Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.08.2017., 21:04   #20851
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
naravno,nisu obradili izivljavanje Gallanda i Waltera Moldersa nad RAFom tih dana. Odron od filma za one nesklone tematici. Dakle za ljubitelje Pearl Harbora
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2017., 21:11   #20852
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova

ratni veterani koji su gledali film na projekciji prije same premijere su rekli da je film doslovno kao da su opet tamo bili i prosli kroz to sve.
a gle,svakom ratnom veteranu(samo ne znam na koji si rat mislio) se skoro svaki ratni film ucini "ko da su tamo" jer se cesto kroz to bude neke druge traume iz proslosti tako da taj argument nemre znaciti nista ni cimpanzi iz zooloskog a kamoli nama. Moj stari se trese i na vesternima a kamoli kad spasavanje vojnika ryana gleda.


btw:
Originally the cannon were fed from 60-round drums giving six seconds of firing time, but this was quickly changed to a 120-round belt feed - so you had ~12 seconds total with everything firing, with a few seconds more of four machine guns alone.
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.08.2017., 21:25   #20853
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
cek, sto ti zelis dokazati?

em NISI NI POGLEDAO film, ali glavno da kenjas ovdje o totalno retardiranim sitnicama jebote
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2017., 00:48   #20854
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
general do generala
syss je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2017., 06:30   #20855
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
naravno,nisu obradili izivljavanje Gallanda i Waltera Moldersa nad RAFom tih dana. Odron od filma za one nesklone tematici. Dakle za ljubitelje Pearl Harbora
Werner, ne Walter.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2017., 08:13   #20856
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523



avionom bez goriva je totalna glupost. Ako vec ides radit relativno realno stvari onda po meni ovakvo nesto nebi trebalo bit u filmu. Jos jedna stvar koja mi nije bas nesto je stalno prebacivanje radnje(vremenski). Pogotovo kod borbi sa avionima. Ponekad nisan znao je neki novi napad ili samo "snimka iz drugog kuta"


Al inace osim toga preporuka
-->
Pogleda Dunkirk sinoc u imaxu... po meni odlican film. Iako ima par stvari koje mi nisu pasale. Prvo u kinu u kojem sam gledao zvuk je bio preglasan. Inace volim glasnije gledat filmove al ovo je bilo previse. Ljudi oko mene su zatvarali usi (Ps nisam u HR tako da se oko ovoga nemorate brinuti). Ona scena sa



avionom bez goriva je totalna glupost. Ako vec ides radit relativno realno stvari onda po meni ovakvo nesto nebi trebalo bit u filmu. Jos jedna stvar koja mi nije bas nesto je stalno prebacivanje radnje(vremenski). Pogotovo kod borbi sa avionima. Ponekad nisan znao je neki novi napad ili samo "snimka iz drugog kuta"


Al inace osim toga preporuka
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2017., 08:14   #20857
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Ja pogledao Valeriana sinoć u IMAX-u. Meh, žali bože novaca...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2017., 08:29   #20858
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Dunkirk je odličan film, pogotovo za današnje pojmove ali da nije bez mana - nije. Kao što je spomenuto i meni fali dojam da je tamo bilo 400000 ljudi. Način na koji je to snimano bez CGIa valjda plaća svoj danak da nisu "poduplali" nekoliko tih brodića i kolona vojnika.

Isto tako za svakog ljubitelja avijacije je smiješno glup. Sorry gabre ali istinito ako znaš išta o WWII zračnim borbama. Od letenja na 100m iznad vode, do 5min municije po avionu ili više do zadnje scene - sve to je samo umjetnički dojam i nema veze sa stvarnošću za film koji se time diči.

Svejedno, miljama ispred Pearl Harboura ili recimo uber CGI sranja zvanog Red Tails.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2017., 08:53   #20859
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Disconnect (2012) meni super film, o utjecaju interneta na ljude, i potencijalnim opasnostima s njega.
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2017., 09:00   #20860
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Niti jedan film nije 1:1 preslika i simulacija stvarne bitke. Zato se zove IGRANI film, a ne dokumentarni. Stvarno, pokopali ste film i to ekipa koja se kao kuži u filmove...

A za ubuduće, prvi koji napiše u stilu "samo idioti mogu uživati u tom filmu" ili slične varijacije na temu kakve su se ovdje mogle čitati, biti će mu uručen besplatni GO u nekom spa po želji jedno mjesec do dva

Kao i u glazbi, svi imaju pravo uživati u onome što im paše, bio to Mančester by the Sea, Arrival, filmovi braće Coen, Deadpool... proglasite film smećem i to je to. Krene li se fino u rukavicama kako neki znaju film opisivati kakav je za koga je, bez upozorenja nick će dotičnima postati Ferrari fan.

I sad bi bilo dosta o Dunkirku i što je realno i što nije... nitko od vas ratovao nije niti vozio avion, a svi doktori aeronautike i fizike još jedan WW2 film u nizu onih boljih i bok. I niti jedan nije realan svaki ima neshvatljivih stvari.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.08.2017., 16:21   #20861
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887



avionom bez goriva je totalna glupost. Ako vec ides radit relativno realno stvari onda po meni ovakvo nesto nebi trebalo bit u filmu. Jos jedna stvar koja mi nije bas nesto je stalno prebacivanje radnje(vremenski). Pogotovo kod borbi sa avionima. Ponekad nisan znao je neki novi napad ili samo "snimka iz drugog kuta"


Al inace osim toga preporuka
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Dunkirk je odličan film, pogotovo za današnje pojmove ali da nije bez mana - nije. Kao što je spomenuto i meni fali dojam da je tamo bilo 400000 ljudi. Način na koji je to snimano bez CGIa valjda plaća svoj danak da nisu "poduplali" nekoliko tih brodića i kolona vojnika.

Isto tako za svakog ljubitelja avijacije je smiješno glup. Sorry gabre ali istinito ako znaš išta o WWII zračnim borbama. Od letenja na 100m iznad vode, do 5min municije po avionu ili više do zadnje scene - sve to je samo umjetnički dojam i nema veze sa stvarnošću za film koji se time diči.

Svejedno, miljama ispred Pearl Harboura ili recimo uber CGI sranja zvanog Red Tails.
nadam se da cu uspjet stavit spoiler kako treba, ne otkriva nista u biti, ali nek ide u spojler




Spitfire po svom dizajnu je mogao bez goriva i propelera kliziti/letiti/kako se kaze cak do 20 milja, pogledaj po netu, puno je ljudi na to prigovaralo, a zapravo postoje dokumentirani slucajevi takvog letenja

dobar linik http://www.slate.com/blogs/browbeat/...n_dunkirk.html

drugo, a ovo me je totalno fasciniralo, kraj filma i slijetanje na plazu... evo link sa snimanja filma snimljeno sa strane http://www.dailymail.co.uk/news/arti...rk-filmed.html
ali pazi sad. To se stvarno dogodilo, pilot Peter Cazenove, link zaista zanimljivo za pogledati http://www.dailymail.co.uk/news/arti...rk-filmed.html sto je i bila inspiracija za kraj filma.
sad ekipa kenja da su krive boce za vodu, ili malo drugaciji sljem, pa daj me nemoj klat sa takvim glupostima

trece, oko metaka, jedan lik je isao gledati dva puta film, i mucilo ga koliko je sekundi Hardy koristio strojnice, i ispalo da je taman otprilike koliko bi spitfirei nosili metaka na svakom letu.. ako gledate, on opali burst, pola sekunde, sekundu, a ne sada ne znam, 10 sekundi da drzi okidac..

na kraju krajeva, ovo je film, no jedan od rijetkih koji nije cgi umjetan od pocetka do kraja, i zaista su se potrudili odraditi sve sto je moguce tocnije... dovraga, kotistili su te stare brodice koje su jos "zive" i koje su prije 80 godina vozile vojnike, i sada su ih koristili za film..

osobno meni je ovo jos jedan fantastican Nolanov uradak, covjek je majstor svog zanata i definitivno medju najboljim redateljima svih vremena.

Volio bih da snimi nastavak upravo nakon slijetanja na plazu
Citiraj:
The Mark 1 version of Reginald Mitchell's famous design was among the first built in March 1940 but Spitfire P9374, once flown by an airman involved in the Great Escape, never made it to the Battle of Britain as it crash-landed in May 1940.
The fighter plane, dubbed the ballerina because of its grace in the skies, was being piloted by Flying Officer Peter Cazenove over Dunkirk when it was hit by a single bullet from a German Dornier bomber.
Before it was lost, Spitfire P9374 was at one point almost certainly flown by Squadron Leader Roger Bushell, later 'Big X', who was part of the famous breakout from German prisoner of war camp Stalag Luft III.




naravno da ce hejtera biti ali takvi niti cijene neciji trud a niti su sposobni napraviti nista vrijedno spomena ali im pruza zadovoljstvo pljuvati po svemu
-->
Citiraj:
Autor afterburner Pregled postova
Pogleda Dunkirk sinoc u imaxu... po meni odlican film. Iako ima par stvari koje mi nisu pasale. Prvo u kinu u kojem sam gledao zvuk je bio preglasan. Inace volim glasnije gledat filmove al ovo je bilo previse. Ljudi oko mene su zatvarali usi (Ps nisam u HR tako da se oko ovoga nemorate brinuti). Ona scena sa



avionom bez goriva je totalna glupost. Ako vec ides radit relativno realno stvari onda po meni ovakvo nesto nebi trebalo bit u filmu. Jos jedna stvar koja mi nije bas nesto je stalno prebacivanje radnje(vremenski). Pogotovo kod borbi sa avionima. Ponekad nisan znao je neki novi napad ili samo "snimka iz drugog kuta"


Al inace osim toga preporuka
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Dunkirk je odličan film, pogotovo za današnje pojmove ali da nije bez mana - nije. Kao što je spomenuto i meni fali dojam da je tamo bilo 400000 ljudi. Način na koji je to snimano bez CGIa valjda plaća svoj danak da nisu "poduplali" nekoliko tih brodića i kolona vojnika.

Isto tako za svakog ljubitelja avijacije je smiješno glup. Sorry gabre ali istinito ako znaš išta o WWII zračnim borbama. Od letenja na 100m iznad vode, do 5min municije po avionu ili više do zadnje scene - sve to je samo umjetnički dojam i nema veze sa stvarnošću za film koji se time diči.

Svejedno, miljama ispred Pearl Harboura ili recimo uber CGI sranja zvanog Red Tails.
nadam se da cu uspjet stavit spoiler kako treba, ne otkriva nista u biti, ali nek ide u spojler




Spitfire po svom dizajnu je mogao bez goriva i propelera kliziti/letiti/kako se kaze cak do 20 milja, pogledaj po netu, puno je ljudi na to prigovaralo, a zapravo postoje dokumentirani slucajevi takvog letenja

dobar linik http://www.slate.com/blogs/browbeat/...n_dunkirk.html

drugo, a ovo me je totalno fasciniralo, kraj filma i slijetanje na plazu... evo link sa snimanja filma snimljeno sa strane http://www.dailymail.co.uk/news/arti...rk-filmed.html
ali pazi sad. To se stvarno dogodilo, pilot Peter Cazenove, link zaista zanimljivo za pogledati http://www.dailymail.co.uk/news/arti...rk-filmed.html sto je i bila inspiracija za kraj filma.
sad ekipa kenja da su krive boce za vodu, ili malo drugaciji sljem, pa daj me nemoj klat sa takvim glupostima

trece, oko metaka, jedan lik je isao gledati dva puta film, i mucilo ga koliko je sekundi Hardy koristio strojnice, i ispalo da je taman otprilike koliko bi spitfirei nosili metaka na svakom letu.. ako gledate, on opali burst, pola sekunde, sekundu, a ne sada ne znam, 10 sekundi da drzi okidac..

na kraju krajeva, ovo je film, no jedan od rijetkih koji nije cgi umjetan od pocetka do kraja, i zaista su se potrudili odraditi sve sto je moguce tocnije... dovraga, kotistili su te stare brodice koje su jos "zive" i koje su prije 80 godina vozile vojnike, i sada su ih koristili za film..

osobno meni je ovo jos jedan fantastican Nolanov uradak, covjek je majstor svog zanata i definitivno medju najboljim redateljima svih vremena.

Volio bih da snimi nastavak upravo nakon slijetanja na plazu
Citiraj:
The Mark 1 version of Reginald Mitchell's famous design was among the first built in March 1940 but Spitfire P9374, once flown by an airman involved in the Great Escape, never made it to the Battle of Britain as it crash-landed in May 1940.
The fighter plane, dubbed the ballerina because of its grace in the skies, was being piloted by Flying Officer Peter Cazenove over Dunkirk when it was hit by a single bullet from a German Dornier bomber.
Before it was lost, Spitfire P9374 was at one point almost certainly flown by Squadron Leader Roger Bushell, later 'Big X', who was part of the famous breakout from German prisoner of war camp Stalag Luft III.




naravno da ce hejtera biti ali takvi niti cijene neciji trud a niti su sposobni napraviti nista vrijedno spomena ali im pruza zadovoljstvo pljuvati po svemu
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2017., 17:04   #20862
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Pa napišeš barem na početku posta SPOILER, to možeš i na mobu.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2017., 17:09   #20863
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Pa napišeš barem na početku posta SPOILER, to možeš i na mobu.
Istina. Sjetih se tek kasnije da sam tako mogao. Možda bi post preživio iako i nije neki veliki spoiler. No dobro.

Tražim opciju za spoiler na ovom tapatalku i da mi život o tome ovisi ne mogu je naći... Jedino ručni edit img ili url u spoiler.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2017., 21:15   #20864
arrow
Premium
Moj komp
 
arrow's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zd
Postovi: 609
molim preporuku nekog dobrog SF filma, hvala

samo nemojte nuditi aliene i transformere jer sam ih pogledao
arrow je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2017., 21:33   #20865
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Sunshine - nije "novi" film ali svejedno odlican, pogledaj obavezno ako nisi...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2017., 21:34   #20866
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Guardian's of the Galaxy 1 i 2 odlicna zabava
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2017., 21:39   #20867
arrow
Premium
Moj komp
 
arrow's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zd
Postovi: 609
guardiane pogledao, sunshine nisam tako da ide na popis

hvala
arrow je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2017., 21:45   #20868
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Martiana si sigurno gledao, no ako slučajno nisi pogledaj.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2017., 22:23   #20869
Trbonja
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 311
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Guardian's of the Galaxy 1 i 2 odlicna zabava
Guardiansi su novitet i osvježenje u svijetu strip-junaka i SF-u općenito, bar što se filma tiče. Zasluženo imaju visoku ocjenu na imdb-u.
Trbonja je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 01:15   #20870
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Sunshine - nije "novi" film ali svejedno odlican, pogledaj obavezno ako nisi...
Potpis. Nedavno sam ga opet gledao. Vrlo zanimljiv film. Poprilično dalje od šablone žanra za jedan SF.
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Guardian's of the Galaxy 1 i 2 odlicna zabava
Ovo planiram već duže gledat. Znači, isplati se ubit koje popodne?

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 01:16   #20871
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
meni je jedinica bila iznenađenje godine, fakat sam malo očekivao, a ono super zabava, 2ku brijem nisam gledao.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 01:21   #20872
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ok, buduČi je GO do srijede, sutra ide Vol 1, a možda i Vol 2. U utorak ide Odojak 1, pa neću stići gledat išta

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 02:22   #20873
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Sinoć sam pogledao dvojku, nije ko jedinica, no i dalje zabavan. No koplje slabiji. No gledati ćemo Guardianse i u novom Avengers filmu
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 02:25   #20874
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ja pogledao Valeriana sinoć u IMAX-u. Meh, žali bože novaca...
Jel ? Sta tak lose ? Ja planirao sa zenom u 3D ga pogledat... ona voli bilo sta u 3D a ja mogu 3D podnjet jedno ako je SF kakav
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 06:37   #20875
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
A gle, moj frend se kune u taj film, njemu je odličan. Valeriana možemo prodat pod šarenu zabavu, no meni je tu previše stvari išlo na živce. Od odnosa između likova koji su na razini filmova od prije 30 godina (on je ženskar i stalno se njoj upucava a ona je kao hladna na to), gomile nelogičnosti, debilnih dijaloga itd. I ja sam to išao s dragom gledat, bez očekivanja remek djela, no eto, naživciralo me. Dok s druge strane, dragoj je skroz ok. Ona veli šaren je, zabavan, no brainer. I u pravu je s jedne strane. S druge strane, ja imam drugačiju toleranciju za no brainer filmove. Neću ih popljuvat ko gomila ekipe ovdje, ne valja ovo, ne valja ono. Neki filmovi su za mozak na pašu, kokice i kolu i savršeno odrađuju to. No kod Valeriana mi nešto fali. U biti nešto me živcira.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 08:28   #20876
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Upravo to....film je stvarno za ubit vrijeme i mozak na pasu...cist solidan...nije mi uopce jasna ekipa danas....od svakog filma se ocekuje KUM 1, lolčina...Mislim, opce poznato je da su dans filmovi vise manje smece...a da su serije vrh vrhova....i to je tak...

Iako mi je zapravo najjaca ekipa koja pljuje po fast and furious i takvim filmovima, da su dijalozi losi, da su glumci pusiona, a ono film napravljen za mozak na pasu, vidjti malo sise, aute i slično....cisto mala digresija na masovnu pljuvacinu....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 08:48   #20877
Totoro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 73
Citiraj:
Autor arrow Pregled postova
molim preporuku nekog dobrog SF filma, hvala

samo nemojte nuditi aliene i transformere jer sam ih pogledao
Ex Machina, ako ćeš dramu. Dobru SF akciju zadnjih godina... pa ne mogu se sjetiti. Valerian slab u tom pogledu.
Totoro je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 09:17   #20878
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Na nagovor društva pogledah Guardianse. Neću reći da je užas, ali sigurno neću gledati drugi dio. Vjerojatno sam očekivao previše kad su ga svi toliko nahvalili.
@fanATIk
U zadnjih par mjeseci u svaki put se vrti trailer od tog Valeriana. Meni ni na traileru nije sjeo i ne vjerujem da ću ga pogledati.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 09:24   #20879
Totoro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 73
Ma Valerian je vizualno zbilja zgodan, i ima čak i par fora ideja, npr virtualni svijet u prvoj trećini filma... ali to vizualno se nekako izgubi tijekom filma. Valjda oguglaš na to. I ostane ta totalno prosječna priča, loši dijalozi i vrlo neposebna akcija.
Totoro je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 09:50   #20880
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Besson valjda od ove Karine Delavinji (ili kak se već zove) htio napraviti novu Millu. Malo morgen.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na