Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.05.2015., 14:35   #1
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
POT player i codeci s YT

Primjetio sam da ako skinem video s YT u rezi 1080p i to .mp4 formatu te probam pustiti u potplayeru, desi se da video krene i normalno se prikazuje osim što se na liniji trajanja videa ne popuni cijela linija već svega prvih cca 10% i kad pokazatelj trajanja prijeđe tih 10% sve radi i dalje samo što ako taknem bilo pokazatelj tipa da hoću ubrzati video ili bilo da ga probam vratiti malo nazad video se resetira i kreće uvijek iz početka. Inače to se ne dešava u MP classic-u no Potplayer mi je daleko više user friendly od MP classica

koliko vidim pod codec piše "xvid DXVA" i probao sam isključiti dxva u opcijama no nije ništa promjenilo.

druga stvar koja me zanima je kvaliteta: nemogu se oteti dojmu da video dok ga gledam drito na YT (koristim FF) ima za nijansu bolju kvalitetu neg kad ga skinem u istoj rezi na komp i gledam u playerima. na kompu kao da slika postane blago pastelasta, dakle izgubi oštrinu. isto je i na Potplayer i na MPC-u, a skidam uz pomoć flashgot ekstenzije koja prepoznaje stream videe. ima tko ideja kako poboljšati sliku?
telefunken je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na