Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.06.2010., 13:14   #61
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ma kupit ću danas x360 pad, pa što bude bude -.-
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 14:40   #62
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ma fulal nebudeš, jer oba se bore za prevlast sad nekima paše jedan a nekima drugi...meni više RP2 paše. No znam pun k ljudi kojima x360 paše no znam i neke koji su ga strgali nakon par utakmica PES-a, tak da je to vrlo subjektivno.

Velim kod RP2 mi se sviđa kaj se mogu ljepo odvojit od računala i igrat kak mi paše, stavljat ga posvuda i kad je recimo parti za ekipu niko se ne isprlepliče o žice, jer je bilo slučajeva da su se čupali i lomili USB portovi...tak da svega ima.
danc00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.06.2010., 21:20   #63
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ne mogu vjerovat, obišao sve trgovine u gradu i nigdje nemaju x360 gamepad wtf, jedino sophoslab bi mogao negdje drugi tjedan dobit
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2010., 23:39   #64
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Nikaj čudno. Većina njih nema skoro nikaj na lageru. Pogotovo ovakvih specifičnih stvari koje ne kupuje svatko. Glavno da svi imaju sve u ponudi i cijenicima.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 21:21   #65
dajte
Registered User
Moj komp
 
dajte's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: zgb
Postovi: 10
Nemam pojma ja imam Logitech chillstream (ako o tom pričamo), je, možeš igrat i bez venta . Nisam ga čak ni puno platio (150kn) . Isprobao samo PES 2010, ostale igre mi se ne mogu igrat na joypad (COD 4,Divinity II, Dragon age origins...)? ali moram priznat da nakon gro potrganih joystica, lego mi je ko budali šamar. Malo se moraš priviknut na ljevu gljivu ali ide to brzo. Jedino ne kužim čemu služi ovaj ogromni gumb u sredini što u kutovima ima 1,2,3,4 u smjeru kazaljke na satu.? Ako nije za regulirat analog onda bi mu to bila jedina mana koju sam našao...ako je onda ga baš i nisu dobro smjestili...
E sad koliko će durat to ne znam, nadam se duže od konig gamepada za 50kn koji mi je trajao 2,5 godine i još radi samo kaj mu je analog otišo. Kad sam igrao R.E. 5 lik mi je stalno išao naprijed a za ostatak igri izgasim analog
dajte je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 22:13   #66
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Citiraj:
Autor dajte Pregled postova
Jedino ne kužim čemu služi ovaj ogromni gumb u sredini što u kutovima ima 1,2,3,4 u smjeru kazaljke na satu.?
To ti je za aktiviranje profila te za to trebaš neki Logitechov software, neznam točno koji kad mi to netreba.
ivand123 je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 11:52   #67
DanielDJ
Premium
Moj komp
 
DanielDJ's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Đakovo
Postovi: 250
Citiraj:
Autor ivand123 Pregled postova
To ti je za aktiviranje profila te za to trebaš neki Logitechov software, neznam točno koji kad mi to netreba.
Neznam bas da je za to kad meni Logitechov Profiler uopce ne prepoznaje Chillstream, a u windowsima je prepoznat kao XUSB Gamepad. Ta sredisnja tipka sluzi za ukljucivanje Windows Live-a u igrama koje to imaju. Lampice pretpostavljam govore koliko Chillstreamova imas ukljucenih u komp.
DanielDJ je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2010., 16:09   #68
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,720
ja ovaj kupio prije par mjeseci na ebayu jer amazon nije slao.

http://www.devhardware.com/c/a/Input...AirFlo-Review/
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 11:08   #69
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
A ovo (Chillstream):
http://techgage.com/article/logitech...tream_gamepad/
?

U čemu je razlika između tog i običnog za x360?
kvaliteta i izdrzvljivost,tj trajanje. poznato je da origigi xbox pad traje i traje a chill se brzo kvari...vec nakon godinu dana pocne zezat,ja koristim xbox for windows i mogu rec da sam prezadovoljan s tim sto sam dobio za tu cijenu.
moja ekipa igra sa xb padovima vec 3-4 godine i ko novi su...malo se vide tragovi koristenja ali funkcije su i dalje besprijekorne
drle1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 11:30   #70
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Citiraj:
Autor drle1 Pregled postova
kvaliteta i izdrzvljivost,tj trajanje. poznato je da origigi xbox pad traje i traje a chill se brzo kvari...vec nakon godinu dana pocne zezat,ja koristim xbox for windows i mogu rec da sam prezadovoljan s tim sto sam dobio za tu cijenu.
moja ekipa igra sa xb padovima vec 3-4 godine i ko novi su...malo se vide tragovi koristenja ali funkcije su i dalje besprijekorne
ne bi se slozio... imam dva logitechova chilla, kupljeni prije 3 godine kad su tek izasli i jos uvijek sluze savrseno... a fakat se koriste puno, dnevno se odigraju barem 2-3 online tekme..

jedini problem je sto je kod jednog uslo prasine u ventilator pa je prozujao, al u 10 min sam ga rastavio, podmazao i ko novi...
okarm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.09.2010., 11:47   #71
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182
a tipke ti se nisu utisnule?
drle1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 21:15   #72
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
ne znam na sto tocno mislis pod utisnule, al ocito nisu rade ko i prvog dana..
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 21:21   #73
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182
ja sam si prvenstveno uzeo taj gamepad zbog trackmanie i uglavnom sam s ekipom razglabo i ispitivo koji pad uzet. posto su vecina frikovi koji mrcvare padove...dosta njih se zalilo (ajmo rec u recenzijama) da chill nije dobar jel se u relativno kratkom roku tipke utisnu pa stekaju(zapne gumb unutra),a da toga nema kod xbox for windows i rumblepada2....ali da xbox pobjeduje jel ima izuzetno visoku osjetljivost analoga
drle1 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 13:33   #74
lacoste
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: VG
Postovi: 35
Logitech Dual Action , svi smo odrasli na ps gamepadima , a ovaj odusevljava kvalitetom i cvrstocom ( pao mali milijun puta )

uz to garancija na godinu dana , za 200kn nemozes bolje izabrat
lacoste je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 14:21   #75
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182
xbox daje 2 godine garanciju
drle1 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 16:34   #76
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Molio bi preporuku za gamepad - oko 150 kn - jel ovo dobro za te novce. Ili ovo ? Ili nesto trece?

Thnx

Zadnje izmijenjeno od: Fatal. 27.09.2010. u 16:39. Razlog: edit
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 20:09   #77
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182
meni se cini da ferrari bolje lezi u ruci...
drle1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 17:40   #78
Dr.Cooler
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vrbani
Postovi: 87
Dajte mi recite koji gamepad uzet za nekih 200kn +-, gledao bih u west gate-u pošto na jednom mjestu imaju technomax i sophoslab u kojem bi mogao naći večinu današnjih gamepadova.
Dr.Cooler je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 03:22   #79
GodsKiller
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Small village Near Teheran
Postovi: 258
ja 2008,prosinac uzeo x360 origigi za 250 kn.....ma fenomenalan je
__________________
"Knowledge is the food of the soul"

Svi znamo da je Thomas Edison proizveo električno svjetlo i električni sustav za opskrbu domaćinstava, da je Gugliermo Marconi smislio radio i George Westinghouse sagradio prvu hidroelektranu… Svi znaju te "činjenice", ali nisu u pravu. Čovjek koji je sanjao ove stvari i izumio ih jest
NIKOLA TESLA
GodsKiller je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 09:42   #80
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor drle1 Pregled postova
kvaliteta i izdrzvljivost,tj trajanje. poznato je da origigi xbox pad traje i traje a chill se brzo kvari...vec nakon godinu dana pocne zezat,ja koristim xbox for windows i mogu rec da sam prezadovoljan s tim sto sam dobio za tu cijenu.
moja ekipa igra sa xb padovima vec 3-4 godine i ko novi su...malo se vide tragovi koristenja ali funkcije su i dalje besprijekorne
Nope. Imam chillstream otkad je izišao i igram s njim pes ama baš svaki dan i nikad nikakvih problema, kakvo zezanje nakon godinu dana, to su bshitovi za one koji se iživljavaju na gamepadovima.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 21:54   #81
njoka.
Registered User
Moj komp
 
njoka.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 111
Planiram si kupit joystick za PC.Trenutno se dvoumim oko dva joysticka,prvi je Logitech Cordless Rumblepad 2,a drugi XBOX 360 controller for windows.Zanima me da li oba controllera podrzavaju sve igre u kojima se koristi controller,takodjer zanima me koliko traje baterija na Rumblepadu 2.Jos nisam koristio XBOX360 controller pa me isto zanima kakav je osjecaj igrati s njim.I na kraju koji je po vasem misljenju bolji?
__________________

njoka. je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 22:17   #82
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
obadva su dobra, pitanje je samo koji tebi pase bolje u rukama jer su razliciti po dizajnu
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 11:42   #83
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor njoka. Pregled postova
Planiram si kupit joystick za PC.Trenutno se dvoumim oko dva joysticka,prvi je Logitech Cordless Rumblepad 2,a drugi XBOX 360 controller for windows.Zanima me da li oba controllera podrzavaju sve igre u kojima se koristi controller,takodjer zanima me koliko traje baterija na Rumblepadu 2.Jos nisam koristio XBOX360 controller pa me isto zanima kakav je osjecaj igrati s njim.I na kraju koji je po vasem misljenju bolji?
Moj glas za Rumblepad 2, imam ga godinu dana, nit se nije izlizal, nit su tipke propale, kao nov je dan danas, te su u njemu original baterije. Kad mi krepa kupujem istog.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 12:00   #84
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Još uvijek vrijedi ono što je napisano na prvoj stranici ovog topica o XBOX360 kontroleru. Jednostavno mu nema konkurencije što se tiče kvalitete i kompatibilnosti. Imao sam rumblepad 2 i prodao sam ga te sad imam dva XBOX360 kontrolera. Rumblepad 2 se ne može mjeriti sa XBOX360 kontrolerom po ničemu.
U većini igara (pogotovo ako su Games for Windows) će ti u početku igre prilikom demonstraciji tipki prikazivati tipke sa XBOX kontrolera (X, Y, A, B itd.).
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 12:17   #85
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Još uvijek vrijedi ono što je napisano na prvoj stranici ovog topica o XBOX360 kontroleru. Jednostavno mu nema konkurencije što se tiče kvalitete i kompatibilnosti. Imao sam rumblepad 2 i prodao sam ga te sad imam dva XBOX360 kontrolera. Rumblepad 2 se ne može mjeriti sa XBOX360 kontrolerom po ničemu.
U većini igara (pogotovo ako su Games for Windows) će ti u početku igre prilikom demonstraciji tipki prikazivati tipke sa XBOX kontrolera (X, Y, A, B itd.).
Daj se skockaj.

Pa kakve veze ima Windows demonstracija i to kaj prikazuje x,y,a,b...(marketing)po čemu rublepad 2 nije kvalitetan i kompatibilan sa windowsima i igrama, sa svakom igrom je delal kak spada, čak imaš i software za to. Kupi si i treći xbox360, ali to ne mijenja stvar. To kaj si ti zaluđen s njim ne znači da je to zbilja tak.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 14:08   #86
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Čovjek je pitao za mišljenje, ti si dao svoje, ja sam dao svoje. Ako ti se ne sviđa, odi na forum.hr pa se tamo svađaj.
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 14:57   #87
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Da se i ja pridružim raspravi
Nemam xbox kontroler na kompu, ali trenutno imam od logija skoro sve - precision (imao sam i dual action), rumblepad, chillstream, cordless rumblepad2.
Moja preporuka je svakako za cordless rumblepad2, daleko najkvalitetniji od svega ostalog u logitech ponudi, baterije duugo traju (igram pes na svakodnevnoj bazi, višesatnoj, a baterije nisam mijenjao otkad sam kupio gamepad - 2,5 mjeseca), i dosad radi na sve i jednoj igri odigranoj u tom periodu (cca 30 igara).
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 00:04   #88
njoka.
Registered User
Moj komp
 
njoka.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 111
@danc00 Jel rumblepad2 radi na igrama tipa PES 2011,GTA IV,Prince of persia(svi nastavci),Dirt2,f1 2010,Street fighter IV?Da li si ikad imao problema sa kompatibilnosti?

@doublev Jedini joystick koji sam ikad primio u ruke je bio Playstation joystick,tako da nisam siguran kako bi mi XBOX controller lezao u ruci.Zanima me jel se tesko priviknut na XBOX controller ili nije velika razlika u odnosu na PS joystick?
To me iskreno najvise muci
__________________

njoka. je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 00:17   #89
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Moja preporuka je uvijek DualShock2 za PS2 sa odgovarajućim adapterom za USB/PC. Kvalitetniji gamepad neš kupit.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 00:52   #90
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Moja preporuka je uvijek DualShock2 za PS2 sa odgovarajućim adapterom za USB/PC. Kvalitetniji gamepad neš kupit.
Imao oboje i koristio. Rumblepad mi je ipak za nijansu bolji.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na