Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2007., 08:53   #61
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Ma ti se šališ....masterpiece auto industrije....
Ajde da si to rekao za Audi S5 ali EVO...EVO je japanska kantica sa dobrim motorom i karoserijom namjenjen isključivo utrkivanju i ničem više.
Recimo R32 je to i još više.


Inače, ovaj Jerremy ponekad previše favorizira engleske aute...iako sam ostao začuđen kada je rekao da je Phaeton jedan od najbloljih luksuznih autića i da je bolji od Jaguara....reko, e sad si postavio visoki standard->Jaguar.
Švabo uber alles,a?

P.S.-"masterpiece"=Bugatti Veyron...ali ne zbog brzine već zbog načina na koji je postignuto ono što taj automobil i jest.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 09:07   #62
focal
Premium
Moj komp
 
focal's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Kastela
Postovi: 295
Ja sam odgledao svih 9 sezona....Likovi su genijalci
Naj bolja emisija ikad snimljena...iz bilo kojeg podrucja...jednostvno genijalno
ako vas zanima sve sezone mozete skinut sa demonoida...
jel to gledat na jubitou je zlocin

ja jos imam skinut 10tu sezonu...koliko sam ja skuzio to je zadnja ili?????
focal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.10.2007., 09:55   #63
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor focal Pregled postova
Ja sam odgledao svih 9 sezona....Likovi su genijalci
Naj bolja emisija ikad snimljena...iz bilo kojeg podrucja...jednostvno genijalno
ako vas zanima sve sezone mozete skinut sa demonoida...
jel to gledat na jubitou je zlocin

ja jos imam skinut 10tu sezonu...koliko sam ja skuzio to je zadnja ili?????

Nadam se da nije To je ova u tijeku.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 10:06   #64
Willy@206
Car Audio Fanatic
Moj komp
 
Willy@206's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka - Zagreb
Postovi: 179
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Ma ti se šališ....masterpiece auto industrije....
Ajde da si to rekao za Audi S5 ali EVO...EVO je japanska kantica sa dobrim motorom i karoserijom namjenjen isključivo utrkivanju i ničem više.
Recimo R32 je to i još više.
Huhauhauhauah, ovo je bas vrh gluposti! Taj golf je jedno nevozljivo i sporo auto. Kao prvo lose prenosi snagu na asfalt, iako je 4wd guzica mu bjezi da je to nesto nevjerovatno, a kao drugo brzi je od gtija za duzinu auta na 400m... ovo dojmove ti govorim iz osobnog iskustva posto ga je poznanik imao u Ri.


Back on topic
Sinoc je izasla 3 epizoda 10 sezone, naravno da ju vec imam
Willy@206 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 10:19   #65
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Ma ti se šališ....masterpiece auto industrije....
Ajde da si to rekao za Audi S5 ali EVO...EVO je japanska kantica sa dobrim motorom i karoserijom namjenjen isključivo utrkivanju i ničem više.
Recimo R32 je to i još više.


Inače, ovaj Jerremy ponekad previše favorizira engleske aute...iako sam ostao začuđen kada je rekao da je Phaeton jedan od najbloljih luksuznih autića i da je bolji od Jaguara....reko, e sad si postavio visoki standard->Jaguar.
Ma TI se salis

Postujem ja to sto si VW fan i nemam apsolutno nista protiv toga, ali nema smisla da subjektivne statove postavljamo kao neke aksiome. Ja mogu pricati kako je M3 najbolji auto ikad, mozda samo zato jer sam u tom jedinom imao cast uzivati i jer sam BMW fanboy, ali ne zelim jer je besmisleno da se pravim pametan kada nemam neki pretjerani broj raznih automobila koje sam vozio u svojoj povijesti.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 13:51   #66
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Willy@206 Pregled postova
Huhauhauhauah, ovo je bas vrh gluposti! Taj golf je jedno nevozljivo i sporo auto. Kao prvo lose prenosi snagu na asfalt, iako je 4wd guzica mu bjezi da je to nesto nevjerovatno, a kao drugo brzi je od gtija za duzinu auta na 400m... ovo dojmove ti govorim iz osobnog iskustva posto ga je poznanik imao u Ri.


Back on topic
Sinoc je izasla 3 epizoda 10 sezone, naravno da ju vec imam

Za domaću zadaću: Youtube->search->TopGear bmw 130i vs Golf R32
Pa vidi što kažu za njegov 4WD, motor i vozne sposobnosti. Slušaj hvalisenje Jerremya. Auto hebeno drži cestu i jedina mana mu je što ima manju snagu od konkurencije. To su rekle manje više sve novine i časpoisi.
Autić je već rasprodan u americi!
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 14:00   #67
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Švabo uber alles,a?

P.S.-"masterpiece"=Bugatti Veyron...ali ne zbog brzine već zbog načina na koji je postignuto ono što taj automobil i jest.
Nisam obožavatelj Veyrona....ružan je...

Ma trkaće remek dijelo koje trga sve japance, amerikance i talijane jest Porsche Carrera GT...opet švabe...
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 14:10   #68
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ma TI se salis

Postujem ja to sto si VW fan i nemam apsolutno nista protiv toga, ali nema smisla da subjektivne statove postavljamo kao neke aksiome. Ja mogu pricati kako je M3 najbolji auto ikad, mozda samo zato jer sam u tom jedinom imao cast uzivati i jer sam BMW fanboy, ali ne zelim jer je besmisleno da se pravim pametan kada nemam neki pretjerani broj raznih automobila koje sam vozio u svojoj povijesti.
Inače nisam isključivo VW fan već preferiram "Made in Germany". Razlog zašto sam odgovorio na onaj post je to što se svaki hebeno japasko vozilo prikazuje kao nešto ultra, mega...nema premca...
VW je stagnirao zadnjih godina no on je svoju snagu pokazao sa Golfom I GTI, Scirocc-om....sada se vratio sa GTIom i auto je zaista fenomenalan.
BMW-neću previše komentirati jer im je svaka serija odlična...jedino malo felšaju sa dizajnom u zadnje vrijeme...
Evo Audi izašao sa S5....ne znam da li trenutačno postoji bolji auto od njega u toj klasi...uključujući i ultra, mega2000 fast japanezere.

No u pravu si...opet se sve ovo svodi na subjektivi doživljaj.
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 14:57   #69
Willy@206
Car Audio Fanatic
Moj komp
 
Willy@206's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka - Zagreb
Postovi: 179
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Za domaću zadaću: Youtube->search->TopGear bmw 130i vs Golf R32
Pa vidi što kažu za njegov 4WD, motor i vozne sposobnosti. Slušaj hvalisenje Jerremya. Auto hebeno drži cestu i jedina mana mu je što ima manju snagu od konkurencije. To su rekle manje više sve novine i časpoisi.
Autić je već rasprodan u americi!
WoW, you can read the brochure...
Willy@206 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 15:19   #70
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Willy@206 Pregled postova
WoW, you can read the brochure...
What can I say...It takes a lot of skills <-namiguša
Treba samo sačekati da nabace još cca 30 kojiiča i EVO ti ga uz bok EVO-a.
No meni je odličan i bez toga...auto izgleda hebeno, vuče hebeno, zvuči prehebeno, hebeno kvalitetan interijer, udoban=hebeno dobar!
Striček je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas