Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.11.2012., 10:05   #211
lubenne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: B.M.
Postovi: 12
lubenne je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 10:13   #212
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Svašta.. Nisam to znao.. Pretpostavljam da toga kod nas nema :/
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 10:30   #213
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 609
Navodno dolazi za par tjedana.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 12:04   #214
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Liči mi na Sensation XL taj bijeli model....
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 12:09   #215
LUX_67A
Registered User
 
LUX_67A's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 56
Ima li neko da zna kako napraviti print screen sa ovim mobom? Kombinacija kojih tipki, jel neko nasao?


Citiraj:
Autor LUX_67A Pregled postova
Ima li neko da zna kako napraviti print screen sa ovim mobom? Kombinacija kojih tipki, jel neko nasao?
Edit: Simply hold down the Volume Down button and Power button for about a second. - for Ice Cream Sandwich.

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 04.12.2012. u 03:15.
LUX_67A je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 13:57   #216
lubenne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: B.M.
Postovi: 12
odlučio sam da mob. neću zaštititi nikakvim soft jelly case i screen protectorima . to mi je kao daljinski u najlon vrećici , auto presvlake na novom autu , tipkovnica umotana u foliju za meso itd. . kad dodje vrijeme rastanka s tako zaštićenin stvarima , skužiš da su kao nove i da nisi u njima uživao .
lubenne je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 15:39   #217
mad pepper
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Osijek
Postovi: 2
Prestigio PAP 4040

Citiraj:
Autor bad_ri Pregled postova
meni baterija sa sličnim korištenjem izdrži 2 dana, ali drugi sim mi je aktivan samo za vrijeme radnog vremena
istina, nakon otkapčanja s punjača, postotak dosta brzo padne na 95, pa na 90%, ali iznenađuje me trajanje kad baterija dođe na 50%... dosta mi dobro drži i kad se približi na 15%, nije mi se ugasio nijednom.
Vraćen s garancijom, u ASBIS-u tvrde da je 'moguće da baterija drži samo 12h'...naravno da drži toliko, i manje, ukoliko se čovjek hvata mobitela za igranje a ne za ono čemu zapravo služi. Ugl. uzeo ponovo isti, no zapakiran (prošli je bio iz izloga) i nakon 8 sati (uz identične uvjete kao sa prvim modelom) baterija tek na 70% Sitna zamjerka je jedan mrtvi piksel, no jedva se vidi.

Napokon zadovoljan
mad pepper je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 18:23   #218
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Eh ovako, onaj tko prati ovu temu možda zna da sam ja jedan od onih koji je zapeo na model 4300, i malo je falilo da ga kupim, drugim riječima, falio je milimetar
Imam neku potrebu podijeliti sa vama neke stvari, možda nekome i pomognem, biti ću kratak:
samo što nisam otišao u trgovinu i uzeo model 4300, slučajno bacim oko na našu tržnicu i vidim ovaj HTC Desire HD. Bio sam korisnik "običnog" Desire-a u ono vrijeme kad je bio vrh vrhova i ostao prezadovoljan istim.

Što se tiče cijene, i sami vidite da su iste, 1500kn za Prestigio 4300 i 1500kn sa poštom za DHD. Googlao sam malo DHD i mobiteli su skoro pa identični, skoro. No DHD je u nekim stvarima ipak bolji, onaj tko nije koristio HTC Sense UI ne zna o čemu pričam, više RAM memorije (ICS traži još još još), više MP-a kamera (iako 4300 kao ima opciju okidanja u 8MP, kamera na DHD je kudikamo bolja), više interene memorije, dobio sam karticu od 16GB, dobio sam brdo opreme: arm band, dodatna originalna HTC baterija, HTC Car Kit CU S440 koji bi ionako kupio, zaštita za stražnju masku i bokove (nije na onim slikama) i na kraju htc je ipak htc..

U tom trenutku sam vidio jedinu ali doslovno jedinu prednost modela 4300 naspram DHD, a to je garancija. Za 1500kn dobijete 24 mjeseca a ja sam dobio nekih 4 mj.

Da sumiram ovo, nisam imao prilike isporbati 4300 ali daleko od toga da smatram da je loš već dapače, no gore navedene prednosti DHD su ipak presudile.. Osobno znam da nisam pogriješio a na vama je da eventualno razmislite prije kupovine. Sa modelom 4300 nećete pogriješiti, to je sigurno, ali ako ste koliko toliko advanced user biti ćete prezadovoljni sa provjerenim DHD.

Eto, nadam se da vam nisam zadao glavobolje, jer možete samo zamisliti kako je meni bilo kad sam shvatio da ima i boljih mobova za 1500kn, "bia mi je kažin va glavi"

__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 18:38   #219
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Zaboravljaš još jednu veeeliku prednost 4300 zbog kojeg ga ljudi uglavnom i kupuju - dual SIM. P4300 je prvi Android smartphone na našem tržištu koji ima tu mogućnost. A HTC još uvijek, za razliku od ljutog protivnika Samsunga, nije izbacio dual SIM model.
Dakle, nitko ne kaže da nema boljih mobova za tu lovu, ali dual SIM modela na tržištu nema, a tržište ih traži. I tu tržišnu nišu je Prestigio popunio.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 18:42   #220
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
E da, ne znam kako sam to zaboravio napisati (a mislio sam na to), upravo to što kažeš, to mu i je najveća prednost (iako meni osobno to ne treba)..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 19:14   #221
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Tebi ne treba, ali mnogima da. Zašto tegliti dva moba kad se isto može i samo s jednim?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 19:37   #222
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Naravno.. Ali kao što si rekao, mnogima treba ali MENI ne, ali ipak u ovom slučaju JA kupujem ne "mnogi".. Tako da meni ta opcija DUAL sim nije igrala ulogu niti na početku ove teme kada sam bio napaljen na p4300 niti sada kada sam uzeo DHD.. Jednostavno to uopće nisam stavljao pod must..

Tko koristi dva moba, p4300 mu je Bingo..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 22:28   #223
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Jučer jednom 4040 krepao zvučnik nakon 3 dana korištenja, to je jedina osoba koju znam da ga posjeduje
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2012., 02:01   #224
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Pitanje indirekto vezano u z telefon, odnosno na micro SD (Secure digital micro) memoriske kartice.
Da li se osjeti razlika u brzini (govorimo o koristenju u telefonu) izmedju kartica klase 4 i klase 10, jer koliko znam klasa 4 ima brzinu oko 4MB/sec a klasa 10 brzine oko 10MB/s min, tj kolika je propustnost memorijskog kontrolera/citaca u mobitelima/smartfonovima.
Teoretski bi znacilo da ako uzmes brzu karticu programi i ini fajlovi ce se brze ucitavat.
To pitam jer je razlika u cijeni 16 GB modela klase 4 i 10 cca 45-50kn, a za te pare ako nema razlike radije uzmem dvije porcije čevapa
(srednje velicine) ili nadodam jos malo (40kn) pa uzmem karticu od 32 MB klase 4.
Inace telefon sam odnio na servis radi smrzavanja kamere (kad se prebacije prenja zadnja kamera) + cudnovata poruka o pregrijavanju baterije.
Rekli su mi da bi treba dobit novi, kako ce zavrsit ova moja mala smartphone avantura citajte ovih dana u sljedecem nastavku romana "Ante the Pegula" aka Antisrečković & Co


Citiraj:
Autor bokol Pregled postova
Taj poklopac od s2 je napravljen od posebnih materijala i nevjerojatno je fleksibilan. Nema šanse da se polomi

http://www.youtube.com/watch?v=ErXqnQKs-tA
Pokaza video legi sa S2, nema sanse da ovo napravi sa svojom plastikom em ga je strah da njegova pukne, em mi njegova ne djeluje bas isto ko ova sa videa (njegova je snjezno bijela), tako da nisam bas siguran da samasung prodaje po cijelome svitu istu kvalitetu proizvodnje.
Gledao sam kao ekipa u servisu skida zadnju plastiku sa 4300 i mogu vam rec da ja njeznije gulim mandarine, a plastika bome nije pukla, bar ne taj put, to ne znaci da me mozete sad drzat odgovornim ako strgate svoju guleci je ka bananu
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 08.11.2012. u 09:54.
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2012., 11:49   #225
kroner
Registered User
 
kroner's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: đ
Postovi: 57
Ja sam u subotu uzeo 4300 i zadovoljan sam.
Ima bugova naravno, ali ova oprema za traženu cijenu je po meni definitivno best buy.

Najveća zamjerki imam na bateriju. Brzo se troši, kod igranja se pregrije i nigdje ne mogu nać zamjensku. I jako mi je čudno da prestigio mobitela nema uopće na ebay-u i gsmareni.
kroner je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2012., 12:49   #226
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Baterija će ti nakon kojih mjesec dana doći na svoje, odnosno postići svoj puni kapacitet.. No nemoj se nadati previše, tako je to sa smartphone-ovima naročito na stock rom-ovima, ako izdrži jedan dan je super..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2012., 13:54   #227
kroner
Registered User
 
kroner's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: đ
Postovi: 57
Da, tako su mi rekli i korisnici drugih smartphonea. Nista strasno.
Nisam jos navigaciju isprobao, ne mogu natjerat navigon da proradi
kroner je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2012., 14:14   #228
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Eh ovako, onaj tko prati ovu temu možda zna da sam ja jedan od onih koji je zapeo na model 4300, i malo je falilo da ga kupim, drugim riječima, falio je milimetar
Imam neku potrebu podijeliti sa vama neke stvari, možda nekome i pomognem, biti ću kratak:
samo što nisam otišao u trgovinu i uzeo model 4300, slučajno bacim oko na našu tržnicu i vidim ovaj HTC Desire HD. Bio sam korisnik "običnog" Desire-a u ono vrijeme kad je bio vrh vrhova i ostao prezadovoljan istim.

Što se tiče cijene, i sami vidite da su iste, 1500kn za Prestigio 4300 i 1500kn sa poštom za DHD. Googlao sam malo DHD i mobiteli su skoro pa identični, skoro. No DHD je u nekim stvarima ipak bolji, onaj tko nije koristio
HTC Sense UI ne zna o čemu pričam, više RAM memorije (ICS traži još još još), više MP-a kamera (iako 4300 kao ima opciju okidanja u 8MP, kamera na DHD je kudikamo bolja), više interene memorije, dobio sam karticu od 16GB, dobio sam brdo opreme: arm band, dodatna originalna HTC baterija, HTC Car Kit CU S440 koji bi ionako kupio, zaštita za stražnju masku i bokove (nije na onim slikama) i na kraju htc je ipak htc..

U tom trenutku sam vidio jedinu ali doslovno jedinu prednost modela 4300 naspram DHD, a to je garancija. Za 1500kn dobijete 24 mjeseca a ja sam dobio nekih 4 mj.


Da sumiram ovo, nisam imao prilike isporbati 4300 ali daleko od toga da smatram da je loš već dapače, no gore navedene prednosti DHD su ipak presudile.. Osobno znam da nisam pogriješio a na vama je da eventualno razmislite prije kupovine. Sa modelom 4300 nećete pogriješiti, to je sigurno, ali ako ste koliko toliko advanced user biti ćete prezadovoljni sa provjerenim DHD.


Eto, nadam se da vam nisam zadao glavobolje, jer možete samo zamisliti kako je meni bilo kad sam shvatio da ima i boljih mobova za 1500kn, "bia mi je kažin va glavi"


usporedujes kruske i jabuke. novo je novo, end of discussion. ako si htio vec povlaciti ovakve paralele, onda si mogao "pretpostaviti" koliko bi prestigio kostao polovan. ovako usporedujes polovan AUDI sa novom Kijom...........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2012., 20:01   #229
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Pitanje indirekto vezano u z telefon, odnosno na micro SD (Secure digital micro) memoriske kartice.
Da li se osjeti razlika u brzini (govorimo o koristenju u telefonu) izmedju kartica klase 4 i klase 10, jer koliko znam klasa 4 ima brzinu oko 4MB/sec a klasa 10 brzine oko 10MB/s min, tj kolika je propustnost memorijskog kontrolera/citaca u mobitelima/smartfonovima.
Teoretski bi znacilo da ako uzmes brzu karticu programi i ini fajlovi ce se brze ucitavat.
To pitam jer je razlika u cijeni 16 GB modela klase 4 i 10 cca 45-50kn, a za te pare ako nema razlike radije uzmem dvije porcije čevapa
(srednje velicine) ili nadodam jos malo (40kn) pa uzmem karticu od 32 MB klase 4.
Za prosjecno koristenje na mobitelu po meni je puno bolja KVALITETNA Class 4 SD kartica nego noname Class 10. Class 10 briljira samo u jednom slucaju, a to je sekvencijalno pisanje/citanje... dakle, samo video. No to dolazi po cijenu da u slucaju random citanja/pisanja je sporija od "obicne" class 4. A vecinu vremena ces karticu koristiti za random... Po meni je class 10 za bilo sto drugo osim za intenzivni video - bacanje para.


Citiraj:
Autor kroner Pregled postova
Ja sam u subotu uzeo 4300 i zadovoljan sam.
Ima bugova naravno, ali ova oprema za traženu cijenu je po meni definitivno best buy.

Najveća zamjerki imam na bateriju. Brzo se troši, kod igranja se pregrije i nigdje ne mogu nać zamjensku. I jako mi je čudno da prestigio mobitela nema uopće na ebay-u i gsmareni.
Nema ih jer su jako nov proizvod. Prvi Prestigio Multiphone je bio mislim 4000 DUO i bio je namjenjen samo ruskom trzistu.

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 04.12.2012. u 03:16.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2012., 21:29   #230
kroner
Registered User
 
kroner's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: đ
Postovi: 57
To stoji, potpuno novi proizvod a čini mi se i proizvođač (što se tiče mobitela), ali ne mogu se otet dojmu da smo na neki način pokusni kunići
kroner je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 01:25   #231
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Za prosjecno koristenje na mobitelu po meni je puno bolja KVALITETNA Class 4 SD kartica nego noname Class 10. Class 10 briljira samo u jednom slucaju, a to je sekvencijalno pisanje/citanje... dakle, samo video. No to dolazi po cijenu da u slucaju random citanja/pisanja je sporija od "obicne" class 4. A vecinu vremena ces karticu koristiti za random... Po meni je class 10 za bilo sto drugo osim za intenzivni video - bacanje para.
Lega fala na odgovoru, ali, da li SD kartica od "Kingston-a" spada u bolje, srednje ili lose SD kartice.
Također sam sad malo zbunje, jer se ucitavanje programa cesto smatra "sekvencijalno pisanje/citanje" + mislim da cu povremeno pogledat i koji video zapis (citaj film ili serija) pa opet tu dolazi do izrazaja "sekvencijalno pisanje/citanje" narocito kad krenes premotavat, onda je tu i vrijeme kopiranja sa kompa na karticu, itd itd ....
I sta sad uzet 32 GB Kingston-a klasa 4 za 170kn ili 16 GB Kingston-a klasa 10 za 130kn ili nesto trece.
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 02:06   #232
bokol
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 31
Ja sam uzeo class 10 od 16gb i kopiranje s kompa na karticu je bas oko 10 MB. Bolje daj malo vise para za vecu brzinu, bar su sad mem. kartice jeftine.

Da se malo nadovežem kamere koja mi je napočetku bila katastrofa, ali pod postavkama ima neka opcija hue i kad sam stavio na medium, kvaliteta se puno poboljšala
bokol je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 08:37   #233
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Ja kupio G.skill class 6 u linksa (sd tools aplikacija kaže blizu 7 pisanje i blizu 15 čitanje) 8GB - 50 kuna. Mislim da je sve iznad class 6 dobro.
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 14:52   #234
kroner
Registered User
 
kroner's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: đ
Postovi: 57
Ubacio micro SD -> erase SD card (bilo je nešto sitno od prošlog mobitela ostalo)-> da li ste sigurni -> unesi pin -> OK

i onda odjednom napiše unmounting USB storage, deleting USB storage ?! i obriše mi sve sa interne memorije.. slike/glazba itd.. Provjerio sam još jednom i opet ista stvar!
kroner je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 23:09   #235
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor kroner Pregled postova
Ubacio micro SD -> erase SD card (bilo je nešto sitno od prošlog mobitela ostalo)-> da li ste sigurni -> unesi pin -> OK

i onda odjednom napiše unmounting USB storage, deleting USB storage ?! i obriše mi sve sa interne memorije.. slike/glazba itd.. Provjerio sam još jednom i opet ista stvar!
zato ja karticu pripremim na PC-u, prebacim što mi je važno za spasiti, a onda format dok je u card readeru, pa tek onda ide u telefon. to mi je nekako navika, mada mi je čudno da telefon obriše i internu memoriju prilikom formatiranja sd-a
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 23:36   #236
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Jedna losa vjest.
Moj novi/stari mob ce doc tek pred kraj mjeseca (ako), posto je asbis sve 4300 rasproda, a posto je moj kvaran trebaju mi dat novi, a novog nema.
Jedna dobra vijest, ali ne 100% provjerena.
U istoj posiljci dolaze bijeli PAP 4300 + tri nova modela, koja se kriju iza ovih brojeva, 4500, 5000 i naj slabiji (od ova tri) 4030, navodno bi ova dva jaca (4500 i 5000) trebala imat dvojezgreni ARM Cortex A9 i jedan bi mogao imat ekran velicine 4.5", koji tip ekrana nisam pita (hebiga).
Pa ako ste skupljali pare za 4300 strpite se jos malo i cekajte da vidimo sta ce doc, teoretski bi im posiljka trebala doc pred kraj mjeseca (ovog), ali sve mi se cini da ce prije to bit pocetkom sljedeceg tj u dvanajstom mjesecu.
Eto toliko i ako vas neko pita od kud vam informacija, ja vam nisam nista reka
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2012., 09:35   #237
kroner
Registered User
 
kroner's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: đ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor bad_ri Pregled postova
zato ja karticu pripremim na PC-u, prebacim što mi je važno za spasiti, a onda format dok je u card readeru, pa tek onda ide u telefon. to mi je nekako navika, mada mi je čudno da telefon obriše i internu memoriju prilikom formatiranja sd-a
Tri puta sam probao, tri puta ista stvar!

Jučer mi nije htio primat pozive ni zvat, 3-4 puta sam ga morao resetirat.
Vrlo zbunjujeće je sa glasnoćom zvonjave, na svakom "ekranu" se može nanovo podešavat glasnoća.
kroner je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2012., 09:54   #238
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Eto toliko i ako vas neko pita od kud vam informacija, ja vam nisam nista reka
Prekasno, Google te je vec "ukeširao". Kad se ukuca "prestigio Multiphone 4500" dobije se link na ovaj thread.
__________________
Matta je online   Reply With Quote
Staro 09.11.2012., 09:59   #239
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor kroner Pregled postova
Vrlo zbunjujeće je sa glasnoćom zvonjave, na svakom "ekranu" se može nanovo podešavat glasnoća.
Ne razumijem?
Hoćeš reći da, recimo na home screenu sa volume up pojačaš do kraja, a na nekom drugom screenu nije pojačano do kraja, i tome slično?
Bez obzira na to, kako se ponaša zvuk kad zvoni/svira, dali je "do kraja" ili ne?
Baš čudno..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2012., 10:37   #240
kroner
Registered User
 
kroner's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: đ
Postovi: 57
Recimo na home screenu pojačaš do kraja, onda klikneš na telefon pa smanjiš koliko ti paše za jačinu zvuka dok razgovaraš. Čini mi se da za svaku aplikaciju posebno pamti postavke. Malo je čudno balansiran taj zvuk. Recimo na nekih 90% je ok i za zvono i za razgovor, ali sve ispod toga mi se čini pretiho, ali to je već subjektivno od uha do uha

Sad već polako gubim živce, jer jučer me nitko nije mogao dobit, nisam mogo zvat a jutros ne mogu slat sms-ove.

Naime jučer sam ubacio tu staru SD karticu i imam samo jednu sim karticu u sim1 slotu (preko micro sd ide). Od onda mi se to događa. Gore u desnom kutu uredno stoji jačina signala GSM mreže i sve super, a kad se ode u postavke SIM-a bude isključena kvačica na imenu operatere (konkretno kod mene HR VIP), identično bude kad se uključi "Airplane mode". Kad probam samo uključit tu kvačicu ništa se ne događa, beskonačno vrti ikonu i to je to. Resetiram i radi.. Strašno.

edit:
zvao tehnomarket gdje sam kupio, i kažu da donesem pa će poslat na servis :/

Zadnje izmijenjeno od: kroner. 09.11.2012. u 10:47.
kroner je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na