Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.03.2008., 20:51   #541
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
oko ovoga se i ja moram slozit.

ono, daju mi auto od 800konja i onda neku mapu 2x2m... ono.

Ma da... Po meni je handling toliko upropašten, kamera je totalno fulana koncept mapa, staza i svega kretenski...
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2008., 00:24   #542
SunBlade
Registered User
 
SunBlade's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: -
Postovi: 368
NFS serijal je po meni sve losiji, a ovaj Pro Street je najvece smece koje sam instalirao, bar sto se tice kompletnoga NFS serijala...IMHO....
Most Wanted mi je bio super....Carbon vec malo losiji no i dalje nije bilo bas toliko lose da nije moglo donesti par dana zabave, ali ovaj Pro Street je totalni uzas...
SunBlade je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2008., 00:38   #543
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
samo da se nadovezem svojim iskustvom sa "pro street-om"...dakle, tok radnje:
nabava igre>kopiranje na disk>instalacija>isprobavanje>jedna utrka>druga utrka>vec kuvam pomalo>treca....peta sesta utrka...>izlazim iz igre>deinstalacija/brisanje sa diska>The End, nema vise

kakovo smece, zaliboze truda i izgubljenog vrimena, mislim da cu si nabavit jedan od onih modela i uclanit se u neki klub
__________________

bobe je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2008., 03:57   #544
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Kod mene je tok slican, ali drugaciji:ja sam je skinuo frendu, ostala mi je na disku, procitao sam recenzije i komentare, naravno nisam je instalirao, ali eto ni sam ne znam zasto, ali jos uvijek mi je na disku..

jedna zgoda: Mlađi frendovi s kvarta culi da sam kupio novi volan (logitech momo) i sad bi oni dosli kod mene da to vide i probaju i kao imaju iznenedjenje za mene??
Reko dodjite, zanima me iznenedjenje.. Dolaze oni, gledaju volan, sve pet, a ja gdje je iznenadjenje?
A oni menicitiram):"Donijeli smo ti igru koja je napravljena bas za takve volane"..
Ma reko imam LFS, GTR2, RB rally.. " Ma ne, donijeli smo ti CM Dirt!"

Ja sam se slomio od smjeha, jos da ih vidite, imaju po 19 godina, totalno nabrijani na Dirt..Za prave simulacije nisu ni culi..ali zaljubili su se u LFS, i teska srca priznali da je bolji od Dirta..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2008., 11:29   #545
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
Ma da... Po meni je handling toliko upropašten, kamera je totalno fulana koncept mapa, staza i svega kretenski...
sve sto kazemo je samo minus ocito. ebem im sunac...

jos kad dodam da nema freeroam uopce...
pa onda da su to LEGALNE utrke... ono koji je gust to?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2008., 18:08   #546
dubravkocizmek
Kak promijenit nick?
Moj komp
 
dubravkocizmek's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zapresic
Postovi: 36
ok wtf????

ljudi daj malo razmislite. nfs se ne zove bezveze pro street. kao prvo kolko vas je igralo na volanu nekoliko serijala nfsa??? npr ja igram i igra je napravljena realnije nego bilo koji nfs do sad. kao drugo nemojte njatKe sto se tice free roama ovog modinga onog i blabla. igra je ciljana da bude ovakva kakva je. znaci jako malo moddinga sto se tice izgleda i gluposti. sto se tice postavaka masine suspenzije i drugih stvari to je napravljeno ok i ima jako veliki efekt na igru. da malo prosvrljate na netu nasli bi nekoliko interviewa o samoj igri. naravno da ima neke i minuse kolko god ona meni bila dobra. npr: bugovi - ima ih hrpa a likcine su dale patch samo za lan koji ne popravlja apsolutno nista.
mapa je totalno retardirana.
probija me komentatori.
camere su jako lose osim ak se ne igra na volan pa si stavim naprijed, ali opet wtf? di je cockpit??? onak halo nfs 2 je imo cockpit view!!

sve u svemu igra je solidna u smislu na koji su ju napravili. ali opet ima dosta minusa!!! pozzz
dubravkocizmek je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2008., 18:20   #547
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
ROFLMAO. Koliko si loših stvari nabrojao i na kraju je zaključak da je igra solidna
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2008., 18:41   #548
dubravkocizmek
Kak promijenit nick?
Moj komp
 
dubravkocizmek's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zapresic
Postovi: 36
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
ROFLMAO. Koliko si loših stvari nabrojao i na kraju je zaključak da je igra solidna


pa u smislu da su ciljali da naprave igru takvu kakva je napravili su taj poso solidno 2,5/5 bi bila ocjena.
dubravkocizmek je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2008., 19:00   #549
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
da, i ja koji igram na volanu, pa mi uopce ne pase.... jednostavno, auto uopce ne proklizuje, nego samo izleti iz staze kao da ne okreces volan... nema govora o proklizavanju uopce... rucna isto tako, nema smisla ju korisititi...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2008., 19:04   #550
eXtreme
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 3
Mislim da je ono bitno već odavna rečeno, igra je totalni promašaj. Od Streeta niti S.

Što se tiče fizike, mislim da o tome raspravljate na krivoj temi. Realna fizika, znači onakva kakva postoji u RL ne postoji u NFS. NFS je arkada, bila i ostala. Zato nikad nećete moći normalno igrat NFS sa volanom. Isprobano
eXtreme je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2008., 19:36   #551
dubravkocizmek
Kak promijenit nick?
Moj komp
 
dubravkocizmek's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zapresic
Postovi: 36
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
da, i ja koji igram na volanu, pa mi uopce ne pase.... jednostavno, auto uopce ne proklizuje, nego samo izleti iz staze kao da ne okreces volan... nema govora o proklizavanju uopce... rucna isto tako, nema smisla ju korisititi...

care ak ja uspijevam uletavat u zavoje pod rucnom i proklizavat sa 4x4 pogonom ti nekaj ne radis kaka treba. a za zadnji pogon ti teoretski rucna netreba ako imas dovoljno jak auto. proklizuju i to jebeno. neznam di grijesis!
dubravkocizmek je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2008., 19:50   #552
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor dubravkocizmek Pregled postova
care ak ja uspijevam uletavat u zavoje pod rucnom i proklizavat sa 4x4 pogonom ti nekaj ne radis kaka treba. a za zadnji pogon ti teoretski rucna netreba ako imas dovoljno jak auto. proklizuju i to jebeno. neznam di grijesis!
dobro, kralju, to sto ti radis ja ne mogu.

EOD s moje strane
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2008., 19:55   #553
MesS
Buy now, cry later
Moj komp
 
MesS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: rijeka
Postovi: 193
....
Most Wanted mi je bio super....Carbon vec malo losiji no i dalje nije bilo bas toliko lose da nije moglo donesti par dana zabave, ali ovaj Pro Street je totalni uzas... [/quote]
slažem se s sunblade
MesS je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2008., 09:35   #554
JA sam ja
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: cakovec
Postovi: 2
e kako se instalira nfs pro street
JA sam ja je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na