Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.09.2007., 11:36   #31
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Ja se sa time borim već Š E S T G O D I N A !!-------na sudu.

Ako želiš ostat anoniman, niš od toga.
Ja sam zvao institut za mjerenje buke ,mjerili su u subotu kad je dole Kaos.Buka je prelazila DEBELO dopuštene granice,,i sa tim papirom ih tužio.
Morali su uložit 10.000 Eura u izolaciju,Katkad se još čuju,ali bolje je.
greenfly je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 12:26   #32
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Red face

Evo iskopao na stranici drzavnog inspektorata, C/P:

Citiraj:
Gospodarski inspektori Državnog inspektorata nadležni su za kontrolu radnog vremena ugostiteljskih objekata. Za prijave zbog buke (uključivo i mjerenje buke te poduzimanje mjera protiv prekršitelja) nadležna je Sanitarna inspekcija Ministarstva zdravstva. Nadalje, za javni red i mir nadležna je policija, a radno vrijeme ugostiteljskih objekata prema tipu objekta propisuje i o njemu odlučuje nadležan ured Gradskog poglavarstva. Dakle, sanitarna inspekcija, MUP i gradski ured adrese su na koje građani trebaju uputiti svoje prigovore glede buke iz ugostiteljskih objekata.
Evo prijavio sam ih telefonom drzavnom inspektoratu, koji su rekli da ce ih posjetiti kada budu radili akciju u centru.

Zvao sam i sanitarnu inspekciju, no moram im se pismenim putem obratiti, ali mi je teta rekla da oni salju nekoga da provjeri dali oni imaju rijesene tehnicke preduvjete ili tak nest, pa onda ako nemaju da moraju prilagoditi i da ih oni prisile da to naprave. Pa onda oni idu mjeriti buku, i poduzimati mjere .
Uglavnom rekla mi je da to vlasnika kafica jako kosta mislim da je to ovo sta je greenfly rekao da kosta 10.000 € hihihi

@greenfly
pise da sanitarna inspekcija poduzima mjere, nadam se da to znaci da ih oni gone po sudovima. Kako god bilo ja za tako sto nemam vremena ni love.
Ako budu i mogli to odbaciti na sudovima makar ce se morati pojaviti na sudu, pa ce im prije ili kasnije dopizditi, ako ne meni nije problem dici slusalicu nazvati sve 3 ustanove.


Jos nesto sto mi je inspektorat rekao. Donesen je novi zakon koji kaficima dozvoljava da rade do ponoci, a Bandic (mamicu mu...) je dozvolio da kafici u staroj jezgri (dakle u mojoj ulici) smiju raditi i do 1h ujutro.

No onda mi je rekao da ako nisu napisali da rade do 1h da nemaju pravo raditi vec samo do onoliko koliko su naveli.

Eto sada mi je problem jer nesmijem zvati jer tko zna kad ce ovi izaci na teren u tu akciju...
raf je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 12:42   #33
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Kad ti kažu da sanitarna poduzima mjere, to ne znači da će ih ganjat po sudovima, nego provjeravat da li kafić ispunjava minimalne uvjete za rad u skladu sa zakonom.T.j dali su prilikom dobivanja dozvole za rad ispunjavali uvjete.

Da li je mjerena buka dole u kafiću,da li je ogranićena glasnoća aparata koji proizvode buku,da li je izmjerena buka u prostorijama koje su u direktnom kontaktu sa kafićem, i da li je to sve obavljeno od stručnih ljudi koji su za to zaduženi........i nemoj zaboraviti da je sanitarna inspekcija kafiću dala zadnji pečat da je sve OK,,prije samog otvaranja...

Neće ni oni sami sebi skakat u usta.... KAFIĆI su postali pre jak Lobi kod nas,,,,,,,,,,,Vidiš da svaka poznata faca sa estrade,politike ima kafić.što misliš zašto im je produženo Radno vrijeme????
greenfly je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 13:40   #34
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
krasno, a bas sam se veselio.
izgleda da ce biti samo policija i inspektorat onda, ovima se necu ni obracati pismenim putem...

EDIT vlasnik kafa je Lusi Mamić, nadam se da nema veze s onim Mamićem

Zadnje izmijenjeno od: raf. 24.09.2007. u 15:52.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 11:36   #35
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Evo dosao mi odgovor iz MUPa, C/P:

Poštovani,

Obavještavamo Vas da su policijski službenici I. policijske postaje 21.
rujna oko 0,55 sati pružili intervenciju u kafe baru koji navodite. Tada
je utvrđeno da nema narušavanja javnog reda i mira o čemu je podnijeto
pismeno izvješće.
Također je 23. rujna u 1,08 i 1,59 pružena intervencija, te je također
utvrđeno da nema narušavanja javnog reda i mira o čemu je podnijeto
pismeno izvješće. Državnom inspektoratu podnijeta je prekršajna prijava
zbog prekoračenja radnog vremena ugostiteljskog objekta jer ima uredovno
radno vrijeme do 23 sata.
Uvidom u naše evidencije 4. rujna je također pružena intervencija te je
tom prilikom podnijet zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka zbog
prekršaja iz čl. 19. st. 1. i čl. 13. st.1. Zakona o prekršajima protiv
javnog reda i mira.
Tijekom 2006. godine u navedenom kafe baru nismo imali postupanja.
Policijski službenici će su suradnji s Državnim inspektoratom vršiti
ubuduće pojačan obilazak navedenog ugostiteljskog objekta u cilju
sprječavanja narušavanja javnog reda i mira i prekoračenja poslovnog
radnog vremena.
Također bi bio poželjno da NN osobe, odnosno tražitelji intervencije
(prilikom traženja intervencije) dostave osobne podatke na broj 92 jer
se često dogodi da dolaskom policijskih službenika više nema narušavanja
javnog reda i mira, pa se prijava ne može podnijeti jer se NN osoba ne
može staviti kao svjedok počinjenog prekršaja sukladno Zakonu o
prekršajima.

S poštovanjem

Policijska uprava zagrebačka



Krasno dakle ja lazem
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 11:41   #36
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
za to smo se borili...
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 11:57   #37
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Ma mislim ja sam ih zvao bez veze. Ono svaki put su dosli pa je glazba utihnula, dok nisu osli. Dakle onog momenta kada su oni usli nije bilo nikakve buke. Prema tome ja lazem. Krasno.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 12:00   #38
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
uzmi kameru..snimi..pa im pošalji

tak sam ja optimi slao filmice kada su me uvjeravali da je sve ok kod njih
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 12:02   #39
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
ma...zvati policiju, čisti za***...ne bude tak dugo mira dok čovjek sam nejde riješavat probleme i dok se ne dogodi neko sranje...
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 12:09   #40
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Nisi jedini koji ima problema. Imamo auto u ulici koji očigledno ima alarm koji se aktivira kada netko prode pored auta.
Vidi koja je firma alarma, obicno naljepnica ide na prozore straznjih vrata. Pa fino mu ostavi (bez ironije) uljudnu poruku :

Postovani susjede, samo 5 minuta preciznijeg podesavanja vanjske zone Vaseg senzora kretnje - vecini Vasih susjeda omogucit ce normalan i prijeko potreban san. Stoga Vas molimo da posjetite Vaseg alarm tehnicara i na opce zadovoljstvo otklonite ovu zbilja iritantnu pojavu zbog koje je nemoguce spavati bez prekida.

Katkad je dobrim pristupom moguce uciniti cuda Vecina slabijih i nepraksiranih servisera ne uzima u obzir zracne šamarelice koje auti u ulicama mogu stvarati dok prolaze, a da ne spominjem kojekavke dostavne kamione i cisterne za nocna tuširanja. 5 minuta posla.


EDIT dodatak :

Citiraj:
Autor raf Pregled postova
Dakle kome se treba obratiti jer ne samo da dizu buku neko rade debelo van radnog vremena. Ebiga moram se naspavati imam ispit sljedeci tjedan i visi mi godina, i ovo je zadnje sto mi treba...
I tebi treba bolji pristup

Postoje puno efektivnije metode od onih represivnih. One koje ukljucuju kolektivnu nelagodu lose fame, a to nitko nevoli. Nazovi Parliament show naglasi eksplicitno naziv birca, naziv vlasnika (ako znas) i gdje se tocno nalazi. Nisam siguran dal jos postoji na OTV-u (ili je mozda presla na Z1?) slicna kopija u TV obliku : Serbus Zagreb*.

Uglavnom, nakon sto izlozis problem, oni u vecini slucajeva dokumentiraju slucaj snimkom i obilaskom terena. Zasigurno gazdi nece leci bas ugodno takva vrsta promocije!

* =Na nesrecu emisije, pravilno bi bilo Servus
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 26.09.2007. u 12:37.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 12:59   #41
teofil
Udaram Ljude Za Pare
 
teofil's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: BEHIND YOU
Postovi: 835
za ne povjerovat
ja sam uvijek mislio da umirovljenici drukaju mlade dok se zabavljaju kad ono i studenti
kupi si čepove za usi ili se preseli u drugu zgradu!!!
a vec kad si takav kakav jesi budi musko i navedi ime i prezime pa onda snosi posljedice a ne ovako 92 ko čkapi kukaj kak ti ne moš spavat u 1sat kad je najbolje vani.
mozda i ides prerano u krevet
teofil je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 13:33   #42
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
LOL
teofil - ja sam naveo ime i prezime kada sam pisao mejl. A posljedine nemogu snositi vec bi morao ici na sud da svjedocim, za sta nemam vremena. Zato sam i pitao kome se mogu obratiti pa da ih oni gone, po sudovima ili sa kaznama bas me briga.

Ti ocito nemas bas nekog posla pa mozes izlaziti unutar tjedna. Rekao sam, visi mi godina imam taj ispit i moram se naspavati.

I sto se mene tice nek radi i cijelu noc ako hoce, ali neka ga ja necujem. Tako je i radio proslu godinu.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 13:37   #43
teofil
Udaram Ljude Za Pare
 
teofil's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: BEHIND YOU
Postovi: 835
pa hebemu pa nece svaki dan biti tako sta imas dizat frku oko toga toliko.
ja nebi muriju zvao da netko puca u mene
i na kraju krajeva zali se stanodavcu da je loša izolacija
teofil je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 13:38   #44
vlincx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 290
Baš super cijele godine je tulumario i sad kad treba davat ispite u dekanskom roku onda traži mir i tišinu jer se cijeli svijet vrti oko njega.Možda bi bilo najbolje da promjeniš zgradu naselje grad ako ti smeta buka. I da cool je nekom čovjeku danas izbit 10000 Eura iz đepa da neko ima bolji san. Nadam se d bude i vama isto tako neko.A kad daš taj ispit i budeš ga išao kamo proslavit nadam se da te budu sprašili doma u 9 sati. i ako se pitate zašto tako ogorčen evo reč ću Vam zašto prijatelju smo slavili sina i neko tvoga kalibra je zvao policiju i u 11 i 30 nas sprašio izvan kafića sva sreća da imamo drugih boćarija u kojim se to može pošteno zalit
__________________
Čuda od računala
vlincx je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 14:03   #45
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
@vlincx...kaj je tebi? Pa da tebi netko ronda i ti bi se žalio. Pa boli me jedna stvar da nekom iz đepa izbijem i 1 milijardu eura ako meni smeta i uz to KRŠI ZAKON!!!

Ja osobno još nisam zvao muriju nikom iako sam par puta išao ljudima kucati po vratima jer mi se nađu u nedjelju u 23h bušiti zid koji ide na moju sobu. Apsolutno me boli jedna stvar što netko ima nešto za raditi. Radi cijeli dan ali mi nećeš bušiti u 23h u nedjelju. U mojoj zgradi ima par studoša i znaju tu i tamo okinuti tulum ali to nije tako ekstremno pa mi ne smeta. Malo teže zaspim ali kaj sada...

@Visage..hvala na savjetu samo kaj je problem što nisam razuman kada me to probudi u tri ujutro. Imam poriv otići po čekić na balkon i polomiti mu sve na autu.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 14:21   #46
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
Baš super cijele godine je tulumario i sad kad treba davat ispite u dekanskom roku onda traži mir i tišinu jer se cijeli svijet vrti oko njega.Možda bi bilo najbolje da promjeniš zgradu naselje grad ako ti smeta buka. I da cool je nekom čovjeku danas izbit 10000 Eura iz đepa da neko ima bolji san. Nadam se d bude i vama isto tako neko.A kad daš taj ispit i budeš ga išao kamo proslavit nadam se da te budu sprašili doma u 9 sati. i ako se pitate zašto tako ogorčen evo reč ću Vam zašto prijatelju smo slavili sina i neko tvoga kalibra je zvao policiju i u 11 i 30 nas sprašio izvan kafića sva sreća da imamo drugih boćarija u kojim se to može pošteno zalit
nije dekanski rok. kakve veze ima sto sada dajem ispite? ista bi stvar bila i u 6 mjesecu, ali onda nije dizao buku.

A tvom prijatelju kada bi imao kafic u zgradi, mislis da mu ne bi smetalo sto dizu buku do 2h ujutro? Pogotovo zato sto ima malo dijete? Mislis da bi njemu bilo svejedno?
Oko koga se tada vrti svijet? Kada mu se slavi neka svi trpe, kada mu se spava onda neka šute jer mu beba nemoze spavati

nadalje ja nisam nikoga zvao u 21h ili 23,30 vec u 1 h ujutro. A kafic bi trebao raditi do 23h. I zbog toga su popusili prijavu i od mene i od mupa, a vjerojatno i od onoga tko je zvao 4.9. to je ako pogledas na kalendar utorak ujutro ili ponedjeljak navecer.

I nikakve veze nema sto sam student, penzic ili covjek koji ujutro mora na posao. Svima treba sna. To sto netko ima vremena pa moze spavati do podneva ili kasnije nije moj problem. kucni red kaze da treba biti mir od 14-17h i od 22-06h.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 15:09   #47
vlincx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 290
Ako to traje već 6 mjeseci kako to da se nijedan susjed nijeprije bunio to mi nij jasno
__________________
Čuda od računala
vlincx je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 15:34   #48
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Zato sto su s bukom prekidali u 23 h ili eventualno 23.30h. Buduci da im je to radno vrijeme, a tako negdje idem i spavati, nije bio problem.
a netko je vec prijavio 4.9. a nisam bio ja. ja sam zvao u cetvrtak i subotu.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 15:38   #49
vlincx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 290
Pa Šta si u nedelju imao ispit
__________________
Čuda od računala
vlincx je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 15:57   #50
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
ne nego ucim preko dana. a ponoci spavam.
i kakve to sad veze ima?
Kafic dize buku onda kada je vrijeme za spavanje. tocka.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 16:11   #51
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
Pa Šta si u nedelju imao ispit
De odi u ducan i naruci kilu cavla....

mozda ti onda sine
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 16:15   #52
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
Pa Šta si u nedelju imao ispit
Kakve to veze ima? Ako im je radno vrijeme do 23 h, onda u 23:00 ima da se čuje samo negodovanje gostiju koji izlaze iz lokala i odlaze svojim kućama. I to ne smije predugo trajati.
Općenito su mi fascinantna "tulumarenja" u naseljenom području. Neka na području četiri zgrade živi 300 obitelji. I neka svaka od njih ima "tulum" a.k.a. "rodilo se muško" a.k.a. "godišnjica prvog analnog sexa" jednom u godini. To je u prosjeku tulum skoro svaki dan.
E, pa neće moći. Ja želim mirno spavati svaku noć. Tulumarite do 22h, nakon toga ja zovem policiju, uljudno se predstavim i požalim se. Dečki dođu i potjeraju bagru. Onda mogu mirno spavati and all is well again.
Kućni red se zna i mora se poštivati. Tulume organizirajte izvan naseljenog mjesta. Šume, livade, plaže... I svi sretni i zadovoljni.
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 17:00   #53
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor raf Pregled postova
ja sam naveo ime i prezime kada sam pisao mejl. A posljedine nemogu snositi vec bi morao ici na sud da svjedocim, za sta nemam vremena
Onda se nemaš kaj žalit.
Trebao si dati svoje podatke kad si zvao.

Isto tako jalni susjed može zvati murju svaki put kad konobar otvori pivu ili prdne, sa moba i anonimno...pa nebu murja zato trčala na svaki poziv.
Jer bi ih neki zaje*anti tako zivkali cijeli dan i dobro se zabavljali...

Zbog toga ono
"Također bi bio poželjno da NN osobe, odnosno tražitelji intervencije
(prilikom traženja intervencije) dostave osobne podatke na broj 92 jer
se često dogodi da dolaskom policijskih službenika više nema narušavanja
javnog reda i mira, pa se prijava ne može podnijeti jer se NN osoba ne
može staviti kao svjedok počinjenog prekršaja sukladno Zakonu o
prekršajima."
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 17:08   #54
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Onda se nemaš kaj žalit.
Trebao si dati svoje podatke kad si zvao.
Zbog toga ono
"Također bi bio poželjno da NN osobe, odnosno tražitelji intervencije
(prilikom traženja intervencije) dostave osobne podatke na broj 92 jer
se često dogodi da dolaskom policijskih službenika više nema narušavanja
javnog reda i mira, pa se prijava ne može podnijeti jer se NN osoba ne
može staviti kao svjedok počinjenog prekršaja
sukladno Zakonu o
prekršajima."
Procitaj malo bolje.
Moji podaci trbaju jedino ako su policajci kasno dosli, pa nikakve buke vise nije bilo. A ja hocu da ih se prijavi.

A ako policija dode i vidi da se radi buka onda ti policajci pisu prijavu jer su oni svjedoci te buke.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 17:37   #55
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor raf Pregled postova
Procitaj malo bolje.
Moji podaci trbaju jedino ako
Ako sam ja tebe dobro skužio-ti nisi kad si zvao telefonom dao svoje podatke.
Nego tek kad si pisao mail.
A znam pouzdano da murja uvjek pita ime, prezime, adresu, broj telefona.

A ovako mogu uredno reći da su na intervenciju došli po anonimnom pozivu.
I sam veliš da ne želiš gubiti vrijeme po sudovima i slično, bojim se da tako nećeš nikad ništa napraviti.

Moj ti je savjet da se žalite službeno (cijela kuća ili zgrada), to je onda ipak malo drugačije...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 17:41   #56
vlincx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 290
jelc možeš ti sakrit broj na mobu ili bilo šta ali policija hitna i vatrogasci odmah love tvoj broj.
__________________
Čuda od računala
vlincx je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 17:59   #57
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
jelc možeš ti sakrit broj na mobu ili bilo šta ali policija hitna i vatrogasci odmah love tvoj broj.
Prvo-nemoj da ti opet moram brisat post jer će biti
Dovoljno si na forumu i znaš pravila.

Ovo da odmah love tvoj broj je slično onom kad je svizac zamotao čokoladu
Mogu oni doći do broja, ali ako je mob na bon morali bi se malo bolje potruditi da saznaju tko si ti i gdje stanuješ.

Pa ti opet ispadne na isto.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 17:59   #58
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ako sam ja tebe dobro skužio-ti nisi kad si zvao telefonom dao svoje podatke.
Nisam. jel me nitko to nije ni trazio.

Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
A znam pouzdano da murja uvjek pita ime, prezime, adresu, broj telefona.
Nisu me pitali nista od toga. Evo kako je izgledao razgovor.
P: Policija izvolite..
ja: Zovem sa te i te adrese. U prizemlju imam kafic koji se zove tako i tako i dize buku, te radi van radnog vremena.
P: Dobro poslati cemo nekoga.
j:hvala.

Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
A ovako mogu uredno reći da su na intervenciju došli po anonimnom pozivu.
I sam veliš da ne želiš gubiti vrijeme po sudovima i slično, bojim se da tako nećeš nikad ništa napraviti.
To si mogao odmah reci jer moje je pitanje bilo kome da se obratim pa da ih oni ganjaju jer remete javni red i mir, te rade van radnog vremena. No to smo ustanovili, te sam ih prijavio kome sam trebao. osim sanitarnoj jer nema smisla.
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Moj ti je savjet da se žalite službeno (cijela kuća ili zgrada), to je onda ipak malo drugačije...
imam to u planu. cim ulovim predstavnika stanara.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 18:01   #59
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
jelc možeš ti sakrit broj na mobu ili bilo šta ali policija hitna i vatrogasci odmah love tvoj broj.
o čemu ti pričaš? anoniman poziv je onaj u kojem ti ne daješ policiji svoje osobne podatke,ne otkrivaš identitet

pretpostavljam da jelc zna da je nemoguće sakriti broj... jer,čisto sumnjam da netko ima broj viška s kojeg zove policiju i onda ga odmah nakon toga baca u smeče jer ako je dojava ozbiljnije prirode,naći će te po signalu mobitela...a za to mora biti upaljen
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 18:08   #60
vlincx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 290
Jelc slažem se sa ovim za bon al stvarno ako neko kupi karticu samo da bi prijavio nekoga onda možeš reč da je optužba lažna.
A za ostalo tupit ću isto metropola kao šta je Zagreb(već kad se tolko hvalite) trebala bi uz bolji nadzor dopuštat da dućani trgovine i ostalo u centru radi cijelu noć npr. kao u New Yorku Londonu Pragu i ostalim gradovima. Nekim čudom njihovi ljudi se u centru naspavaju da nam je bar znat tajnu. A sad ti briši ako ti nešto ne paše
__________________
Čuda od računala
vlincx je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na