogomet koji prakticiraju godinama korejanci i Japanci, samo što ovi kosooki mandrili nemaju solidne igrače.
Ma kakav šljakerski nogomet; šta je to uopće? Ulaze u završnicu sa 5 igrača, a to se zove napadački nogomet. Zabili najviše pogodaka na SP. Igraju kao niti jedna Njemačka dosad, ma predivno.
Billkita je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 11:30   #875
Čevap
Premium
Moj komp
 
Čevap's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Split
Postovi: 47
Njemci, stvarno ih ne volim al bi volio da kazne španjolce koji su me razočarali totalno,da im nema vilje već bi odavno ispali.
Nizozemska-Njemačka finale i onda nizozemci pobjedom 5:3 prvi put osvajaju svjetsko
e to bi meni bilo ljepo
Čevap je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 11:36   #876
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Lijepa igra jo ono kako je Španjolska igrala pod Aragonesom na EP u Austriji/Švici.

Ovo što danas Švabe igraju je obični šljakerski nogomet koji prakticiraju godinama korejanci i Japanci, samo što ovi kosookii nemaju solidne igrače.
Dizla sljudi ti sve objasniše. Švabe baš dobro igraju, imaju dobre pasove, bekovi ih izvlače, jednostavno su efikasni i uigrano. Šta se tiče Španjolske, pa jedno mi je da ekipa tako potkovana nije nikoga razguzila, ali doslovno, previše se povlače i igraju na kontru - dvi

Citiraj:
Njemci, stvarno ih ne volim al bi volio da kazne španjolce koji su me razočarali totalno,da im nema vilje već bi odavno ispali.
Nizozemska-Njemačka finale i onda nizozemci pobjedom 5:3 prvi put osvajaju svjetsko
e to bi meni bilo ljepo
Dajem prednost Švabama, iako će biti jedna od ljepših utakmica, jer Nizozemci imaju jebene napadače.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 12:21   #877
tomekk82
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: ZG+20
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Čevap Pregled postova
Njemci, stvarno ih ne volim al bi volio da kazne španjolce koji su me razočarali totalno,da im nema vilje već bi odavno ispali.
Nizozemska-Njemačka finale i onda nizozemci pobjedom 5:3 prvi put osvajaju svjetsko
e to bi meni bilo ljepo
tak je. uff 5:3 bi bilo fora videti, al meni su draži njemci. al opet ak nizozemci pobjede ja dobil na kladi i niko sretniji od mene
tomekk82 je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 12:28   #878
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Samo vi trkeljajte, Paul je rekao svoje.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 12:36   #879
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
Možda i ima nešto u tome kad je prognozirala pobjedu srbije
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Don. 07.07.2010. u 22:44.
Don je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 12:37   #880
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Samo vi trkeljajte, Paul je rekao svoje.
Onda se i Pavletu crno (rizotto) piše
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 13:47   #881
sun tzu
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Nadam se da je ovaj put fulala
Iako Španjolci imaju vrhunsku momčad,švabi su na ovom prvenstvu pokazali definitivno više od njih. Rekao bih i najviše od svih repki,tak da po meni definitivno zaslužuju finale...
sun tzu je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 15:57   #882
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Oćeš reć da Njemci nemaju lipu igru, pa meni su oni najviše zaslužili da vide finale
Pa... ne, nemaju lijepu igru. Igraju ziheraški, i imaju jako rastrčane igrače.

Od Njemaca uopće nisam vidio neki raskoš poteza, imaju dobru pas igru ali tehnički su vrlo slabi.


Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Lijepa igra jo ono kako je Španjolska igrala pod Aragonesom na EP u Austriji/Švici.
Slažem se.
I meni je Aragonesova Španjolska najbolja, dosta ofanzivnija, sa pravim krilima

Citiraj:
Autor Billkita Pregled postova
Ma kakav šljakerski nogomet; šta je to uopće? Ulaze u završnicu sa 5 igrača, a to se zove napadački nogomet. Zabili najviše pogodaka na SP. Igraju kao niti jedna Njemačka dosad, ma predivno.

Idu u završnicu sa 5 igrača jer svih 5 mogu i u 90-oj dotrčati punim šprintom tam di trebaju, ne zato jer stišču protivnike na protivničkoj polovici.
Ne kažem da je to loša stvar, dapače, hvale vrijedna stvar, ali nije ni razlog da se hvale zbog neke ofenzive jer to nisu.


Citiraj:
Autor tomekk82 Pregled postova

A kaj se tice spanjolaca igraju skroz krivo. Igraju s dva cista defenzivna vezna, fabregas mu sjedi na klupi itd.

Molim te, otkad je Alonso čisti defanzivni vezni? Čovjek niti nema neku destrukciju igre, ali zato ima pas, kreativnost i pregled igre. To što stoji malo dalje od gola ne znači da je zadnji vezni, to se zove deep-lying playmaker.

A di bi uopče Fabregas trebao igrati? Nit je bolji od Inieste ni od Xavia.
Busquets je osigurač i pozicija koju Cesc ne igra, a ni od Alonsa nije kompletniji igrač, bar ne u oba smjera. Klupa mu je najočitija pozicija.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 16:02   #883
sncL
Player
Moj komp
 
sncL's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 24
Njemačka - Španjolska 3:2 nadam se da se Paul zajebo .

Španjolci ne igraju ovo prvenstvo ljepo švabi su zaslužili finale po mojem
__________________

sncL je offline   Reply With Quote