Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.08.2007., 23:10   #1
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Lightbulb (rijeseno) Artefakti pa malo ne...

Ovako radi se o konfi navedenoj lijevo u Moj Komp, sve je sastavljeno novo prije dva dana, prvo su se u Windowsima pocele javljat crvene crtice po ekranu, pa mi se izbacio VPU Recover nekoliko puta sa porukom da je driver prestao reagirati. Na kraju to u nekim trenutcima izgleda uzasno, sad nekad cim upalim komp to izgleda ovako..



..a kad ude u Windowse onda bude tu i tamo koja tockica koja nestane, zna se tu i tamo pojavit koja crtica pa nestane..



I onda moj buraz sjedne i igra GTA:SA 3 sata bei ijedne greske.

Znaci grafa je izvadena nova iz kutije prije dva dana, nije OC-ana, ATT mjeri temperaturu u loadu 68° najvise, to mi se desava i u XP-u i u Visti, driveri su verzije 7.8, e sad, ili je memorija na grafi, koja je btw uvijek vruca na dodir, ili ploca sto bas i nevjerujem, ili je napajanje koje je totalni srot, MS 400W (ploca ima 24-pinski utor, napajanje 20).

rams je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2007., 02:52   #2
Fera_os
Ne znam šta da napišem
Moj komp
 
Fera_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 984
Vidim da sumnjaš na memu na grafi; Probaj joj spustit takt i vidim da imaš ATT pa preko njega to odma napraviš.
__________________
Nemam ništa pametno za reć!
Fera_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.08.2007., 04:39   #3
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Jesi probao promijeniti drivere??

Jer kao sto kazes..SA ide bez problema,a da je neka neispravnost,tamo bi se pokazala...
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2007., 05:00   #4
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Hm IMO nisu driveri, jer odmah puca artefakte, pri samom paljenju. Probaj izvadit grafu, propuhat slot, vratit grafu nazad. Dodatno napajanje na kartici nema, jel tako? Probaj provjerit da nije mozda do monitora, sto je malo vjerojatno.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2007., 11:21   #5
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Monitor nije, driveri su trenutno 7.8, ali isto je bilo i sa verzijom koju sam dobio na CDu sa grafom (6.x), probat cu propuhat slot mada nevidim razloga jer se nije stigla nakupit prasina ili nesta u 2-3 dana, mogu probat spustit takt sa ATT-om.

Najvise me pati to sto malo radi, pa neradi dobro, nekuzim.
rams je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2007., 11:25   #6
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Sprobaj kod nekoga čisto za svaki slučaj i ako je ista situacija, fino u dućan i reklamiraj. Nema smisla spuštati taktove kad je kartica nova i mora delati na tvorničkim taktovima.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2007., 19:50   #7
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Evo riknila je izgleda totalno, od paljenja kompa stalno je sve puno crta i svega, ovaj tjedan cu ju nosit zamjenit. Samo sad se bojim i mjenjat ju za istu jer ako ce se i fruga toliko grijat...neznam.

Sto bi se moglo uzet drugo a da je u rangu sa tom grafom po performansama/cjenom?
rams je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2007., 20:01   #8
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor rams Pregled postova
Sto bi se moglo uzet drugo a da je u rangu sa tom grafom po performansama/cjenom?
7300GT (DDR2/DDR3), X1600Pro DDR3, 7600GS (DDR2/DDR3), 8500GT ili HD 2600Pro. Ovisi u kojem dućanu si kupil i kaj od ovoga imaju i po kojoj cijeni. U slučaju da zatražiš i dobiš novce natrag onda si lako iz nekog dućana izabereš koji od spomenutih modela, tj. onaj koji ti bude najbolje odgovaral.
McG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na