Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.02.2019., 16:16   #661
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
koliko se sjećam, mogo si ptice u letu skidat, s kranova stvari rušit gađanjem sajle na kojoj vise... Bilo je toga dosta, ali mi već puno i isparilo, nisam igrao to odavno.
To sve si mogao i u brdo drugih igara ali nema veze, ja sam više mislio na destruktibilnost okoliša kao takvog - tu si zapravo malo toga mogao napraviti. Tipa, radit rupe zemlji, odvalit komad zgrade, rušit sva drveća itd.

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova


@Hrvoje

Nije to do ratinga, imas novi Mortal Kombat koji je brutalniji nego ikad. Fatality i klanja da ti se zgadi. Imas i druge igre gdje komadas likove. Nije da mi fali komadanje u Metrou, al da nema ni rupe od metka? Pa to nije PG rating to je dora the explorer rating. Nije da se nemoze stavit crvena fleka tako gdje je metak udario, al i to je bilo pretesko. Kao potrudili su se dobro od modeliranja nokta kojeg vidis 3 puta u igri, al putem sta ubijes 2k ljudi, tu nema detalja. Ma zalosno.
I sad ti taj Mortal Kombat ne mogu igrat maloljetnici... Razlika je u tome što je to zaštitni znam MK dok kod metroa to nije slučaj. Metro to nikad nije ni imao, kao ni brdo drugih igara... Ja ne govorim da je to dobro samo pokušavam objasniti zašto je to tako.
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 20:19   #662
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
U ovoj šumi rantova ne mogu razaznati - jel netko od vas kupio igru i piči već?

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 20:24   #663
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ma gledaju streamere...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 09:32   #664
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
U ovoj šumi rantova ne mogu razaznati - jel netko od vas kupio igru i piči već?

Sent from Usreo Mobara
Igra još nije "vani"... Još dan dva pa da vidiš...
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 10:51   #665
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
23 stranice o igri i nitko jos nije kupio igru?

btw ja neki dan kupio i metro 2033 last light redux za PS4, bio za neku siću (38kn) na storu tak da su sad oba nastavka instalirana na konzoli, samo treba krenut u pustolovinu
Nes malo sam poceo jedinicu, jebena atmosfera, super to zgleda i jos u 60fps, milina

kolko sam vidio po DF recenziji za Exodus, dobro su to slozili za konzole, stabilan 30fps, tu i tamo koja scena ima dropove al vjerujem da ce to ispeglat sa kojim patchom u bliskoj buducnosti.
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 11:03   #666
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Kad vidim ovo "stabilan 30fps"
I jos k tome pucačina
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 11:09   #667
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Kad vidim ovo "stabilan 30fps"
I jos k tome pucačina
hehe , ma dobro jbg nemremo sad svi imat rigove od 20k € pa da furamo sve na 200 fps-a u 4K-u

al ak je zalokano 30fpsa na konzoli, to izgleda puno bolje nego 30fps-a na PC-u. a meni je to cist dovoljno, normalno da bi volio da je 60fps-a kao i redux verzija al Boze moj...
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 11:38   #668
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Na konzoli izgleda bolje jer ne koristiš miš nego imaš puno sporije pokrete s gamepadom. Mislim, i dalje je to premalo, ali za kauč kažualce može proć
nub je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 11:47   #669
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
U ovoj temi svakakvih rasprava a o igri niš em je nema na steamu em nema kreka.
Modovi će popizdit.
Jućer čitao neki žnj gejming portal di govore kako se igra super prodaje po V.Britaniji (fizička izdanja) ali nigdje ne navode brojke... Jedine brojke koje spominju govore da se igra prodala u "samo" 2000 manje primjeraka nego novi FarCry... E sad. To može biti i da se FC prodao u 100 000,00 a može biti i to da se prodao u 2001 primjerak.
Kako god da bilo, meni se čini da baš i nema nešto pretjerano interesa za novi FC ali ok...Ako oni tako kažu.
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 11:56   #670
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Taj novi FC je zasluzeno jako podbacio. Prodao se u manje primjeraka nego onaj Primal.
Tako da nije to neko mjerilo
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 18:50   #671
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
23 stranice o igri i nitko jos nije kupio igru?



btw ja neki dan kupio i metro 2033 last light redux za PS4, bio za neku siću (38kn) na storu tak da su sad oba nastavka instalirana na konzoli, samo treba krenut u pustolovinu
Aha a zasto ti nisi prve dvije odma uzeja nego sad?ili zasto exodus nisi pa da nam kazes kakav je...
Niko ne kupuje priko epic jer je smece a i sam igra je lagano gora nego prijasnje,vecina ce p.......at i uzet na steamu kad izade po vjerojatno i manjoj cijene nego sad.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2019., 08:40   #672
Spikeman