Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2016., 13:05   #3091
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Evo ,završio Timeshift.Igra je dobra,zabavna.Ono ,čista pucačina,sa nekim zagonetkama koje nisu preteške a sve su više manje vezane za vaše sposobnosti upravljanja vremenom.Imam još par unlockabelsa za proći.
Jedino što sam se bome naginuo na največoj težini,ali i to se može izbjeći ako se igra opreznije,a ne kao ja na glavu!
Igra je ono klon Feara,kao i Singularity,ako kome pomaže u odluci da zaigra.Ali ,ne dobra kao Fear!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2016., 14:02   #3092
DraŽ
Premium
 
DraŽ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Miami, 1984, Ferrari F40
Postovi: 902
Na dobre komentare iz ove teme, a i iz Doom teme sam i ja ga odlučio zaigrati.

Skidao sam ga 2 dana i zauzeo mi je preko 25% SSD-a, ali vrijedilo je! Mislim da od COD 4 i Crysisa se nisam ovako uživio u FPS igru, a mislio sam ispočetka da to nije igra za mene.

Stvarno su jako puno vremena i truda uložili u ovu igru: hrpa detalja, codex, level design, secreti, demoni, soundtrack i super grafika. Također gameplay time je just right, čak i sa pronalaženjem svih secreta, zbog kojih leveli znaju potrajati daleko duže. Classic mape su nice touch.

Mogli su pakao napraviti i bolje. Možda više falilo više "gorea", većinom je to samo krv, trupla bez kojeg uda i nekoliko krvavih skeletona. U Quake 4 mi je recimo bilo puno bolje, tamo je stvarno brutalno bilo. However, codex dosta toga nadoknađuje.

9/10


Probao sam danas sat-dva Far Cry 3, ali odustao sam. Nije loša igra, ali te survival/crafting igre nisu za mene, a i grafika djeluje lošije nego u originalnom Crysisu.

To me dovodi do Alien Isolation, kojeg upravo skidam. Obožavam Alien i Predator universe, ali bojim se da mi se neće svidjeti jer vidim da ima puno craftinga i da su hrpu fillera i klišeja ugurali nakon navodno odličnog početka.

Inače ne podnosim kada stave hrpu fillera, fale mi igre poput COD 4/Crysis/Mass Effect 1 koje završiš za desetak, petnaestak sati. Možda imaš osjećaj na kraju da je kratko, ali te ostavi u želji da igraš još, a i bude nezaboravno.
DraŽ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.10.2016., 16:39   #3093
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor DraŽ Pregled postova
Na dobre komentare iz ove teme, a i iz Doom teme sam i ja ga odlučio zaigrati.

Skidao sam ga 2 dana i zauzeo mi je preko 25% SSD-a, ali vrijedilo je! Mislim da od COD 4 i Crysisa se nisam ovako uživio u FPS igru, a mislio sam ispočetka da to nije igra za mene.

Stvarno su jako puno vremena i truda uložili u ovu igru: hrpa detalja, codex, level design, secreti, demoni, soundtrack i super grafika. Također gameplay time je just right, čak i sa pronalaženjem svih secreta, zbog kojih leveli znaju potrajati daleko duže. Classic mape su nice touch.

Mogli su pakao napraviti i bolje. Možda više falilo više "gorea", većinom je to samo krv, trupla bez kojeg uda i nekoliko krvavih skeletona. U Quake 4 mi je recimo bilo puno bolje, tamo je stvarno brutalno bilo. However, codex dosta toga nadoknađuje.

9/10


Probao sam danas sat-dva Far Cry 3, ali odustao sam. Nije loša igra, ali te survival/crafting igre nisu za mene, a i grafika djeluje lošije nego u originalnom Crysisu.

To me dovodi do Alien Isolation, kojeg upravo skidam. Obožavam Alien i Predator universe, ali bojim se da mi se neće svidjeti jer vidim da ima puno craftinga i da su hrpu fillera i klišeja ugurali nakon navodno odličnog početka.

Inače ne podnosim kada stave hrpu fillera, fale mi igre poput COD 4/Crysis/Mass Effect 1 koje završiš za desetak, petnaestak sati. Možda imaš osjećaj na kraju da je kratko, ali te ostavi u želji da igraš još, a i bude nezaboravno.
Ovakvi osvrti izazivaju suzu u oku da bi reč rekel
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 00:41   #3094
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
jer ga iz nekog razloga od cijelog serijala nisam presao, instalirao i poceo crysis warhead. sve maxano i full hd, dosao dio sa zescom akcijom na plazi i fps zna pasti na 25fps, na igri iz 2008, sa novom rx470. jel moguce ?
  Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 00:57   #3095
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
Je li ko proba civ Vi?
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 09:09   #3096
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,431
Naokon sto sam odigrao Jazz Jackrabbit po neznam koji puta preko DOSbox-a, bacio se i na drugi dio.
Instalirao sam onu dopunjenu The Secret Files verziju i patchirao sa zadnjim JJ2+ patchem (community patch koji popravlja dosta bugova, dodaje 800x600 rezoluciju i slicno)....
I dok mi je JJ1 uz Commander Keen-a jedan od najboljih platformera za DOS, JJ2 me blago razocarao.
Nekako nije to to, u prvom dijelu ima vise neprijatelja, igra je jedno 3 puta teza, ona CD verzija ima puno vise nivoa, bolja mi je muzika...
Drugi dio ima samo puno lijepsu grafiku, ali su nivo poluprazni
Nije igra losa, samo me razocarala nakon prvog dijela.

Jel jos neko igra ove starudije ?

Nedavno sam igrao i Quake i Quake 2 sa modifikacijama i igre izgledaju predobro. Za Q1 preporucam Dark Places, a za Q2 QIIXP modove.
Dodana je hrpa efekata, widescreen, visoke reze...svasta nesto, jedino se modovi puno vise oslanjaju na CPU nego na graficku, tako da ovog mog jadnika zakolju, pogotovo Dark Places.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 20:15   #3097
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Sad sam se namjerio na Resident Evil 6 i usporedno s njime ovaj Shadow Warrior II.
Resident evil je dug u 3 pm,a najviše iritira stara RE boljka da moraš završiti chapter ako hoćeš da ti sejva.Ili peri ispočetka. Ovaj SW mi nekako djeluje previše dječje!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 20:43   #3098
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
emilijo - kad si već bio zadovoljan sa Timeshift, evo još jedna - klon Crysisa, Timeshift i Half Life...meni bila čist OK...
disclaimer - igra je iz 2007 tako da vam i očekivanja budu u skladu sa godinom izdanja
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 22:20   #3099
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
emilijo - kad si već bio zadovoljan sa Timeshift, evo još jedna - klon Crysisa, Timeshift i Half Life...meni bila čist OK...
disclaimer - igra je iz 2007 tako da vam i očekivanja budu u skladu sa godinom izdanja
Budem!
Mada imam osječaj da budem ovaj RE6 igrao mjesec dana koliko ga ima.Imaš 4 različita lika svaki sa svojom pričom koja traje 5 chaptera.A chapter imaš kaj igrati.
I naravno svaki ima svog bossa na kraju!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 22:28   #3100
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Ja sam u seriji repriza jer me ništa novo ne privlači.
Trenutno po drugi put FC4, nakon toga Wolf TNO pa OB, i onda se po dvoznamenkasti put vraćam u Zonu

Sve na ženino opće oduševljene što opet ''koljem, ubijam i ne znam igrati neke normalne igrice''
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.10.2016., 23:10   #3101
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Budem!
Mada imam osječaj da budem ovaj RE6 igrao mjesec dana koliko ga ima.Imaš 4 različita lika svaki sa svojom pričom koja traje 5 chaptera.A chapter imaš kaj igrati.
I naravno svaki ima svog bossa na kraju!
jel to FPS - samo takve me zanimaju - niakav RPG ili 3rd PS i tako...
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 23:21   #3102
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Ma meni nije bitno jel fps ili rpg ,bitno mi je da me igra dobra.Volim i dobre pucačine,a volim i igre tipa Dead Space,R Evil i slične.Odličan mi je bio i Alan Wake,Spec Ops,od ovih svježijih.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 23:30   #3103
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
ma ne... ne mogu se uživiti kad vidim kameru ko u matrixu ide 360°oko mene...nije to - to.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2016., 00:14   #3104
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Igram Far Cry 4 pa sam baš jučer instalirao DOOM 2016 ali nisam imao vremena početi igrati...
Nego, htio bi si ''pripremiti'' još neke igre kad završim FC4 i DOOM, jel ima tko kakav prijedlog? Volim samo FPS igre poput Far Cry-a, CrySis-a, Half Life-a itd.
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2016., 00:19   #3105
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
stalker serijal.. ili original ili odmah complete mod
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2016., 07:07   #3106
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
al treba naglasit da u Stalkeru imaš gro "pitanja i odgovora" što igru koči i čini je sporom i više nalik na RPG (saće me ocrnit rulja jer sam se usudio ocrnit nešto što je ovdje kult - ko i seriju True detective)
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2016., 07:56   #3107
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Farming simulator 2017, igra je cista zaraza.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2016., 08:53   #3108
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Hvala, mislim da kad završim FC4 i DOOM, puknit ću sav serijal CrySis pa ću nakon toga vidjet što ću, to će biti za cca mjesec dana, a do tada će valjda nešto naić (sad sam se sjetio da ima novi DEUS EX pa ću onda to).
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2016., 16:33   #3109
Thommy
Premium
Moj komp
 
Thommy's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 467
Battlefield 1
Thommy je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2016., 19:39   #3110
igrac33
Premium
Moj komp
 
igrac33's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Pula
Postovi: 316
Trenutno ništa jer nemam PC
igrac33 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2016., 19:50   #3111
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
World of Warcraft.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2016., 19:58   #3112
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
dota 2 <3
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2016., 23:42   #3113
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
trenutno se igra dying light i moran rec kako nisan odusevljen...sama igra i nije loša a stvar koja me uzasno iritira je šta igra konstantno spawna nove zombije i to bez ikakvog proximity check-a; pokokaš sve živo i neživo oko sebe znaci nigdi nikog a onda te odjednom neko udari s leđa....WTF.
Najgore od svega je šta jako često gledaš dok igra spawna nove zombije a to mi kida imerziju i ubiva volju za daljnjim igranjem...da nema grapling hook-a odavno bi je zbrisa sa diska
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2016., 00:37   #3114
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Hijaoooo... a taman sam ju mislio počet igrat jer mi je dosta trzala na 660Ti. Znači truba?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2016., 05:10   #3115
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
World of Warcraft.
Takodjer WoW Samo to i stignem igrati. Previše vremena oduzima
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2016., 07:27   #3116
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
trenutno se igra dying light i moran rec kako nisan odusevljen...sama igra i nije loša a stvar koja me uzasno iritira je šta igra konstantno spawna nove zombije i to bez ikakvog proximity check-a; pokokaš sve živo i neživo oko sebe znaci nigdi nikog a onda te odjednom neko udari s leđa....WTF.
Najgore od svega je šta jako često gledaš dok igra spawna nove zombije a to mi kida imerziju i ubiva volju za daljnjim igranjem...da nema grapling hook-a odavno bi je zbrisa sa diska
Da ,meni isto nije sjela.Grafički je ona sve 5,samo meni je bila dosadna.Ali tko zna ,možda se namjerim ponovno.Sejvove imam,krenuo sa njome lani za božić kad sam kupio grafičku,pa ono da isproban na nekoj zahtjevnijoj igri.

Krenuo jučer Doom.
Završio prvi nivo.Igra je za sad za 5.
Igram na "hurt me plenty",i ok je kaj se tiče težine.Na najtežem odigram kad prođem igru.Kad se upoznam sa svim zamkama i mehanikom kretanja bosseva.
Sa mojom r9 postavke su mi većinom medium,high,nešto i ultra,ali igra zaslužuje bolje.
Danas odem do frenda,rekao je posuditi mi svoju gtx 1060 3gb,da vidim kako bi to trebalo izgledati,odnosno kako su to tvorci igre zamislili.

Resident evil 6 sam jučer potisnuo na neko vrijeme.Igra je vrh kaj se tiče igrivosti ,ali su je majko uništili sa načinom sejvanja.
Recimo chapter na groblju.Ulaz u katedralu.Jučer ja krenem s njime oko pola 1,pa velim da odigram do ručka.Igram nekih 30-40 minuta ,i naravno par puta stradam na ulasku u katedralu ,jer na veteran baš i nije šetnja.
I ok,kad stradaš ,vrati te na početak samog ulaska.Ali ako ne uđeš i završiš chapter,onda si ga popušio,jer moraš ispočetka kad jednom izađeš iz igre.
Frustrirajuće.
Jedini način za ljubitelje ove igre ju je imati stalno na backgroundu,ili bar završiti chapter do kraja.Definitivno neka je izbjegavaju oni s malo vremena.

Ps:
Da pitam igrače dooma.Jel bolje igrati na open gl ili vulkanu?
__________________
Phil of the future!

Zadnje izmijenjeno od: emilblomsky. 31.10.2016. u 09:38.
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2016., 10:33   #3117
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ako imaš nVidiju - svejedno.
Ako imaš AMD - vulkan
Razlike nema, koliko sam ja ganjao Doom na 970 i 1070.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2016., 11:14   #3118
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Ništa

Nadam se ulovit vremena pa krenut napokon Doom pomalo bacat
nub je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2016., 11:20   #3119
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Neverwinter online MMO
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2016., 12:31   #3120
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Hijaoooo... a taman sam ju mislio počet igrat jer mi je dosta trzala na 660Ti. Znači truba?
nije igra tolko loša nego...očito je napravljena s ciljem da te na silu natjera na parkur pizdarije jer čin nisi na nekom krovu ili opčenito visokom mjestu igra ti "pošalje" nekog ili nešto i natjera te da se makneš s ulice na neki krov ili u safe house.
Mene još dodatno iritira šta igra ima doslovno milion komandi a ja san old school igrač (igram sa strelicama i okolnim tipkama) i jednostavno san prisiljen neke komande ne koristit...da na mišu nemam 4 dodatne tipke bilo bi i još teže.
Da nebi bilo da igru samo gadin ima ona i dobrih strana...npr grappling hook (fun fun fun) ili neke zanimljive skilove ko npr grapple (nema veze sa grappling hook);

cilj je (ako ima u blizini) zombija gurnut na jednu od ovih zamki sa šiljcima ili ako si na visoko jednostavno ga gurnut dole da se polomi

Btw, igra osim grafe fino koristi i proc jer mi moj jadni q6600 bude zakucan do kraja cjelo vrime i šta još reć....
ee da, ima dlc koji je jako solidne veličine (duži od nekih igara) tako da se ima šta igrat ako vam se igra svidi...
alen.s je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na