Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.10.2014., 13:11   #511
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
evo meni se to nikad nije dogodilo...



@sisoje - u tvoje vrijeme koliko je komplicirano ubacit modem ,grafu, RAM i sl i testirat dali radi ili ne... TV i takve stvari su ipak malo kompliciranjije...
a ja uvijek misio da je HG bio samostalan šop...kad ono i oni predilavali IT koji je netko drugiu uvozao...(a Prpić mlati i dalje kak su oni uspjeli ni iz čega napravit "HR brend"
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 13:15   #512
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
OT: mačja mokrača i LCD ? Pa moglo je i gore

__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2014., 13:45   #513
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
@sisoje - u tvoje vrijeme koliko je komplicirano ubacit modem ,grafu, RAM i sl i testirat dali radi ili ne... TV i takve stvari su ipak malo kompliciranjije...
a ja uvijek misio da je HG bio samostalan šop...kad ono i oni predilavali IT koji je netko drugiu uvozao...(a Prpić mlati i dalje kak su oni uspjeli ni iz čega napravit "HR brend"
pa u moje vrijeme je toliko kompliciranije i duže sve trajalo za popizdit ako ćemo iskreno... modularnih napajanja je bilo 2 valjda, znači drkanje s kabelima u velikoj većini cheap kućišta, kabeli moraju biti po špagi i trošiš vrijeme na triper kombinacije, nadalje amd i ploče i kompatibilnost i opet triper kombinacije, flash biosa je obavezan i nema next, next, finish pa daj disketu... ovo je samo slaganje konfi, di je test tih bakrača, onih odvratnih prvih asrock ploča, pa msi, čak i asus amd ploče su bile bože me sakloni.

opet napominjem uz slaganje konfi i testiranja komponenata dobivamo još maltene sve komponente koje uvozimo jer serviseru u nekom dućanu se može dat pregledat uređaj, a i ne mora... pa hg nam je znao donositi dnevno po 20-30 usb ladica od kojih su 2-3 bile neispravne, ostalo ispravne i onda gubiš vrijeme na to.

nas je bilo 4 i u doba najveće mrtve gužvetine stvari nisu stajale na polici duže od 5 dana... znači pričamo o danima kada se i do ponoći radilo.

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
1. tjedan - zaprimljeno
2. tjedan - analiza
3. tjedan - analiza koja se nakon mog poziva misterijozno pretvorila u našli smo kvar

4. tjedan - izdavanje
tv nije ništa kompliciraniji od detekcije najmrtvijih gremlina na kompu ako je serviser pr0 hax0r level.

mislim da ovo boldano gore nije komplicirano, zapravo je vrlo jednostavno - 3 tjedna nitko nije pogledao telku.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 14:56   #514
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
3 tjedna nitko nije pogledao telku.
Kad je zapišana i smrdi
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 15:04   #515
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
to je taj odgovor kojeg sam čekao
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 15:11   #516
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Kad je zapišana i smrdi
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
to je taj odgovor kojeg sam čekao
Pa normalno, morali su čekati prvo da serviseru počne djelovati cijepivo
virus1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 20:23   #517
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,087
Syss imam ti ja miceka koji ne piša po LCD-ima ak hoćeš

Žuta ko Garfield, jede više od njega.
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 23:03   #518
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
imamo i mi takvog
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 23:48   #519
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Nemate, vas pisa
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 09:01   #520
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ne zna se krivac

btw. jučer sam skužio da je fronta telke nova, znači cijela prednja maska je nova zato kaj ima jedan detalj kojeg orginalna maska nije imala.

sad mi pak stvarno ništa nije jasno.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.10.2014., 09:03   #521
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
...jučer sam skužio da je fronta telke nova, znači cijela prednja maska je nova zato kaj ima jedan detalj kojeg orginalna maska nije imala....
Pusti zapišanoga da kanđama napravi autogram i problem riješen
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 13:11   #522
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ne zna se krivac

btw. jučer sam skužio da je fronta telke nova, znači cijela prednja maska je nova zato kaj ima jedan detalj kojeg orginalna maska nije imala.

sad mi pak stvarno ništa nije jasno.
ajooj sad je tek jebada...netko je dobio zapišani TV koji će im usmrdit cijelu sobu kad se urgije...
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 13:21   #523
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa sumnjam da su mijenjali panel zbog toga mislim ono common sense da nisu... pitanje je jedino zašto su mijenjali.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 19:59   #524
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Mijenjali su jer je tvoj ispravniji od onog drugog.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 20:05   #525
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
UNTI to nisam pomislio
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2014., 23:22   #526
dkoraca
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Pozioi 15, 52470 Umag, Hrvatska
Postovi: 7
Moj servis ne preporučujem nikome. Možda imaju dobre ljude koj rade tamo, možda se i trude ,al imaju jedan problem. Gazda je bahata i bezobrazna osoba, u to sam se osobno uvjerio. Moj servis je ovlašteni Prestigio servis, nema ti druge nego slati tamo. Pošto sam trgovac i radim s Asbis-om moram kod njih slati Toshiba laptope i Prestigio tablete. Servis kao servis nije ništa posebno, ima puno boljih servisa. Za Prestigio se moraš spremiti na mjesec, mjesec i pol čekanja i agonije. Zoveš ih na telefon nikako se ne javljaju. Moraš sve mailom, to čekaš barem dan do dva. Zadnja stvar što mi se desila je sljedeća. Kupac koj je uzeo laptop kod mene nakon devet mjeseci ga je vratio da mu laptop ne puni. Ispitao sam laptop, spojio moj testni punjač i laptop normalno radi. Problem u punjaču. Neznam zašto je normalno al ne možeŠ slati smo punjač nego se mora slati i laptop. Pošto je kupac uzeo laptop kod mene, napravio sam uslugu i šaljem laptop za kupca. U opisu kvara napišem, neispravan punjač, jamstvo. Testiran s našim punjačem i Laptop normalno radi. Servis nije priznao jamstvo ,napisali da je korisnik kriv. Ja sam rekao da ne mislim da je kupac kriv, mislim da je tvornička greška. Vidio sam 1000 punjača, s prekriženim, savijenim kablovima i rade normalno. Al nema veze, servis je rekao da nema jamstvo i točka. Javim kupcu da nema jamstvo, kupac ljut i kaže da je to u jamstvu. Kažem servisu da taj laptop nije moj, da kupac ne želi platiti i da kontaktiraju kupca, da mu objasne, da se dogovore. Oni vrate laptop, naplate MENI!!!!! 150kn da se ja s kupcem svađam. Zovem kupca da nije uredu da naplate meni jer laptop nije moj i da se dogovori sa servisom. Kupac dođe u trgovinu, želi Laptop i njega ne zanima. Uzeo je Laptop. Meni je ostalo da platim 150kn jer su mi prijetili da mi neće poslat drugi Laptop koj je na servisu kod njih, koj nema nikakve veze s ovim!!!!! Dok ne platim tih 150kn da mi ga neće slati. Ja sam samo mogao platiti i mogu se slikati. MR servis je jako dobar i profi servis.
dkoraca je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2014., 23:45   #527
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor dkoraca Pregled postova
Moj servis ne preporučujem nikome. Možda imaju dobre ljude koj rade tamo, možda se i trude ,al imaju jedan problem. Gazda je bahata i bezobrazna osoba, u to sam se osobno uvjerio. Moj servis je ovlašteni Prestigio servis, nema ti druge nego slati tamo. Pošto sam trgovac i radim s Asbis-om moram kod njih slati Toshiba laptope i Prestigio tablete. Servis kao servis nije ništa posebno, ima puno boljih servisa. Za Prestigio se moraš spremiti na mjesec, mjesec i pol čekanja i agonije. Zoveš ih na telefon nikako se ne javljaju. Moraš sve mailom, to čekaš barem dan do dva. Zadnja stvar što mi se desila je sljedeća. Kupac koj je uzeo laptop kod mene nakon devet mjeseci ga je vratio da mu laptop ne puni. Ispitao sam laptop, spojio moj testni punjač i laptop normalno radi. Problem u punjaču. Neznam zašto je normalno al ne možeŠ slati smo punjač nego se mora slati i laptop. Pošto je kupac uzeo laptop kod mene, napravio sam uslugu i šaljem laptop za kupca. U opisu kvara napišem, neispravan punjač, jamstvo. Testiran s našim punjačem i Laptop normalno radi. Servis nije priznao jamstvo ,napisali da je korisnik kriv. Ja sam rekao da ne mislim da je kupac kriv, mislim da je tvornička greška. Vidio sam 1000 punjača, s prekriženim, savijenim kablovima i rade normalno. Al nema veze, servis je rekao da nema jamstvo i točka. Javim kupcu da nema jamstvo, kupac ljut i kaže da je to u jamstvu. Kažem servisu da taj laptop nije moj, da kupac ne želi platiti i da kontaktiraju kupca, da mu objasne, da se dogovore. Oni vrate laptop, naplate MENI!!!!! 150kn da se ja s kupcem svađam. Zovem kupca da nije uredu da naplate meni jer laptop nije moj i da se dogovori sa servisom. Kupac dođe u trgovinu, želi Laptop i njega ne zanima. Uzeo je Laptop. Meni je ostalo da platim 150kn jer su mi prijetili da mi neće poslat drugi Laptop koj je na servisu kod njih, koj nema nikakve veze s ovim!!!!! Dok ne platim tih 150kn da mi ga neće slati. Ja sam samo mogao platiti i mogu se slikati. MR servis je jako dobar i profi servis.
Ja fakat mislim da treba vratit m&d.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 01:30   #528
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor dkoraca Pregled postova
Moj servis ne preporučujem nikome. Možda imaju dobre ljude koj rade tamo, možda se i trude ,al imaju jedan problem. Gazda je bahata i bezobrazna osoba, u to sam se osobno uvjerio. Moj servis je ovlašteni Prestigio servis, nema ti druge nego slati tamo. Pošto sam trgovac i radim s Asbis-om moram kod njih slati Toshiba laptope i Prestigio tablete. Servis kao servis nije ništa posebno, ima puno boljih servisa. Za Prestigio se moraš spremiti na mjesec, mjesec i pol čekanja i agonije. Zoveš ih na telefon nikako se ne javljaju. Moraš sve mailom, to čekaš barem dan do dva. Zadnja stvar što mi se desila je sljedeća. Kupac koj je uzeo laptop kod mene nakon devet mjeseci ga je vratio da mu laptop ne puni. Ispitao sam laptop, spojio moj testni punjač i laptop normalno radi. Problem u punjaču. Neznam zašto je normalno al ne možeŠ slati smo punjač nego se mora slati i laptop. Pošto je kupac uzeo laptop kod mene, napravio sam uslugu i šaljem laptop za kupca. U opisu kvara napišem, neispravan punjač, jamstvo. Testiran s našim punjačem i Laptop normalno radi. Servis nije priznao jamstvo ,napisali da je korisnik kriv. Ja sam rekao da ne mislim da je kupac kriv, mislim da je tvornička greška. Vidio sam 1000 punjača, s prekriženim, savijenim kablovima i rade normalno. Al nema veze, servis je rekao da nema jamstvo i točka. Javim kupcu da nema jamstvo, kupac ljut i kaže da je to u jamstvu. Kažem servisu da taj laptop nije moj, da kupac ne želi platiti i da kontaktiraju kupca, da mu objasne, da se dogovore. Oni vrate laptop, naplate MENI!!!!! 150kn da se ja s kupcem svađam. Zovem kupca da nije uredu da naplate meni jer laptop nije moj i da se dogovori sa servisom. Kupac dođe u trgovinu, želi Laptop i njega ne zanima. Uzeo je Laptop. Meni je ostalo da platim 150kn jer su mi prijetili da mi neće poslat drugi Laptop koj je na servisu kod njih, koj nema nikakve veze s ovim!!!!! Dok ne platim tih 150kn da mi ga neće slati. Ja sam samo mogao platiti i mogu se slikati. MR servis je jako dobar i profi servis.
I to su nasi trgovci :P On usluge radi
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 06:07   #529
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
S obzirom da Toshiba ima Pickup&Return - slanje trgovca je stvarno "usluge radi"
za ljude koji su nesposobni ispuniti formular koji zahtjeva ispunjavanje 8 praznih polja
i stavljanje 2 kvačice.

GG kupac-idiot.
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 08:25   #530
dkoraca
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Pozioi 15, 52470 Umag, Hrvatska
Postovi: 7
Lol !!!!!

Citiraj:
Autor sandokan111 Pregled postova
I to su nasi trgovci :P On usluge radi
Najbolje bi bilo da sam mu odmah dao novi laptop, krstarenje s familijom i kupon Ina od 1000kn
dkoraca je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 09:52   #531
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ovdje trgovac, u ovom slucaju dkoraca nije stvarno nista kriv. No zanimljivo je vidjeti reakcije servisa. Eh i da, naravno da ni kupac nije nista kriv. Samo je jedan krivac, i to ociti. IMHO naravno.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 12:32   #532
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor dkoraca Pregled postova
Najbolje bi bilo da sam mu odmah dao novi laptop, krstarenje s familijom i kupon Ina od 1000kn
Ne, najbolje bi bilo da se upoznas s zakonom pa da ne izjavljujes da ti nekome usluge cinis. Nakon toga jedan odvjetnik na placi da te stvari obavlja za tebe bi bio jos bolje.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 12:38   #533
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ovdje moze biti svasta. Trebalo je ispitati punjač kako treba,tj vidjeti jel prekida kabel ili je punjac odapeo. Ako prekida kabel, u 99% je krivica kupca jer ne postupaju s punjačem kako je propisano tj. Vuku ga po prostoriji,natežu dok ne počne prekidati i to se naravno prešućuje kad se ide na jamstvo. Ista stvar kao kad popusti utičnica punjenja na laptopu
A trgovcu mogu samo reći da se pomiri s time da će ponekad snositi troškove,potrebne i nepotrebne. Odgovornost ima i prodavač,nije to samo preprodaja i tko šiša kupce.Ako želi zadržati kupca.Tako to funkcionira.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 15:08   #534
dkoraca
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Pozioi 15, 52470 Umag, Hrvatska
Postovi: 7
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ovdje moze biti svasta. Trebalo je ispitati punjač kako treba,tj vidjeti jel prekida kabel ili je punjac odapeo. Ako prekida kabel, u 99% je krivica kupca jer ne postupaju s punjačem kako je propisano tj. Vuku ga po prostoriji,natežu dok ne počne prekidati i to se naravno prešućuje kad se ide na jamstvo. Ista stvar kao kad popusti utičnica punjenja na laptopu
A trgovcu mogu samo reći da se pomiri s time da će ponekad snositi troškove,potrebne i nepotrebne. Odgovornost ima i prodavač,nije to samo preprodaja i tko šiša kupce.Ako želi zadržati kupca.Tako to funkcionira.
Punjač je ispitan i poslan s opisom kvara. Slao sam punjače u puno gorem stanju. Ovdje se primijeti da je to tvornička greška jer je punjač očuvan, nema preklopljene kablove kao kod većine kada ga motaju punjač. Najbolje da servis nema nikakve obaveze. Najbolje kada kupac kupi Laptop kod nekog trgovca i sam šalje na jamstvo, servis mu naplati usluga i da odmah pošalju fakturu trgovcu. Dobavljač je samo uvezao robu, servis samo popravlja a trgovca se mora guliti jer je glup. Ja sam odmah rekao da mi nije do tih 150kn. Samo da skrenem pažnju na Moj servis. Još su mi rekli da ih više ne zovem telefonski jer neće mi dati nikakvu informaciju, da ne šaljem mailove. Samo mogu komunicirat preko radnog naloga. Pa mi reci tko je tu lud i kako se ponaša ovlašteni Toshiba servis.
dkoraca je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 15:15   #535
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
sve prijepise komunikacije pošalji direktno nekom odgovornom u toshibi...mislim da se takvo primitivno ponasanje ne tolerira u normalnom svijetu
domis je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 15:22   #536
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
To sam bas htio napisati. Nisam rekao da trgovac treba snositi svu osgovornost nego se osvrcem na "uslugu" koju si napravio kupcu. Nisi napravio uslugu nego je to obaveza.
A sto se tice ponasanja ovlastenog servisera,kontaktiraj uvoznika ili odgovornog u Tohibi.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 22:33   #537
dkoraca
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Pozioi 15, 52470 Umag, Hrvatska
Postovi: 7
Ja stvarno ne znam da je to obaveza, jer na samom jamstvu piše da kupac laptop šalje na adresu servisa. Ma nema veze, i da nema tog zakona ja tako radim i zato ima posla. Meni je otac uvijek govorio, najbolja reklama je besplatna reklama Slao sam mail u Toshiba Croatia, zvao sam gospodina Krešimira, popričali smo al ništa mi nije mogao pomoć. Slao sam mailove u Toshiba Europe, Ministarstvu Gospodarstva, Ministarstvo poduzetništva. Po zakonu nisam smio dobiti račun na moju firmu jer uređaj nije moj. Čekam odgovor ministarstva Čitao sam poslove ljudi s lošim iskustvima iz MojServis-a. I sam znam da ne možeš svih zadovoljiti, al takvo ponašanje je za mene neprihvatljivo, pogotovo za ovlašteni servis. Bit će bolje
dkoraca je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 23:18   #538
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor dkoraca Pregled postova
Ja stvarno ne znam da je to obaveza, jer na samom jamstvu piše da kupac laptop šalje na adresu servisa....
Tu smo da te naucimo. To je tvoja obaveza jer je ugovor izmedju tebe i kupca, racun koji si izdao i koji te obvezuje rjesavati jamstvena pitanja.

Dok se to ne promijeni u zakonu, nema druge...
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 23:26   #539
dkoraca
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Pozioi 15, 52470 Umag, Hrvatska
Postovi: 7
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Tu smo da te naucimo. To je tvoja obaveza jer je ugovor izmedju tebe i kupca, racun koji si izdao i koji te obvezuje rjesavati jamstvena pitanja.

Dok se to ne promijeni u zakonu, nema druge...
Onda sam ja ispunio moju obavezu
A servis nije ispunio njegovu
dkoraca je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2014., 10:14   #540
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
Meni da su naplatili 150 kn za nesto sto nisu napravili onda bi im sjeo u auto i lagano otisao tamo, pa bih ga pitao za sta ja trebam platit 150 kn, u tih 150 kn je moga rastavit punjac i popravit ga, a ne uzet ga u ruke pogledat i naplatit za 2 min necega tolku lovu. Ja isto radim u firmi sa informatickom robom tako da nazalost nekad i ja moram bit sa njima u kontaktu,odgovor cekate po 1-2 od njih sto je sramotno, Moj servis nije definitivno preporuka.
panisher20 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na