Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.02.2008., 16:57   #181
zec
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 132
alo ekipa!
zapeo sam na trecem chapteru gdje vise ne mogu u fajt bez velike kolicine swallowa pa me zanima gdje i kod koga ih mogu kupiti tj. najlakse naci
tnx
zec je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2008., 17:30   #182
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
pa jel ti nije lakše sam ga spraviti?
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2008., 16:10   #183
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Probal igru, vidio tipa kako nosi mač, te trči sa istim, i napokon se poveselio da će biti neki "realističniji" i više interaktivni combat.
Gadno sam se prevario.

Ovo se svodi na DDR/guitar hero igre kad moraš kliknut u pravom trenutku. Samo što tu nema 4 moguća odabira, već samo 1. Lijevi klik.
Animacije su užasno repetitivne, i nakon svakog uspješnog "combo" klika, napravi istu animaciju, samo brže. Dok ne dođeš do zadnjih par hp-a, gdje *možda* napravi jedan od x finishing poteza, koji izgledaju otužno.

Fighting styleovi su dobra ideja, no loša izvedba. Efektivno, svakog protivnika možeš ubiti sa jednim stilom, a na druge je imun. A u konačnici to kakav je "stil" nema nikakvog efekta, jer je borba i dalje guitar hero sa jednom tipkom, samo biraš boju tipke za blokove određene boje (protivnike)

Zamislite guitar hero ploču, pa vam dolaze 5 zelenih blokova.... Pa 5 crvenih blokova... Pa 5 žutih.
E, potpuno ista stvar, samo što su blokovi neprijatelji, a boja tipke se mijenja sa "stavovima".

Da bar ima više izbora, u stilu interaktivnog filma/igre, poput fahrenheita, bilo bi milijun puta bolje. Uglavnom, combat je grozno mlak i repetitivan.

Pošto sam samo odigrao demo, ne mogu suditi o čitavoj igri. Sviđa mi se setting, glazba i čitav svijet, no o samoj priči i questovima ne mogu sudit, no bojim se da su i oni repetitivni...
http://www.escapistmagazine.com/arti...on-The-Witcher

Eto, žal mi je kaj sam ovako kritičan, no već dulje vrijeme bih htio vidjeti neki sword&sorcery sa dobrim combatom. Dark Messiah je bio relativno dobar, no repetitivan.

[EDIT]
Sad se sjetih. Znate koji mi je S&S imao dobar combat? Fable.

Zadnje izmijenjeno od: Punio4. 10.02.2008. u 11:42.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2008., 13:27   #184
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Zao mi je sta nisam prije poceo igrat ovu igru.Sad me totalno zaokupila.Evo jednog vrlo smijesnog prizora u igri.

NADAM SE DA CE USPIJET PREHRANIT SEBE I OBITELJ SA FINIM RIBICAMA IZ KANALIZACIJE.

VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 10:21   #185
MasaKrisT
Premium
Moj komp
 
MasaKrisT's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Požega
Postovi: 173
@punio- prica je jedna od boljih ikada,fight system je poslije jako dobar kad si grejdas skillove cisti gust,preporucam svakome
MasaKrisT je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 09:33   #186
zec
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 132
ljudi pomagajte...na pocetku IV questa kada trebas naci vodyanoi priesta nakon sto si izasao van iz crypta(pecina) s berengarom,njega nema..pobijem sve hostile vodyanouie oko obale ali on se ocito negdje, majmun, skriva
da li je mozda bit u dobu dana ili noci kada ga se treba naci kod statue-lady of the lake ili tako nesto?
zec je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:02   #187
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Ah, ne sjećam se napamet, al ima neka caka, pročitaj dobro sve u journalu vezano uz to. Neki darovi su u pitanju ili tako nešto. Uglavnom, i mene je to dosta mučilo, i tek sam čeprkanjem po journalu uspio skužžit u čem je kvaka.
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:16   #188
zec
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 132
Citiraj:
Autor mrga Pregled postova
Ah, ne sjećam se napamet, al ima neka caka, pročitaj dobro sve u journalu vezano uz to. Neki darovi su u pitanju ili tako nešto. Uglavnom, i mene je to dosta mučilo, i tek sam čeprkanjem po journalu uspio skužžit u čem je kvaka.
darovi?
tnx,pogledati cu journal
igram preko detaljnog walkthrough tako da mi je stvar jos cudnija i nelogicnija..nije valjda da je neki bug u pitanju
vele da moras ubiti sve vodyanoie oko obale da bi se on pojavio a seronja nece pa nece..mora da me se srami
zec je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:18   #189
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Citiraj:
Autor zec Pregled postova
darovi?
tnx,pogledati cu journal
igram preko detaljnog walkthrough tako da mi je stvar jos cudnija i nelogicnija..nije valjda da je neki bug u pitanju
vele da moras ubiti sve vodyanoie oko obale da bi se on pojavio a seronja nece pa nece..mora da me se srami
Heh, zez, čini mi se da su darovi u igri već kad ga vidiš. i mene je to zezalo. pročitaj journal opet, i probaj pričekat noć, tada ih je više, možda upali.
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:29   #190
zec
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 132
Citiraj:
Autor mrga Pregled postova
Heh, zez, čini mi se da su darovi u igri već kad ga vidiš. i mene je to zezalo. pročitaj journal opet, i probaj pričekat noć, tada ih je više, možda upali.

bit je da se ne pojavljuje a onda cemo lako s darovima kad skuzim kad se pojavljuje
zec je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:31   #191
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Citiraj:
Autor zec Pregled postova
bit je da se ne pojavljuje a onda cemo lako s darovima kad skuzim kad se pojavljuje
Znam, sam mi se sad malo pročistio mozak pa sam skužio da su darovi poslije

Al i meni se isto dugo nije pojavljivao pa sam lutao bezveze, i sam se odjednom pojavio, a nisam siguran šzbog čega.

Uglavnom, guglaj ovo "the witcher vodyanoi priest not appearing", ima uputa
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:36   #192
zec
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 132
Citiraj:
Autor mrga Pregled postova
Znam, sam mi se sad malo pročistio mozak pa sam skužio da su darovi poslije

Al i meni se isto dugo nije pojavljivao pa sam lutao bezveze, i sam se odjednom pojavio, a nisam siguran šzbog čega.

Uglavnom, guglaj ovo "the witcher vodyanoi priest not appearing", ima uputa

koji bullshit..igra je inace super ali ti detalji jako kvare igrivost!
tnx jos jednom na trudu!
zec je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 14:08