Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.03.2017., 22:40   #5671
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Evo i mog speedtesta. 2D paket 30/7,5 Mbit/s :

http://www.speedtest.net/result/6139771749.png
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 18.03.2017., 08:23   #5672
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A oće vama dignut na 50 koji imate stari osnovni od 30?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2017., 11:37   #5673
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Ne. Samo novi korisnici ili novi ugovor. Zato se ovaj što ga mi imamo zove super 3D ili 2D, a ovaj novi je turbo 3D-2D. Isto su napravili i prošli put kad su u 2D paket digli brzinu sa 15 na 30. Onda se paket zvao samo 2D, a prešlo se na ovaj super 2D.
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 18.03.2017., 14:23   #5674
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
A jesu prokleti, prilikom najave u drugom mjesecu na racunu su napisali da ce iz Start HD paketa sa 13.03. izbaciti programe "Animal planet HD" i "Discovery HD Showcase" te da mogu zatraziti raskid ugovora bez penalizacije, sad je na kraju ispalo da su izbacili i Eurosport 1 HD koji je bio u Start HD paketu, a zbog njega nisam htio raskinuti ugovor za Start HD paket, stvarno su Đ....d.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2017., 15:36   #5675
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
U osnovnom paketu imaš Nov@ HD i Doma HD. Provjereno.
gle stvarno rade...nikad nisan isa toliko daleko da klikam jedan po jedan kanal kad je vecina zakljucana tj zahtjeva određeni paket

Meni osobno nebitno jer ja u svojoj sobi imam samo tv spojen na kablovsku (dvb-c) i tu ima par kanala i to je to...rađe bi da ovih 40-ak kanala sta su free puste na dvb-c nego ovo hebanje sa prijemnicima i daljinskin upravljacima...pita san za dodatni prijemnik al ofc i on se naplacuje a tv ionako bas ne gledam previse tako da san glatko odusta od ekstra prijemnika...
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2017., 16:08   #5676
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
A jesu prokleti, prilikom najave u drugom mjesecu na racunu su napisali da ce iz Start HD paketa sa 13.03. izbaciti programe "Animal planet HD" i "Discovery HD Showcase" te da mogu zatraziti raskid ugovora bez penalizacije, sad je na kraju ispalo da su izbacili i Eurosport 1 HD koji je bio u Start HD paketu, a zbog njega nisam htio raskinuti ugovor za Start HD paket, stvarno su Đ....d.
Prestrašno. Izbacili su 3 programa iz paketa i ostavili istu cijenu !!!
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 19.03.2017., 20:26   #5677
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ne. Samo novi korisnici ili novi ugovor. Zato se ovaj što ga mi imamo zove super 3D ili 2D, a ovaj novi je turbo 3D-2D. Isto su napravili i prošli put kad su u 2D paket digli brzinu sa 15 na 30. Onda se paket zvao samo 2D, a prešlo se na ovaj super 2D.
OK, thanks.
A valjda će onda mojim starcima pustiti 50 Mbps. Telefonski sam ugovorio 10.03, a usluga je dostupa od 15.03. Rekli su da će ugovore na potpise donijeti tehničar sad u srijedu 22.03.
Znači, ako piše Super 2D, da ne potpisujem ?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2017., 10:41   #5678
spilice
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Split
Postovi: 55
Evo zvali iz Bneta. Da mi je istekao ugovor na dvije adrese i da mi nude novu opremu, brzinu 70 mbit/s po istoj cijeni koju sada plaćam ( cca 250 kn ).

Pitam ja je li vrijedi promocija za produljenje, ova od 199 kn i pokoln karticom od 500 kn, i tek nakon provjere sa nadređenim kaže da bi vrijedila ako produljim ugovor, ali da akcija vrijedi do isteka zaliha ( jer sam ja rekao da bi razmislio dan-dva ).

Uglavnom, ja svoju karticu zbog Conaxa mislim da i dalje neću dati, a na ovoj drugoj adresi gdje su mi roditelji i sestra mi mogao prihvatiti produljenje ako ga daju za 199 kn.

Pitao sam za Arene ( jer sam čuo da ističe ugovor sa MAxtv-om i da se drugi operateri uključuju u moguće ubacivanje Arenasport kanala u svoju ponudu ), na što sam dobio odgovor da puno klijenta apita za Arene i da možda nešto i bude od toga.
spilice je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2017., 11:45   #5679
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor spilice Pregled postova
Pitao sam za Arene ( jer sam čuo da ističe ugovor sa MAxtv-om i da se drugi operateri uključuju u moguće ubacivanje Arenasport kanala u svoju ponudu ), na što sam dobio odgovor da puno klijenta apita za Arene i da možda nešto i bude od toga.
Arenasport je u vlasništvu HT-a, pa nisam baš siguran u to. Bilo bi lijepo, iako mene osim f1 ne zanima tamo ništa drugo. Samo mislim da bi onda nekakav full sportski paket ( Arena i SK) bio papreno skup.
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 20.03.2017., 15:15   #5680
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor spilice Pregled postova
Evo zvali iz Bneta. Da mi je istekao ugovor na dvije adrese i da mi nude novu opremu, brzinu 70 mbit/s po istoj cijeni koju sada plaćam ( cca 250 kn ).

Pitam ja je li vrijedi promocija za produljenje, ova od 199 kn i pokoln karticom od 500 kn, i tek nakon provjere sa nadređenim kaže da bi vrijedila ako produljim ugovor, ali da akcija vrijedi do isteka zaliha ( jer sam ja rekao da bi razmislio dan-dva ).

Uglavnom, ja svoju karticu zbog Conaxa mislim da i dalje neću dati, a na ovoj drugoj adresi gdje su mi roditelji i sestra mi mogao prihvatiti produljenje ako ga daju za 199 kn.

Pitao sam za Arene ( jer sam čuo da ističe ugovor sa MAxtv-om i da se drugi operateri uključuju u moguće ubacivanje Arenasport kanala u svoju ponudu ), na što sam dobio odgovor da puno klijenta apita za Arene i da možda nešto i bude od toga.
Ako pristanes na novi ugovor i predjes na novi paket, 100% gubis stari prijemnik TT i karticu.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2017., 16:15   #5681
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 62
Da da..stari uređaji nisu vise u finkciji

a kaj ce ti s karticom?
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2017., 16:16   #5682
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
OK, thanks.
A valjda će onda mojim starcima pustiti 50 Mbps. Telefonski sam ugovorio 10.03, a usluga je dostupa od 15.03. Rekli su da će ugovore na potpise donijeti tehničar sad u srijedu 22.03.
Znači, ako piše Super 2D, da ne potpisujem ?

Od 13.03. su aktualni novi paketi, ali opet moguce da su upisivali i ranije Turbo pakete.. zasto ne nazoves i pitas?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline