Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.06.2011., 22:54   #301
GothamChild
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 58
Dobro nije bas deranje, cijena je ista samo je obracunska jedinica 100 umjesto 10kB
GothamChild je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 00:40   #302
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Što nije 2kn/100kB na T-Mobileovom signalu? A i obračunska jedinica na Tele2 signalu je 1kB.

Zadnje izmijenjeno od: doky. 01.07.2011. u 00:46.
doky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.07.2011., 02:19   #303
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
obr. jed. 15 sec.

BonBon: 70lp/min, nakon 40kn i aktiviranja opcije razg. 30lp/min, nema naknade --> obr. jed. 1 sec.

Prednosti su više nego očite. Prva minuta na bonbonu je više nego duplo jeftinija (60%), pogotovo kad uzmemo u obzir da ogroman % razgovora preko mobitela završava unutar 1 minute. Mobilni paketi i cijene su otprilike podjednake (da ne cjepidlačim). Osim data paketa uzimao sam mjesecno i paket besplatnih razgovora unutar mreže što me koštalo 50kn. Kako sam 90% tog razgovora trošio samo na 1 osobu prelaskom na bonbon dolazi do značajne uštede jer su tamo pozivi do 2020. besplatni.

Toliko..
-->
Korisnik sam tele2 mreže od skoro samih početaka. Više puta su me jako naživcirali i razočarali ali nekako sam to trpio i branio ih imajući razumijevanja; prije svega zato što su uveli nered među VIP i T-mob mostrodonte te ih natjerali na drastično smanjivanje cijena.

Neko vrijeme bio sam na pretplati, sve dok prije nekoliko godina nisu imali akciju u kojoj su prepaid korisnicima za svaki kupljeni bon davali duplo tijekom ljetnih mjeseci. I tako ja htjedoh napumpati račun i živjeti od 50-kunskih uplata pa se uputih u TELE2 da potpišem zahtijev za ukidanje pretplate.
Znate koliko im je trebalo da me maknu sa postpaida?? GOTOVO 3 MJESECA!!! Taman toliko da prođe navedena akcija i opet ostadoh kratkih rukava.. Da ne spominjem koliko sam živaca i vremena potrošio odlascima u tele2 centar, čekanjima na javljanje i pozivima prema SZK. Te im treba 15-ak dana da provedu zahtijev, pa nakon tog vremena kažu da isti uopće nisu primili i tako u nekoliko navrata. No dobro, i dalje su bili najjeftiniji pa rekoh; neka.. Slijedeće veliko razočaranje došlo je u obliku uvijeta za povoljne cijene poziva u knock out tarifi, umjeto dotadašnjih 50kn, cijene su uvjetovali nadoplatom od 100kn. Moja potrošnja je cca 150kn/mj. ali tek nakon što sam počeo trošiti i na data pakete.

Tomato nisam nikad shvatio ozbiljno (iako ima brutalno dobre cijene za duuuuuge razgovore) jer im je data tarifa nepostojeća a kako koristim smartphone već dugo vremena, bez toga ne mogu.

Silom prilika, odustavši od čekanja na unlock iphonea, prešao sam na bonbon.

Evo i zaključka obzirom na moje korištenje mobilnih usluga:


Tele2 knockout: 99lp/min, nakon 100kn 49lp/min + naknada od 25lp --> obr. jed. 15 sec.

BonBon: 70lp/min, nakon 40kn i aktiviranja opcije razg. 30lp/min, nema naknade --> obr. jed. 1 sec.

Prednosti su više nego očite. Prva minuta na bonbonu je više nego duplo jeftinija (60%), pogotovo kad uzmemo u obzir da ogroman % razgovora preko mobitela završava unutar 1 minute. Mobilni paketi i cijene su otprilike podjednake (da ne cjepidlačim). Osim data paketa uzimao sam mjesecno i paket besplatnih razgovora unutar mreže što me koštalo 50kn. Kako sam 90% tog razgovora trošio samo na 1 osobu prelaskom na bonbon dolazi do značajne uštede jer su tamo pozivi do 2020. besplatni.

Toliko..

Zadnje izmijenjeno od: rak21. 01.07.2011. u 11:18.
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 10:09   #304
GothamChild
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 58
@Anphonic, nije više, sad je isto 20lp za 100kB, s time da je na tele signalu 10 obračunska jedinica a na tmobile 100kB.

@rak21 - slažem se, generalno zadovoljan s teletom i unijeli su nešt novo kad su krenuli, ali kasnija inertnost naspram konkurencije i mene prebacila na bonbon.
GothamChild je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2011., 16:56   #305
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
i ja sam se sa teleta prebacio na bonbon, jednostavno je bitno jeftiniji...
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2011., 14:48   #306
mrav001
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 53
Ja sam upravo u fazi prebacivanja s VIP-a na TELE2, i to na bonove, i to da mi broj ostane isti. Radujem se ovoj opciji da ću uvijek kada uplatim bon od 100kn dobiti još 50kn GRATIS. Zato mi je TELE2 super!
mrav001 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2011., 17:54   #307
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Citiraj:
Autor mrav001 Pregled postova
Ja sam upravo u fazi prebacivanja s VIP-a na TELE2, i to na bonove, i to da mi broj ostane isti. Radujem se ovoj opciji da ću uvijek kada uplatim bon od 100kn dobiti još 50kn GRATIS. Zato mi je TELE2 super!
Volim janjetinu, ali u recesijsko vrijeme nekako su bomboni jeftiniji
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2011., 19:01   #308
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Citiraj:
Autor mrav001 Pregled postova
Ja sam upravo u fazi prebacivanja s VIP-a na TELE2, i to na bonove, i to da mi broj ostane isti. Radujem se ovoj opciji da ću uvijek kada uplatim bon od 100kn dobiti još 50kn GRATIS. Zato mi je TELE2 super!
Istina, super je što daju te pogodnosti za prelazak na njihovu mrežu, ali kad shvatiš da ne daju nikakve pogodnosti za postojeće korisnike - postanu manje super. Ono što daju 50kn ako preneseš trojicu na Tele2 ni ne računam, gdje ću naći toliko neprijatelja!? Uz to za korištenje bilo kakve tarife treba mjesečno nadoplaćivati 100kn, što je za moju potrošnju previše.

P.S. Pridružujem se klubu bivših Tele2-ovaca na Bonbonu.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2011., 20:07   #309
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Istina, super je što daju te pogodnosti za prelazak na njihovu mrežu, ali kad shvatiš da ne daju nikakve pogodnosti za postojeće korisnike - postanu manje super. Ono što daju 50kn ako preneseš trojicu na Tele2 ni ne računam, gdje ću naći toliko neprijatelja!? Uz to za korištenje bilo kakve tarife treba mjesečno nadoplaćivati 100kn, što je za moju potrošnju previše.

P.S. Pridružujem se klubu bivših Tele2-ovaca na Bonbonu.
Prešao s vipa na tele 2 godinu dana imao za 50kn bonus 50kn. To mi isteko ovaj mjesec, našao troje frendova i nastavljam s tim bonusom malo manjim nikad problema nisam imao s mrežom 10x jeftiniji od vipa ne moram gledat dalje. Bonbon ništa posebno ništa jeftinije
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2011., 20:31   #310
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
nikad problema nisam imao s mrežom 10x jeftiniji od vipa ne moram gledat dalje. Bonbon ništa posebno ništa jeftinije
Ne mozes reci da je tele 10x jeftiniji.
Meni je VIP bas dobar.
Gledaj recimo moj slucaj, dobio sam Galaxy S za 9kn, i uzeo na 2 godine sve za mene 400, na 50% sa uspostavama poziva me komplet ispadne 250kn mjesecno.

I sad molim te racunaj. Interneta kolko ne potrosim i ne moram mislit u kojem dijelu hrvatske se nalazim. Zovem i saljem poruke bez da razmisljam i stedim. A mogu reci i da 150kn ode na kreditiranje mobitela.. jer je tad toliko kostao (oko 3600kn).

A kad je ikada tele2 dao posteni mobitel za manje para za pretplatnike?? Nikad
musso je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.07.2011., 21:33   #311
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor musso Pregled postova
Ne mozes reci da je tele 10x jeftiniji.
Meni je VIP bas dobar.
Gledaj recimo moj slucaj, dobio sam Galaxy S za 9kn, i uzeo na 2 godine sve za mene 400, na 50% sa uspostavama poziva me komplet ispadne 250kn mjesecno.

I sad molim te racunaj. Interneta kolko ne potrosim i ne moram mislit u kojem dijelu hrvatske se nalazim. Zovem i saljem poruke bez da razmisljam i stedim. A mogu reci i da 150kn ode na kreditiranje mobitela.. jer je tad toliko kostao (oko 3600kn).

A kad je ikada tele2 dao posteni mobitel za manje para za pretplatnike?? Nikad
Za pretplatnike ne mogu govoriti jer sam nikad nisam bio. Mjesečna potrošnja mi je 50kn max, i za 50kn tele2 nudi najbolje. Uglavnom trenutno sam na smiley tarifi i od 100kn kaj sam nadoplatio sam potrošio 12kn, ostalo sve poruke šaljem i trošim net. Od 150mb ostalo mi 60mb, i ističe mi za par dana tako da smiley tarifa ko da je za mene napravljena. Bio sam i ja na vipu i dobar je ali je skuplji za nijansu. Sa signalnom nemam problema, tako da sam s tele2 prezadovoljan. Htio sam na bonbon ali obračunska jedinica od 100kb i paketi ne baš najbolji su me odbili tako da zasad ostajem na tele2.
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2011., 01:07   #312
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Za pretplatnike ne mogu govoriti jer sam nikad nisam bio. Mjesečna potrošnja mi je 50kn max, i za 50kn tele2 nudi najbolje. Uglavnom trenutno sam na smiley tarifi i od 100kn kaj sam nadoplatio sam potrošio 12kn, ostalo sve poruke šaljem i trošim net. Od 150mb ostalo mi 60mb, i ističe mi za par dana tako da smiley tarifa ko da je za mene napravljena. Bio sam i ja na vipu i dobar je ali je skuplji za nijansu. Sa signalnom nemam problema, tako da sam s tele2 prezadovoljan. Htio sam na bonbon ali obračunska jedinica od 100kb i paketi ne baš najbolji su me odbili tako da zasad ostajem na tele2.
E tu se slazem. Ako trosis manje od 100kn tele je ok. Ako si pretplatnik i puno trosis, samo vise tarife... S time da to u VIPu, ta akcija je prosla... ove cijene mi vise nisu tako OK.
musso je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2011., 16:44   #313
krikesa
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 34
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Za pretplatnike ne mogu govoriti jer sam nikad nisam bio. Mjesečna potrošnja mi je 50kn max, i za 50kn tele2 nudi najbolje. Uglavnom trenutno sam na smiley tarifi i od 100kn kaj sam nadoplatio sam potrošio 12kn, ostalo sve poruke šaljem i trošim net. Od 150mb ostalo mi 60mb, i ističe mi za par dana tako da smiley tarifa ko da je za mene napravljena. Bio sam i ja na vipu i dobar je ali je skuplji za nijansu. Sa signalnom nemam problema, tako da sam s tele2 prezadovoljan. Htio sam na bonbon ali obračunska jedinica od 100kb i paketi ne baš najbolji su me odbili tako da zasad ostajem na tele2.
Po meni, smiley prepaid je najbolja tarifa za nekoga tko zove za 100kn, općenito na tržištu. Puno je bolja i povoljnija i od pretplate jer
1. ne plaćaš 10kn radijskih frekvencija
2. ako ne potrošiš 100kn, novac ne propada nego se akumulira i ostaje za iduće mjesece

Isplati se čak i nekom tko ne šalje poruke i ne surfa netom.
krikesa je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2011., 17:21   #314
GothamChild
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 58
ne znam baš, bonbon, paket, bez uspostave poziva, obračunska jedinica 1 sec i još razgovori unutar mreže free
GothamChild je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2011., 22:05   #315
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Napisao sam na jednom drugom forumu pregled bonbona i tele2 u mom slučaju pa pročitajte

"Hmm ja koristim smiley tarifu što je meni više nego potrebno.
1. Neograničene poruke
2. 150mb
3. 100kn za pozive ti ostaje.
Da usporedimo s bonbonom (ovo je usporedba koja bi kod mene vrijedila)
Znači najviši paket za sms
1. 500 poruka 60kn
2. 150 mb nema uzmimo 300mb znači 30kn
3. 10kn ostaje mi za paket za pozive znači 20 min
Tele 2 tu vodi za 80 min, tj. ako bi dodao još paket na tele2 da bude 300mb kao i na bon bon (PaketM je 150mb) koji košta 25kn onda slijedi usporedba.

Tele2 100kn
1.Neograničene poruke
2. 150mb
3. PaketM 150 mb 25kn
4. 100-25=75 minuta prema svim mrežama

BonBon 100kn
1. 500 poruka
2. 300mb
3. 20 min poziva

Kod bonbona je obračunska jedinica 100kb, tele2 10kb. Pozivi 1sec tele2 15 sec.
Kod mene su prednost poruke i internet, i tele2 minimlano pobjeđuje. Naravno da svaki operater nekome odgovora. Mene tele2 još nije smuljao niti imam problema i na njemu ostajem."
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2011., 13:48   #316
krikesa
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 34
Citiraj:
Autor GothamChild Pregled postova
ne znam baš, bonbon, paket, bez uspostave poziva, obračunska jedinica 1 sec i još razgovori unutar mreže free
dobro, prednost svakako je obračunska jedinica 1 sec. Razgovori unutar mreže većini malo znači kad je jako malo ljudi na toj mreži. Dobro, ajd vrijedi npr ako netko sa kim puno razgovaraš na bonbon mreži.

Ali velika prednost tele2 je to ako ne potrošiš 100Kn na pozive, novac ti ostaje na računu. Na bonbonu kad aktiviraš sve pakete, novac ode, koristio ti to ili ne.
krikesa je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2011., 17:51   #317
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Imam tele2 i bonbon jer sam u prijelazu na bonbon.
Zašto, 70lipa prema svima nema uspostave, 20lipa poruke, internet paketi povoljni, a treba mi za sada 50mb mjesečno i koja porukica i gdje koji poziv da se mogu javiti, tj. najbitnije mi je da sam dostupan. Zapravo mi mobitel ni ne treba, ali jednostavno ga se ne mogu riješiti pa eto.
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2011., 20:49   #318
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
tele2 je najpovoljnija mreža
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 10:13   #319
danijel111
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 169
Citiraj:
Autor krikesa Pregled postova
Po meni, smiley prepaid je najbolja tarifa za nekoga tko zove za 100kn, općenito na tržištu. Puno je bolja i povoljnija i od pretplate jer
1. ne plaćaš 10kn radijskih frekvencija
2. ako ne potrošiš 100kn, novac ne propada nego se akumulira i ostaje za iduće mjesece

Isplati se čak i nekom tko ne šalje poruke i ne surfa netom.
Slažem se s ovim. Sve ovisi o potrebama svakog korisnika pojedinačno. Ja najviše šaljem poruke. I zato mi je ova tarifa super. Sad mi još i daju to interneta za đabe, još bolje. Kupio 100kn prije mjesec dana i sad mi istekla smiley a ja imam još 83kn na računu. A surfam kad mi je dosadno a poruka nemam pojma kolko pošaljem. Za mene tele 2
danijel111 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2011., 18:10   #320
innovator
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Pozdrav, prenio sam broj s VIP-a na tele2, mobitel je Iphone 3G, danas u 12 sam trebo dobit tele2 signal al još nisam, piše stalno no service. Vip signal mi je još prisutan, kada stavim tele 2 karticu unklockam je ali nikako ne može naći mrežu, pod carrier nađem tele2 ali kada ju odaberem opet ne može pronaći mrežu. Da li moram možda dobit prvo sms da je prebačeno na tele2 pa onda mijenjat kartice jer sms nisam dobio ili negdje grešku radim?
Hvala

Zadnje izmijenjeno od: innovator. 21.07.2011. u 18:45.
innovator je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2011., 16:28   #321
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
probaj uspostaviti poziv sa tele2 karticom (nazovi nekog)
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2011., 14:10   #322
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
ja prelazio sa vipa prije tjedan dva, i meni su rekli da drzim ugasen mob to jutro od 8 do 12, i da onda upalim sa tele2....
najbolje da nazoves sluzbu za korisnike pa pitaj sta je zapelo..
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2011., 20:13   #323
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
NIKAD nisam imao problema s vezom (pucanja i prekidanja svih vrsta i oblika).
U početku jedino nije bilo Tele2 signala u zagorju usred ničeg gdje imam vikendicu, no onda je to pokrivao prvo VIP, pa kasnije T-mobile. U zadnjih godinu dana su pokrili i to.
Sve je bez problema radilo i na Pelješcu u jednom izoliranom mjestu.
Ja zivim 6km od centra Karlovca (4km van grada), 50m udaljen on magistrale za Sloveniju, nemali broj kuca unaselju i stalno mi puca. Pukne mi na prvom (besplatnom - tarifa medu nama) razgovoru pa onda moram prebaciti rucno na T-mobile, zvati opet i opet platiti uspostavu poziva... tek toliko o njihovom seamless roamingu. Nadalje najveca glupost je sto ovdje ima i nesto slovenskog signala pa me na automatskim postavkama zna prebaciti i na njih (zasto na njih kada T-mobile ima do cepa?) - eto ti veselja kada nazoves nekoga i nakon razgovora skuzis da si u internacionalnom roamingu. Zvao sam ih da li se kako moze internacionalni roaming u potpunosti ugasiti, receno mi je da ne, da pripazim pri pozivanju/primanju poziva.
Rucne postavke mi kao trajno rjesenje ne puse jer cim dodem Karlovac u vecini slucaja mi diskonetka s mreze, u Zagrebu obavezno, a tamo sam svako malo.

Sada koliko vidim naspram Bombona su i skuplji, infrastruktura im debelo zaostaje... dovidenja Tele, samo da jos kompletnu obitelj nagovorim na prelazak. Ako sam mogao s T-mobile na Tele, valjda cu uspjeti i s Telea na Bonbon :-)
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2011., 00:40   #324
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
pretplatnik sam teleta knockout 50kn(60kn), koliko sad vidim bonbon ima pretplatnicki paket VELIKI za isto 60kn mjesecno u koji je ukljuceno priiilicno vise toga od teleta! recimo 1gb interneta! a u teletu moram dodatno uzeti paket L 500mb 50kn. bye bye tele cim istekne ugovor

mislim da nema nista jeftinije trenutno za internet od tog bonbonovog pretlatnickog paketa VELIKI?

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 26.07.2011. u 00:49.
  Reply With Quote
Staro 26.07.2011., 02:33   #325
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
pretplatnik sam teleta knockout 50kn(60kn), koliko sad vidim bonbon ima pretplatnicki paket VELIKI za isto 60kn mjesecno u koji je ukljuceno priiilicno vise toga od teleta! recimo 1gb interneta! a u teletu moram dodatno uzeti paket L 500mb 50kn. bye bye tele cim istekne ugovor

mislim da nema nista jeftinije trenutno za internet od tog bonbonovog pretlatnickog paketa VELIKI?
za 60kn dobijes samo pozive, ne i poruke i internet. Za 1gb interneta moras dati jos 60kn (30kn je 300mb).
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2011., 02:43   #326
Hido
Banned
Moj komp
 
Hido's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 624
Citiraj:
Autor innovator Pregled postova
Pozdrav, prenio sam broj s VIP-a na tele2, mobitel je Iphone 3G, danas u 12 sam trebo dobit tele2 signal al još nisam, piše stalno no service. Vip signal mi je još prisutan, kada stavim tele 2 karticu unklockam je ali nikako ne može naći mrežu, pod carrier nađem tele2 ali kada ju odaberem opet ne može pronaći mrežu. Da li moram možda dobit prvo sms da je prebačeno na tele2 pa onda mijenjat kartice jer sms nisam dobio ili negdje grešku radim?
Hvala
Nazovi sluzbu za korisnike na broj 095 1000 444 i provjeri o cemu se radi. Kad sam ja prebacivao broj sa Vip-a na Tele2 bio sam bez signala jedno 2 dana prije nego sto su mi aktivirali uslugu ,a vip-ova kartica je bila deaktivirana, tako da se nebu cudio da je i ovo slican slucaj
Hido je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2011., 08:22   #327
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Sada koliko vidim naspram Bombona su i skuplji, infrastruktura im debelo zaostaje... dovidenja Tele, samo da jos kompletnu obitelj nagovorim na prelazak. Ako sam mogao s T-mobile na Tele, valjda cu uspjeti i s Telea na Bonbon :-)
Prije no što pređeš, pa što ti nije jednostavnije da onda fiksiraš T-Mobile signal da ti se ne ubace Zlovenci i tako ti naplate roaming?
Ja sm također razmišljao o prelasku na bonbon, ali sam odustao, nemam problema više sa T2.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2011., 22:45   #328
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Ne paše mi jer kako sam rekao čim dođem u Karlovac mi se diskonekta s mreže, dobro u zadnje vrijeme ne, ali opet cijelo vrijeme škicam hoće me izbaciti s mreže ili ne. Zato me u Zagrebu obavezno izbaci čim mu se približim. Mobitel mi treba za posao, a kada mi se dogodi da ga zaboravim prebaciti na automatski, ostanem bez mreže i čudim se kako ništa ne cvrlji nije dobro.

Prelaskom na bonbon ću se riješiti toga, a i kako je sada jeftiniji od Telea stvarno ne vidim razloga za ostati.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2011., 21:27   #329
innovator
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Hido Pregled postova
Nazovi sluzbu za korisnike na broj 095 1000 444 i provjeri o cemu se radi. Kad sam ja prebacivao broj sa Vip-a na Tele2 bio sam bez signala jedno 2 dana prije nego sto su mi aktivirali uslugu ,a vip-ova kartica je bila deaktivirana, tako da se nebu cudio da je i ovo slican slucaj
Danas su mi poslali sms da u 11 stavim karticu od teleta, stavio i sve je ok bilo, bez signala sam bio 30 sekundi dok nisam karticu samo promijenio. Prijatelj mi rekao da malo sačekam jer oni kažu određeni datum za prijenos broja ali nije uvijek to točno.
innovator je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2011., 21:07   #330
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,233
Meni je u ugovoru pisalo da bi mi danas izmedju 8 i 11 trebao biti prebačen broj u Tele 2, sa bonbona... Ali to se nije dogodilo, jel to zna kasnit ???
Goranbm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na