Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.12.2007., 03:01   #1
gangxxxta
hustla
Moj komp
 
gangxxxta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 926
zamjena kondenzatora

pozdrav!imam dvije maticne ploce na kojima sam uocio napuhnuce kondenzatora,sad me zanima dali su anomalije koje sam primjetio kod njih izazvane zbog napuhnutih(neispravnih) kondenzatora. ovako,bratic je imao komp baziran na prvoj maticnoj(nije sad uz mene pa neznam o kojoj je tocno rjec) i stalno mu se smrzavao,pri instalaciji windowsa se ista stvar dogodila tek na kraju,sad me zanima dal je moguce dal je radi njih


a drugu plocu neku bjelu soltek mi je dao tetak jer mu se komp nije palio iz prve nego je trebalo 10 puta ptitisnut gumb za paljenje kako bi se upalila,na njoj sma uocio takoder dosta kondenzatora ponajvise oko memorije(7),jedan kod dolaza napajanja na plocu i 3 ispod agp utora...



sad me zanima dal postoji netko ko bi to zamjenio tj neka firma ili neka dobra dusa s foruma kojoj bi donjeo potrebne elemente i platio pivu!ja bi rado sve to sam napravio ali nemirne sam ruke... i jos me zanima,dal mogu kupiti kondenzatore istog napona,ali s vecim kapacitetom ukoliko nema jednakih?
__________________
I don't need to "Get a life". I'm a gamer. I have lots of lives.
gangxxxta je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2007., 12:57   #2
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
Kondenzatore istog kapaciteta ali veceg napona, ako se ne varam. Odi u neki RTV servis, isto je njemu jel lemio kondiche po telki ili maticnoj...
Matesonik je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na