Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.08.2010., 23:00   #61
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
I to je debelo preskupo s obzirom na cijenu u Evropi.Naši baš deru s cijenama
kak je preskupo kad je u americi 99,99 dolara a u europi od 80- 100 eura.
druga stvar je kaj su plače ovdje takve kakve su.
u Protisu 619 kn i piše da ga imaju na lageru,dali je netko bio ili ima kavu informaciju u vezi podataka koji su na nabav.net
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2010., 12:53   #62
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
nemaju ga na lageru!
V.I.P je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2010., 15:04   #63
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
nemaju ga na lageru!
a trenutna dobavljivost u Zagrebu i po kojoj cijeni?
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2010., 17:18   #64
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
nema ga u HR uopce,procitaj stranicu prije za pocetak
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2010., 17:28   #65
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
nema ga u HR uopce,procitaj stranicu prije za pocetak
pa na stranici ispred piše ako si čitao da ga ima u našicama a ti tvrdiš da ga nema nigdje u HR,ono kao da si u najmanju ruku za" početak" zastupnik za HR.
pitam jer je moguče da se i situacija sa lagerom mjenja u odnosu na sranicu prije koja bi po tebi trebala biti zvijezda vodija za nabavku tog miša.
mene interesira ZG a ne hrvatska što sam i naveo u postu,pa ako netko zna nove informacije neka ih podjeli sa ostalima(telefonom je teško saznati nešto jer se uglavnom ne javljaju) koji vjerojatno isto tako kao i ja željno iščekuju tog miša.

Zadnje izmijenjeno od: dabomba. 29.08.2010. u 18:26.
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2010., 18:47   #66
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor dabomba Pregled postova
pa na stranici ispred piše ako si čitao da ga ima u našicama a ti tvrdiš da ga nema nigdje u HR,ono kao da si u najmanju ruku za" početak" zastupnik za HR.
pitam jer je moguče da se i situacija sa lagerom mjenja u odnosu na sranicu prije koja bi po tebi trebala biti zvijezda vodija za nabavku tog miša.
mene interesira ZG a ne hrvatska što sam i naveo u postu,pa ako netko zna nove informacije neka ih podjeli sa ostalima(telefonom je teško saznati nešto jer se uglavnom ne javljaju) koji vjerojatno isto tako kao i ja željno iščekuju tog miša.

kao prvo, gramatika -1. č i ć koristis ubi boze.

Kao drugo ta trgovina u Nasicama 99% nema misa (to bi trebao netko provjeriti bas da ode u ducan i vidi ga). Vjerojatno imaju kao i Protis, na webu u cjeniku, skladiste 0 bodova. Mis ce doci kroz desetak dana, treba se jos malo strpiti.
S druge strane, u drugom postu pitas o rabljenom mx1100 i da bi ga uzeo, pa sad bi kao G700, odluci se... ili je to nabijanje postova za pristup trznici!?!
NHF ali takav dojam sam stekao citajuci tvoje postove...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2010., 19:08   #67
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Citiraj:
Autor dabomba Pregled postova
kak je preskupo kad je u americi 99,99 dolara a u europi od 80- 100 eura.
druga stvar je kaj su plače ovdje takve kakve su.
u Protisu 619 kn i piše da ga imaju na lageru,dali je netko bio ili ima kavu informaciju u vezi podataka koji su na nabav.net
Protis je web shop,sumnjam da će ta cijena biti i u Ve-milu naprimjer.
locks je online   Reply With Quote
Staro 29.08.2010., 19:58   #68
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
kao prvo, gramatika -1. č i ć koristis ubi boze.

Kao drugo ta trgovina u Nasicama 99% nema misa (to bi trebao netko provjeriti bas da ode u ducan i vidi ga). Vjerojatno imaju kao i Protis, na webu u cjeniku, skladiste 0 bodova. Mis ce doci kroz desetak dana, treba se jos malo strpiti.
S druge strane, u drugom postu pitas o rabljenom mx1100 i da bi ga uzeo, pa sad bi kao G700, odluci se... ili je to nabijanje postova za pristup trznici!?!
NHF ali takav dojam sam stekao citajuci tvoje postove...
mislio sam da je ovo tema gdje se piše o mišu G 700 pa sam tu i postao sve što bi želio znati o tom mišu, isprike ako je nedozvoljeno iskazivati interes o bilo kojem mišu osim G700.
pa kaj nitko na pc expertu nema dva miša ili više nikad nebi smio postaviti pitanje o nekom mišonji ako uzmem tog g 700.
i daj mi malo pojasni to sa tržnicom i postevima ne kužim kaj si htio sa tim reci jer sam tek nedavno došao
u vezi č i ć cu se truditi da izbjegavam te znakove ako ih krivo pišem a nekog to jako uzrujava,mislim da je c sasvim uredu.
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2010., 07:42   #69
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
gle,mozda i jesam zastupnik ali na kraju krajeva tebe to niti nebi trebalo interesirati,jer se ja tebi nemam sta objasnjavati..
lijepo sam ti odgovorio i diskutirali smo na stranici prije o njegovoj dostupnosti ali izgleda da si i ti jedan od onih koji gledate/citate samo zadnji post u temi..
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 20:49   #70
Josip07
Premium
Moj komp
 
Josip07's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Đakovo
Postovi: 110
Ima ga u protisu po 619kn osim ako nisu vec osli svi primjerci. Ja sam naručio prije 2 dana i dobio povratnu informaciju da mogu uplatit, danas mi šalju obavijest da je miš isporučen i trebao bi stići do kraja tjedna (u petak najkasnije pretpostavljam).
__________________
Josip07 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.08.2010., 20:50   #71
Josip07
Premium
Moj komp
 
Josip07's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Đakovo
Postovi: 110
upravo sada gledam i ne vjerujem... cijena je pala na 573kn u protisu..
__________________
Josip07 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 21:03   #72
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Jao, nisam do sada komentirao na ovu temu ali evo zato ću se sada pridružiti!
Otkako sam vidio ovaj miš na webu sve mi je zlo, ne u lošem smislu, dapače u najboljem mogućem.
Mislim da je ovaj miš sve što nekome treba i još više onoga što mu netreba ali od viška glava ne boli(barem ne uvijek).
Jedini problem kojeg ja ovdje mogu uočiti jest taj da sam prije nepunih 3mj. kupio G500, i kaj sada da čovijek radi, hoću ovaj a imam i onaj, a netrebaju mi dva????
Upomoć!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 21:13   #73
Shaka111
Premium
Moj komp
 
Shaka111's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 648
prodaj i kupi g700...tako lako
Shaka111 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 21:17   #74
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Shaka111 Pregled postova
prodaj i kupi g700...tako lako
Oš kupiti?
Nije mi Vrag LOGITECH dao mira, a i svrbio me desni dlan danas, evo naručio ga ja pa kud puklo!
510kn bez PokradiDebileVješto-a!
Kad dođe sutra javim dojmove naspram G500!
Noć
__________________


RedGreenBlue

Zadnje izmijenjeno od: 2 die 4. 31.08.2010. u 21:23.
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 21:32   #75
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
žica je žica.....bar meni,osim toga razlike su minorne spram G500.... 4 thumb buttona mjesto ionako zbunjujućih 3 na G500,malo izbočene tipkice i to bi bilo to. Dodajmo težinu zbog dodatne baterije te par nepotrebnih "dugmića" stoga ne vidim nekog pretjeranog razloga za prelaz. Al gušti su gušti....pogotovo ako se ima love na bacanje
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 21:39   #76
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
žica je žica.....bar meni,osim toga razlike su minorne spram G500.... 4 thumb buttona mjesto ionako zbunjujućih 3 na G500,malo izbočene tipkice i to bi bilo to. Dodajmo težinu zbog dodatne baterije te par nepotrebnih "dugmića" stoga ne vidim nekog pretjeranog razloga za prelaz. Al gušti su gušti....pogotovo ako se ima love na bacanje
Imaš 666 postova, dakle ovo je VRAG iz tebe govorio, a ne ti
Uostalom pa i G700 ima žicu ako ju zatrebaš
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 19:07   #77
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Evo mene opet, upravo sam došao s posla i donio novu igračku doma, prvo i osnovno što sam primjetio u odnosu na G500 jest udobnost, odnosno ergonomija!
Ovaj miš je krojen po mojem dlanu, jednostavno savršen!
Sa G500 me malo znao boljeti zglob na gornjem djelu jer imam malo manju šaku pa mi je poveliki G500 bio previsok i onda je šaka bila u neprirodnom položaju, prilikom prvog dodira sa G700 jednostavno sam osjetio da tog naprezanja nema a i miš je ergonomičniji pa mi cijela šaka bolje leži na njemu, kada stignem napravim malo detaljniju analizu i usporedbu ova dva miša, a to će po svemu sudeći biti tek za vikend, do tada slijedi testiranje!

Imam jedno pitanje za vas: ovaj receiver ima 1,000 reports per second a po defaultu je postavljen na 500rps-a recite mi vi koji imate iskustva sa bežičnjacima na koliko da ga postavim za optimalan odaziv u FPS-ima jer samo to i igram, konkretno BFBC2?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 19:19   #78
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Evo i umene je stigao G700 na test. Probam ga, pa ako je dobar dajem na prodaju G500, ako nije, dajem isti po cijeni kojoj sam ga ja dobio, a to je nekih 25% niže nego u dućanu.

Garancija uredno se dobije Toliko, ukoliko netko se želi predbilježit za nešto...


Edit: eno, čuka testiranja u igri, i nije baš nešto. Ne stoji mi baš najbolje u ruci. Same tipke su mi previše prema dlanu, da su bar još naprijed. Testiram još sutra pa odlučim. Osjećaj u ruci i nije toliko loš, dobro radi, 1000hz bez beda, sve divno, ali nekako, kao da mi G500 bolje leži. Nakon čuke, kad sam uzeo G500 u ruku, nekako mi je trulav, ali vidit ćemo...

Sad su mi jedan pored drugog pa se šaltam, malo jedan, malo drugi...
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 01.09.2010. u 21:04.
Sa_Stilom je online   Reply With Quote
Staro 02.09.2010., 16:36   #79
Josip07
Premium
Moj komp
 
Josip07's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Đakovo
Postovi: 110
Evo, dobio i ja svog G700. Sve u svemu vrlo sam zadovoljan, odlično mi leži u ruci i za sada mi se čini da će ispunit sva moja očekivanja iako se još nisam igro s njim. Prije njega sam imao MX Revolutiona + DeathAddera, pa sam ih odlučio zamijenit za G700 tako da nemam 2 miša neg 1 koji će dobro služiti i u gamingu i u radu.
__________________
Josip07 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2010., 18:40   #80
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Evo mali apdejt, jučer sam malo probao bežično igranje i pošto sam resiver postavio na stražnju stranu kante iako lijepo piše da se za igranje postavi što je direktnije moguće prema mišu došlo je do laga, i odmah sam ga spojio na kabel, ali danas sam ga spojio na tipkovnicu koja ima USB1.0 pa ću probati u toj kombinaciji danas igrati pa da vidim kako će se ponašati, ako i to fejla morat ću koristiti dongle koji su priskrbili, ali to mi onda definitivno ubija svako značenje Bežičnosti!
Jer onda imam i kabel za napajanje/korištenje i kabel za receiver, i onda to ispadne duplo više kablova na stolu(2 ) nego kod običnog žičnog miša
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2010., 16:05   #81
zlo_prase
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Nigdjezemska
Postovi: 64
Prilicno je zanimljivo promatrati kako Protis iz sata u sat mijenja cijenu misa... Sada je 620 kuna. Links jos jednom dokazuje kako se moze biti 15-20-30% skuplji od konkurencije i svejedno dobro poslovati.
Nista, slijedeci mjesec je na rasporedu Graz pa ako netko ima preporuku za kakvu normalnu trgovinu s umjerenijim cijenama nego sto su kod nasih vrlih trogvaca, neka slobodno nabaci.
Uzeo bih i tipkovnicu iz iste serije.
zlo_prase je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 14:27   #82
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Evo mali apdejt, jučer sam malo probao bežično igranje i pošto sam resiver postavio na stražnju stranu kante iako lijepo piše da se za igranje postavi što je direktnije moguće prema mišu došlo je do laga, i odmah sam ga spojio na kabel, ali danas sam ga spojio na tipkovnicu koja ima USB1.0 pa ću probati u toj kombinaciji danas igrati pa da vidim kako će se ponašati, ako i to fejla morat ću koristiti dongle koji su priskrbili, ali to mi onda definitivno ubija svako značenje Bežičnosti!
Jer onda imam i kabel za napajanje/korištenje i kabel za receiver, i onda to ispadne duplo više kablova na stolu(2 ) nego kod običnog žičnog miša
evo ja sam spojio recvier na monitor i sve radi besprijekorno(domet mu je dobar ka u mojeg mobitela s bluetoothom,eh),ali nisam probao to u igrama jer bas nemam mogucnosti sad .. nego cemu sluze ove silne tipke i ono svijetlo(crveno,zeleno;da gledo sam upute ali mi to bas nije pomoglo ) ,bas bezveze uz mis neide nikakav softwer za windows .
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 14:47   #83
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
bas bezveze uz mis neide nikakav softwer za windows .
pa to im je u stvari i dobra politika. U danasnje vrijeme, velika vecina ima pristup brzom netu, i moze downloadati s njihovog site-a. K tome svako malo izlazi nova verzija, pa si uvijek "up-to-date".
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 14:58   #84
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
pa to im je u stvari i dobra politika. U danasnje vrijeme, velika vecina ima pristup brzom netu, i moze downloadati s njihovog site-a. K tome svako malo izlazi nova verzija, pa si uvijek "up-to-date".
Pa ne bas, postoje radne stanice/render mashine koje nemaju pristup internetu (iz sigurnosnih razloga) pa bi im koristlo da snime Setpoint i ostalo na CD (ako je to "software" o kojem se prica?).
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 15:16   #85
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
pa dobro, snimis na usb stick i stvar rijesena. isto tako vjerojatno 1% (ako ne i manji postotak) stanovnistva ide na net preko modema 56K, no takvima je dati za misa 650-700 Kn nepojmljivo... Uvijek nadjes razlog protiv, no u globalu je po meni dobra odluka

EDIT: Lewis, shvacam sto hoces reci i slazem se da bi covjek ocekivao sve u paketu, pa i taj CD. Osobno svaku stvar koju sam kupio sam raspakirao, spojio i skinuo driver s neta, najfriskiji i instalirao ga. Tako da meni (a i dosta mojih poznanika) CD ili DVD obicno ostaje u kutiji i ne znam da li ga koristim vise ikad, osim sto ga pogledam i "znam" da je tamo...

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 09.09.2010. u 15:30.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 15:21   #86
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Dok opet ako gledas s druge strane za 700 kn covjek ocekuje da ima SVE u kutiji pa tako i software za upravljanje . Neznam, meni to nije normalno ali ociti su neke naucli da im isporucuju nepotpune i nedovrsene proizvode (ne konkrento ovo ali ima hrpe toga danas) pa se ljudi navikli i sad to smatraju "normalnim".

To mi je slicno kao kad je krenula ona manija da se sa printerima (barem ovim jeftinijim) ne isporucuju USB kabeli za spajanje na komp dok taj obicni USB kosta 10-15kn a njih vjerojanto u tvornici nekosta vise od 2kune. Ali su se dosjetili to naplatiti posebno i sad je to "normalno" da printer nemo's spojit kad dodjes kuci ako nisi kupio i kabel posebno .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 15:30   #87
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
zanimljivo,dakle stari setpoint od mx518 neradi sa g700 iako sam skinuo update...?what tha hell? Sad sam morao skinut novi setpoint samo za g700 koji je 22 mb tezak (uf ,dobro da nisam na isdnu ili necem takvom ..eh). Znaci za svaki novi proizvod od strane logitecha treba skinut novi setpoint(valjda je to samo za miseve),i onda di je tu logika(kaj nisu to mogli sve strpat u jedan program?)?
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 15:55   #88
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
evo ja sam spojio recvier na monitor i sve radi besprijekorno(domet mu je dobar ka u mojeg mobitela s bluetoothom,eh),ali nisam probao to u igrama jer bas nemam mogucnosti sad .. nego cemu sluze ove silne tipke i ono svijetlo(crveno,zeleno;da gledo sam upute ali mi to bas nije pomoglo ) ,bas bezveze uz mis neide nikakav softwer za windows .
Tipke su G tipke odnosno macro tipke, dakle programiraš ih iz Setpointa u kaj god hoćeš, a one diode(crvena, zelena, žuta) su redom DPI-kontrole, Stanje baterije, Profil!
E da i to sve ti piše u onim uputstvima koje si dobio uz miš, jer iako nisi dobio IMHO beskoristan CD sa driverima, dobio si jako korisnu knjižicu s uputstvima!
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
zanimljivo,dakle stari setpoint od mx518 neradi sa g700 iako sam skinuo update...?what tha hell? Sad sam morao skinut novi setpoint samo za g700 koji je 22 mb tezak (uf ,dobro da nisam na isdnu ili necem takvom ..eh). Znaci za svaki novi proizvod od strane logitecha treba skinut novi setpoint(valjda je to samo za miseve),i onda di je tu logika(kaj nisu to mogli sve strpat u jedan program?)?
Setpoint je poseban za sve G serije Logitech-ovih proizvoda baš zbog specifične mogučnosti programiranja G-tipki jer ti na svom MX518 nemaš G-tipke i taj setpoint nema potporu za takvo programiranje a za sve ostale proizvode ti je dobar sada ovaj novi Setpoint kojeg si skinuo za G700 osim za Harmony daljince!

BTW, uživaj i čestitke na kupnji
Edit: dobar AVATAR
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 16:28   #89
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Unhappy

THX na odgovoru.
Nego nesto mi taj mis ne odgovara. Mislim sve je ok i svidja mi se sto ima tolke tipke i sto je bezican i sve to ali mi nekako ne leži dobro u ruci,kao da mi se vise ruka umara tj nije mi bas cjeli dlan na misu(kao da je u zraku jel). Recimo kod mx518 je to potpuno drugacije,uopce nisam imo taj dojam umora šake tj dlana. Imam sad oba i stvarno kad se prešaltam na mx518 osjetim nekakvo olakšanje,puno je bolje i lakse radit s mx518(izgleda da je "guzica" od g700 previsoko postavljena naspram mx518). Cini mi se da ce ovaj g700 ubrzo u prodaju( jos cu ga par dana isprobat pa cu se odlucit),nazalost...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 09.09.2010. u 18:20.
viper je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 18:50   #90
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
THX na odgovoru.
Nego nesto mi taj mis ne odgovara. Mislim sve je ok i svidja mi se sto ima tolke tipke i sto je bezican i sve to ali mi nekako ne leži dobro u ruci,kao da mi se vise ruka umara tj nije mi bas cjeli dlan na misu(kao da je u zraku jel). Recimo kod mx518 je to potpuno drugacije,uopce nisam imo taj dojam umora šake tj dlana. Imam sad oba i stvarno kad se prešaltam na mx518 osjetim nekakvo olakšanje,puno je bolje i lakse radit s mx518(izgleda da je "guzica" od g700 previsoko postavljena naspram mx518). Cini mi se da ce ovaj g700 ubrzo u prodaju( jos cu ga par dana isprobat pa cu se odlucit),nazalost...
Evo ja recimo nisam imao prilike probati MX518 ali nemam ti razloga nevjerovati na riječ, uostalom 100 ljudi 200 dlanova
Meni je ovaj legao kao da je rađen za moj dlan i ostaje definitivno a G500 ide na tržnicu uskoro!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na