Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.02.2013., 17:48   #5701
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ne znam jesi kad igrao neki isključivo "konzolaški FPS" tipa Resistance serijal ,
stvar može ispasti vrlo dobra i vještina igranja itekako dolazi do izražaja.

Druga je stvar sa multiplatformskim igrama koje na PC u budu daleko ugodnije
i praktičnije za igru. "Aim assist" je stvar prošlosti odavno , štoviše velik broj igara
kad se igra na najtežoj težini je isključivao aim assist. Sa "dvije gljive" se može vrlo dobro igrati FPS , ne toliko "komotno" kao sa mišem i tipkovnicom, jer, ipak je to njihovo
"prirodno stanište" , ali vidio sam igrače koji rade čuda u MW2 sa PS3 gamepedom.

Sada ,slažem se da, jednostavno "fali tipki" za neku D2-D3 igru. Ako je netko igrao
DAO na konzoli, ili čak Fallout 3 , tu jednostavno psihički fali čovjeku ono "I for Inventory" ili "F5 for quicksave" , "J for Journal" itd.

Međutim , daljnjm razvojem vjerujem da se može, ako ne ukloniti, onda barem smanjiti na minimum taj "rascjep" koji neke igre tipa D3 , DA:O na konzolama čini "manje ugodnima"
i sve objediniti u jednu veliku virtualnu zajednicu. Zašto, primjerice , ne bi na istom serveru bili PC , PS3, PS4 i XBOX igrači?

Mislim da se pretjeruje u tom potenciranju jedne igraće platforme nad drugom i fali nekog objektivnog pristupa, jer ipak je konzola danas x86 komp sa gamepadom manje-više.
  Reply With Quote
Staro 21.02.2013., 19:58   #5702
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Nema shootera u kojem ce kontroler pobjedit m/k combo. Ako nema aimhack il neko sranje, kontroler sa glivama koje imaju 1cm hoda vs misa sa dobrim dpiem i podlogom, razlika je nebo i zemlja.

Sta mislis zasto se vec godinama uz pusta obecanja nije napravio shooter za sve platforme skupe u MPu? Jer bi ih PC igraci silovali da bi konzolasi poludili. Jedno je kad ti vidis/igras shooter na konzoli kad svi imate isti hendikep, na vrazijim trailerima vidis odma kako je konzolski demo, jer se nisan cudno i ravnomjerno krece.

Dobar i brzi shooter tipa quake, lol, ajde da tu vidim nekoga sa kontrolerom. Zasto ima aim assist uopce, jer se mora nekako snapat nisan na metu a ne da igrac pokusava u milimetar nanisanit nekog al radi gljiva ga ne ide.

D3 ce nekako prilagodit kontroleru, al mi reci sta ti mislis kako ce sredit da bacis acid rain/blizz/meteor tocno gdje ti hoces na ekranu bez kursora? Sad kad igram ulecem u guzve da uopce neznam gdje je kursor, po osjecaju solim gdje treba.
Konzole ce imat ili 3 range settingsa u kombinaciji sa tipkama kao Nevermore iz dote (close, mid, far), ili ce od diabla napravit sistem kao i prije na PS sta nije bio ni sjena PC igri.

Mislis da ce dopustit duele PC vs PS3 u diablu, pardon, brawling...? To ce bit vrlo zabavno, jednom se gljivom krece a drugom te nisani? Ma svakako me zanima kako ce prebrodit taj dio sa kontrolama.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2013., 20:19   #5703
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
@ivan77 što se tiče gamepad FPS-a bilo kad i bilo gdje, Q3 arena - pad vs ja sa m/k nema frke s tim da valjda 5g nisam ozbiljinje igrao q3 al sam siguran da svakoga sa padom zaguram u pod tako da mu se odbacim od glave plazmagunom...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2013., 20:34   #5704
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Jedan video da pokaze kako se nekad igrao quake, i sta rade od igara danas. Zalosno koliko su parodijom pogodili.



Na pocetku se krece sa kontrolerom, i bas se vidi jer misem nemozes tako ravno crtu vuc. A kasnije pocne quake speed run sa rocketjumpom i odbijanjem od zidova.
To su bila vremena, danasnje generacije nisu u stanju povjerovat kako se onda DM igrao, nije se hodalo po levelu, odbijalo se od zidova sa RPGem, po cijelom levelu i kad ga vidis u prolazu, medju 2 odbijanja ga zavidas sa sacmarkom i dalje u patrolu.

Koja nostalgija A znao sam da ce netko rec, ajmo ja Q3A, ja na m/k a ti mozes sa cime hoces.

Da budem ontopic, D3 + kontroler = kaka
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 21.02.2013. u 20:39.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2013., 21:07   #5705
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Upravo tako, postojali su i igrači koji su bili top i bez korištenja (pravog) speedrunninga u igri ali takvih je bila šačica na svjetu pogotovo u q/qw di su speedrunovi bili bolesni rape tool...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2013., 00:08   #5706
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
bože koja depresija je Diablo... otkako su ubacili ove proklete Demonic Essence drop rate je otišao u kurac... mislim da za sad odustajem od D3... kad se drop rate "popravi" neka netko javi tu...
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2013., 00:35   #5707
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Diablo na MP9 ima 900m lifea haahahahahaaa..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2013., 01:45   #5708
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Diablo na MP9 ima 900m lifea haahahahahaaa..
Trebam ga opaliti samo 600 puta sa HotA
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2013., 09:20   #5709
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ma jučer igrao Coop sa nekim Rusima. Nas troje, ubili ga za 5min. Fora je. Jučer se dogodila neka glupost, bilo nas 5 u Coopu. Haahaa..

Svašta sam vidio ali još nisam vidio WDa sa 80k lifea i ima bar 5k lifea per sec.. regenerira se jako brzo. Najbrutalniji WD koji sam vidio..
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 22.02.2013. u 09:27.
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2013., 10:06   #5710
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Lud neki WD, ajde vidi history i linkaj lika, da bacimo oko na build.

I koja bi bila komedija da vas sad uhvati Blizz i opali banove radi exploita, znamo da su idioti....
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2013., 23:17   #5711
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Ima netko ideju kolko bi mogao ovaj ammy vrijediti? 10, 20mil?

Sličnih na AH ima samo mara's kaleidoscope, oni su cijene oko 20mil...

__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 00:22   #5712
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Vrlo vjerojatno ne vrijedi niti 500k s obzirom da nema ništa critical chance-a, a to je uvjet da netko uopće pogleda amulet (minimalno 7-8%).

PS: Mada nemoj uzeti zdravo za gotovo, možda sam u krivu, no čisto sumnjam s obzirom kak stvari stoje.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 09:49   #5713
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Ima netko ideju kolko bi mogao ovaj ammy vrijediti? 10, 20mil?

Sličnih na AH ima samo mara's kaleidoscope, oni su cijene oko 20mil...

Par milja vjeroajtno ak si strpljiv
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 11:16   #5714
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Pffff, šteta, ja mislio da vrijedi nešto za tenkanje zbog statsa, furao sam ga dok nisam iscraftao sad jedan novi, al još uvijek se nećkam dal ga prodati ili ostaviti. 267 vita je ogromno
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 13:37   #5715
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
bože koja depresija je Diablo... otkako su ubacili ove proklete Demonic Essence drop rate je otišao u kurac... mislim da za sad odustajem od D3... kad se drop rate "popravi" neka netko javi tu...
Neznam za tebe ali je meni opasno pao broj dropova Demonic Essence u igri, prva 4 dana sam preko 400 komada pokupio, jucer i danas, u 10-12 sati igre nije mi palo ni 10 komada. Nist. Kao da je netko pipu zavrnio. Vrtio sam sve actove, od pocetka do kraja, padaju legendary i set itemi kao ludi , naravno sve shrot verzije, osim ovog prstena za WD koji nosim na barbaru (samo mp2 vozam s ovim postavkama, najbrze letim kroz nivoe s ovom opremom i pickup radiusom).

Jednostavno mi dosadi svaki treci dan Diablo 3 igrati. Upalim WoT, kad vidim kakvi su tamo biseri odmah se vracam na D3.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 19:11   #5716
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Pffff, šteta, ja mislio da vrijedi nešto za tenkanje zbog statsa, furao sam ga dok nisam iscraftao sad jedan novi, al još uvijek se nećkam dal ga prodati ili ostaviti. 267 vita je ogromno
Premali osnovni stat...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 22:41   #5717
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Danas 3-4 run i ispadne ovo , prvo sam pomislio "ma ne vrijedi ovo " pogledam na AH najmanje 59 m ....ja na chat, javi se lik ...trazim ga 45m i on kaže eto me za minutu dok posudim ... i za minutu dođe i izbroji 45m .... sretan kao mala beba ....još ću skupit golda i onda se oprema barba za 200k dps-a



Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 23:46   #5718
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Fine Lancuni, imam i ja slicne, vozam ih trenutno na WD (tj. na svim klasama), dobijao 120M i nisam ih dao. Mislim da mi nikad nesto slicno nece da pade. Pa neka stoji.

pitanje: Koje skilove da stavim na WD ? Evo ovo sto imam na linku je zadnje koje vozam, tek prelazim Inferno s WD, malo se odmaram od barbara. Neki savjet za WD, hvala.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 23:54   #5719
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Re: Diablo 3

A gle meni nisu odgovarali za barba a wiza imam tek na 40 lvl. A s goldima sam bio na TI tako da sam prodao jer da su mi pasali ostavio bi sigurno.... a sto se tice WD-a nisam ga niti probao jos igrat..... ima vremena,treba uzivat u diablu dok se moze
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 02:02   #5720
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma ja golda imam na bacanje, relativno govoreci, drzim se oko 70-80M konstantno, malo craftam sto iteme sto gemove, pa potrosim 10-20M, pa opet farmam i tako u krug. Ne kupujem nist na AH vec poduze vremena, samo ingame opremu koristim koja mi pade, i tako opremam svih 5 likova. I uzivam, nemam pojma zasto ali mi je igra svakim prolaskom sve bolja i bolja. Eto jucer krenem WD malo i odma mi pade gear s socketom koji sad nosim. Iscrafto zeleni gem za 100% pa sad skupljam zelene za marquise gem.
Uglavnom da nemam problema s lagom i diskonektanjem igrao bih ga jos i vise.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 06:50   #5721
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Ja i frend prodajemo svoje Diablo accountove (ili zamjena za Guild Wars 2 accounte), zainteresirani mogu pogledati oglas na bug-u. Gear na većini likova je za početi inferno, a na WDu i barbi je za igrati MP6 negdje bez beda (4 SC lika lvl60 i jedan 56, jedan lvl 60 hardcore WD). WD i barba su polugoli jer je gear na RMAH, ali ako bi netko odma kupio za 250kn vraćam ga i cijeli acc ide u ruke kupca nakon uplate.
Tko je zainteresirani neka pošalje poruku na PM.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: potemkin.hr. 26.02.2013. u 07:51.
potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 16:55   #5722
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Ma ja golda imam na bacanje, relativno govoreci, drzim se oko 70-80M konstantno, malo craftam sto iteme sto gemove, pa potrosim 10-20M, pa opet farmam i tako u krug. Ne kupujem nist na AH vec poduze vremena, samo ingame opremu koristim koja mi pade, i tako opremam svih 5 likova. I uzivam, nemam pojma zasto ali mi je igra svakim prolaskom sve bolja i bolja. Eto jucer krenem WD malo i odma mi pade gear s socketom koji sad nosim. Iscrafto zeleni gem za 100% pa sad skupljam zelene za marquise gem.
Uglavnom da nemam problema s lagom i diskonektanjem igrao bih ga jos i vise.
70-80 mil golda je kurac nasprem 29 miljardi koje npr Kongor ima tako da ti je to sića što ti imaš
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 17:30   #5723
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Re: Diablo 3

Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
70-80 mil golda je kurac nasprem 29 miljardi koje npr Kongor ima tako da ti je to sića što ti imaš
Istina, pravi item nije ispod 60 miliona...tako da to je nista.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 20:49   #5724
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ali sva sreca pa ja nekupujem iteme na AH pa me to nedira puno. Moze kostati koliko oce ali koristim samo sto mi pade ili si sam craftam,trenutno. Pa mojih 70-80M mi je sasvim dosta za ono sto ja igram. I koliko igram.

I tako mi je zabavnije. Ali to sam samo ja
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 21:25   #5725
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ja imam 500k , max sam imao 45 mil
potrošim odmah čim imam više od 100k
  Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 12:51   #5726
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Ne znam da li je zezancija ali Diablo 3 na PS3 i PS4 neće imati 'killer feature' stalnog spajanja na internet

http://exophase.com/57823/diablo-3-f...et-connection/
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 13:25   #5727
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Re: Diablo 3

Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Ne znam da li je zezancija ali Diablo 3 na PS3 i PS4 neće imati 'killer feature' stalnog spajanja na internet

http://exophase.com/57823/diablo-3-f...et-connection/
Molimmmm? Nadam se da je ovo laž... :banghead:
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 14:06   #5728
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Zašto? Pa ima logike. Na PS je mala, gotovo nikakva mogućnost cheata.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 15:00   #5729
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Re: Diablo 3

Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Zašto? Pa ima logike. Na PS je mala, gotovo nikakva mogućnost cheata.
Mos si mislit,isto kao sto je hakiran ps tako ce kinezi izmislit program strpat na usb i spojit na ps.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 16:08   #5730
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Ne znam da li je zezancija ali Diablo 3 na PS3 i PS4 neće imati 'killer feature' stalnog spajanja na internet

http://exophase.com/57823/diablo-3-f...et-connection/

Vjerojatno je istina, obzirom da neće imati RMAH (glavni razlog stalnoj konekciji).

Usput, fascinantno je kako i dan-danas uz članke o D3 redovito stavljaju slike lokacija kojih nema u samoj igri.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na