Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.12.2010., 21:09   #6751
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Unstoppable

Može se pogledati, ako imate previše vremena ... ugl ok režija, slaba priča, osrednja gluma.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2010., 22:00   #6752
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
meni je film cisto ok za ubit 2h, ali meni pasu komedije od Will Ferrella
ja sam također sucker na ferrella, ali ovaj trailer me obeshrabio... međutoa jedan od rijetkih filmova zabavniji od trailera.

ok nobrainer.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.12.2010., 21:47   #6753
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,144
Filmski Magazin

Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2010., 15:31   #6754
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
Citiraj:
Autor -POP- Pregled postova
Inception
4/250 na imdb?! No way! Kao i svi razvikani filmovi koje smo toliko dugo čekali opet sam se razočarao. Predugačko, predosadno i preglupo za moj ukus. Uglavnom, matrix (koji mi isto nikad nije posebno sjeo) na kvadrat. Ako posjedujete doma plazmu od 2 metra i 13.1 5000W sistem gledati. Hvalite ga koliko hoćete, no ovo je po meni samo gubljenje vremena.
Ocjena 5/10
u redu je kad ljudi pljuju po inceptionu ali kada inceptionu dadnu ocjenu 4-5-6 a tamo nekom filmu tipa RED, Twilight Saga, A-Team ili sta ja znam vec daju ocjenu +7 jednostavno ne podnosim. Ako ste odlucili da pogledate film jer ga svi hvale onda ga ocjenjujte po istom kriteriju kao filmove za koje nemate ocekivanje. Ukratko to su povrsni ljudi
Flake je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2010., 16:39   #6755
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Dokaz, a ne obećanje.
Fale joj sise i guzica....
Možda u filmu bude deblja,ono 16:9 format malo raširi, pa dođe na svoje...
Film treba gledat, svakako...ameri i njihov osjećaj za upropastit, al baš svaki auto, nikad ne razočaraju i uvije me iznenade.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2010., 17:58   #6756
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Inception mi vrijedi ajmo reći 8.5/10 kao mindless krimić. Kvazi egzistencijalna pitanja koje "otvara" su smijurdija.

Inceptionu bih dao 5/10, čisti prosjek kao filmu u konkurenciji sa klasicima žanrova etc. Isto vrijedi i za Shutter Island, nedavni Avatar... Rade dobro unutar kratkog scopea žanra, ali dati im veći ocjenu nikako.

Jedno je zabavan film za pogledat. Drugo je film unutar top 200 filmova svih vremena.
---------------------------


Pogledao "The American". Odličan, odličan film. Nisam vidio trailer (tek naknadno), te nisam imao neka očekivanja od filma. Da sam vidio trailer, očekivao bi puno manje od filma, puno više od bezumne akcije... (najvjerojatnije ga ne bi ni pogledao zapravo još). Na kraju ispao cinematografski predivan, spori "in the moment" film koji se bavi relativno kratkim dijelom života glavnog protagonista, bez da nas opsjeda opskurnim detaljima iz njegovog privatnog života. Film je introvertni festival od početka do kraja i bio mi ga je guš pogledati. Definitivno jedan od top par filmova ove godine, a ušuljao mi se samo tako slučajno. 8.5/10.
  Reply With Quote
Staro 24.12.2010., 12:46   #6757
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,368
Citiraj:
Autor Flake Pregled postova
u redu je kad ljudi pljuju po inceptionu ali kada inceptionu dadnu ocjenu 4-5-6 a tamo nekom filmu tipa RED, Twilight Saga, A-Team ili sta ja znam vec daju ocjenu +7 jednostavno ne podnosim. Ako ste odlucili da pogledate film jer ga svi hvale onda ga ocjenjujte po istom kriteriju kao filmove za koje nemate ocekivanje. Ukratko to su povrsni ljudi
Zašto ne bi dao Inceptionu 4-5-6? Film ni ne zavrjeđuje više. Zato što većina daje velke ocjene onda bi trebali i oni kojima se film nije uopće svidio?
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2010., 14:02   #6758
Gaspar
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Split
Postovi: 25
http://www.imdb.com/title/tt0118843/ -spektakl, ovo samo Kusturica moze napraviti.
Gaspar je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2010., 14:20   #6759
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor Gaspar Pregled postova
http://www.imdb.com/title/tt0118843/ -spektakl, ovo samo Kusturica moze napraviti.
hm, da. negdje ima i moja ocjena filma, i kad pogledam inception i crna macka/beli macor...... jebiga, onda je inception na 5-6 ocjenu, a ovaj je blizu remek djela..........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2010., 17:58   #6760
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
In Bruges
7.5/10
Kad glumi Colin Farrell nemože biti loš film
Pulp Fiction
9/10
Jako dobar krimić..
The Hangover
7/10
Krim komedija za ubit vrijeme
Bravo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.12.2010., 01:10   #6761
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,918
Meni je Inception odličan.

ne zato šta je većini odličan, ne zato šta je izreklamiran, ne zato šta ima ocjenu 9/10, nego čisto zato šta očito volim filmove koji su totalno drugačiji od drugih, a posebno Nolanove, recimo Memento, The Prestige ili Shutter Island, The Illusionist ako se maknemo od Nolana. Uglavnon su mi takvi filmovi odlični, iako nađe se tu i tamo kakva iznimka ala The Machinist koji mi se nikako nije dopao, iako je Bale odglumio vrhunski
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2010., 02:12   #6762
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Inception - upravo sam ga pogledao i kraj me fakat zbunio....zbunilo me što je na kraju lik u nestvarnom svijetu ? kad se probudio u avionu skupa sa svima mislio sam da je to to, sve se slaže kad ono banana ?
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2010., 12:40   #6763
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,221
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
Inception - upravo sam ga pogledao i kraj me fakat zbunio....zbunilo me što je na kraju lik u nestvarnom svijetu ? kad se probudio u avionu skupa sa svima mislio sam da je to to, sve se slaže kad ono banana ?
Nezna se, ostavili su da se zvrk vrti, čak se malo i zatresao na kraju, saznat ćemo u nastavku koji će pretpostavljam biti snimljen
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2010., 12:57   #6764
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
Inception - upravo sam ga pogledao i kraj me fakat zbunio....zbunilo me što je na kraju lik u nestvarnom svijetu ? kad se probudio u avionu skupa sa svima mislio sam da je to to, sve se slaže kad ono banana ?
Nije u nestvarnom svijetu na kraju, zvrk je samo dobra metoda zbunjivanja
Postoji nekoliko drugih pokazatelja koji govore kad je u stvarnosti, a kad u snu.
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2010., 15:10   #6765
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Da, zatresao se, a to se ne bi dogodilo u snu. Ta cijela fora sa zvrkom je jedan od najjeftinijih trikova koje sam vidio. Isto kao i kraj shutter islanda. Sorry to dissapoint, ali lik je na kraju u realnosti, a u shutteru je lik na kraju normalan, te samo glumi.

Kaj su ovi mislili da su snimili novi Blade Runner
  Reply With Quote
Staro 26.12.2010., 15:17   #6766
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Da, zatresao se, a to se ne bi dogodilo u snu.
Ne samo to, postoje i detalji s prstenom i njegovim ocem.
Citiraj:
Ta cijela fora sa zvrkom je jedan od najjeftinijih trikova koje sam vidio. Isto kao i kraj shutter islanda.
Zvrk je klasicna navlakusa, zapravo sam ocekivao takav kraj vec negdje na 3/4 filma.
Sto se Shuttera tice, klasican Scorsese. Navlaci te cijeli film, vec pocinjes zijevati nakon sto zakljucis da ti se samo ucinilo da ima nesto vise u cijeloj prici, a onda ti ga zagura na samom kraju
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2010., 15:46   #6767
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Kak je bio Božić mislio sam istražiti koji su mi actually dobri filmovi vezani uz tematiku.

Za sad našao 2

The Ref
http://www.imdb.com/title/tt0110955/

i Gremlins
http://www.imdb.com/title/tt0087363/
.

(ne računam klasike kao christmas carol...) Ima netko još neki. Imam feeling da ih ima još, ali potpuno zaboravio.
  Reply With Quote
Staro 26.12.2010., 16:06   #6768
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
The Expendables
6.5/10
Ništa posebno..
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2010., 20:25   #6769
3NCORE
NePremium clan
Moj komp
 
3NCORE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrava,Zagreb
Postovi: 215
Molim vas za preporuku, trazim nekakve martial arts filmove. Zadnje sam gledao Ip Man 1&2 ( http://www.imdb.com/title/tt1220719/ ; http://www.imdb.com/title/tt1386932/ ) pa nes u tom stilu.


Hvala
__________________

3NCORE je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2010., 21:46   #6770
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
  Reply With Quote
Staro 26.12.2010., 22:11   #6771
hardflat
Premium
Moj komp
 
hardflat's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 250
@Mad_Duke - ebeš visokobuđetne komedije ovo je sto puta bolje, suze mi idu na oči od smijeha.
hardflat je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 07:13   #6772
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Preporuka filma "Black book". http://www.imdb.com/title/tt0389557/

Odličan!

p.s ako niste gledati Apha i omega (http://www.imdb.com/title/tt1213012/) niti nemojte. Užas od crtića.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 07:32   #6773
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Nabavljam Black Book. Čini se super. A slučajno tražeći isti naletio na ovo
http://www.imdb.com/title/tt0262150/
Pa bum probal i to 18 epizoda po 30 minuta. Možda je dobro
  Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 09:10   #6774
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
MOŽDA je dobro? Black books je jedna od najboljih serija ikada!
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 09:10   #6775
h4ze
Premium
Moj komp
 
h4ze's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Amsterdam
Postovi: 179
The Bridge to Nowhere - http://www.imdb.com/title/tt0973785/
9/10
__________________
h4ze je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 09:24   #6776
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Black Book

stvarno dobar i kvalitetan film o zidovima za vrijeme WW2. u ovom slucaju se radnja odvija u nizozemskoj, ali je cijeli film na engleskom (da ne bude zabune, jest nizozemski film). i film je snimljen po istinitom dogadaju, sto mu daje jos jednu vecu dozu postovanja. svakako preporuka, 8/10.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 11:31   #6777
Child Of Bodom
Premium
Moj komp
 
Child Of Bodom's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Varaždin
Postovi: 96
I Love You Phillip Morris

Film je snimljen prema istinitim događajima o životu Steven Jay Russel.a, genijalanog (IQ mu je 163) te jednog od najpoznatijih američkih varalica (prijevare osiguranja,nekoliko puta pobjegao iz zatvora itd..!!) Odlično ga je skinuo Jim Carrey no nikako nemojte misliti da zbog njega film obiluje "jeftinim forama", dapače radnja filma je jednako zanimljiva cijelo vrijeme,komična nota koja se proteže kroz radnju djeluje vrlo osvježavajuće a posebno bih izdvojio nevjerojatan i zanimljiv kraj...

Moja ocjena 8/10, na IMDB 6.7/10.
Child Of Bodom je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 11:53   #6778
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,356
Pogledao The Other Guys. Katastrofa. Nije ni čudo da je Will Ferrell proglašen najprecjenjenijim glumcem u Hollywoodu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 11:53   #6779
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ali je cijeli film na engleskom (da ne bude zabune, jest nizozemski film)
Jesi siguran da si gledao film? Ima djelova na Nizozemskom i na Njemačkom. Subtitle kao takav je obavezan jedinio ako ne znate engleski-njemački-nizozemski.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 12:14   #6780
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317



kada su u logoru nakon dolaska saveznika, pa ono veliko bure/kanta u koju se prazne kante od nuzdi isprazne na zensku. mislim, fuj na kvadrat je scena, ali vidis kakvi su ljudi zaprave govna. i ona druga zenska sto se karala sa svabom, kao kako ce prezivjeti kad rat zavrsi posto je njemacka vec tada gubila, sljedeca scena se zvaljaka sa englezima na tenku.......

-->
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Jesi siguran da si gledao film? Ima djelova na Nizozemskom i na Njemačkom. Subtitle kao takav je obavezan jedinio ako ne znate engleski-njemački-nizozemski.


ima, da na pocetku ustvari nekog cudnog jezika. ma ok, titlovi su obavezni ustvari jer ima dijelova, mozda sam se krivo izrazio - nije cijeli film nizozemski ili njemacki, engleski se prica. i jesam gledao film, najzesca scena mi je



kada su u logoru nakon dolaska saveznika, pa ono veliko bure/kanta u koju se prazne kante od nuzdi isprazne na zensku. mislim, fuj na kvadrat je scena, ali vidis kakvi su ljudi zaprave govna. i ona druga zenska sto se karala sa svabom, kao kako ce prezivjeti kad rat zavrsi posto je njemacka vec tada gubila, sljedeca scena se zvaljaka sa englezima na tenku.......

__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na