Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.12.2012., 11:59   #481
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Toshiba L855, Asus K55 i Dell 5520 se mogu naći s i7 i solidnom grafičkom (630M/7670M) za te novce. Pogledaj ih uživo i uzmi onog koji ti se više svidi. Nemam neki kriterij po kojem bih rekao da je neki od njih bolji od ostalih, ali koji god uzmeš nećeš pogriješiti.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 11:48   #482
JoZoFX
Premium
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: HR
Postovi: 31
Pozdrav svima!

Trebao bih vasu pomoc pri kupnji laptopa za mamu.
Posto koristim Mac vec dosta godina malo sam van PC svijeta
Inace prije sam uvijek kupovao SONY VAIO modele F serie.

Znaci laptop nije za mene vec za mamu ali kada kupujem onda kupim dobru stvar da traje.
Mislio sam uzeti laptop izmedju 5000-6000kn.

Gledao sam na netu i pokusao vidjeti sta ima u HR za kupiti pa evo par modela.
Btw. Gledao sam i DELL inspron 5720 ali 17,3 mi je prevelik ekran a mislim da je njoj bitno da je laptop od 13,3 do 15,6" radi same mobilnosti.
Linkovi:
1. DELL 5520
2. SONY VAIO SVE1512P1EB

Zasto nisam naveo niti jedan HP niti Toshibu?
Eh
Prije nekoliko godina ostao sam jako razocaran sa HPovim laptopima uvijek neki problem, dok kod toshibe mi se nije svidjala tastatura, to pricam za jednu zadnju toshibu od prije godinu dana.
Volim kod tastature da su tipke vani a ne sve na isto razini.

Ako netko ima jos neki prijedlog cak i HP ili toshiba slobodno napisite pa pogledam malo na notebookreview i sl.

Hvala svima!
JoZoFX je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 11:52   #483
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Obzirom da ti je za mamu, koja je nezahtjevan korisnik, smatram da nema smisla kupovati lap u ovoj cjenovnoj klasi. Za tu lovu, možeš kupiti 2 slabija, a njoj dovoljna za korištenje.
Ovo što si dao linkove su praktički igraće mašine. Za surfanje i office, totalni overkill. U klasi 2-3k kn bi našao zadovoljavajući primjerak.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 11:59   #484
JoZoFX
Premium
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: HR
Postovi: 31
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Obzirom da ti je za mamu, koja je nezahtjevan korisnik, smatram da nema smisla kupovati lap u ovoj cjenovnoj klasi. Za tu lovu, možeš kupiti 2 slabija, a njoj dovoljna za korištenje.
Ovo što si dao linkove su praktički igraće mašine. Za surfanje i office, totalni overkill. U klasi 2-3k kn bi našao zadovoljavajući primjerak.
Napisao sam ti PM posto znam da si imao dobre preporuke za druge...

Lap mora biti izmedju 5000-6000kn razlozi su na PM.
Znam da je njoj dovoljan jedan i3 proc sa 4gb rama i bok...

Poz
JoZoFX je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2012., 08:57   #485
JoZoFX
Premium
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: HR
Postovi: 31
Citiraj:
Autor JoZoFX Pregled postova
Pozdrav svima!

Trebao bih vasu pomoc pri kupnji laptopa za mamu.
Posto koristim Mac vec dosta godina malo sam van PC svijeta
Inace prije sam uvijek kupovao SONY VAIO modele F serie.

Znaci laptop nije za mene vec za mamu ali kada kupujem onda kupim dobru stvar da traje.
Mislio sam uzeti laptop izmedju 5000-6000kn.

Gledao sam na netu i pokusao vidjeti sta ima u HR za kupiti pa evo par modela.
Btw. Gledao sam i DELL inspron 5720 ali 17,3 mi je prevelik ekran a mislim da je njoj bitno da je laptop od 13,3 do 15,6" radi same mobilnosti.
Linkovi:
1. DELL 5520
2. SONY VAIO SVE1512P1EB

Zasto nisam naveo niti jedan HP niti Toshibu?
Eh
Prije nekoliko godina ostao sam jako razocaran sa HPovim laptopima uvijek neki problem, dok kod toshibe mi se nije svidjala tastatura, to pricam za jednu zadnju toshibu od prije godinu dana.
Volim kod tastature da su tipke vani a ne sve na isto razini.

Ako netko ima jos neki prijedlog cak i HP ili toshiba slobodno napisite pa pogledam malo na notebookreview i sl.

Hvala svima!
Moze netko pomoc?

Hvala
JoZoFX je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2012., 12:31   #486
Tulio
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 49
Pozdrav svima

Nakon 4 godine, vrijeme je da umirovim svoj Acer Extensu 5630, odnosno da ga proslijedim sestri i starcima, a sebi da uzmem novi stroj.

Ne kužim se nešto puno u tehnikalije, a i ono malo što sam se interesirao kroz osnovnu i srednju je sad već prapovijest.

Nemam nikakvih predrasuda prema nijednoj marci, a jedini uvijet koji mora biti ispunjen je 17,3" ekran. Kako doma odavno nemam desktop PC, ovaj laptop bi trebao biti zamjena za to. Ionako imam slab vid i veći ekran je pod muss. Sadašnji je 15,4", na koji sam naviknuo, ali sljedeći definitivno mora biti 17,3"
Što se ostatka komponenti tiče, jasno Intel procesor, i5 vjerovatno, 4GB RAM-a ili više(definitivno više, 6 ili čak 8). Grafička nemora biti nešto ekstra, jer igrice ionako rijetko igram, ali 1GB je minimum na koji bi pristao. Od ostatka, hard mi nije toliko bitan, da li je 500, 750 ili 1TB.

E sad, nebi imao ništa protiv Acera opet, jer imam dobra iskustva, a i problem koji sam imao je rješen u garanciji. No, nemogu nigdje naći model 17,3" sa i5 procesorom i radeon grafikom.
Onda sam se bacio malo na Toshibu, i pronašao nešto što mi se sviđa i što mi odgovara, pitanje je samo da li i cijena odgovara ponuđenom

http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=015.030.012

Nešto slično ovome, čini mi se čak i bolje, sam pronašao i na supernetu, samo njihov web ne dopušta da ostavim direktan link na laptop.

Kako laptop opet imam namjeru zadržati 4 godine, računam i na doplatu za produljenje garancije na 4 godine, što Toshiba nudi, cca 400kn.


Mišljenja, preporuke nečeg drugog?
Tulio je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2012., 21:06   #487
Zyklon
Premium
 
Zyklon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 171
Imaš po meni puno bolje rješenje od te toshibe. U Asusu je disk na 7200 o/min, aluminijsko kućište, osvjetljenja tipkovnica i puno bolji ekran

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=14221

Zadnje izmijenjeno od: nino. 20.12.2012. u 16:44.
Zyklon je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2012., 06:29   #488
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
I cijena je 'samo' 1k kn veća od Toshibe... Osim toga, ovo je tema 'Laptopi DO 6.000kn' i Asus ne spada u nju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 16:25   #489
Tulio
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 49
6000kn je maksimum.

Našao bih ja vjerovatno i za 5000kn, ali kako želim 17,3", onda i cijena skače.

Još poneki prijedlog?
Tulio je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 17:00   #490
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Možda ovaj Dell, makar je i Toshiba ok, iako dosta skuplja.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 17:37   #491
Tulio
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 49
Kakvi su Dell što se kvalitete izrade tiče? Oduvijek sam slušao kako su Toshibe najbolji laptopi bla bla, možda prije 10-15 godina, danas je vjerovatno sve li-la.

Tipkovnica, utor punjača, baterija, grijanje? Velika prednost Della su 3 godine garancije, siguran sam da ju nebi davali da ne vjeruju u kvalitetu svojih proizvoda. Kod Toshibe sam imao u planu još uzeti nadoplatu za 4 godine garancije. Kada bi to sve uračunao, Dell je gotovo 800kn jeftiniji (uz godinu manje garancije, ali prihvatljivo mi je i to).

Laički koliko vidim, razlike su 1TB vs 750GB HDD u korist Della, te 1GB vs 2GB grafičke u korist Toshibe.

Još jedna stvar koju sam vidio da danas postoji jest pozadinsko osvjetljenje tipkovnice. To mi se svakako jako sviđa i mislim da je dosta korisno.

Planiram u subotu do Rijeke, pa obići malo uživo par dućana, čisto da vidim "pod rukom" neke modele, pa ću nastaviti pretragu. Ionako planiram uzeti web-dostavom, solarno plaćanje, to mi je najjeftinja opcija.
Tulio je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2012., 08:35   #492
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Kvaliteta laptop ovisi o njegovoj cjenovnoj kategoriji. Jeftina Toshiba će kvalitetom biti jednaka jeftinom Dellu, Asusu,... Dellova 3g. garancija ima 'kvaku' - u slučaju kvara u 2 ili 3g. garancije, ne plaćaš pokvarene dijelove, ali plaćaš rad servisa (ruke).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 23:15   #493
Ciferslus
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Bok!
Novi sam na ovom forumu za kojeg sam sazno preko frenda i malo sam cito al ima stvarno previse tema,pa sam uso u "ovu" koja me i najvise interesira posto kupujem novi lap a bilo bi mi drago ako bi ovdje saznao jos dodatnih informacija od ljudi koji se stvarno kuze u to
Radi se o tome da sam odabro neke laptope koji swu vise manje podjednake konfig. al razliciti brendovi i razlicite grafe. a u to sam manje upucem jer sam do sad imo samo samo jedan komp Acera 3g..i mogu rec da sam bio zadovoljan...Da ne duljim prvo sto me zanima je :
1.Dal ima neka velika razlika u "fizickoj kvaliteti" TOSHIBA,DELL,ACER,HP i LENOVO
2.Zanimaju me procesori(ako gledam i5 ili i7) kolko je potrebo imat RAM-a 4-6-8 GB i o cemu ovisi njihov broj i dal je potrebno da budu natrpani do ibera 8/8
3.Usporedjivo sam graficke na onim str. "notebookcheck.net" al djabe mi to kad se ne kuzim u taj dio informatike...pa me zanima koja je bolja od druge = AMD 7650 vs AMD 7670 i Nvidia G. 630 vs Nvidia G.640 ( ako se gleda veci numericki broj onda je normalno da su jace ove sa vecim brojme al zanima me kolko i dal su to bitne razlike)
4.Vec je neko spominjo ukupnu memoriju grafa. 1 i 2 gb. zanima me jel bitno da graficka bude jaca tih 2 GB. ili je sasvim dovoljno i 1GB...(kao kod Della npr.) znaci vezano za igranje pitam....
5.I usput ako neko ima iskustva pa kaze u svoje ima za gaming koja je bolja grafa. AMD ili GeForce....
6.I dali je i kolko bitan procesor i hdd za igranje na lapu mislim,dal su oni nuzno povezani ili samo sve ovisi samo o grafama?
7."Sabirnica " veca - manja...?! ako bi mi neko mogao taj pojam objasnit i zasto je to bitno?
8.Sto bi trebo gledat kod novih laptopa kojeg bi kupio sa DDR3 RAM,da bi kasnije mogo jos pristekat ovaj novi SSD ?
9.Dali se "gusi -usporava" lap ako recimo imam 1 TB harda a isoristio sam ga pola i vise mi netreba i kolko je potrebno ostavit slobodnih GB na C-u gdje su mi recimo win. bili 7 i 8 da bi lap mogo normalno radit...
10.I sto se tice garancija kod kojih se modela najvise ne isplate i po godinama i po cijeni ako se kupuju nakandno ako neko slucajno zna ( i ovo za dell da nakon 2-3. g s e placaju ruke jel to stvarno provjereno=istina?)
...
Hvala vam unaprijed kolko god ce vas odg. neznam jel je ovo opce i tema za to al velim tek sam novi pa me usmjerite nemojte mi zamjerit.
Zivjeli
__________________
NITKO NE ZASLUŽUJE KAZNU ZA SVOJE MIŠLJENJE !!!
Ciferslus je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 10:11   #494
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
1. među navedenim, Acer se smatra najslabije kvalitete i najpodložniji kvarovima. Bez produženja garancije na bar 3g. nema ga smisla kupovati.
2. ako se ne baviš obradom video, i7 ti nije potreban. Za većinu radnji je dovoljno i 4Gb rama.
3. kod AMD je stvar prilično jasna - veći broj=jača grafa. nvidia je podosta zbrčkala pa brojevi ne znače puno.
4. za veličinu ekrana jednog laptopa, i 512Mb je previše. Dakle, 2Gb je debeli overkill.
5. performanse grafe ovise i o igrama. U nekima je bolji AMD, a u drugima nvidia. Nema pravila.
6. proc i grafa su daleko bitniji od harda
7. ako ima više od 256bita, nebitno je kolika je. Najjednostavnije rečeno, veća sabirnica omogućava bržu izmjenu podataka između grafe i matične ploče.
8. u bilo koji laptop možeš staviti SSD. Problem je što u tom slučaju moraš vaditi postojeći hard (rijetki su oni koji imaju mjesto za dodatni SSD, ali ih ima. Npr. neki modeli iz Asus K73 serije imaju dodatni bay za SSD.) ili optički pogon.
9. ne
10. što duža garancija, to bolje. Ako laptop ima samo 1g. garancije, isplati se dokupiti dodatne 2-3g. Ali, tada ti se može dogoditi da je laptop sa dužom tvorničkom garancijom povoljniji od onog kojeg gledaš sa dokupljenom.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 14:42   #495
Ciferslus
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Hvala na brzom odgovoru..

jos bi pito samo vezano uz graficke ako mi mozes objasnit neke pojmove i njihovu svrhu:

Codename : Thames XT - N13P-GL/GL2 - N13P-GS
Architecture: Terascale 2 - Fermi - Kepler
Pipelines: 480 - 96 - 384 -unified
Core Speed : 600 MHz - 672 - 625
Shader Speed : 600 MHz - 1344 -625
Memory Speed : 900 MHz ....
Memory Type : DDR3,GDDR5 - DDR3 - DDR3
technology : 40 nm - 40 / 28 nm -technology28 nm
Max. Amount of Memory : / - / - 2048 MB

.........
Znaci to su tri grafe.po redu pa me zanima koje je bolja od koje ako mi mozes objasnit jer gledam da uzmeme lap s jednom od te tri prva je AMD HD 7670M - NvidiaGF GT 630M - Nvidia GF GT 640M...za bolje trenutno memam kesa

Pa ti poslje jos obajvim samo o kojim se tocno lapovima radi .
Hvala
__________________
NITKO NE ZASLUŽUJE KAZNU ZA SVOJE MIŠLJENJE !!!
Ciferslus je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 18:25   #496
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
HD 7670m i GT 630m su podjednake,s tim da jedna vodi u igrama koje nose ATI oznaku,a druga vodi u igrama koje nosi Nvidia oznaku,neces pogrijesiti koju god da odaberes,jedino driveri su mali minus kod ATI-ja,ali ispravljaju polako.
GT 640m je malo jaca od GT 630m i HD 7670m,ali puno znaci 5-10 FPS u nekim igrama tako da bi ja isao na GT 640m ako ide prikladan procesor uz nju
blava je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 21:20   #497
Ciferslus
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
HD 7670m i GT 630m su podjednake,s tim da jedna vodi u igrama koje nose ATI oznaku,a druga vodi u igrama koje nosi Nvidia oznaku,neces pogrijesiti koju god da odaberes,jedino driveri su mali minus kod ATI-ja,ali ispravljaju polako.
GT 640m je malo jaca od GT 630m i HD 7670m,ali puno znaci 5-10 FPS u nekim igrama tako da bi ja isao na GT 640m ako ide prikladan procesor uz nju
Znam da je 640 bolja a ona mi je jedino dolazila u paketu sa
Acer Aspire V3-571G Intel Core i7 3630QM koji mi je bio malo skuplji...

Pito sam i radi igranja jer bi tu i tamo nes odigro al nemora bit na ultra ja sam zadovoljan i sa medium...

A ovaj pipellines i Shader Speed cemu to sluzi jer tu je 7670 slabija?
__________________
NITKO NE ZASLUŽUJE KAZNU ZA SVOJE MIŠLJENJE !!!
Ciferslus je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2013., 07:24   #498
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Lagano postaješ naporan.
1. prestani se zamarati tehnikalijama. Shaderi, sabirnice, Mpix,... sve to nije toliko bitno koliko je bitno je li igra napravljena za AMD ili nvidiju. Uzmi lap koji ima HD7670, GT630/640M i miran si dugo vremena.
2. Acer ima lošu reputaciju po pitanju kvalitete izrade i trajnosti. Bez uzimanja dodatne garancije na barem 3g., oni su neisplativi. Navodno su najnoviji modeli nešto bolji, ali prekratko su na tržištu da bi se moglo točno reći. Do tada se drži provjerenih firmi.
3. baviš li se profesionalno obradom videa ili grafike? Ne? Onda ti i7 nije potreban. Tebi je i5 dovoljan.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2013., 07:47   #499
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ma bježi od i5 i slabijih i7 procova. Ovaj ima 3630QM. Danas kupovati neki laptop (koji je relativno dugoročna investicija) bez 4 jezgre ako se može je u većini slučajeva idiotarija.
  Reply With Quote
Staro 08.01.2013., 23:19   #500
karl051
Shpongle
Moj komp
 
karl051's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 119
http://www.nabava.net/prijenosna-rac...b-hdd__2118531
ili
http://www.nabava.net/prijenosna-rac...2-156__2696691
laptop bi se vecinom sluzio za gaming.
asus mi se cini bolje opremljen
ali acer ima nesto jaci procesor koji uzeti ?
__________________
karl051 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2013., 10:58   #502
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Dobar izbor.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2013., 18:00   #503
Ciferslus
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
I danas me frend popljuje da kao ok je komp malo gej boja (crvena) hehe meni bolje nego bijela..da nisam gledo kao jezgre moj intel i5 ima 2 jezgre mislim....on je reko da sam trebo gledat da uzmem neki sa 4 jezgre (i5)...pa sam nes gledo malo po forumu neko je negdje napiso da imaju i dvojezgreni i cetverojezgreni.. pa kao da neki dvo.jez.i neki HT e sad kaj je to ako mi moze ko objasnit o cem se radi... nije da bi nes filozofiro strikto me zanima da znam za danas sutra da mogu ja nekom nekad nes objasnit
__________________
NITKO NE ZASLUŽUJE KAZNU ZA SVOJE MIŠLJENJE !!!
Ciferslus je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2013., 09:22   #504
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Reci frendu neka ne s**e jer nema pojma o čemu priča. Taj proc ima 2 fizičke jezgre, ali njima se dodaju još 2 'virtualne', pa sve šljaka kao da su 4. Odi u Win Task Manager (ctrl+shift+del) i vidi stavku Performance. Tamo će ti se prikazati 4 jezgre.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2013., 17:32   #505
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Može please pomoć...
Moj lap se nije vratio sa servisa (Asus N53) pa sada imam 5500kn free za kupnju lapa...
Pa ako može molim Vas prijedlog za lap do cca 6000kn, iz Prosata poželjno da ne mora tražiti povrat novaca... ali ako ima negdje bolji za iste pare ili jeftiniji onda budem išao i na to...
Lap bi mi služio za sve... od worda do igrica...

Hval Vam puno...
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"

Zadnje izmijenjeno od: Broken Arrow. 10.01.2013. u 17:38.
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2013., 20:55   #506
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Citiraj:
Autor Broken Arrow Pregled postova
Može please pomoć...
Moj lap se nije vratio sa servisa (Asus N53) pa sada imam 5500kn free za kupnju lapa...
Pa ako može molim Vas prijedlog za lap do cca 6000kn, iz Prosata poželjno da ne mora tražiti povrat novaca... ali ako ima negdje bolji za iste pare ili jeftiniji onda budem išao i na to...
Lap bi mi služio za sve... od worda do igrica...

Hval Vam puno...
Preporučio bi ti ovog: http://www.notebookshop.com.hr/Default.aspx?pid=4794

Unutra je hladan Ivy Bridge(na intel burn testu ne prelazi 62C), grafa je nvidia 630 koja solidno odradjuje posao (ako pozelis nesto povremeno odigrati), kuciste i hladjenje je stvarno jako kvalitetno napravljeno tako da je u radu lap skoro pa necujan.

BTW, uzeo sam ga bas neki dan i stvarno vrhunski laptop za te novce, dodatni bonus su naravno 3 godine garancije.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2013., 22:48   #507
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Citiraj:
Autor Verbum Pregled postova
dodatni bonus su naravno 3 godine garancije.
Uz malu napomenu da puna garancija vrijedi samo prvu godinu, dok preostale dvije vrijede samo na dijelove, dok se servis plaća.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2013., 10:09   #508
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Trebala bi mi pomoć oko kupnje novog laptopa, dakle.. na raspolaganju imam oko 5500 kn maksimalno, s tim da bih ga koristio za klasicne stvari tipa ms-office, filmovi, autocad(crtanje) i bilo bi pozeljno da moze pokrenuti Battlefield 3, pa bar na medium... da mogu igrati..
Ima netko ko je kupio vec ili ima iskustva da mi preporuci?

-Hvala
__________________
Delpiero je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2013., 08:58   #509
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
2 posta gore imaš link za Dell Inspiron N5720.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2013., 10:55   #510
Santana
Premium
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: V. Gorica
Postovi: 59
Citiraj:
Autor Verbum Pregled postova
Preporučio bi ti ovog: http://www.notebookshop.com.hr/Default.aspx?pid=4794

Unutra je hladan Ivy Bridge(na intel burn testu ne prelazi 62C), grafa je nvidia 630 koja solidno odradjuje posao (ako pozelis nesto povremeno odigrati), kuciste i hladjenje je stvarno jako kvalitetno napravljeno tako da je u radu lap skoro pa necujan.

BTW, uzeo sam ga bas neki dan i stvarno vrhunski laptop za te novce, dodatni bonus su naravno 3 godine garancije.
bok,

jeli ima prazan slot za ssd i jeli ekran glossy ili mat?
Santana je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na