Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.05.2011., 11:05   #1801
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor the.elles.d Pregled postova
Valjda 300kn/mj? Duplo više nego bnet.
http://www.amis.hr/privatni_dvaujednom.php
Da 8mbps je 300kn 4Mbps je 168 pomiješo je Bono nešto.

Kod B.neta je prvi 55 min. besplatno ostalo je sve 0.16 lipa bez pdv-a a sa pdvom je mislim 0.20 lipa.A što se tiče neta 16 mbps (nepotpunih i sa konstantnim padovima i divljanjem pinga gore-dole) uz nadpolatu od 50kn ako pričamo o 3d paketu su i dalje najjeftiniji što se tiče konkurencije.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2011., 13:34   #1802
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Nije nitko ništa pomješao.. sad je (akcija)8Mbit po 168kn i najvjerovatnije ce tak i ostat (slično je bilo i prije pa su nove brzine ostale za stalno).
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2011., 13:49   #1803
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Mogao je i reć da se radi o akciji...
the.elles.d je online   Reply With Quote
Staro 04.05.2011., 20:36   #1804
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor the.elles.d Pregled postova
Mogao je i reć da se radi o akciji...
Sorry nisam jako dugo bio na stranici Amisa, mislio sam da su toliko pametni da su updatali cjenik, jer ove cijene koje si komentirao vise nemaju smisla.
Uglavnom za 168kn dobijete 8mbita i 1500 minuta fiksne telefonije sto je cijeli dan telefoniranja.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 11:47   #1805
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
I ja sam imao problema sa netom, sa telkom je falio jedan ili dva programa u onom periodu kada su prebacivali sve na novi software!
Prpblemi sa netom su bili svi ovi koji su ovdje opisani, i žalio sam se i zvao i evo ovdje pisao i bio sam uvjeren da je do onog zastarjelog modema koji je kod mene bio od kad sam imao onih 64/64 vezu (da, da, davno sam ih počeo koristiti), i onda se našla jenda dobra duša ovdje na forumu koja očito ima nekih utjecaja tamo i u roku 24h me zvala tehnička služba da dogovore dolazak tehničara, on je došao sutradan sa novim modemom (novi model Thompson) žičnim a ne bežičnim, i od tada (ima 4-5mj.) sve radi tip top!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 16:30   #1806
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Opet ponavljam, ako netko ima problema i 100% je siguran da problem nije do računala, pošaljite mi PM sa svojim korisničkim brojem (piše na računu) i pogledati ću da li vam mogu pomoći.

Krajem tjedna sam u firmi poslije podne pa ću imati vremena. Svi koji mi pošalju PM će dobiti odgovor (bilo pozitivan bilo negativan ) do petka.
__________________
The Truth
gnjepar je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 19:34   #1807
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor gnjepar Pregled postova
Opet ponavljam, ako netko ima problema i 100% je siguran da problem nije do računala, pošaljite mi PM sa svojim korisničkim brojem (piše na računu) i pogledati ću da li vam mogu pomoći.

Krajem tjedna sam u firmi poslije podne pa ću imati vremena. Svi koji mi pošalju PM će dobiti odgovor (bilo pozitivan bilo negativan ) do petka.
Ja sam ti već piso pa mi nažalost nisi mogo pomoć (hvala još jednom na dobroj volji) i dalje imam problema evo sad mi je trenutno stanje mi je ovako (19:30) al i ne stalno, to bude negdje oko tako sat, sat i pol do dva maksimalno i onda se poveća nazad, također i ne svaki put u ovo doba zna i po danu se to desit, ali ne ujutro samo poslijepodne i navečer. Razlika kad bude preko 10 i ova kolka mi je sad trenutno se tolko jako osjeti da je to nenormalno ja poludim na ovakve promjene baš se jako osjeti da je brzina drastično sporija, više mi se neda zivkat ni slat mejlove ni ništa jel tolko sam ih već puta zvao da odustajem...no skuplja mi se i jednog dana će mi prekipit sigurno. Znam da do mog kompjutera sigurno nije jel mi isti rezultat i na laptopu daje kad mjerim.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 08.05.2011. u 19:49.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 21:03   #1808
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Da, sjećam se tvog slučaja. Svima oko tebe normalno sve radi (korisnička je zvala nekoliko tvojih susjeda koji su rekli da nemaju problema), povlače punu brzinu a jedino ti imaš problema. Također, prema log file-u na tvom modemu i prema log file-u na routeru na koji je tvoj modem spojen (router u "centrali" da ne bi bilo zabune ), nema nikakvih problema. Na temelju toga nisam mogao nikako pomoći.

Uvijek postoji opcija da nazoveš korisničku i kažeš da ti pošalju servisera. Ako on sa svojim laptopom izmjeri ok brzinu onda će ti naplatiti 150 kn. BTW, sam određuješ vrijeme servisa.

Ja i ti smo skoro susjedi a moja je brzina ok (pogledaj u sig) :P :P
__________________
The Truth
gnjepar je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 21:10   #1809
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor gnjepar Pregled postova
Da, sjećam se tvog slučaja. Svima oko tebe normalno sve radi (korisnička je zvala nekoliko tvojih susjeda koji su rekli da nemaju problema), povlače punu brzinu a jedino ti imaš problema. Također, prema log file-u na tvom modemu i prema log file-u na routeru na koji je tvoj modem spojen (router u "centrali" da ne bi bilo zabune ), nema nikakvih problema. Na temelju toga nisam mogao nikako pomoći.

Uvijek postoji opcija da nazoveš korisničku i kažeš da ti pošalju servisera. Ako on sa svojim laptopom izmjeri ok brzinu onda će ti naplatiti 150 kn. BTW, sam određuješ vrijeme servisa.

Ja i ti smo skoro susjedi a moja je brzina ok (pogledaj u sig) :P :P
Frendu ulaz do također je brzina loša povremeno kao i meni i reko je da je zvao par puta i da i dalje ništa od tog odusto je također kao i ja , a tehničara ako nazovem dok on dođe taman će se brzina podić i onda ću ga još morat i platit bezveze. Imam i ja log fajlove pun folder screenshotova od mjerenja lijepo posloženi po datumima i u notepadu bilježeno od kad do kad je trajo pad brzine.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 21:16   #1810
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
U tom slučaju imaš materijala da se žališ. Nije mi jasno zašto ne odeš do njih u Avenue Mall, barem je tebi blizu.
__________________
The Truth
gnjepar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.05.2011., 21:20   #1811
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor gnjepar Pregled postova
U tom slučaju imaš materijala da se žališ. Nije mi jasno zašto ne odeš do njih u Avenue Mall, barem je tebi blizu.
A reko sam već 100 puta otići ću i onda ko budala nazovem i svaki put naivano povjerujem kad kažu da će javit administratorima da će oni riješit.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2011., 21:14   #1812
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor gnjepar Pregled postova
Da, sjećam se tvog slučaja. Svima oko tebe normalno sve radi (korisnička je zvala nekoliko tvojih susjeda koji su rekli da nemaju problema), povlače punu brzinu a jedino ti imaš problema. Također, prema log file-u na tvom modemu i prema log file-u na routeru na koji je tvoj modem spojen (router u "centrali" da ne bi bilo zabune ), nema nikakvih problema. Na temelju toga nisam mogao nikako pomoći.

Uvijek postoji opcija da nazoveš korisničku i kažeš da ti pošalju servisera. Ako on sa svojim laptopom izmjeri ok brzinu onda će ti naplatiti 150 kn. BTW, sam određuješ vrijeme servisa.

Ja i ti smo skoro susjedi a moja je brzina ok (pogledaj u sig) :P :P
svaka cast tebi frende ali nije valjda da mislis da mi pusimo te price?
ja imam potpuno identican problem kao i thermal i vec sam prije u tekstu naveo sto kanim poduzeti.
moj savjet;
svaka cast na dobroj volji ali bolje sve rjesavaj preko PM jer ovako u najmanju ruku ispadas,/barem meni/ totalno neozbiljan.
nakon toliko godina rada u struci ovakve price ne prolaze, kao sto rekoh niti kod moje prabake.

bez uvrede.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2011., 21:51   #1813
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Eo nisam imo net jedno sat vremena ni telefon, ovo je već drugi put ove godine.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2011., 21:58   #1814
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Eo nisam imo net jedno sat vremena ni telefon, ovo je već drugi put ove godine.
kvarovi se dogadjaju. to je potpuno druga prica. ovo im je generalno neki fail bio.
nije uopce problem. to mogu shvatiti
ali vrijedanje inteligencije pustim pricama..nikako.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2011., 22:06   #1815
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Događaju se, ali nešto prečesto ja ih isto shvaćam, ali ne ovako često da se događa. Ono prvo kad je izbacilo 4 sata nisam imo tel ni net, ovo sad sat vremena, a net mi treba, kao i telefon.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2011., 15:29   #1816
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
Imam jedno pitanje : zna li netko koliko traje procedura i kako ide procedura za prebacivanje s t-coma na bnet?
Red Dwarf je offline   Reply With Quote