Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.03.2002., 20:45   #1
rprivrat
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ribarska 29, 52203 Medulin, Hrvatska
Postovi: 225
Anno Domini

Ne mogu vjerovati da danas u godini 2002 ljudi i dalje pokušavaju gubiti vrijeme sa nekim poluproizvodom koji je nazvan Windows XP.

Dajte se ljudi skockajte, pa čak su i u Redmondu skužili da im je to žešča pušiona (ljudi u 99% slučajeva imaju stare mašine, a ova prijašnja 2001 je podbacila za popizditi. Tako se Microsoft ove dane izvlači da će zbog tužbe povući sve Windowse sa tržišta.

Kura... je to zbog tužbe, napravili su Windowse XP i sad ljudi plaču diljem sirote nam kugle, još se samo tu i tamo neki recenzenti u Greški ili sličnim časopisima trude da nam kroz male škole Windowsa XP ili preko tip & triksa približe Windowse od kojih glava boli.

Dakle čeka se 2005, bolja ekonomska situacija u Hrvatskoj i šire, nove makine 10 GHz ili više par GHz RAM-a i SP28 for Windows XP.

Do tada ostavite se ljudi uzaludnog posla, pa ima toliko lijepih stvari na koje valja ubiti vrijeme.

SEE YOU 2005.
rprivrat je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2002., 01:14   #2
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Da. To bi bilo tvoje mišljenje.

Ajde mi sada odgovori, zašto meni sve radi kako treba? Dobro, ima jedan program koji ne radi, ali taj ja ne koristim jer mi ne treba. Samo sam probao.

Ne znam kako izgleda rušenje, a odavno ga nisam niti ugasio. Radi nekih tjedan dana. I gle čuda, još pišem po forumu. Ti bi to sa 98SE sigurno mogao.

Valjda sam ja najzadovoljniji korisnik toga. A svi koji me znaju, znaju da nemam baš male zahtjeve. A niti bog-zna-kakav stroj. Tvoj je problem u neznanju. Nemaš pojma. Inaće nebi takvo što napisao.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2002., 07:20   #3
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
samo ti njima reci Rak
ja sam osobno osustao od XP ali ne zbog nekih problema,nekompaktibilnosti hardwarea,sarenila,nemogucnosti pokretanje necega (ionako imam najnoviji software uvjek a igre koje igram su se pokretale) vec zbog malo RAMa.
a za to nekrivim ko ostali MS sto je toliko nabrijo windowse da im treba 256 MB vec to shvacam samo kao podsjetnik da sam odavno trebao kupiti jos jednu plocicu
a ovakva misljenja o nekom OS kao ovog lika gore nepusim 5% jer npr. svi (i ti) pljuju po winME a ja ga koristim od kada je izasao i nemam nikakvih problema (BSOD jedino kad nesto ja sjebem a to je rijetko ).Iako nisam gasio komp 8 dana(najvise sto je dobio je bio stand-by prije koji dan od dva sata) sve jos sljaka OK...
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2002., 11:09   #4
soda
Premium
 
soda's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Vukovar
Postovi: 438
Evo ima još zadovoljnih korisnika XP-a. Imam KT133 i Duron 850, pa sam se bojao kako ce to sve sljakati, zbog nekakvih clanaka u kojima govore o ultra rusenju XP i neprepoznavanju uređaja na ovakvoj platformi.
Kada sam ga instalirao, XP je sve sam prepoznao i instalirao drivere (jedino sam imao malo problema sa soft modemom, ali driver od win2000 kao sto vidite radi odlicno).
Sto se tice stabilnosti u zadnja 4 mjeseca srusio mi se dva puta zbog jedne igre i to je sve.
Moje mišljenje da je XP jedan od najboljih MS OSova, pored win2000 (vec cujem negodovanje i vikanje u stilu "jesi ti normalan!!!??? ).
soda je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2002., 11:41   #5
rprivrat
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ribarska 29, 52203 Medulin, Hrvatska
Postovi: 225
Anno Domini

Ostajem pri svom stavu, čujemo se 2005, do tada ćete valjda odrasti i iskustvom dostići mene.
rprivrat je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2002., 13:00   #6
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Tako je gospon "ISKUSNI". Poćemu si to zakljućio da si iskusan? Po tome što si ga stavio i maknuo iz kompa nakon 2 sata borbe sa driverima? Jadan si.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2002., 23:35   #7
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
A kaj vi pametnjakovici ne kuzite da je ovom tipu dosadno i pjenite se zbog njegovog lajanja...
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2002., 21:42   #8
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by Zlo
A kaj vi pametnjakovici ne kuzite da je ovom tipu dosadno i pjenite se zbog njegovog lajanja...
nekako me podsjeca na norca,jedino sto onaj voli winXP.......
mozda je ovo jedna od njegovih licnosti koja je protiv njega.....ma..
greg SE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na