Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.02.2018., 19:20   #2941
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Spellchecker im očito na webu sve "Pulse" pretvorio u "Plus"....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2018., 20:07   #2942
M4rk0
DragonBall Z Fan
Moj komp
 
M4rk0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,234
Jesu ovo neke APP fore opet kod njih?

Kupio jucer proizvod, probao ga i vidim da ne radi kako treba. Dodem danas u poslovnicu i kazem da proizvod ne radi kako treba te bi zelio drugi ( misleci da cu dobiti odmah drugi novi proizvod jer sam vratio ovaj u roku 24h ), prodavac proba proizvod, skuzi da nije 100% kako treba, al kaze da nije 100% siguran te da proizvod mora ici na servis da oni utvrde da je proizvod defekt. Te da ce mi se javiti kroz par dana...

Ja reko OK, zelio bi onda povrat novaca jer nisam zadovoljan proizvodom, te cu odmah uzeti drugi da se ne moram vracati u poslovnicu opet.. Kada na to dobim odgovor da bi dobio povrat novaca isto moram cekati da servis potvrdi da proizvod ne radi.. ??? Whaaat ???

Ja mu kazem da imam pravo dobiti povrat novaca ako vratim proizvod u roku 7 dana i u stanju kakvom sam ga dobio... Kada na to dobim odgovor da mu pokazem gdje to u zakonu pise? Kao da je to na dobru volju prodavaca...

Whaaaat???
M4rk0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.02.2018., 20:32   #2943
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Ako si kupio tj platio preko weba i vraćaš im ispravan proizvod možeš dobiti povrat.
Ali sve ostalo je dobra volja trgovca. Ovdje mora ići procedura poslovnica-servis-novac
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2018., 20:49   #2944
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
kako taj mit povrata za robu kupljenu na licu mjesta i dalje opstaje...
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2018., 21:04   #2945
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
kako taj mit povrata za robu kupljenu na licu mjesta i dalje opstaje...


Citiraj:
Autor M4rk0 Pregled postova
Jesu ovo neke APP fore opet kod njih?

Kupio jucer proizvod, probao ga i vidim da ne radi kako treba. Dodem danas u poslovnicu i kazem da proizvod ne radi kako treba te bi zelio drugi ( misleci da cu dobiti odmah drugi novi proizvod jer sam vratio ovaj u roku 24h ), prodavac proba proizvod, skuzi da nije 100% kako treba, al kaze da nije 100% siguran te da proizvod mora ici na servis da oni utvrde da je proizvod defekt. Te da ce mi se javiti kroz par dana...

Ja reko OK, zelio bi onda povrat novaca jer nisam zadovoljan proizvodom, te cu odmah uzeti drugi da se ne moram vracati u poslovnicu opet.. Kada na to dobim odgovor da bi dobio povrat novaca isto moram cekati da servis potvrdi da proizvod ne radi.. ??? Whaaat ???

Ja mu kazem da imam pravo dobiti povrat novaca ako vratim proizvod u roku 7 dana i u stanju kakvom sam ga dobio... Kada na to dobim odgovor da mu pokazem gdje to u zakonu pise? Kao da je to na dobru volju prodavaca...

Whaaaat???

Naravno da možeš dobit povrat i to ti vjerojatno nitko ne osporava. Ali isto tako vjerujem da ti ni jedan prodavač neće napravit povrat na licu mjesta ako mu je artikl koji vraćaš iole sumnjiv na bilo koji način. Tu si ti (i svi mi ostali) naravno nezadovoljan, jer postoji neka procedura koja se nama korisnicima ne sviđa:

zaprimanje na reklamaciju -> odobrenje servisa -> povrat para/zamjena


što može potrajati neko vrijeme.

Naravno, uvijek postoji opcija da si naletio na nekog novog il nekog debosa ili si bio prgav pa si nekom starijem naletio ko kec na 11. Neznam u kojoj si poslovnici bio pošto je u Karlovcu zatvorena jer su zaposlili navodno 2 narkića pa je ista ubrzo trajno zatvorena
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2018., 21:23   #2946
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor M4rk0 Pregled postova

Whaaaat???
Zamisli kakav bi to kaos bio kada bi ti i svi mi svakih 24h vračali nešto jer nismo zadovoljni...

Nije nikakva APP metoda, već su ti dobro i rekli...A računaj da se i za povrat love mora napraviti raskid ugovora https://www.links.hr/hr/article/obra...raskid-ugovora i naravno ako uopće imaš pravo na to (kupi si na daljinu)...

Procedura je sasvim logična
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2018., 22:25   #2947
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Zamisli kakav bi to kaos bio kada bi ti i svi mi svakih 24h vračali nešto jer nismo zadovoljni...
On vraća nešto što ne radi, a ne zato što se predomislio ili mu se nešto ne sviđa, ako je novi artikl defektan onda vrati čovjeku odmah novce, čak i ako nisi 100% siguran jel neispravno.
Kakvih par dana, ne znam kakve su to nebuloze dotične trgovine, to mora ići po hitnom postupku jer to nije klasična reklamacija niti ima smisla da servis tek kupljen artikl testira danima.

Ako baš ne mogu isti dan testirati onda barem idući dan to moraju riješiti i kupcu dati novi proizvod ili novce, i ne radi se tu o nikakvom zakonu nego o zdravoj pameti i dobroj poslovnoj praksi.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2018., 22:58   #2948
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Ok, krivo sam shvatio... I da, slažem se, ako je neispravno, testirati i dati kupcu drugo ili povrat love što prije moguće jer se radi o DOA proizvodu.

Ali nije trebao onda reči da nije zadovoljan, jer je to totalno druga procedura...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2018., 23:00   #2949
M4rk0
DragonBall Z Fan
Moj komp
 
M4rk0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,234
Kupio preko weba, ali platio i podignuo u poslovnici. Poslovnica je ZG-tresnjevka.

Proizvod je bio defektan cim sam ga prvi put probao i to se kuzilo odmah... Prije sam robu vracao u links (u zadnjih pola godine negdje) i bez pitanje odmah dobio drugi proizvod ili full povrat novaca (Kako sam ja zelio) tako da me ovaj postupak sada iznenadio...prije sam isao u onu prostoriju pored poslovnice, dok je sada reklamacija u podrumu poslovnice, ne znam dal im se onda i neka politika promijenila...
M4rk0 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2018., 23:05   #2950
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Nema više odjela reklamacija kao takvog, već sve zaprimaju prodavači. Jebiga, 2 radnika manje, poslovni prostor manje = više djelova za GT-R. Teško da će išta prodavači zamjenit na svoju ruku, bez obzira što je proizvod neispravan i na prvu.


Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Misliš naručio preko weba Znači po zakonu nemaš pravo povrata jer si platio u trgovini...

Ali, tko zna, možda ti se jave već sutra pa ti zamjene ii odobre povrat...


Svakako može vratit u Links jer odobravaju povrat gotovo na sve artikle bez obzira na način kupovine. Da će morati čekati dok prođe servisna procedura, morat će.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.02.2018., 23:06   #2951
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Misliš naručio preko weba Znači po zakonu nemaš pravo povrata jer si platio u trgovini...

Ali, tko zna, možda ti se jave već sutra pa ti zamjene ii odobre povrat...

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nema više odjela reklamacija kao takvog, već sve zaprimaju prodavači. Jebiga, 2 radnika manje, poslovni prostor manje = više dijelova za GT-R. Teško da će išta prodavači zamjenit na svoju ruku, bez obzira što je proizvod neispravan i na prvu.
Mislim da je sada servis u svetoj nedelji di im je i centralno skladište... Samo ne znam da li se tamo uopće može predati već očito iz svih poslovnica tamo šalju na pregled/testiranje

Bar tako tu piše https://www.links.hr/hr/article/reklamacije
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2018., 23:07   #2952
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ako je skuzio da je DOA uredjaj, dobra poslovna praksa bi bila da ti vrati novce. Ali da je duzan, nije. Pogrijesio si i sto si mu govorio da nisi zadovoljan pa da zato zelis novce natrag. Standardna je procedura ako nesto vracas tj raskidas ugovor (razlog nije bitan) da prvo ide na servis. Sve ostalo je samo dobra volja prodavaca. Ako si platio u poslovnici, vjerujem da to nije kupnja na daljinu pa 14 dana za povrat, po zakonu, nemas.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2018., 23:13   #2953
M4rk0
DragonBall Z Fan
Moj komp
 
M4rk0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,234
Ocito da su se stvari onda promijenile...jbg, da mi se 3. put ide u poslovnicu radi necega, ne ide, al kaj cu, ocito nemam izbora. Nadam se da ce mi se javiti do kraja tjedna barem...Steta, al dobro da znam za ubuduce...Kupnja i placanje preko weba, a samo podignuti u poslovnicu jer sam ocito u boljoj situaciji onda
M4rk0 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2018., 23:18   #2954
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Opet nebi dobio lovu odmah, opet bi išlo u servis na provjeru.


Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Mislim da je sada servis u svetoj nedelji di im je i centralno skladište... Samo ne znam da li se tamo uopće može predati već očito iz svih poslovnica tamo šalju na pregled/testiranje

Bar tako tu piše https://www.links.hr/hr/article/reklamacije

I prije servis nije bio na Trešnjevci, već su samo zaprimali reklamacije, s tim da su mogli izać u susret kupcu i odmah zamjenit. S druge strane, potpuno razumijem prodavače u ovoj situaciji, jer stvarno nema razloga da riskira svoju plaću od 3000kn jer možda zamjeni artikl koji možda i nije trebao i ode plaća, a možda i dvije. Plus riskira si financijsku od 100-200kn dodatno jer nije poštovao internu proceduru.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2018., 23:55   #2955
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Bio je servis na trešnjevci...kako ne? Pa tamo su pregledavali sve, slagali konfe, instalirali programe itd itd
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 00:03   #2956
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Kad se kupi u poslovnici - samo poslovna praksa, tj dobra volja trgovca omogućuje dozvolu za zamjenu ili povrat sredstava, bio uređaj DOA ili ne odgovara kupcu. Nema toga u zakonu.
Ako vam je to važno, kupujte tamo gdje to rade. Ima trgovina koje to rade i imaju servis ili su manje pa im je to i samopromocija/glavno da se proda i zadrži kupac.

Kod kupnje na daljinu od trenutka kad je trgovac zaprimio obavijest o raskidu ima 14 dana da vrati lovu (ne od kad primi robu nazad, već obavijest!).

Tako da u svakom slučaju povrat ili zamjena na licu mjesta je isključivo dobra volja trgovca.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 21:52   #2957
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Kod kupnje na daljinu od trenutka kad je trgovac zaprimio obavijest o raskidu ima 14 dana da vrati lovu (ne od kad primi robu nazad, već obavijest!).
Znači ja napravim raskid ugovora preko maila, oni imaju 14 dana da mi vrate lovu, a ja mogu robu vratiti i za 1 mjesec?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 22:02   #2958
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Ne znam kako si to protumačio. Baš kao i trgovac, i ti imaš obvezu u roku 14 dana od obavijesti njima vratiti proizvod.

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 28.02.2018. u 22:26.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 22:07   #2959
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Znači free mining 25 dana😅😅
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 22:26   #2960
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ne znam kako si to protumačio. Baš kao i trgovac, i ti imaš obvezu u roku 14 dana od obavijesti njima vratiti proizvod.
A to isto piše u zakonu?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 22:29   #2961
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
(1) Osim ako je trgovac ponudio da robu koju potrošač vraća sam preuzme, potrošač mora izvršiti povrat robe bez odgađanja a najkasnije u roku od 14 dana od kada je, sukladno članku 74. ovoga Zakona, obavijestio trgovca o svojoj odluci da raskine ugovor.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 22:36   #2962
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Šteta...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 23:04   #2963
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Znači ja napravim raskid ugovora preko maila, oni imaju 14 dana da mi vrate lovu, a ja mogu robu vratiti i za 1 mjesec?
Bez odgađanja, a najkasnije u roku 14 dana moraš vratiti robu nakon što si poslao raskid. Tako kaže zakon. Teoretski možeš koristiti besplatno nešto 28 dana (i ne samo teoretski) ali pare vjerojatno nećeš dobiti dok ne vratiš proizvod u praksi.
Zanimljivo je ako stvar ne možeš poslati poštom, recimo veš mašinu - trgovac o svom trošku mora to preuzeti.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 23:05   #2964
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 660
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Tako da u svakom slučaju povrat ili zamjena na licu mjesta je isključivo dobra volja trgovca.
Odakle ti ovo?!
Prodavači sa ovakvim i/ili sličnim izjavama su mi najbolji. Nažalost kod nas je ustaljena praksa da se u slučajevima reklamacije zakon o trgovini ne poštuje i skoro svaki dućan izmišlja neka svoja pravila.

https://www.zakon.hr/z/175/Zakon-o-trgovini


P.S.
Roba ne mora prvo na servis, osim ako imaju odobrenje iz ministarstva (bar je tako bilo kad sam ja radio i rijetki su to imali, odnosno zatražili). A za eventulno neke stvari koje su bile shebane/kupac zalevo ili slično, važila je ona - rizik poslovanja, kojeg svaki iole normalan trgovac mora biti svjestan i računati na isti.
__________________
Dazed and confused

Zadnje izmijenjeno od: driftwood. 28.02.2018. u 23:10.
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 23:07   #2965
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Znači free mining 25 dana😅😅
U praksi - da, 28 dana.
To se je školski primjer zloupotrebe zakona, nemoralno do bola, ali bi prošlo.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 23:09   #2966
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor driftwood Pregled postova
Odakle ti ovo?!
Prodavači sa ovakvim i/ili sličnim izjavama su mi najbolji. Nažalost kod nas je ustaljena praksa da se u slučajevima reklamacije zakon o trgovini ne poštuje i skoro svaki dućan izmišlja neka svoja pravila.

https://www.zakon.hr/z/175/Zakon-o-trgovini
Daj mi izvuci na što referiraš da proučim.

Ne poštuju ni ZZP ni ZOO, a kako i bi kad vidi i tu forumaša koji negiraju jasne i nedvosmislene članke zakona. Valjda šef u servisu zna bolje od zakonodavca .
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 23:17   #2967
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 660
Citiraj:
Autor 0v3rl0rd Pregled postova
Zakonski moraju slijedeće (kronološki):
1. Popraviti u razumnom roku - razuman rok nigdje nije definiran
2. Zamijeniti za novu (istu)
3. Zamijeniti za alternativu uz suglasnost kupca
4. Raskid ugovora, tj. povrat novca
Zašto kronološki? Ukoliko je proizvod neispravan, a pod garancijom, prvih 6 mjeseci kupac bira što želi od te 4 stavke. Dakle ako se nešto pokvari nakon 5 mjeseci i 29 dana, a ima garanciju, možeš tražiti povrat novca ili novi proizvod. Ne moraš ga popravljati.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 23:24   #2968
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 660
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Daj mi izvuci na što referiraš da proučim.
Ovo je zapravo jedan od odgovora koji daju nažalost nedovoljno educirani prodavači (vjerojatno potplaćeni [u linksu sigurno potplaćeni] i bez ambicija u trgovini da bi se sami educirali).
Alfa_R ako te zanima potraži (link imaš i besplatno je) pa usput možda i naučiš nešto novo.

P.S.
pišem sa nekakvog pametnog telefona pa mi je teško (možda i ne znam) editirati postove radi dodavanja c/p teksta.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 23:32   #2969
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor driftwood Pregled postova
Ovo je zapravo jedan od odgovora koji daju nažalost nedovoljno educirani prodavači (vjerojatno potplaćeni [u linksu sigurno potplaćeni] i bez ambicija u trgovini da bi se sami educirali).
Alfa_R ako te zanima potraži (link imaš i besplatno je) pa usput možda i naučiš nešto novo.

P.S.
pišem sa nekakvog pametnog telefona pa mi je teško (možda i ne znam) editirati postove radi dodavanja c/p teksta.
Nemam ni ja vremena sad čitati cijeli zakon, zato sam pitao za članak koji se odnosi na to

Naći će se netko pametniji ili ću ja kad nađem vremena.

Inače nije ni bitno dali je potplaćen ili ne, educiran ili ne. APP prolazi dok nije napismeno. Prodavač samo radi što mu kaže onaj tko mu daje plaju, znao ili ne da li je u krivu.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 23:34   #2970
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Kad se kupi u poslovnici - samo poslovna praksa, tj dobra volja trgovca omogućuje dozvolu za zamjenu ili povrat sredstava, bio uređaj DOA ili ne odgovara kupcu. Nema toga u zakonu.
Ako vam je to važno, kupujte tamo gdje to rade. Ima trgovina koje to rade i imaju servis ili su manje pa im je to i samopromocija/glavno da se proda i zadrži kupac.

Kod kupnje na daljinu od trenutka kad je trgovac zaprimio obavijest o raskidu ima 14 dana da vrati lovu (ne od kad primi robu nazad, već obavijest!).

Tako da u svakom slučaju povrat ili zamjena na licu mjesta je isključivo dobra volja trgovca.
Točno to, nemaju obavezu to odmah napraviti ako je kupljeno u poslovnci. Iako meni tj. sestri je i to radio links (odmah drugi headset umjesto onih koje su DOA), ali nisu obavezni. Ista poslovnica je godinu kasnije susjedu DOA printer slala na servis
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na