Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.04.2016., 08:57   #751
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Nemoj.

Zbilja, nemoj.

Nemoj mi dizati nade bezveze
TOP DEFINITION
SOL
Shit Outta Luck
You got a virus on your computer? Damn, you're SOL!

__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2016., 09:07   #752
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Mario prikljucit cu se tvojoj nadi.. Naime pikirao sam G3 prije cca 10 dana u Instaru, vec sam spamao i ovdje i na forum hr kakve sve pizdarije su bile s mobom.. Okej poslali me iz instara u agram,
Meni takoder na statusu naloga pise SOL, ako nekaj stvarno s mobom ne valja trazit cu novi, nece mi niko otvarat mob star 10 dana i mijenjat dijelove nista to..

Ugl, pisalo mi je servis u tijeku datum popravka 08.04. Takoder isti izlaska.. Da bi ja prekjucer nazvao i zena u call centru mi kaze kolege imaju problema oko jamstva, da im nisam dostavio, ja joj kazem gospodo kolegi sam ostavio cijeli prodajni komplet s racunom i svime da bi ispalo dok sam ja po instaru zujao dok je prodavac obavljao svoje nije mi ovjerio jamstvo i sad veselje morat cu po mob i nazad u ducan pa izgleda opet u agram..

Jos jedan kiks je bio provjeravam svoje podatke na papiru kasnije i skuzim da mi je frajer unio krive podatke za jamstvo i to godinu dana unazad on je mene valjda skuzio da je mob star nepunih god dana iako sam ja rekao nepunih tjedan dana, medutim mailo sam im i ispravili su to na status agramu pod nalozima.. Tak da eto sad me zanima kak ce ta epizoda zavrsit, i da vam budem iskren prvom prilikom se vracam nazad na iOS..

Ovi androidi sami problemi, 3 god sa iphone 5-icom otisla mi samo tipka za zakljucavanje i sad slucajno na agramu vidim da ukoliko zadovoljava uvjete apple mi mijenja dzabe ukucam serijski odgovara.. Sto znaci cak ni mojom krivicom nije otisla.. Jos imam i pravo na zamjenu adaptera za ipad, iako mislim da apple to namjerno zajebe pa ako prode da si moras kupit novi uredaj, al ajde bar i zamjene..
kupim ovaj G3 i vec je na servisu.. Bas sam lud ovih dana..

Zadnje izmijenjeno od: devaa. 11.04.2016. u 09:17.
devaa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2016., 09:21   #753
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Nemoj.

Zbilja, nemoj.

Nemoj mi dizati nade bezveze


Ne kontam šta bi drugo moglo biti. Kakav solution ? Šta čekaju da dođe baja koji se zove Solution da popravi
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2016., 22:24   #754
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@Mario92
Eskalirali su slučaj proizvođaču. Čekaju njegovo odobrenje i vrlo vjerojatno ćeš dobiti novi uređaj. Pretpostavljam...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2016., 00:05   #755
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Kupio sam dosad svega 3 Androida.. 2 u ducanu i 1 od frenda polovni cisto da imam nes..
I evo oba iz ducana su nakon kupovine ubrzo zavrsili na servisu.. Naravno ja sam bio lud kad sam tvrdio da su mobiteli oba neispravni i ovo sam dobio kao odgovor vezano za moj G3 kupljen prije 10+ dana...

Odgovor

Prvom prilikom se vracam nazad na iOS i iphone.. Nema sanse da cu uzet mob po kojem su oni drkarili.. Pa mi valjda neke svoje zamjenske i rabljene dijelove stavili..
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2016., 06:30   #756
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
@Mario92
Eskalirali su slučaj proizvođaču. Čekaju njegovo odobrenje i vrlo vjerojatno ćeš dobiti novi uređaj. Pretpostavljam...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Brkavi, pricali su mi da cu i prvi put dobiti novi mobitel a jedino sam dobio nove probleme
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2016., 07:29   #757
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Kupio sam dosad svega 3 Androida.. 2 u ducanu i 1 od frenda polovni cisto da imam nes..
I evo oba iz ducana su nakon kupovine ubrzo zavrsili na servisu.. Naravno ja sam bio lud kad sam tvrdio da su mobiteli oba neispravni i ovo sam dobio kao odgovor vezano za moj G3 kupljen prije 10+ dana...

Odgovor

Prvom prilikom se vracam nazad na iOS i iphone.. Nema sanse da cu uzet mob po kojem su oni drkarili.. Pa mi valjda neke svoje zamjenske i rabljene dijelove stavili..
Zamjenska matična ploča, ako je uopće moguće naći zamjensku pri tom misleći na ne-originalnu, u ovlaštenom servisu nećeš dobiti. Zamjenom matične ploče imaš pravo na novu garanciju. Ne vidim s kakvim se vjetrenjačama boriš.

Sljedeći puta onda iphone kupi pa kad se pokvari čmrlji jer ne smije nitko znati da ti se sveti iphone pokvario.

Koliko mi se čini, tvoje jadikovanje nema neke osnove biti u ovoj temi, servis ti rješava problem. Suštinski ćeš dobit novi mob.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2016., 08:53   #758
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Odma da upozorimo da ako ova rasprava krene u android vs iOS, bude veselo
Nadalje, kakve mrtve zamjenske matične ploče? Dobije se ORGINAL matična ploča sa novim IMEI-jem i automacki sa novom garancijom od 24 mjeseca. Tako da @devaa nemojmo pričati pizdarije. Ne kupuješ dijelove kod Tokića za Klija iz 2003 nego se ovdje ipak radi o renomiranom brandu mobilne tehnologije i flagship uređaju.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2016., 08:59   #759
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova

Prvom prilikom se vracam nazad na iOS i iphone.. Nema sanse da cu uzet mob po kojem su oni drkarili.. Pa mi valjda neke svoje zamjenske i rabljene dijelove stavili..
Pazi samo da ti ne uvale Sagemovu elektroniku.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2016., 09:17   #760
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
@Destroyer oprosti kaj se zalim sto sam kupio novi neispravni mobitel i sto nisam odusevljen da ga kao takvog odma otvaraju na servisu.. Boli mene briga sta ce oni "novo" stavit.. Kao ne znam kak servisi kod nas rade.. I cisto za info u 3 god koliko sam imao iphone otisla mu jedino power tipka na koju sam imao pravo besplatno zamijenit od strane apple jer mi je serijski odgovarao programu zamjene.. Posto sam ga prodao nije cak ni bitno..

Kvario se iphone kak ti mislis ili ne, ja ga me zelim niti radi jabuke, niti radi toga kaj je to iphone, nego jednostavno jer je iOS bolji softver od Androida..
A s tim sarkazmom iskreno razgulite.. I da zivcan sam trenutno i mislim da imam pravo i biti.. Nema ovo brko ni veze ios vs android, nego jednostavno nisam sretan sto je jedan uredaj kao nov vec zavrsio na servisu, sad me zanima kad ga "poprave" kaj ce sljedece bit..
devaa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.04.2016., 09:39   #761
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ima veze jer potičeš flame i spamaru bezveze jer se tema rasprave odmiče od servisa na temu nadjebavanja čiji je veći.
Tema je o servisu a ne o đihadima u mobilnom svijetu.

Da, dobio si pukljavi primjerak. Ni prvi ni zadnji. Dogodilo se tebi, dogodilo se meni, dogodilo se peri, miri, tozi i jovi. Ne znači da svoje frustracije i živčanost liječiš na forumu i na kolegama sa foruma.

Na kraju dana, dobit ćeš NOVI uređaj jer si ga predao unutar 14 dana ako se ne varam. Zato velim, smiri se, popij pivo i bit će.
Ako zapne, javi, smislit ćemo nekaj da im napišeš i kome da se javiš. Ne treba odma pizdit na sve oko sebe
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2016., 13:12   #762
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Tam u mailu si fin i pristojan pa se razbacaš po forumu, više koristi imaš ak odeš do njih na servisu i prospeš malo raspižđenosti u poslovnici

Najjednostavnije rješenje kojim bi si živce ušparao je prodati taj mob kad ti ga poprave i kupit odma jabučara
Ak te zalomi sreća pa se isto ponovi s njim vjerujem da ćeš biti manje živčan jer nećeš imati onaj osjećaj "trebo sam to kupit".

Kako god, manje ćeš se živcirati
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2016., 13:42   #763
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Zasto mislis da im nisam naveo u mailu da zahtjevam novi uredaj ili povrat novaca destroyer ? Vidis jednu recenicu mog maila, naravno da im necu direktno jeb... majku nek si sami izvlace iz konteksta sta sam im htio reci.. Napises mi sveti iphone tocno si mogu zamislit na sta si mislio ( da sam idiot jer stavljam ios ispred androida ) Da predao sam ga unutar 14 dana.. A i trenutno nemam i bas mi se i ne daje 4-5k + za mob..

Sad zena mi je iz agrama rekla da je povrat moguc unutar 8 dana od kupovine u instaru su mi rekli unutar 15 dana.. I jos cu morat ic naknadno ovjerit jamstvo jer mi to u ducanu nisu napravili dok sam ja gledao njihovu ponudu okolo.. I naravno da svakog pogodi los primjerak, ali im zato iz principa necu pustit da bude po njihovom..

Ja se ne pokusavam istresat na nikome, al mislim da imam pravo iznjet svoje misljenje kao sto se vi naravno imate pravo ne sloziti sa istim.. I imam pravo bit ljut dofuram frajeru mob u agram on meni to se inace tako ne radi prvo ide u instar oni provjere pa ga salju nama, ja mu kazem u ducanu su mi rekli da vam ga direktno odnese... Pa ti sad reci njihovo medusobno poslovanje i komunikacija..

Oprosti destroyer ak sam te necim naljutio al uvrijedio.. Al trenutno su losiji dani duze vrijeme iza i ispred mene i poludio sam na ovo iskreno ne tu na vas nego njih..
Da smatram da mi vi tu ne mozete pomoc misljenjima i savjetima nebi vam se prvotno ni obratio i brko krknuo sam si ne pivu al jedan jegercic uz kavu bas me "rashladio"
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2016., 15:19   #764
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Novi update:

Danas su me zvali iz Agramservisa, prvo su rekli da nisu uočili nikakvu grešku. Na ekranu.

Koji radi. I nije problem.

Ali oni su dobili nalog gdje piše da je ekran problem.

E pa nije.

Uglavnom, rekli su da bi oni u pravilu dali novu garanciju na matičnu ali da im je Samsung rekao da to ne vrijedi, da se na novu matičnu stavlja stari IMEI i da se garancija u tom slučaju NE produljuje.

Isto su mi tako rekli da je to novo "pravilo" počelo vrijediti od prije 2-3 godine i da, ako se ne slažem, kontaktiram Samsung da mi objasne.

Naravno, zvao sam Samsung, lijepo i mirno objasnio da želim novu garanciju i da se izjasne kako je moguće da nakon što promijene skoro cijelu unutrašnjost (baterija, konektor za punjenje i matična) mobitel i dalje ima stari IMEI i staru garanciju. Ako ne onda ću biti primoran javiti se višim instancama i potrošačkim udrugama da se malo čuje kakav to odnos imaju prema kupcima njihovih pokvarenih flagshipova.

Do petka ću dobiti pismeno obavijest o daljnjem raspletu. Ili zapletu, ovisno u kojem smjeru sve ovo krene.

Wish me luck
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2016., 15:45   #765
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Koja bespotrebna trakavica. A ovo za ekran, pa mislim wtf, očito se prave glupi. Koje smeće od firme.

Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2016., 15:49   #766
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
@mario92

E to ti se zove ludnica

Vidi se u kakvom lošem položaju je potrošać...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2016., 16:58   #767
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Odnos prema kupcu od strane servisa
Odnos prema kupcu od strane zamzunga
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2016., 16:59   #768
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,749
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Novi update:

Danas su me zvali iz Agramservisa, prvo su rekli da nisu uočili nikakvu grešku. Na ekranu.

Koji radi. I nije problem.

Ali oni su dobili nalog gdje piše da je ekran problem.

E pa nije.

Uglavnom, rekli su da bi oni u pravilu dali novu garanciju na matičnu ali da im je Samsung rekao da to ne vrijedi, da se na novu matičnu stavlja stari IMEI i da se garancija u tom slučaju NE produljuje.

Isto su mi tako rekli da je to novo "pravilo" počelo vrijediti od prije 2-3 godine i da, ako se ne slažem, kontaktiram Samsung da mi objasne.

Naravno, zvao sam Samsung, lijepo i mirno objasnio da želim novu garanciju i da se izjasne kako je moguće da nakon što promijene skoro cijelu unutrašnjost (baterija, konektor za punjenje i matična) mobitel i dalje ima stari IMEI i staru garanciju. Ako ne onda ću biti primoran javiti se višim instancama i potrošačkim udrugama da se malo čuje kakav to odnos imaju prema kupcima njihovih pokvarenih flagshipova.

Do petka ću dobiti pismeno obavijest o daljnjem raspletu. Ili zapletu, ovisno u kojem smjeru sve ovo krene.

Wish me luck
Znaci kolega je bio u pravu. SOL = Shit outta luck
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2016., 21:30   #769
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
ja sam na kraju dobio 32/3 model bez nadoplate.. Vise manje sam zasad zadovoljan sad mob radi onak kak je prvobitno trebao..
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2016., 23:28   #770
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Znaci kolega je bio u pravu. SOL = Shit outta luck
Bome jesam :/

Ali bez obzira na sve, na svaki promijenjeni dio imaš novu garanciju. NE zanima tebe samsung, nego hr zakon.
Dok je članak koji kaže da ako je promijenjen bitniji dio stvari da ide novo jamstvo na cijeli proizvod podložan tumačenju (što je točno bitni dio), članak koji kaže da na zamijenjeni dio ide novo jamstvo (ispočetka) - nije.

Tu se Samsung i servis mogu postaviti na glavu i nemogu to odbiti ako ti imaš riješenje - zamijenjena matična ploča.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2016., 23:34   #771
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Upravo tako Alfa. Nema zakona MMM Agrama i nema zakona Samsunga i nema zakona EuropaTradea... ima samo zakon RH i jedan zgodni članak 425.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 20:16   #772
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Dobio sam danas mail od Samsunga:

Citiraj:
Poštovani,

Zahvaljujemo Vam što ste kontaktirali Samsung!
Po pitanju Vašeg zahtjeva, obavještavamo Vas sljedeće:

Sukladno našoj servisnoj proceduri, prilikom zamjene matične ploče upisuje se orginalni serijski tj IMEI broj u istu.

Vezano uz jamstvo, ono se ostvaruje uz radni nalog koji Vi kao korisnik dobivate po preuzimanju uređaja sa servisa.

Na istom su navedeni svi podaci (model, serijski broj, datum popravka, opis obavljenih radova), na temelju kojih Vi kao stranka ostvarujete sva prava koja su Vam garantirana jamstvenim uvjetima i zakonskim propisima.

Dakle, na temelju radnog naloga, orginalnog jamstva i računa, Vi kao stranka u slučaju zamjene matične ploče ostvarujete dodatnih 24 mjeseca.
Zovem Agramservis i oni mi vele da su dobili isti mail i da mi garancija vrijedi samo za matičnu, 24 mjeseca. Na temelju radnog naloga mogu utvrditi da je matična nova.

Isto tako vele da je Samsung jedini proizvođač koji kopira stari IMEI na nove matične.

Ne znam kaj da velim...
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 20:18   #773
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nevjerojatno... ali istinito. Sutra bi prešao na iPhone da imaju 24 mjeseca garanciju.
Najbolje ne kupovat ništa...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 20:21   #774
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Dobio sam danas mail od Samsunga:



Zovem Agramservis i oni mi vele da su dobili isti mail i da mi garancija vrijedi samo za matičnu, 24 mjeseca. Na temelju radnog naloga mogu utvrditi da je matična nova.

Isto tako vele da je Samsung jedini proizvođač koji kopira stari IMEI na nove matične.

Ne znam kaj da velim...
Čekaj, znači ostaje ti sjeban mobitel (ono staklo šta viri) i nakon svega ti je produženo jamstvo samo na matičnoj ?
Dobro, u principu ako šta i crkne opet je to matična jer je sve na njoj integrirano, ali šta s onim staklom ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 20:34   #775
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Budem vidio u kakvom je stanju staklo kad preuzmem mob. Mislim, ako su ponovno nalijepili kako spada da više ne viri onda OK, ako nisu... a kaj, opet ostaje u servisu dok ga ne poprave kako spada.

Sad mi je bitno da bude vraćeno sve kako je i bilo jer mobitel ionako ide na bubanj. Raskrstio sam sa Samsungom.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 20:49   #776
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Sad si spreman za jedan dobar HTC... npr. HTC 10
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 20:58   #777
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Hahaha, nisam baš raspoložen za nadoplate i kupnje uređaja iz prvih batcheva i revizija... Možda me snađe još gora sudbina

A i želim dobru kameru na mobu
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 22:56   #778
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nevjerojatno... ali istinito. Sutra bi prešao na iPhone da imaju 24 mjeseca garanciju.
Najbolje ne kupovat ništa...
http://www.apple.com/support/products/iphone.html

Za svaki mobitel bi nadoplatio. No sam kad bi support bio barem upola kao onaj od Applea

P.S.
Za ekipu koja misli da je kod nas ovo sa samsungovim servisima smijesno, proguglajte malo kakva je situacija u USA i Samsung servisom. Kod nas je tu osjetno bolja situacija. I ne, ne branim agram, ove, one... Dapace
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2016., 00:47   #779
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Isto tako vele da je Samsung jedini proizvođač koji kopira stari IMEI na nove matične.

Ne znam kaj da velim...
Frend kaj je radio u jednom od nasih dragih na servisa kaze da samsung tak radi. Jedini od svih proizvodjaca. Dodje novi dio nema nis na sebi i onda se kod slaganja prepisuje stari IMEI (ugrubo jel).

Apple je bog i batina za servise, jedino fali extra 12 mj jamstva...

Imao si dva peha sa samsungom, prvo sa losim primjerkom a onda sa losim servisom/serviserom.
Isto kao ivan sa G3, sto naravno ne znaci da ta marka ne valja.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2016., 08:11   #780
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Nije sad u pitanju da marka ne valja, S6 mi je i dalje najdraži smartphone na tržištu... puno više mi je zasmetao odnos prema meni kao kupcu.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na