Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.04.2020., 14:53   #6211
kassad
marked one
Moj komp
 
kassad's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ck
Postovi: 220
Ako je netko u DE.. Ovo je super deal..
https://www.saturn.de/de/product/_lg...q-2563621.html
kassad je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2020., 15:05   #6212
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 709
To je flagship killer. Može li na mailbox.de?
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 06:55   #6213
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
To je onaj isti LG koji za svoje uređaje isporučuje update OS-a i security patcheve na Sv. Nikada? A ni podrška im nije daleko od toga.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 07:50   #6214
zalosnasova
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: bvk
Postovi: 227
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
To je onaj isti LG koji za svoje uređaje isporučuje update OS-a i security patcheve na Sv. Nikada? A ni podrška im nije daleko od toga.
A kako ti više ne dosadi komentirati LG majko moja mila,stvarno si čudo od čovika.Zaobiđi.
A i ti zvonac kupi više mobitel,2 godine tražiš,u svakoj si temi
zalosnasova je online   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 07:59   #6215
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Normalno da se žalim. Neka ljudiu šta kupuju.
Evo konkretno. Taj mob je izašao u 02/2019, dakle prije više od godine dana. Gdje mu je Android 10? Ni na vidiku. Većina mobitela proizvedenih u istom razdoblju ga već odavno ima.
Što se tiče updatea, ispada da ti kupnja LG-a i nekog no-name Kineza dođe na isto.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 08:53   #6216
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 709
Ovo na linku je G8s, koji je po onome što sam googlao na brzinu različit od G8 jer ima dodatnu telephoto kameru, manju razlučivost ekrana...
Slažem se za update, užasni su po tom pitanju. Ipak kad bi se usporedio ovaj LG sa prošlogodišnjim flagship OnePlus i Xiaomi, te sadašnju cijenu naravno, rekao bi (ovako odoka jel) da je ovaj bolji.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 10:10   #6217
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Cijena je i više nego dobra za ono što se dobiva, međutim vlasnik mora biti svjestan da će jednog dana kada ga bude prodavao vjerojatno imati isti OS kao i sada i da će uređaj biti osjetljiv na zloupotrebu jer neće imati adekvatne security patcheve OS-a.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 10:50   #6218
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
međutim vlasnik mora biti svjestan da će jednog dana kada ga bude prodavao vjerojatno imati isti OS kao i sada i da će uređaj biti osjetljiv na zloupotrebu jer neće imati adekvatne security patcheve OS-a.
Ti moraš biti svjestan da si naporan, čim se spomene lg eto tebe da drobiš o njegovim updejtovima, de dobro je više, dokle ćeš?
Android 10 je najavljen i dobit će ga, a security updejtove dobiva svaki mjesec.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 15:57   #6219
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor zalosnasova Pregled postova
A kako ti više ne dosadi komentirati LG majko moja mila,stvarno si čudo od čovika.Zaobiđi.
A i ti zvonac kupi više mobitel,2 godine tražiš,u svakoj si temi
A evo, nikad na red doc Ovaj U11 nikak da se razleti vec
Govorim sam sebi, budem jos pricekao, i tak se mogu vrtit u krug..
Plan je bio na jesen, cekam pixel 5 i novu nokiu, ali gledam sad cijene pa ak bude kakva akcija da ubodem..

Sad ni jedan ducan ne radi, ne mogu otic pogledat smartfone koji me zanimaju, pa moram tu dosadjivat

Inace su mi u fokusu bili P40 i P4..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2020., 09:54   #6220
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Cijena je i više nego dobra za ono što se dobiva, međutim vlasnik mora biti svjestan da će jednog dana kada ga bude prodavao vjerojatno imati isti OS kao i sada i da će uređaj biti osjetljiv na zloupotrebu jer neće imati adekvatne security patcheve OS-a.
Mrzim LG zbog glupog logoa kojeg ne mogu podnijeti na na vanjskoj jedinici od klime, ALI:

što se mene tiče volio bi da nikad ni jedan Android mobitel nije dobio nadogradnju jer apsolutno svi bolje rade s predinstaliranim OS-om nego s kasnijim nadogradnjama.
Znači s jedne strane mobitel kojem kasne ili ne dolaze nadogradnje a s druge strane mobitel s brdo nadogradnji s kojima postaje sve sporiji i neupotrebljiviji?

Konkretno, imam Galaxy S8 koji je došao s Androidom 7 i kamo sreće da ga nikad nisam nadogradio. Mogu misliti kako bi radio da ima malo slabiji hardware.

Ono što mene odbija od LG-ja su iskustva poznanika koji su ga imali, najviše vezano uz kvalitetu izrade i hardwerske mane.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2020., 11:03   #6221
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,795
Pa ne moras updejtati mob i nece se usporiti Kao da ikome od nas ista znace ti security patchevi.

Jedino sto krpaju i to je ajde de u redu je FRP lock kojeg malo malo pa probiju. Al do podataka ce ti teze doci usprkos probijenom FRP-u. Vise boli cinjenica sto ce lopov moci nastaviti koristiti tvoj mob
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2020., 12:01   #6222
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Pa ne moras updejtati mob i nece se usporiti Kao da ikome od nas ista znace ti security patchevi.

Jedino sto krpaju i to je ajde de u redu je FRP lock kojeg malo malo pa probiju. Al do podataka ce ti teze doci usprkos probijenom FRP-u. Vise boli cinjenica sto ce lopov moci nastaviti koristiti tvoj mob
Uz toliku priču o važnosti sigurnosnih zakrpa pravo čudo je da još nisam upoznao nekoga ko je upoznao nekoga da je imao sigurnosni problem. A veliko je pitanje koliko bi tome imaginarnom nekome i zakrpa pomogla.

"Pa ne moraš updejtati mob" - točno, ali ajde ti magarcu objasni da ne jede puno šećera

Ajd kad sam tu da pitam. Treba mi mobitel za curicu od 6 godina. Oće za rođendan i amen. Osnovni kriterij je cijena ali ako za 100€mogu kupiti gofno a za 1000kn ipak nešto upotrebljivo onda bi rađe to.
skitnica je offline   Reply With Quote