Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.08.2008., 23:14   #451
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,646
Frend mi je nekaj govoril,da navodno baš nije poželjno kupovat lcd tv u vemilu,pošto kak veli uvoze iz češke koju imaju lošiju sliku,dok recimo hg spot iz slovačke,di su puno bolji,u pogledu boljeg prikaza slike?kolko ima istine u tom?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2008., 23:28   #452
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
e da sad da ja nesto napisem sto sam vidio.

Oprostite na toliko tekstu.
već ti je rečeno da je LCD bolji samo u HD-u od plazme....a i taj HD ima smisla ako imaš fakat veliku telku ili ako voliš gledat npr. 37 inchni TV sa 1 i pol m....a HD neće izgledat miljama lošije na PV80 nego na LCD-u....osim toga, probaj upalit vaterpolo na LCD-u....enough said....ovo po dućanim spajaju uglavnom HD na ove najjače LCd-e....probaj taj lcd spojit na analogiju ili na ovaj naš koprimirani mpeg2 prek dvbt-a pa ćeš vidjeti....btw, kad ti bude fakat trebao mpeg4 tuner (sad imaš jedan promo kanal u HD rezi), kad zaživi HDTV za stvarno - onda ćeš imati za kupiti vrlo povoljno externe mpeg4 tunere koji će ne samo ubijat ovaj ugrađen u zadnju seriju sony LCd-a već i tadašnje ugrađene tunere....po meni davati 10 keki za LCD radi mpeg4, fullhd-a kojeg nigdje nema - je bacanje love....čak i PS3 igrice ne izgledaju puno bolje na sonyevoj 4000 seriji neg na PV80...da ne velim PY85....a da stvar bude još gora većina tih LCD nema niti 100HZ što je po meni obavezno kod kupnje LCD-a jel je tada stvar sa sportom još gora!
gnomisa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.08.2008., 00:15   #453
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
uopće se neslažem sa tobom,meni je bilo koji sport izvrsna slika preko dvb-a,a druge emisije i filmovi ravno je savršenstvu, pogotovo nova i rtl,zna biti nekada malo "lošija slika" ali sve zavisi kako je snimljen materijal i kolko je staro to što se pušta,vijesti i reklame misliš da je u hd-u,x puta znamo reći pa kako slika može biti još bolja,neznam za analogno jer ne gledam ga uopće,a pogotvo vjerujem da je jurbasu također sve izvrsno jer nema preogroman ekran, evo ocjena i što kažu za njegov tv , http://whathifi.com/Review/Sony-KDL-40V4000/ ,što se tiće 100 herza serija w proglašena je boljom od seije gdje ima 100 herza, serija x.u magazinu i stranicama gdje sony drži prvo mjesto u određenim veličinama ekrana (32,40,46) ocjenjuje se slika ne samo HD materijala već i analogno,digitalno,dvd blue ray... znaći kompletan test i odnosi pobjedu,neznam više gdje seriju w nazivaju plasma killerom,izgubo sam stranice,po testovima plasmi panasonic stoji dosta bolje od pioneera,više prvih mjesta,evo baš najavljuju novi broj magazina,biće super test velikih ekrana, naziv testa je "the best tv-s on the world" biće zanimljivo,budem napisao kako je prošlo i tko su pobjednici.

još jednom,sport(koji puno gledam) je kod mene izvrsna slika,pa kako bi neki tv-i bili izvrsno ocjenjeni da je bilo kakav materjal koji se pušta loše kvalitete.osobno ne vjerujem da mi kao obićni gledatelji možemo golim okom uoćiti neke velike razlike u top modelima bilo plasmi bilo lcd-a, sve to ide polako savršenstvu,pogotovo mi je HD na svim tv-ima izvrsna slika.
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2008., 05:52   #454
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
http://www.audio-video.com.hr/produc...ID=1582&cID=22
http://www.ronis.hr/?lcd-tv-20-incha...SonyKDL20S4000

Nije full HD no stari me mori kupovinom novog tv-a pa ću ovdje pitat.
Veći nemože biti od ovog, sad gleda 55cm i to je preveliko jer se gleda preko stola.
Tv je HD Redy koliko vidim a za full HD će svejedno morati kupovat dodatni tuner kad to dođe jer će vjerojatno biti DVB-T2.
Tv ima analogni i digitalni tuner iako tu ne piše i sad me samo zanima kakva će mu biti slika na analognim kanalima na toj veličini ekrana.
HRT 1,2 ., Novu i RTL će gledat digitalno a BIH i ostalo analogno.
Može koja riječ o tv-u ako ga tko ima ?
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2008., 13:32   #455
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
već ti je rečeno da je LCD bolji samo u HD-u od plazme....a i taj HD ima smisla ako imaš fakat veliku telku ili ako voliš gledat npr. 37 inchni TV sa 1 i pol m....a HD neće izgledat miljama lošije na PV80 nego na LCD-u....osim toga, probaj upalit vaterpolo na LCD-u....enough said....ovo po dućanim spajaju uglavnom HD na ove najjače LCd-e....probaj taj lcd spojit na analogiju ili na ovaj naš koprimirani mpeg2 prek dvbt-a pa ćeš vidjeti....btw, kad ti bude fakat trebao mpeg4 tuner (sad imaš jedan promo kanal u HD rezi), kad zaživi HDTV za stvarno - onda ćeš imati za kupiti vrlo povoljno externe mpeg4 tunere koji će ne samo ubijat ovaj ugrađen u zadnju seriju sony LCd-a već i tadašnje ugrađene tunere....po meni davati 10 keki za LCD radi mpeg4, fullhd-a kojeg nigdje nema - je bacanje love....čak i PS3 igrice ne izgledaju puno bolje na sonyevoj 4000 seriji neg na PV80...da ne velim PY85....a da stvar bude još gora većina tih LCD nema niti 100HZ što je po meni obavezno kod kupnje LCD-a jel je tada stvar sa sportom još gora!

a sta ako netko spoji komp na lcd i pusta si hd filmove kojih ima gro ako znas gdje traziti ?

i kod mene u ducanu stavljam SVE sonyeve tv na hd. inace ova rasprava je bubnjanje u prazno.

najjednostavnije.

ako netko treba TELEVIZOR (dakle prva namjena gledanje zemaljskog programa i neki dvd) neka uzme plazmu.
ako ce taj netko spajati lcd na komp pa raditi neki htpc onda je lcd izbor i to je to.

Citiraj:
Autor morph Pregled postova
A u visoj kategoriji? Recimo Pioneerova LX5090 vs Sony 52w4000?
nazalost neam lx5090 u ducanu pa nemrem usporediti. inace meni je kuro ljepsi al opet vrlo vjerovatno da nedolazi sa zvucnicima... al sto se tice slike nemrem ti puno reci jer neam jednog do drugog.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2008., 13:59   #456
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,646
http://www.avforums.com/forums/showt...32V4500&page=2
bome ovaj sony nije tak loš 32"v4500
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2008., 23:00   #457
mars952
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: split
Postovi: 188
UPUTA : Prvih 200 sati rada plasme

Evo dosta ljudi je pitalo gdje mogu nac upute za rad prvih 200 radih sati plasme.
Pa smo tekst od naseg kolege mybytea prebacili na front page.
Kod kupnje plasme obavezno procitati !
http://www.hdtehnika.com/index.php?o...id=62&Itemid=1
__________________
Bez reklama u sigu!
mars952 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2008., 23:01   #458
mars952
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: split
Postovi: 188
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
http://www.avforums.com/forums/showt...32V4500&page=2
bome ovaj sony nije tak loš 32"v4500
Crnom dosta zaostaje za 32e4000 modelom ali ga ubiva i to brutalno sd materijalu. Sve u svemu , trenutno the best buy 32 inca lcd do 6000 kn !
__________________
Bez reklama u sigu!
mars952 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2008., 23:49   #459
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
a sta ako netko spoji komp na lcd i pusta si hd filmove kojih ima gro ako znas gdje traziti ?

i kod mene u ducanu stavljam SVE sonyeve tv na hd. inace ova rasprava je bubnjanje u prazno.

najjednostavnije.

ako netko treba TELEVIZOR (dakle prva namjena gledanje zemaljskog programa i neki dvd) neka uzme plazmu.
ako ce taj netko spajati lcd na komp pa raditi neki htpc onda je lcd izbor i to je to.



nazalost neam lx5090 u ducanu pa nemrem usporediti. inace meni je kuro ljepsi al opet vrlo vjerovatno da nedolazi sa zvucnicima... al sto se tice slike nemrem ti puno reci jer neam jednog do drugog.
a daj mi reci ako nije tajna gdje radiš,jako puno sam po takvim dučanima pa sam vjerovatno i kod tebe bio,ako sam možda nešto i kupio već kod tebe pa bar da pitam ako nije kasno neki popust da mi daš pa navratim po razliku u lovi hehe

pozdrav
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 00:16   #460
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
necu se reklamirati al eto kad vec radim na takvom mjestu da dam savjet dva
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.08.2008., 01:39   #461
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
codiac - daj mi pukni na pm di radiš da dođem do tebe
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 01:41   #462
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
vec sam gore napisao al nema veze TV-u je osnovna namjena gledanja Full HD materijala na njemu tj u x.264 mkv-u. Spaja se tv sa kompom i mora moc posluzit kao deskop eto. (citanje poste web.a i MSN) SD Analogija me ne interesira sto gledam na tv.u su vjesti i to je to.. ostalo je sve u HD.u

btw imam doma oko 40-etak filmova u full hd rezi tako da materijala ne nedostaje i slika u tome je prebolesna. Analogni tv je sranje slika i nije bog zna sto ali u stanu mi je sjebana analogija tako da cekam max tv pa cu moc tu komentirat. PS3 je spojen na njega i mogu reci da je tu sve 5. Tv me iznenadio kako dobru crnu boju ima nisam mislio da ce imat tako dobru boju.. E da gledam ga sa cca 2.5m....
Gnomisa niko ni ne dvoji da plazme nisu dobre u SD analogiji su definitivno bolje od LCD.ova ali cim dode u pitanje spajanje kompa sa tv.om i hd materijal tu plazme nemaju sto radit. Zato sam i napisao da su plazme stvar proslosti jer jednostavno do 2011god se gasi kompletna analogija u hrvata i sve prelazi na HD ako sam dobro cuo od lege.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 05:58   #463
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Inace nemam obicaj da kazem da neko lupa ali ovo je strasno!

Kakve veze ima gasenje analognog signala sa plasmama i s tim da te citiram da ce postati "stvar proslosti"

Znas koliko ljudi pogleda whathifi stranicu ili casopis a koliko cnet, imas google a i da nije tako na wathhifi stranici na ovom linku http://whathifi.com/Reviews/Televisi...eviews/Rating/ imas televizore poredane po ocjeni, pa pogledaj koliko je tu plasmi a koliko lcd-ova.
Dao sam ti linkove sa cnet kao i sa hdtvtest-a prema tome to sto ti pricas jer imas sony-a pa svog konja hvalis je nebuloza!

Kazes plasme su lose kad se spoje na tv, pa kazes plasme su bolje samo kad prikazuju analogni signal, a ja tebi kazem da iduci put kupis Panasonic PY800 tv koji je izmislio pojam slike za bilo kojeg sony-a, koji je full hdtv, koji prikazuje crnu boju o kojoj sony moze sanjati, gdje su sjene na tom panasonicu pravi pokazatelj koliko je LCD tehnologija zbog svog pozadinskog osvijetljenja u zaostatku za plasmama pogotovo ovim panasonic modelom koji nema ama nikakvog ghostinga, koji ima puno bolji vidljivi ugao i cija je 50" verzija jeftinija od "tvog" 46w4000 serije!!!!

Pa spoji negdje ovaj Panasonic na blu-ray i na ps3 pa malo poredi sjene, boje, D65 skalu, vidljivi ugao, brzine pokreta, crnu boju a kao najvaznije konekciju sa PC-om jer po cemu bi to 1080p LCD imao ostriju sliku od 1080p plasme???

O analogiji smo sve rekli, ono sto nisam rekao je moj savjet tebi da posaljes Sony-u mail sa upitom sto ostavljaju LCD tehnologiju(toliko da je plasma stvar proslosti) i prelaze na OLED!

Ne samo da si papreno platio Sony-a vec si papreno platio tehnologiju koja nikad nece moci sa svojom arhitekturom primirisati plasma tehnologiji, jer rad en aprincipu pozadinskog osvijetljenja i nema tog algoritma niti generacija panela koji ce ispraviti taj nedostatak pa uciniti da tvoj sony ima i priblizno sjene, ugao vidljivosti, crnu boju i skoro nikakvo kasnjenje u odnosu na plasme.
Cisti primjer je za to Sony 46X3500 koji ima problema em sa cjenom em po tvojoj whathifi stranici sa motion smearingom!!!!
http://whathifi.com/Review/Sony-KDL-46X3500/ Mislis da je W4000 nesto bolji TV koji ima za meni unaklazenu verziju PS3 GUI-a XMB-a koji laga, nemo mogucnost kontrolisanja nivoa bijele i gamme poa samim tim i D65 skale, takodjer SD deinterlacing za filmove ne postoji, dakle SD signal je u najblagu ruku uzas, nadalje citiram " Mild low-pitched electronic hum from back of TV (not a problem at normal sitting distance and TV volume)
i "Slight clouding and LCD backlight bleed" Ta buka se cuje kao i kod x3500 serije od ventilatora zaduzenih za hladenje, odlican TV, nema sta
Nadalje stranica koja u 3 recenice opise tv je ukratko nezanimljiva! Stranica koja nema recenziju najbolje Panasonicove Plasme je ukratko neozbiljna!

Da vidis kako to izgleda kad gleda u recenziju sa videom http://reviews.cnet.com/flat-panel-t...2.html?tag=txt
Kao sto vidis ovaj tv ima THX certifikat, naravno koji je samo moguc za NTSC odnosno ATSC sistem boja a ne za PAL tako da ga nece biti u ekvivalentu PY800 na nasim prostorima koji radi na PAL-u.
da bi vidio sta je potrebno d aneki proizvod dobije THX certifikat kako za video tako i za audio mozes pogledati na sljedecem linku http://www.thx.com/.
Toliko o samoj kvaliteti plasme, prvi model tv-a koji je dobio THX certifikat, znas zasto ga sony nema jer nije u stanju da po THX standardu reproducira tacne boje, sjene, D65 skalu, i da ne nabrajam sta sve ne.

Nadalje kad pricas o tom tolikom 1080p materijalu kojeg imas da gledas, prije skidanja sa neta provjera koji mu je bit rate jer 720p mkv materijali od 6 do 8GB vs. 1080p mkv 11 do 13GB, oba sa FLAC audio za 2 sata videa, imaju razlike.
Zavisno od bitrate i rezolucije, ako uzmes tipicni mkv od 9Gb koji traje 2 sata, gledas u 9.5mb/s prosjecnog bitrate-a.

Nadalje za isti taj film od 2 sata, ako koristis 14.5mbit(15.5mbit za Matrix HDDVD) onda je to dovoljno za 1080p! Medjutim onda takvi ripovi idu sa basnoslovnim uzimanjem prostora oko 20% manji od originalnog Blu-raya ili HDDVD i jako malo raje zna ripati i voditi racuna o rezoluciji i bitrate-u, ljudi u neznanju misle da 1080p mkv moze stat na dvoslojni DVD bez gubitka kvalitete slike jer im je samo bitna rezolucija kao i kod tv-a!
Sta je sa zvukom koji se doslovno unisti da bi 1080p film uspjeli nagurati na 3 DVD-a. I opet 720p ripovi puno bolje izgledaju (nemaju artifakta kao 1080p ripovi usljed velike kompresije) a dosta manje zauzimaju.

Kad blu ray zazivi kod nas i bude se mogao naci valitetniji 1080p materijal sa neta izat ce w6000 serija sa OLED tehnologijom sa Sony logom nakacenim naprijed, toliko o dugovjecnosti LCD i plasmama koji su "out"!
Za kraj i na hdtvtest je Pioneerova PLASMA ne lcd uzeta za reference level http://www.hdtvtest.co.uk/Pioneer-PD...Conclusion.htm
Pa se po njoj ocjenjuju svi nedostaci drugih tv-a.
Ove plasme nista ne valjaju

Zadnje izmijenjeno od: Nani. 17.08.2008. u 06:38.
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 09:13   #464
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,984
@Nani:
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 11:02   #465
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
onu koju sam ja imao prilike vidjet kad samo je spoji sa kompom slika je zivi uzas... kod lege spojili na LCD isti komp slika 2 puta bolja... a to je meni bilo bitno. Plasme imaju bolju crnu kao jos neke druge stvari . Ali budimo realni tko ce dat za pioneer kuro nenormalno puno love... vidio sam i full hd plasmu i ona je okey ovako ali nije spajana na komp tako da ne mogu o tome govorit koliko je dobra za to. Ali siguran sam da je dosta dobra.

Nani jel ti imas plasmu doma? eto cisto toliko da znam... OLED ce doc na trziste u velikom stilu tek za nekih 2-5godina zasad jos nista od toga....
Razmisljao sam o plazmi ali 11k kn nemam za full hd plazmu a za 42PV70 je sranje vidio sam ju i nesvida mi se bas radi tih problema sa kompom. ovako za analogiju i to je odlicna.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 13:39   #466
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Nani jel ti imas plasmu doma? eto cisto toliko da znam...
Nebitno šta čovjek ima doma.., pokopao te argumentima, znanjem, logikom, čime god hoćeš.., stručno te ugasio
Bolje šuti da ne dobiš još

Nego.., šta nitko nezna ništa o onom tv-u što pitah malo gore ?
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 14:25   #467
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Kao sto vidis ovaj tv ima THX certifikat, naravno koji je samo moguc za NTSC odnosno ATSC sistem boja a ne za PAL tako da ga nece biti u ekvivalentu PY800 na nasim prostorima koji radi na PAL-u.
da bi vidio sta je potrebno d aneki proizvod dobije THX certifikat kako za video tako i za audio mozes pogledati na sljedecem linku http://www.thx.com/.
Toliko o samoj kvaliteti plasme, prvi model tv-a koji je dobio THX certifikat, znas zasto ga sony nema jer nije u stanju da po THX standardu reproducira tacne boje, sjene, D65 skalu, i da ne nabrajam sta sve ne.
Nije li THX certifikat nesto sto se kupuje, a ne nesto sto se dobija?


Citiraj:
Nadalje kad pricas o tom tolikom 1080p materijalu kojeg imas da gledas, prije skidanja sa neta provjera koji mu je bit rate jer 720p mkv materijali od 6 do 8GB vs. 1080p mkv 11 do 13GB, oba sa FLAC audio za 2 sata videa, imaju razlike.
Zavisno od bitrate i rezolucije, ako uzmes tipicni mkv od 9Gb koji traje 2 sata, gledas u 9.5mb/s prosjecnog bitrate-a.

Nadalje za isti taj film od 2 sata, ako koristis 14.5mbit(15.5mbit za Matrix HDDVD) onda je to dovoljno za 1080p! Medjutim onda takvi ripovi idu sa basnoslovnim uzimanjem prostora oko 20% manji od originalnog Blu-raya ili HDDVD i jako malo raje zna ripati i voditi racuna o rezoluciji i bitrate-u, ljudi u neznanju misle da 1080p mkv moze stat na dvoslojni DVD bez gubitka kvalitete slike jer im je samo bitna rezolucija kao i kod tv-a!
Sta je sa zvukom koji se doslovno unisti da bi 1080p film uspjeli nagurati na 3 DVD-a. I opet 720p ripovi puno bolje izgledaju (nemaju artifakta kao 1080p ripovi usljed velike kompresije) a dosta manje zauzimaju.

Kad blu ray zazivi kod nas i bude se mogao naci valitetniji 1080p materijal sa neta izat ce w6000 serija sa OLED tehnologijom sa Sony logom nakacenim naprijed, toliko o dugovjecnosti LCD i plasmama koji su "out"!
Za kraj i na hdtvtest je Pioneerova PLASMA ne lcd uzeta za reference level http://www.hdtvtest.co.uk/Pioneer-PD...Conclusion.htm
Pa se po njoj ocjenjuju svi nedostaci drugih tv-a.
Ove plasme nista ne valjaju
IMHO kvalitetnih materijala ima vise nego dovoljno. Isto kako ima masa 720p materijala <6 gb tako ima i sasvim dosta 1080 materijala >13 gb
morph je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 14:30   #468
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
@nani jedini problem je sto se televizor ne kupuje po recenzijama vec po vidjenom
sto se tice oled-a dok to dodje svi cemo doma imati ili lcd ili plazmu tak da je to dalja buducnost.

inace ovak iz znatizelje (posto vidim da si puno procitao) dali si uzivo usporedjivao sve navedene modele?
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 14:38   #469
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
THX certifikat se dobiva kad se ispune uslovi za to, da nije tako NEO i Bira bi ga imali.

Prvo se citaju recenzije da znas na koje tv da obratis paznju a onda po vidjenim modelima sudis po subjektivnom dojmu i naravno djepu.

Testirao sam jedno 70 plasma i LCD tv-a u proteklih godinu i po, a dajem naglasak na kvalitet slike u HD-u, jer rezolucija je na 4 mjestu iza kontrasta osvijetljenja i zasicenja.
Kad se shvati da 1080p rezolucija ne daje ostriju sliku na nacin na koji se misli vec ima gusce upakovane piksele po kvadratnom centimetru pa se struktura pixela i ne vidi. To je prednost HD rezolucije.
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 14:55   #470
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
THX certifikat se dobiva kad se ispune uslovi za to, da nije tako NEO i Bira bi ga imali.
Da, kad se ispune uslovi i kad se plati. Ako se ne plati nista od certifikata makar proizvod odgovarao zahtjevima. Naravno da ima onih koji ne zele platiti za logo na svom proizvodu, pa postoje misljenja da je THX samo marketing.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 15:11   #471
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Kad se shvati da 1080p rezolucija ne daje ostriju sliku na nacin na koji se misli vec ima gusce upakovane piksele po kvadratnom centimetru pa se struktura pixela i ne vidi. To je prednost HD rezolucije.
pa kolika je onda vidljiva razlika ako na plazmi hd ready PV80 pustiš full HD (25,50gb) film u usporedbi sa PY80 koja je full HD?
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 15:12   #472
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Citiraj:
Autor stuc Pregled postova
Nebitno šta čovjek ima doma.., pokopao te argumentima, znanjem, logikom, čime god hoćeš.., stručno te ugasio
Bolje šuti da ne dobiš još

Nego.., šta nitko nezna ništa o onom tv-u što pitah malo gore ?

pa covijek zna vise od mene ja sam tu laik koji zna neke osnove toga svega i znam neke sitnice. nani je profi i to je to....

@nani koliko komada ste spajali sa kompom i koji su se pokazali najboljim? cisto me zanima kao i dosta ljudi odavde... ako si vec imao sanse testirat toliko televizora
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 16:02   #473
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
jurbas - stvarno si u nekim stvarima pogriješio i dobio si vjerujem ne svojom krivnjom krivi dojam o plazmama.

3 prijaletlja mi imaju Panasonic palzme (37PV70, 42PV70, i najnovija 4PV80) i sve se jako lijepo i bez problema spajaju na komp i imaju odličnu sliku. Jednostavno moraš potrošit par minuta na podešavanje rezolucija i to je to. N eznam što si ti toliko zajašio na to spajanje sa kompom nije mi jasno..

nekako mi se čini da ne znaš neke osnove oko toga pa bubaš napamet, a i po napisanom vidim da si vidio jednu plazmu u upoterbi i to koja nije bila dobro spojena.. (podešena/usklađena s kompom)
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 16:42   #474
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
jurbas - stvarno si u nekim stvarima pogriješio i dobio si vjerujem ne svojom krivnjom krivi dojam o plazmama.

3 prijaletlja mi imaju Panasonic palzme (37PV70, 42PV70, i najnovija 4PV80) i sve se jako lijepo i bez problema spajaju na komp i imaju odličnu sliku. Jednostavno moraš potrošit par minuta na podešavanje rezolucija i to je to. N eznam što si ti toliko zajašio na to spajanje sa kompom nije mi jasno..

nekako mi se čini da ne znaš neke osnove oko toga pa bubaš napamet, a i po napisanom vidim da si vidio jednu plazmu u upoterbi i to koja nije bila dobro spojena.. (podešena/usklađena s kompom)
gabre to mi je najbitnije kuzis... a mozda moj i tvoj stand spajanja kompa sa tv.om nisu isti itd... ali potrosili smo dosta vremena i nisam bas zadovoljan sa ucinjenim. Vidio sam hrpu tv.ova u ducanu ali slabo u zivo da sam mogo po njima cackat tako da nisam ni mogao donjet dobar dojam o tome.

btw spajali smo plazmu sa kompom dvi-hdmi kabel i zvuk preko cinca. kod lege koji ima LCD samsunga nekog spojili smo identicno i slika 2 puta bolja...

cuj po pitanju mog misljenja oko plazmi dosta se promjenilo unazda par mj vidim da sad ima i dobrih plazmi ispod 10k kn sto prije nije bilo moguce nabavit. oko 9k kn mozes dobit postenu plazmu.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 20:53   #475
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor dugixy1 Pregled postova
uopće se neslažem sa tobom,meni je bilo koji sport izvrsna slika preko dvb-a,a druge emisije i filmovi ravno je savršenstvu, pogotovo nova i rtl,zna biti nekada malo "lošija slika" ali sve zavisi kako je snimljen materijal i kolko je staro to što se pušta,vijesti i reklame misliš da je u hd-u,x puta znamo reći pa kako slika može biti još bolja,neznam za analogno jer ne gledam ga uopće,a pogotvo vjerujem da je jurbasu također sve izvrsno jer nema preogroman ekran, evo ocjena i što kažu za njegov tv , http://whathifi.com/Review/Sony-KDL-40V4000/ ,što se tiće 100 herza serija w proglašena je boljom od seije gdje ima 100 herza, serija x.u magazinu i stranicama gdje sony drži prvo mjesto u određenim veličinama ekrana (32,40,46) ocjenjuje se slika ne samo HD materijala već i analogno,digitalno,dvd blue ray... znaći kompletan test i odnosi pobjedu,neznam više gdje seriju w nazivaju plasma killerom,izgubo sam stranice,po testovima plasmi panasonic stoji dosta bolje od pioneera,više prvih mjesta,evo baš najavljuju novi broj magazina,biće super test velikih ekrana, naziv testa je "the best tv-s on the world" biće zanimljivo,budem napisao kako je prošlo i tko su pobjednici.

još jednom,sport(koji puno gledam) je kod mene izvrsna slika,pa kako bi neki tv-i bili izvrsno ocjenjeni da je bilo kakav materjal koji se pušta loše kvalitete.osobno ne vjerujem da mi kao obićni gledatelji možemo golim okom uoćiti neke velike razlike u top modelima bilo plasmi bilo lcd-a, sve to ide polako savršenstvu,pogotovo mi je HD na svim tv-ima izvrsna slika.
ovo nema smisla...LCd reklamiraju po svim mogućim časopisima a plazme se gase jer su neisplative....puno koštaju i puno daju a jeftino se prodaju...LCD kao tehnologija nikad nije bila savršena (pače jako puno mana), nikad nije mogla prikazati prirodne boje niti pravu dubinu crne, nikad i točka...HD kod nas još nije ni blizu tak raširen a HDTV bute čekali još 3 godine...po meni LCD ima smisla samo ako većinu vremena igraš PS3 i spajaš na komp.....za sve drugo je plazma bolja osim hd filmova kojih baš i nema puno a razlika se niti ne vidi ako ti glava nije nakeljena na ekran....da ne velim da navečer kad najčešće imamo slobodno vrijem za filmove LCD blješti da bole oči dok plazma ima ugodnu sliku.....odn. ne ubija oko svojim prenabrijanim svjetlinama....također još uvijek plazma dere LCD i u kontrastu....po meni sony ima jako dobar marketing i super je da će naši hrvati davati 10 keki za tv pa za koju godinu još tolko za novi LCD ili ak obudu sretni za neki OLED 30 keki....pa tko u HR ima 10 i više keki za pošteni LCD sa dobrim brzim procesorom slike, 100hz itd itd? za 5900 kn dobije PV80 koji će zadovoljiti potrebe većine pa i za HD....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2008., 05:26   #476
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
oćito ovo vodi u krivom smjeru pa ću reći još samo ovo,
proćitajte još jednom moj post pa ćete vidjeti da kažem da razlike među top tv-ima mi kao obićni gledatelji ne primjećujemo golim okom,da kad sam kupovao tv dvoumio sam između lcd-a i plasmi i to par firmi, i sad doma imam 3 tv-a razlićitih proizvođaća,ni jednom nisam rekao da je plasma loša,i ponovo kažem da je moj lcd doma savršen tv po onome što vidim,znaći moje zapažanje,nebitno jel to rudi čajevec ili sony,dok vi idete za time da popljujete cijelu LCD tehnologiju,i isto tako jednu od najboljih svjetskih koorporacija SONY i dovoljno ste drski da kažete kako njihovi proizvodi nevaljaju,davat izjave "unakaženu""najblagu ruku užas" nemam više šta dodati, možda netko iz sony-a proćita ove postove pa napokon shvate da treba prestati sa proizvodnjom lcd-a jer šta će nam to smeće pa vidi što kažu tamo neki strućnjaci na pc expertu.

moj lcd volim jer je izvrstan a ne zato jer je sony,ovo što se tiće nekih boja,kuta gledanja... šta već nisi sve naveo,onda ti i ja nemamo isti sony pardon nismo gledali isti jel ti ga ni nemaš,oprosti ali na momente prićaš gluposti, još kad spomeneš ventilatore i buku ne vjerujem,oćito starim pa sam sve više gluh i sljep.top model lcd-a u svjetu i seriju w,koji je po svim testovima bilo kojih stručnih stranica ili magazina u samom vrhu,gdje ga svi opisuju kao izvrstan tv a ti tvrdiš da nevalja,pa šta su onda ti ljudi ludi,lažu,izmišljaju???ne samo to već si popljuvao kompletnu LCD tehnologiju, daj molim te otišao si malo predaleko, ne sporim da nemaš znanje ali budi realan i korektan, htio ti priznati ili ne to je jedan od trenutno najboljih svjetskih tv-a a po mnogima i najbolji,ne zato jer ga ja imam već zato što je to tako,oćito na tvoju žalost,neznam kako ali moraćeš se nekako pomiriti sa tom ćinjenicom,što neznaći da nema isto tako dobrih plasmi i drugih lcd-a.
isto ovako bih govorio i branio plasmu da je obratno i nitko ne kaže da je neću kupiti za drugu sobu ali boravak ostaje CARU među tv-ima

pozdrav mladeži sony-a, dr Jurbasu i dr
__________________




Zadnje izmijenjeno od: dugixy1. 18.08.2008. u 13:27.
dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2008., 06:36   #477
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Citiraj:
Autor dugixy1 Pregled postova
i dovoljno ste drski da kažete kako njihovi proizvodi nevaljaju
Nije ni SONY što je nekad bio ! Evo krepa mi neki dan Crt tv ( sony kv-29fx ) star 7 godina i popravak se ne isplati a platia sam ga 8k !!
Moj stari ima još od svog starog neki prastari Telefunken lampaš i još radi, jedino što je crno-bijeli, to mu je mana
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2008., 07:38   #478
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor stuc Pregled postova
Nije ni SONY što je nekad bio ! Evo krepa mi neki dan Crt tv ( sony kv-29fx ) star 7 godina i popravak se ne isplati a platia sam ga 8k !!
Moj stari ima još od svog starog neki prastari Telefunken lampaš i još radi, jedino što je crno-bijeli, to mu je mana

ajde ti si me barem nasmijao kažeš samo 7,moraćemo pothitno reagirati putem prosvjedne note sony-u



ps

nisam znao da imaš sony-a od danas si upisan u mladež sony-a!

čestitam
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2008., 15:49   #479
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Naravno da je LCD smetlje da nije tako ne bi Sony izbacivao w4500 seriju 4 mjeseca nakon launch date-a odnosno 3 mjeseca nakon sto su w4000 serije dosle na police.
http://www.engadget.com/2008/08/12/s...hdtvs-in-euro/
Ne da je smetlje nego je to skart, koji Sony pokusava uvaliti neupucenima jer nisu uspjeli nista napraviti na polju Plasma tehnologije, pa pokusava sad zasut trziste sa svojim kvazi modo verzijama jedne te iste tehnologije+jos nesto sto niko nema a sto nenormalno porpavlja kvalitet slike, to je nova Sony-eva marketinksa strategija jer su na polju LCD tehnologije ispucalo davno sta su mogli, pa mnogi analiticari smatraju da ce poslije x4500 i 5000 serije LCD odjeli se ugasiti i preci se kompletno na OLED koji ce iskoristiti sve prednosti organskih dioda a OLED NE KORISTI POZADINSKO OSVIJETLJENJE!

Sony je svjestan da matrice sa pozadinskimm osvijetljenjem imaju veliku manu a i dalje je prodaje po paprenoj cijeni jer prodaje ime a ne kvalitetu slike. Dakle OLED je za Sonya spas i tu tehnologiju namjerava objerucke prihvatiti jer su im elektronika i algoritmi savrseni ali pozadinsko osvijetljenje ne dozvoljava tacnu reprodukciju boja pogotovo crne pa su primorani preci na OLED kako bi se rjesili pozadinskog likinga!


Panasonic nema tih problema jer su ljudi pravili tehnologiju koja se prepoznala bez silnih reklama i pompe, ili jesi ili nisi.
Kad se kupuje TV kupuje se kompletan proizvod koji ce imati sto bolju sliku kako u SD-u tako i u HD-u a ne u samo jendom ili samo drugom!

Mislim da ce w4000 uci u povijest kao tv koji nije izdrzao ni pola godine na policama. mada to nije bitno. Znas zasto?
Jer ja ne pisem ovo da bih tebi ili bilo kome pametovao, vec da ti ukazem na neke stvari do kojih nisi imao prilike doci i cuti ih. Da za manje novaca mozes dobiti puno bolju sliku u vidu (42-46-50) PY80, PY85 i 50PY800 serije.
Sve full HD, svi imaju 24 p podrsku, sve 100Hz jos odavno (true 100Hz a ne Sony i Samsung 100Hz modovi koji ispeglaju sliku da izgleda amaterski), sve HDMI 1.3a, 3 i vise ulaza, sve odziv matrice 0,000000000000000000000000000000001, ugao vidljivosti aman 180 stepeni po vertikali i horizontali, sve boje bodu u centar D65 skale, sjene na nivou Pioneerovih plasmi, a ti spominjes Sonya koji nema modela da mu recezenti nisu nasli lag i izbijanje pozadinskog osvijetljenja ali ti to ne vidis jer je bas taj model na tvojoj polici, koji je na svoj flag ship model do sad x3500 ugradio 2 ventilatora, koji je na 3300ES AV receiver ostavio punokrvi XMB u PS3 rezoluciji a smanjio razlucivost istog tog XMB-a na w4000 serije pa menu-i ko slikovnica izgleda da ne pricam da su svi rekli da menu-i ima lag sto ej tipicno bilo za Samsunga.

Da je povecana rezolucija toliko bitna, analogni signal bi lose izgledao i na FullHD plasmama ali to nije slucaj jer i dalje na PY80(0) analogija izgleda odlicno, stvar koju proizvodjaci LCD tehnologije nikad nisu svladali.

Zasto se to ti identifikujes sa televizorom, pa pljujem po Sony-u ne pljujem po tebi, chill out
Takodjer ova moja prica ide za dijagonale od 37" pa na vise, ljudi kojima trebaju 32 i 26" LCD-ove neka gledaju Sony, Phillips i Panasonica.
Plasmih tih dijagonala nema.

52" x3500 je preko 32000kn, tu ce cijenu preuzeti nadolazeci x45000 znas koliko je 50" Panasonic PY800-> 19000kn!!!!!!!!!!!!
Za razliku novca mozes kupiti PS3 i Denon 2809 AV receiver + Surround sistem.

Da se ne ponavljam kakva je slika kod jednog a kakva kod drugog.
Sony je bezobrazno skup, bezobrazno iskoristava PS3 marketing kako bi uvalio svoje LCD-ove, ne daje nista sto bi opravdalo tu cijenu i naravno da stojim iza svojih rijeci. Ti kao kupac bi se trebao zapitati zasto da dajes vise novca da bi imao logo Sony-a u kuci kad mozes imati za manje novca dosta bolju sliku ali to je vec do covjeka a ne do tehnologije

Zadnje izmijenjeno od: Nani. 18.08.2008. u 17:30.
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2008., 18:16   #480
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Naravno da je LCD smetlje da nije tako ne bi Sony izbacivao w4500 seriju 4 mjeseca nakon launch date-a odnosno 3 mjeseca nakon sto su w4000 serije dosle na police.
http://www.engadget.com/2008/08/12/s...hdtvs-in-euro/
Ne da je smetlje nego je to skart, koji Sony pokusava uvaliti neupucenima jer nisu uspjeli nista napraviti na polju Plasma tehnologije, pa pokusava sad zasut trziste sa svojim kvazi modo verzijama jedne te iste tehnologije+jos nesto sto niko nema a sto nenormalno porpavlja kvalitet slike, to je nova Sony-eva marketinksa strategija jer su na polju LCD tehnologije ispucalo davno sta su mogli, pa mnogi analiticari smatraju da ce poslije x4500 i 5000 serije LCD odjeli se ugasiti i preci se kompletno na OLED koji ce iskoristiti sve prednosti organskih dioda a OLED NE KORISTI POZADINSKO OSVIJETLJENJE!

Sony je svjestan da matrice sa pozadinskimm osvijetljenjem imaju veliku manu a i dalje je prodaje po paprenoj cijeni jer prodaje ime a ne kvalitetu slike. Dakle OLED je za Sonya spas i tu tehnologiju namjerava objerucke prihvatiti jer su im elektronika i algoritmi savrseni ali pozadinsko osvijetljenje ne dozvoljava tacnu reprodukciju boja pogotovo crne pa su primorani preci na OLED kako bi se rjesili pozadinskog likinga!


Panasonic nema tih problema jer su ljudi pravili tehnologiju koja se prepoznala bez silnih reklama i pompe, ili jesi ili nisi.
Kad se kupuje TV kupuje se kompletan proizvod koji ce imati sto bolju sliku kako u SD-u tako i u HD-u a ne u samo jendom ili samo drugom!

Mislim da ce w4000 uci u povijest kao tv koji nije izdrzao ni pola godine na policama. mada to nije bitno. Znas zasto?
Jer ja ne pisem ovo da bih tebi ili bilo kome pametovao, vec da ti ukazem na neke stvari do kojih nisi imao prilike doci i cuti ih. Da za manje novaca mozes dobiti puno bolju sliku u vidu (42-46-50) PY80, PY85 i 50PY800 serije.
Sve full HD, svi imaju 24 p podrsku, sve 100Hz jos odavno (true 100Hz a ne Sony i Samsung 100Hz modovi koji ispeglaju sliku da izgleda amaterski), sve HDMI 1.3a, 3 i vise ulaza, sve odziv matrice 0,000000000000000000000000000000001, ugao vidljivosti aman 180 stepeni po vertikali i horizontali, sve boje bodu u centar D65 skale, sjene na nivou Pioneerovih plasmi, a ti spominjes Sonya koji nema modela da mu recezenti nisu nasli lag i izbijanje pozadinskog osvijetljenja ali ti to ne vidis jer je bas taj model na tvojoj polici, koji je na svoj flag ship model do sad x3500 ugradio 2 ventilatora, koji je na 3300ES AV receiver ostavio punokrvi XMB u PS3 rezoluciji a smanjio razlucivost istog tog XMB-a na w4000 serije pa menu-i ko slikovnica izgleda da ne pricam da su svi rekli da menu-i ima lag sto ej tipicno bilo za Samsunga.

Da je povecana rezolucija toliko bitna, analogni signal bi lose izgledao i na FullHD plasmama ali to nije slucaj jer i dalje na PY80(0) analogija izgleda odlicno, stvar koju proizvodjaci LCD tehnologije nikad nisu svladali.

Zasto se to ti identifikujes sa televizorom, pa pljujem po Sony-u ne pljujem po tebi, chill out
Takodjer ova moja prica ide za dijagonale od 37" pa na vise, ljudi kojima trebaju 32 i 26" LCD-ove neka gledaju Sony, Phillips i Panasonica.
Plasmih tih dijagonala nema.

52" x3500 je preko 32000kn, tu ce cijenu preuzeti nadolazeci x45000 znas koliko je 50" Panasonic PY800-> 19000kn!!!!!!!!!!!!
Za razliku novca mozes kupiti PS3 i Denon 2809 AV receiver + Surround sistem.

Da se ne ponavljam kakva je slika kod jednog a kakva kod drugog.
Sony je bezobrazno skup, bezobrazno iskoristava PS3 marketing kako bi uvalio svoje LCD-ove, ne daje nista sto bi opravdalo tu cijenu i naravno da stojim iza svojih rijeci. Ti kao kupac bi se trebao zapitati zasto da dajes vise novca da bi imao logo Sony-a u kuci kad mozes imati za manje novca dosta bolju sliku ali to je vec do covjeka a ne do tehnologije
odlično objašnjeno samo jedna mala opaska,za tih 19000-20 000kn,nebi gledao ni Sonyija,ni Philipsa,pa bome ni Panasonica kraj ovog kralja http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prika...&Sifra=4020342
Gledao sam u technomaxu televizore i svi se mogu sakrit iza ovog to nije normalno kolika je dobra slika
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na