Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.10.2009., 00:12   #61
pingmachine
machine that goes ping!
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 478
ne, ali primijetio sam i ja tog lika na SPCR-u, gdje već jako dugo lurkam i nikako da se registriram

ajme, prošla ponoć, žena će me ubiti...
pingmachine je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2009., 01:25   #62
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Prije nego bacis fotke zaboravio sam pitati kakve dojmove imas sa ukljucenim/iskljucenim SmartImage-om s kojim se Philips hvali? Ne ocekujem cudesa, ali cisto me zanima sto kaze oko? Vjerujem da ce vecini ozbiljnijih kolorasa biti iskljucen, no nemam ga pred sobom pa zato pitam forumasa koji u dva dana ima dva korisnicka imena
Da ti kažem iskreno, nisam ga puno probavao, no sad si me posjetio i mogu ti reći da sa smart imageom na entertainment MKV filmovi izgledaju puno bolje, dok sa image viewing (neobrađene) fotografije izgledaju bolje, no oba 2 moda su neupotrebljiva za nekakav uredski rad s tekstom i sl.

S druge strane trenutne postavke monitora su mi najbliže Philipsovom "Economy" modusu, dok je Office preset još malo presvjetao za rad u officeu.

Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Kad odes u sRGB, postaje li bright simptomaticno sadisticki?
Meni da, no s druge strane default mi je a'la Economy mode pa neznam da li sam meritoran
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.10.2009., 08:19   #63
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Meni se isto najviše sviđala slika na econony modu, tj sam sam složio profil koji je bio nasličniji tom ali ipak bolji. Dok je u osvijetljenim i poluosvijetljenim prikazima slika bila odlična nažalost to se nemogu reći za tamne ambijente nekih igara ili filmova. Slika bi tada postala bljedunjava i lišena detalja što je bilo bolno vidljivo u direktnoj usporedbi s crt-om koji je to prikazao nemjerljivo bolje. Taj prikaz detalja u mraku bi se popravio kad bi monitor prebacio na profil sa jačim osvijetljenjem tj na entertainment ili viewing ali tada je slika u svijetlim scenama za mene postala neupotrebljiva tj preblještava i sa lošim prikazom crne. Zapravo mislim da na lcd-u nepostoji jedan profil koji se može koristit za svijetle i tamne ambijente i tu mu nalazim najveću manu
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2009., 10:56   #64
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
Kakav je ovaj monitor u kombinaciji s igrama, u odnosu na uobičajene TN modele iste dijagonale? Inaće, Samsung 957 MB CRT sve mi više grize oči, pogotovo otkad na poslu svakodnevno radim na LCD-u...

Još jedno pitanje - što je to "wide gamut"?
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2009., 14:46   #65
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Igre na full rezi izgledaju prekrasno kao što sam već naglasio u nekim aspektima slike i bolje nego na odličnom crt monitoru. Ghosting u pravilu se ne primjeti, ali recimo u demo verziji nogometa pes2010 sam ipak uočio kod igrača koji se brzo kreću na terenu ponekad se primjeti lagana sjena. To inače možda i nebi uočio da isti prikaz nije bio i na crt-u gdje te sjene nema. Kada usporedim taj monitor i recimo kod buraza samsunga 2243nw razlika je ogromna. Na tn samsungu su boje koma isprane i vidljivi kut je u banani što je itekako vidljivo u svakodnevnom radu, philips je bolji sto puta.
Ak ti je taj crt pri kraju svog vijeka i grize ti oči nemoj se puno razmišljat, u dućan po philipsa!
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2009., 19:45   #66
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova

priključci dakle dvi, dsub te jedan usb hub:

Zasto spojen na VGA?
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2009., 20:27   #67
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
takvog sam ga dobio u paketu već je bio prikopčan vga kabel. Čim sam ga stavio na stol sa ga ulikao. Kasnije sam naravno koristio dvi konektor
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 22:22   #68
Schumpeter
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 9
Možda se nagradim s ovim za Božić... ima li još dojmova, usporedbi sa hp2475w?
Schumpeter je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2010., 16:58   #69
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
kupio sam ovog philipsa danas. osim boja koje cu postelat kalibratorom jedini minus za sad mi je takozvani screen tearing. u par igrica se osjeti dosta. pa ako ko ima kakvo rjesenje ili zna do cega može biti problem bio bi mu jako zahvalan
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2010., 18:49   #70
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
kupio sam ovog philipsa danas. osim boja koje cu postelat kalibratorom jedini minus za sad mi je takozvani screen tearing. u par igrica se osjeti dosta. pa ako ko ima kakvo rjesenje ili zna do cega može biti problem bio bi mu jako zahvalan
To nije mana tog monitora nego svih LCD-a.
U igrama uključi vsync.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2010., 20:19   #71
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
To nije mana tog monitora nego svih LCD-a.
U igrama uključi vsync.
jesi siguran ili?

jer npr u 2 igre mi radi normalno skroz i to u pucacinama. modern warfare 2 i bioshock

dok u utrci dirt2 i fudbalu pes2010 malo kaci. u pucacinama mi je vsync iskljucen i radi fino dok sam u pesu svasta radio i uvijek isti rezultat.

al nije rjesenje ukljucit vsync jer u 80% igara ce to uzasno usporavat.

probo sam i triple buffer stavit na settingsima od kartice, al nema rezultata. jedino mi je malo cudno sto kad idem na display od grafe mi pise: 19xx * 1200 60hz, a pod advanced u displeyu u windiwsima nikako nemogu stavit 60hz. samo 59. stavim na 60 i sam mi vrati na 59. možda u tm leži neka cakica, koju ja nekužim

hvala na odgovoru svedno (:
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2010., 09:06   #72
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
v-sync je jedino rješenje
glista je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 13:52   #73
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
cek dal je ovaj screen tearing problem opcenito kod lcd-a ili samo kod ips-a?

uspio sam napravit sta sam htio sa programom D3DOverrider, stavio mu da forca v-sync.

ali za sad je to jos okej, ak ubrzo cim dodji malo noviji naslovi se vise nece moc igrat sa v-sync ukljucenim. sta cu onda?
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2010., 12:46   #74
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
cek dal je ovaj screen tearing problem opcenito kod lcd-a ili samo kod ips-a?

uspio sam napravit sta sam htio sa programom D3DOverrider, stavio mu da forca v-sync.

ali za sad je to jos okej, ak ubrzo cim dodji malo noviji naslovi se vise nece moc igrat sa v-sync ukljucenim. sta cu onda?
kao i uvijek, nova grafa....

kod lcd-ova (nema veze koja je matrica) je v-sync jedina solucija, to je nažalost tako
glista je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2010., 14:50   #75
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor glista Pregled postova
kao i uvijek, nova grafa....

kod lcd-ova (nema veze koja je matrica) je v-sync jedina solucija, to je nažalost tako
e hvala lijepo je to znat da nije to do ips-a
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2010., 15:20   #76
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Ja konacno rjesio ispite, pa se odlucio nagradit sa monitorom konacno i taman sjelo laganih 14% popusta za vikend u tehnomax-u.

Tako da ce me monitor ispast cca 3010kn, za cash.

Jedini je problem da u ZG imaju samo 2 komada izlozena, tako da cu morat pricekat do utorka-srijede da dofuraju 2 neotvorena komada iz Splita. Jer si je i frend narucio jedan primjerak.

Pa cu pokusat onda napravit neki mini-review i usporedit ga sa ovim 22' Philips CRT sta ga sada koristim.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2010., 15:48   #77
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
ja kad sam doso u rijeku imali samo jedan komad izložen, ali je na polici bio manje od tjedan dana. pa mi se nije dalo cekat jos tjedan dana da posalju jedan primjerak iz zagreba..

moj prvi utisak je bio lagano razočaravajuci. jer realno nema do crt-a jos uvijek. (izuzetci su neki nec eizo i nemam pojma sta od par milja eura), ali sad sto se vise družim sa philipsom to mi se vise svidja

slika je izuzetna, ostra, boje pucaju (ok, malo previse, al ce se to skalibrirat)

moja najveca zamjerka je bila sto se u igrama redovno dogadjao vertical tearing, al sam to od vas saznao da je problem do svih LCD-a. tako a vise nije bed

kad je slika skroz crna, vidi se mrvicu u donjim kutevima da izbija bijela. ali to je stvarno toliko mrvicu da se skoro ni ne kuži. pozvo sam mamu, tata i curu pa posvjedoče curenju bijele i svi troje mi rekli da fantaziram, da nema bijele nikakve

uglavnom mnogo sam zadovoljan monitorom. na prvu sam bio manje zadovololjan, al mislim da kako vrijeme prolazi da ce mi se samo vise i vise svidjat

i da, nervira me sto na desktopu kad radim onaj pravokutnik misem nekad zna pravokutnik zaostajat za pointerom, to je valjda taj input lag. nista strasno.

@Zmalamuth - preporucam monitor, samo mu daj malo vremena jer na prvu ce ti se crt cinit bolji masu, al vremenom se to uravnotežava

LP, danko.
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2010., 15:56   #78
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
ja kad sam doso u rijeku imali samo jedan komad izložen, ali je na polici bio manje od tjedan dana. pa mi se nije dalo cekat jos tjedan dana da posalju jedan primjerak iz zagreba..

moj prvi utisak je bio lagano razočaravajuci. jer realno nema do crt-a jos uvijek. (izuzetci su neki nec eizo i nemam pojma sta od par milja eura), ali sad sto se vise družim sa philipsom to mi se vise svidja

slika je izuzetna, ostra, boje pucaju (ok, malo previse, al ce se to skalibrirat)

moja najveca zamjerka je bila sto se u igrama redovno dogadjao vertical tearing, al sam to od vas saznao da je problem do svih LCD-a. tako a vise nije bed

kad je slika skroz crna, vidi se mrvicu u donjim kutevima da izbija bijela. ali to je stvarno toliko mrvicu da se skoro ni ne kuži. pozvo sam mamu, tata i curu pa posvjedoče curenju bijele i svi troje mi rekli da fantaziram, da nema bijele nikakve

uglavnom mnogo sam zadovoljan monitorom. na prvu sam bio manje zadovololjan, al mislim da kako vrijeme prolazi da ce mi se samo vise i vise svidjat

i da, nervira me sto na desktopu kad radim onaj pravokutnik misem nekad zna pravokutnik zaostajat za pointerom, to je valjda taj input lag. nista strasno.

@Zmalamuth - preporucam monitor, samo mu daj malo vremena jer na prvu ce ti se crt cinit bolji masu, al vremenom se to uravnotežava

LP, danko.
S obzirom da vec skoro godinu dana naganjam taj monitor otkad sam prvi put cuo za njega, valjda nije da sam se shebao...

Na poslu/faksu se sluzim kombinacijom 200P7 i 200WP, tako da vjerujem da cu biti zadovoljan sa ovime.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2010., 16:18   #79
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
ja kad sam doso u rijeku imali samo jedan komad izložen, ali je na polici bio manje od tjedan dana. pa mi se nije dalo cekat jos tjedan dana da posalju jedan primjerak iz zagreba..

moj prvi utisak je bio lagano razočaravajuci. jer realno nema do crt-a jos uvijek. (izuzetci su neki nec eizo i nemam pojma sta od par milja eura), ali sad sto se vise družim sa philipsom to mi se vise svidja

slika je izuzetna, ostra, boje pucaju (ok, malo previse, al ce se to skalibrirat)

moja najveca zamjerka je bila sto se u igrama redovno dogadjao vertical tearing, al sam to od vas saznao da je problem do svih LCD-a. tako a vise nije bed

kad je slika skroz crna, vidi se mrvicu u donjim kutevima da izbija bijela. ali to je stvarno toliko mrvicu da se skoro ni ne kuži. pozvo sam mamu, tata i curu pa posvjedoče curenju bijele i svi troje mi rekli da fantaziram, da nema bijele nikakve

uglavnom mnogo sam zadovoljan monitorom. na prvu sam bio manje zadovololjan, al mislim da kako vrijeme prolazi da ce mi se samo vise i vise svidjat

i da, nervira me sto na desktopu kad radim onaj pravokutnik misem nekad zna pravokutnik zaostajat za pointerom, to je valjda taj input lag. nista strasno.

@Zmalamuth - preporucam monitor, samo mu daj malo vremena jer na prvu ce ti se crt cinit bolji masu, al vremenom se to uravnotežava

LP, danko.
Dok je got crt na stolu nemre se zaboravit da je bolji zato ga makni sa stola što prije
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2010., 12:39   #80
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Dok je got crt na stolu nemre se zaboravit da je bolji zato ga makni sa stola što prije
mako ga odma
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2010., 13:47   #81
Buki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Split
Postovi: 88
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova

moja najveca zamjerka je bila sto se u igrama redovno dogadjao vertical tearing, al sam to od vas saznao da je problem do svih LCD-a. tako a vise nije bed
Malo offtopic, ali tearing nije problem na SVIM lcd-ovima ... ja ga na Samsungu 2233RZ nisam vidio (120Hz refresh rate je u pitanju jel)
Naravno, dokle god fps-ovi ne prelaze 120, ali mislim da to nikome nije premalo ...
Buki je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2010., 22:43   #82
Death_Bringer
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: tunguzija
Postovi: 117
...

Zadnje izmijenjeno od: Death_Bringer. 15.02.2010. u 23:55.
Death_Bringer je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 14:57   #83
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Danas uzeo dotičan monitor.
Spojio sam usporedno sa starim Samsungom 226BW i slika mi je čudna, malo sam se igrao sa kontrastom, osvjetljenjem i bojama al mi je ogromna razlika u odnosu na stari, pošto stari nije podešen izgleda kak treba a ovaj valjda je zanima me kak ostali vlasnici imaju postavke.

P.S. Pogledao sam par mračnih scena u nekoliko filmova i razlika TN - IPS iz kreveta je ogromna, napokon vidim nešto osim mraka
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 16:16   #84
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ček, i kod nas ovaj monitor ne postoji u crnoj boji?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 16:28   #85
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ček, i kod nas ovaj monitor ne postoji u crnoj boji?
Mislim da je ovaj monitor u crnoj boji, ono sto bi se kod software-a zvalo "vaporware".

Da bi izgledao lijepse u nekoj crnoj, vjerojatno bi, ali s obzirom da mi pored stoji bijeli CRT, a na poslu imam 2 x 20' srebrna, ne smeta mi.
mozda kroz mjesec-dva ako imam viska vremena i novca posaljem mail u Philips i vidim ako mi mozda mogu poslati crnu masku.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 16:34   #86
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
Mislim da je ovaj monitor u crnoj boji, ono sto bi se kod software-a zvalo "vaporware".

Da bi izgledao lijepse u nekoj crnoj, vjerojatno bi, ali s obzirom da mi pored stoji bijeli CRT, a na poslu imam 2 x 20' srebrna, ne smeta mi.
mozda kroz mjesec-dva ako imam viska vremena i novca posaljem mail u Philips i vidim ako mi mozda mogu poslati crnu masku.
Kuzim te, ali ono, tko danas kupuje srebrne LCD? Da nisu mogli osigurati i crni primjerak kod nas..Bravo za uvoznika
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 16:36   #87
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Kuzim te, ali ono, tko danas kupuje srebrne LCD? Da nisu mogli osigurati i crni primjerak kod nas..Bravo za uvoznika
Nije stvar uvoznika, ja sam vidio oznaku da postoji nakraju je EB umjesto ES.
ali jos na niti jednom forumu ili slici nisam vidio ovaj monitor u crnoj boji.
U Europi u niti jednom ducanu nemaju crnu varijantu u prodaji, barem ja nisam nasao.

EDIT:
hahah.
izgleda da sam sam sebi skocio u usta.
Prije tjedan dana bi bio spreman se okladit da je taj monitor u crnoj boji samo marketinski trik.

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/d...&scy=au&slg=en

http://i41.tinypic.com/121pd2b.jpg
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 16:44   #88
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Vjeruj mi, srebreni/bijeli su daleko zahvalniji od crnih i bolje se utapaju u pozadinu (koja je većinom bijeli zid), a i u općoj poplavi crnog hardvera, crno je novi bež
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson

Zadnje izmijenjeno od: Mar. 16.03.2010. u 20:30.
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 19:12   #89
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
P.S. Pogledao sam par mračnih scena u nekoliko filmova i razlika TN - IPS iz kreveta je ogromna, napokon vidim nešto osim mraka
ccc

Samo lurkeri kukaju o boji monitora. A nitko Bulji nije cesitao i pozelio srecu u radu. E pa sretno Buljo

Ostaje samo pitanje u kojoj boji vidis "bad pixel" iz svog sig-a i hoces li ga sad maknuti?
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 19:20   #90
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Hvala


Možda promjenim boju


Nego, nakon valjda pol godine sam krenuo neš igrat- novi BF, ugl u donjem desnom kutu vidjeh jedan svijetli pixel, i baš si mislim kako sam sretan bio što sam dobio monitor koji nisam mogao pogledat i nije imao bad pixela kad ono ipak jedan.
Kad ono odem van iz igre i nema ga, šta god da stavim nema ga i skužim onda da je stvar ipak do igre... Ufff preznojio sam se


P.S. Kaj tako jako smeta moj pixel?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na