Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.01.2010., 15:27   #91
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
deathadder koristim cca. 2 godina i APSOLUTNO ali APSOLUTNO nemam zamjerke na miša!
od kvalitete izrade ,nikaj ne škripi ,niš se nije izlizalo ,driveri kakvi god da jesu meni nisu pravili nikakvih problema!

jedini minus mi je BIO ,što mi je trebalo jedno tjedan dana da se naviknem na njega nakon MX518

razer
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 21:11   #92
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Kakav je mis za ove sa velikom rukom?

Imam veliku sapu i tesko mi je naci odgovarajuci mis. Naime, ako igram napr. CoD-a nakon nekog vremena jednostavno mi saka utrne i onda mi nema druge nego cekati da to prodje i nastaviti igru...

Ako ima netko sa vecom sapom ili netko tko je imao slicne probleme, a da je sada vlasnik ovog misa, moze mi li reci par rijeci?

Ako mi ovaj mis ne odgovara, koji je onda bolja opcija? (sorry na OT)...
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2010., 21:16   #93
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
I ja imam veću ''šapu'' i DeathAddera i mogu ti reći da mi je jedino to bilo malo teže za naviknuti se, više bi mi odgovaralo da je miš malo veći ali jbga, sve ostale karakteristike koje pruža poništavaju taj mali nedostatak za nas s malo većim dlanom
Dobra alternativa bi ti bio Logitech MX 518 koji sigurno bolje leži u većoj ruci, nia mu je cijena i isto je jako kvalitetan glodavac.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 21:19   #94
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Roccat Kone navodno dobro leži u većoj ruci.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 10:02   #95
Hrjax
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 305
Ja iam dosta veliku ruku,i DA mi je sjeo ko budali samar. Nije vazna velicina,koliko tehnika(drzanja misa,da nebi bilo )
Hrjax je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 00:30   #96
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Ispravak prethodnog netočnog navoda.
Postoje 2 verzije firmwarea 1.31 za 1800DPI deathadder.

Razer DeathAdder Firmware v1.31(DC)
- drift control
Razer DeathAdder Firmware v1.31(NDC) - no drift control

Dosada je deathadder isto imao drift control, dakle do 1.27 firmwarea.
1.27 firmware - drift
Primjetite kako je po x-osi zaključano kretanje unutar par piksela.

1.31 - no drift
Ovdje se miš ponaša kako spada.

Ovo je sada napokon miš sa savršenom kontrolom. Mislim da ću si piknut još jedan DA, i nadat se boljem kotačiću.
PS:
Nemoguće je updateati firmware na x64 sustavu, te nakon flashanja trebate koristiti drivere 2.01

Zadnje izmijenjeno od: Punio4. 04.02.2010. u 00:52.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2010., 13:15   #97
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Evo napokon se i kod nas pojavila nova verzija DA te kao i uvijek nasi su nabili cijenu :P
veve je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2010., 15:41   #98
stopalo9
Premium
 
stopalo9's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 763
skup je ko vrag..
stopalo9 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2010., 15:47   #99
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Evo napokon se i kod nas pojavila nova verzija DA te kao i uvijek nasi su nabili cijenu :P
To je ovaj pretpostavljam:
http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=101.503.210
I što je tako drugačije na njemu osim povećanog DPI-ja s 1800 na 3500 i LED-ice u drugoj boji da opravdava toliku cijenu?
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2010., 16:39   #100
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Eh nemam pojma nisam citao review za ovu novu verziju, mozda su ispravili neke "bolesti" od kojih je patio stari model, a sad buduci da je jedan od boljih miseva morali su ga malo poboljsati da konkurira s dpijem ostalim modelima

OT:
Planiram mozda preci s mx518 na DA, e sad me zanima kako lezi on u malo vecoj normalnoj ruci?
Jer mi se dogada da se meni ruka ukoci kod drzanja (claw grip) mx518 i jednostavno mi je koma tako igrati FPS, dok DA jako slici Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 koji mi je bio odlican dok sam ga davno isprobavao kod prijatelja.
veve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.02.2010., 17:06   #101
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Eh nemam pojma nisam citao review za ovu novu verziju, mozda su ispravili neke "bolesti" od kojih je patio stari model, a sad buduci da je jedan od boljih miseva morali su ga malo poboljsati da konkurira s dpijem ostalim modelima

OT:
Planiram mozda preci s mx518 na DA, e sad me zanima kako lezi on u malo vecoj normalnoj ruci?
Jer mi se dogada da se meni ruka ukoci kod drzanja (claw grip) mx518 i jednostavno mi je koma tako igrati FPS, dok DA jako slici Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 koji mi je bio odlican dok sam ga davno isprobavao kod prijatelja.
Ha? Pa odluči se, u malo većoj ili normalnoj?
Šalu na stranu, ja imam poveći dlan (na 198cm visine mora biti poveća šapa jel? ) pa mi je DA malčice premalen ali naviknuo sam se a claw grip mi se isto dešava kad u komadu odigram nešto par sati (rekao bih normalna pojava kod dužeg druženja s bilo kakvim mišem), a ove boljke 1800 DPI serije koje gore spominješ stvarno nisam doživio.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2010., 17:48   #102
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Ha? Pa odluči se, u malo većoj ili normalnoj?
Šalu na stranu, ja imam poveći dlan (na 198cm visine mora biti poveća šapa jel? ) pa mi je DA malčice premalen ali naviknuo sam se a claw grip mi se isto dešava kad u komadu odigram nešto par sati (rekao bih normalna pojava kod dužeg druženja s bilo kakvim mišem), a ove boljke 1800 DPI serije koje gore spominješ stvarno nisam doživio.
Ok mozda sam se malo krivo izrazio, ajmo reci onda normalna
aha 198cm, onda ja definitivno imam manju ruku od tebe (visina 186cm, makar ne mora to uvijek tako biti), a ti jos k tome kazes da ti je malo malcice premalen znaci moguce da bi meni bio taman
veve je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2010., 18:13   #103
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Ok mozda sam se malo krivo izrazio, ajmo reci onda normalna
aha 198cm, onda ja definitivno imam manju ruku od tebe (visina 186cm, makar ne mora to uvijek tako biti), a ti jos k tome kazes da ti je malo malcice premalen znaci moguce da bi meni bio taman
Meni je DA legao odlicno, sapu imam standardnu za 185cm svoje visine, meni je taman...

Ovaj novi sa 3500 DPI-a je na Razerovim stranicama ostao po istoj cijeni kao i stari, tj. 59$, kada je stari dosao kod nas, ako se dobro sjecam bio je nesto ispod 400kn (osobno platio 370kn) jer je Copperhead bio preko 400kn... Ali ipak smo mi u RH gdje moramo kupovati po malo jacim cijenama, pa je sad novi 500kn
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2010., 19:40   #104
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
ja malo gledo ođe

http://www.benchmark.rs/Benchmark-te...a-Q4-2009.html

kojeg pišulinca bi sebi uzeo i došao po njima do zaključka da mi je najbolje uzet mx 518,napomena min 8 tipaka ili više,razer naga je pretjerivanje sa 20 tipaka,

ovaj je preskup za 2 tipke i nešto dpi više

http://www.amazon.com/Logitech-Laser...6345564&sr=8-1

ni ovaj miš za ovu cjenu kažu da nije loš

http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=101.503.192

Zadnje izmijenjeno od: demetrius. 16.02.2010. u 20:07.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2010., 16:16   #105
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Evo nabavio sam mis i odlicno mi pase za ruku te sad imam par pitanja
Stavio sam zadnje drivere, updejtao na Firmware v1.33 (NDC), te zatim izbrisao drivere. E sad kod Mouse Propertiesima u CPu pod pointer options stavim enhance pointer precision ukljucen onda se kao taj NDC upali, a ako ga iskljucim onda se i NDC iskljuci. Pa zar nije to iskljuceno po defaultu u Firmwareu?
I drugo pitanje. Jel bolje koristiti mis s driverima od razera ili samo koristiti ove defaultne od winsa?
veve je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2010., 20:18   #106
Hrjax
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 305
Prvo ti ne znam jer me takve stvari ne zanimaju,a na drugo cu ti odgovorit: radi kaj oces,nema neke razlike,ak ti se da zajebavat sa x i y sensitivitijima stavi drivere,mis radi bez problema i bez drivera
Hrjax je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2010., 22:58   #107
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Smile DeathAdder za leftije

Citiraj:
The Razer DeathAdder Left Hand Edition is the world’s first gaming grade mouse for left-handers. Rest assured that because it is crafted solely for you left-handers it will erase all doubt that a right handed gamer might have an edge because of the mouse he uses. The Razer DeathAdder has been the weapon of choice for gamers seeking a combination of comfort and unbridled gaming precision for a long time. And since the difference between victory and defeat is determined in a heartbeat, nothing must slow you down. The 3500dpi Razer Precision™ 3.5G infrared sensor translates your every movement into frags with pinpoint accuracy. Enjoy extended gaming sessions in comfort with a mouse crafted for the elite world of competitive gaming.

True Ergonomic Left Hand Design
For all the left-handed gamers out there, your long hours of using gaming mice that do not fit are over. With the Razer DeathAdder Left Hand Edition, Razer is covering new ground. The first gaming grade mouse dedicated solely to left-handed professional gamers was conceived because when it comes down to it, you want to know you are perfectly equipped with precision and comfort.
  • Ergonomic left hand design
  • 3500dpi Razer Precision™ 3.5G infrared sensor
  • 1000Hz Ultrapolling™ / 1ms response
  • Five independently programmable Hyperesponse™ buttons
  • On-The-Fly Sensitivity™ adjustment
  • Always-On™ mode
  • Ultra-Large non-slip buttons
  • 16-bit ultra-wide data path
  • 60–120 inches per second and 15g of acceleration
  • Zero-Acoustic Ultraslick™ Teflon® feet
  • Gold-Plated USB connector
  • Seven-Foot, lightweight, braided fiber cable

Approx. size in mm: 128(L) x 70(W) x 42.5(H)


http://store.razerzone.com/store/raz...ctID.182251700
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2012., 23:57   #108
vinca007
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: asdasd
Postovi: 2
ja baš mislim da je miš predobar u svim svojim fizičkim osobinama... jedina mana mu je taj driver kao što je gore obrazloženo. ja ga imam već skoro godinu dana i nema nijednog kvara. nijednom nije dao znakove zatajenja. možda je stvar samo do brige oko njega. imam i razerove slušalice barracude i isto tak nemam problema s njima (samo sam izgubio 1 šaraf -.-''), imam ih vec skoro 2 godine... malo su izlizane sastrane al to je moja krivica jer ih stavljam na grubu površinu... tolko od mene
vinca007 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na