Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.05.2008., 09:59   #1471
rocky6
Adriaaaaaan....
Moj komp
 
rocky6's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 278
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Zadovoljstvo će proći...
Naravno da hoce...pa radim u telekomunikacijama znam kako to ide...kad prodje...skok na skok i negdje drugdje
__________________
rocky6 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 10:13   #1472
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor rocky6 Pregled postova
1. Od kud ti to da se radi "trajna" razlika?
2. Zasto bi Amis bio jeftiniji od T-coma na visim brzinama, ne vidim razlog. (ne znam gdje su to obecali da ce bit jeftiniji)
3. Nitko nas nije tjerao da idemo na Amis.
4. Ova "Akcija za kvartove" ima samo psiholoski efekt za privlacenje korisnika to znamo i ti i ja i oni. Nekom logikom sljedi pobuna starih korisnika i to oni znaju. Prema tome morat ce se pobrinuti za stare korisnike.
5. Ne znam koja je privlacnija ponuda od ove Amisove, stvarno ne znam nisam pratio, nek me netko apdejta
6. Hebi ga, uvijek mozes napravit raskid ugovora ako voda dodje do grla ali mislim da nije tako kriticno.
1. Po kvartovskoj akciji za koju nisu htjeli da saznaju stari korisnici (dijelili su letke ko netka picerija)daju trajnih 4mbita, bez ugovorne naknade, trajno besplatno telefoniranje i ako ostanu korisnici 1god 500kn poklon. Nitko se nije bunio kad su nudili novim korisnicima 50% cijene prvih 50% jer tako se to radi u marketingu, to je bilo na webu i sve oke. Sad ako to tebi nije trajno neznam sta je, jer do kraja godine ne misle dizati brzine.
2. Dobra ti je logika svaka ti cast, skuplji su od t-coma na vecim brzinama, a opet nude tolika ogranicenja tipa zakljucan modem, newsi ne rade po 2 tjedna nikome nista, za CIX im je trebalo punih godinu i pol, ako pukne nesto preko vikenda ceka se ponedjeljak.
3. Da imas pravo trebao sam znati sta se moze od Slovenaca ocekivati.
4. Da cekaj pa ce naici nesto, news flash nezadovoljni stari korisnici su dobili besplatno telefoniranje i to je to.
5. T-com na visim brzinama, Optima, Metronet, Ocito jedini sa kojima su ravni je Iskon cijene su im izmedu.
6. Cim Metronet opet postane dostupan selim se, vec mi je dosta njihovih izgovora i gluposti iz SZK kod nas je sve uredu ili slanja racuna koji su davno placeni po principu ako prode prode. I kad potrosim pola sata da provjerim da li je placeno oni kazu gospodine znamo placeno je sve.
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 10:14   #1473
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
rocky6, ne znam kaj bih ti to trebao odgovoriti a da već nije rečeno na ovaj ili onaj način, ali evo ukratko.

1. da, amis stalno radi tu razliku s korisnicima, profuraj malo po ovom topicu unatrag njihove akcije pa ćeš naći.
2. a zašto ne bi bio jeftiniji? s takvom kampanjom su počeli davati usluge kod nas, s time se uvijek vole javno hvaliti a više baš i nije tako (ne u svim ponudama/uslugama koje imaju)
3. da točno. zato i kažem da nebu niš od produženja ugovora. ja se ovdje ne žalim, žalio sam se pismeno njima već preko nekoliko puta u zadnje vrijeme, a ovdje iznosim i svoja iskustva, kao i ostali.
4. točno, ali u najmanju je ruku jadno da jedna firma koja pretendira biti prva među alternativnim ISP-ovima svoje akcije reklamira samo preko petparački pamfleta, bez da o tome napišu jednog slova na svojoj web stranici (koja je usput rečeno katastrofalna, ako si i jednom probao koristiti korisničke stranice onda dobro znaš o čemu pričam). neozbiljno i krajnje neprofesionalno.
5. baci oko ovdje:
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=71426
6. već sam rekao da će tako najvjerojatnije i biti.

super ako si ti zadovoljan, ali kao što vidiš ima dosta onih koji i nisu. daj im vremena, kad se i tebi budu neovlašteno spojili na router i resetirali ti vezu, vidjet ćeš kak ćeš biti sretan
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 11:29   #1474
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
To je za sve korisnike usluge 2 u 1 ili samo za nove....sad sam malo zbunjen.Jel na njihovoj stranici to nigdje se ne spominje a u zadnjih par postova sam procitao da je to samo za nove korisnike.....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 14:27   #1475
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
nego da pitam dali je ikom ista javljeno sta je to trebalo biti od 1.5 za stare korisnike? meni nista nije javljeno tak da si brijem da odem na metronet.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 15:04   #1476
rocky6
Adriaaaaaan....
Moj komp
 
rocky6's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 278
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
rocky6, ne znam kaj bih ti to trebao odgovoriti a da već nije rečeno na ovaj ili onaj način, ali evo ukratko.

1. da, amis stalno radi tu razliku s korisnicima, profuraj malo po ovom topicu unatrag njihove akcije pa ćeš naći.
2. a zašto ne bi bio jeftiniji? s takvom kampanjom su počeli davati usluge kod nas, s time se uvijek vole javno hvaliti a više baš i nije tako (ne u svim ponudama/uslugama koje imaju)
3. da točno. zato i kažem da nebu niš od produženja ugovora. ja se ovdje ne žalim, žalio sam se pismeno njima već preko nekoliko puta u zadnje vrijeme, a ovdje iznosim i svoja iskustva, kao i ostali.
4. točno, ali u najmanju je ruku jadno da jedna firma koja pretendira biti prva među alternativnim ISP-ovima svoje akcije reklamira samo preko petparački pamfleta, bez da o tome napišu jednog slova na svojoj web stranici (koja je usput rečeno katastrofalna, ako si i jednom probao koristiti korisničke stranice onda dobro znaš o čemu pričam). neozbiljno i krajnje neprofesionalno.
5. baci oko ovdje:
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=71426
6. već sam rekao da će tako najvjerojatnije i biti.

super ako si ti zadovoljan, ali kao što vidiš ima dosta onih koji i nisu. daj im vremena, kad se i tebi budu neovlašteno spojili na router i resetirali ti vezu, vidjet ćeš kak ćeš biti sretan
Ma gledaj, u principu shvacam vas, ali jednostavno novi korisnik ne moze tako percipirati problem starih korisnika, jer je ponuda stvarno odlicna, morate priznati. Znam da je neposteno, medjutim ja sam sa T-coma gdje sam ima ukupni racun cca 400-450kn presao na Amis gdje imam cca 180kn sveukupni racun za net i telefoniju plus duplo vecu brzinu. Ne znam koliko vas sami placaju rezije ali meni je to dosta jeftinije tako da nemam sta drugo nego bit zadovoljan. Newsi znaju stekat ali ne zivim od toga tako da mi i nije bitno, brzina je i veca nego sto bi trebala bit, rekao sam DL negdje ide i do 500kbit/sec, restartanja zasad nije bilo. Drugih prigovora nemam. Nadam se da se nitko nije nasao uvrijedjen, ja vam samo kazem kakva je situacija kod mene.

__________________
rocky6 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 15:55   #1477
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
nego da pitam dali je ikom ista javljeno sta je to trebalo biti od 1.5 za stare korisnike? meni nista nije javljeno tak da si brijem da odem na metronet.
Meni su rekli da ću s računom u pošti dobiti iznenađenje, što god to značilo

rocky6, ma nisam se našao uvrijeđen, samo razmjenjujemo argumente i mišljenja

Drago mi je da ti je ok, nadam se da nećeš imati problema s amisom. Mada i meni su ovi problemi koje danas imam bili nepoznanica prvih 6 mjeseci...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 16:02   #1478
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Mozda se sad malo amis rastereti ako pobjegnu ljudi na druge providere
Router je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 16:09   #1479
Filip7
Premium
Moj komp
 
Filip7's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 108
e pa vec mi ih je pun k****!! prvo pucanja veze ujutro mi telefon ne radi i da sad dobijem ovo




a placam 2 mbps
Filip7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 16:24   #1480
Dambo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Ne znam da li sam ja jedini sretnik, ili je Amis našao način zadržati postojeće korisnike.
Pri prelasku prije godinu dana na Amis bio sam korisnik T coma. Bili su mi dostupni Iskon, Optima, Metronet, Amis.
Sada provjera broja kod T coma kaže "Neispravan telefonski broj. Provjerite telefonski broj i ponovno provjerite dostupnost.".
Provjera kod Optime "Broj nije pronađen u sustavu. Za dostupne OT usluge kontaktirajte korisničku službu". Kad kontaktiram službu čude se od kud mi taj broj (isti je 20-tak godina).
Kod provjere na Iskonu "Navedeni telefonski broj je neispravan. Molimo provjerite telefonski broj i pokušajte ponovo."
Dostupan mi jedino Metronet.
Ipak, odlučio sam otići sa Amisa zbog trajne podijele korisnika.
Dambo je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 20:29   #1481
rocky6
Adriaaaaaan....
Moj komp
 
rocky6's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 278
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Meni su rekli da ću s računom u pošti dobiti iznenađenje, što god to značilo

rocky6, ma nisam se našao uvrijeđen, samo razmjenjujemo argumente i mišljenja

Drago mi je da ti je ok, nadam se da nećeš imati problema s amisom. Mada i meni su ovi problemi koje danas imam bili nepoznanica prvih 6 mjeseci...
Ma razumijem, nema zime kvalitetna rasprava uvijek dobro dodje, mozda kad bi svi stari korisnici potpisivali nekakvu peticiju ili coporativno zvat amis zbog iste stvari, mozda bi i nesto bilo... Jel se moze igdje saznati koliko Amis ima trenutno korisnika? Bas prava informacija?

__________________
rocky6 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 21:13   #1482
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor rocky6 Pregled postova
Bas prava informacija?
Yeah right
Ne znam gdje bi našao informaciju kojoj bih vjerovao, osim da zavirim u amisovu bazu podataka


Na njihovim stranicama je pisalo 5.000 korisnika u siječnju ove godine. (mislim na amis duo uslugu). Obzirom da su sigurno pretjerali s brojkom (kao i svi po tom pitanju) rekao bih da je možda sad nekih 4.000 korisnika. Naravno to je moja subjektivna procjena, činjenično neutemeljena

To ti samo govori o tome kakakv monopol ima ht, brijem da ni ostali ISP-ovi nemaju puno bolje brojke, dapače, mislim da većina i lošije stoji.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 21:16   #1483
mikimikic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 499
[QUOTE=Roberto;1027842]Meni su rekli da ću s računom u pošti dobiti iznenađenje, što god to značilo
..........[QUOTE]


Prevedeno na hrv to znaci da ces dobiti poveci telefonski racun


ajde cekamo dalje, nesto ce morat podic, makar u zadnja dva dana su mi resetirali modem jedno 20 puta, a vidim da brzina jako varira od 2-5 megabita ali puca pri vecim brzinama zbog parice
__________________
mikimikic je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 21:22   #1484
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor mikimikic Pregled postova
Prevedeno na hrv to znaci da ces dobiti poveci telefonski racun

ajde cekamo dalje, nesto ce morat podic, makar u zadnja dva dana su mi resetirali modem jedno 20 puta, a vidim da brzina jako varira od 2-5 megabita ali puca pri vecim brzinama zbog parice
meni u zadnje vrijeme puca straično,i sad mi je pukla veza dok sam pisao prethodni post.

kaj se računa tiče, mislim da bum dobil obavijest da imam besplatno telefoniranje za furt. kaj mi i ne znači preveč u životu.

meni bi najbolje sjeo IPTV što prije, ali ne bih se bunio ni proti većih brzina.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 21:45   #1485
Filip7
Premium
Moj komp
 
Filip7's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 108
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
meni bi najbolje sjeo IPTV što prije, ali ne bih se bunio ni proti većih brzina.
slazem se s tobom
Filip7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 21:48   #1486
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
SN Margin (Up/Down) [dB]: 20,0 / 7,0

Imam izgleda samokvareču paricu..........
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2008., 23:39   #1487
marauder16
upgrading...
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb->G.Dubrava
Postovi: 438
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
SN Margin (Up/Down) [dB]: 20,0 / 7,0

Imam izgleda samokvareču paricu..........
nemoj se cudit, meni od dana do dana varira izmedju 20 i 30, sad recimo imam up/down 20/30.5, i nisam krivo napisao, tocno tako, drugi dan bude recimo 30.5/31 i tako dalje. ne znam sto to uzrokuje, ali eto, dogadja se...
__________________
to understand...
marauder16 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 04:18   #1488
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
Pratim ovu temu već neko vrijeme i vidim da ljudi imaju dosta problema u zadnje vrijeme s Amisom...Ne znam, al kod mene to nije slučaj, telefon savršeno radi, bez ijednog prekida. Veza se zna nekad zrokat, al to je stvarno jako rijetko...
Još me zanima ovo se newsima, svi pričaju da ne rade. Ne znam dal mislimo da istu stvar, al meni newse otvara odma, ko google, ili ja neš krivo otvaram?(http://groups.google.com/group/hr.po...topics?lnk=rgh)
A i eo slike sa speedtesta-
Ove sn margine i te pizdarije nit ne gledam, kad mi niš ne znače, jer je veza ionak stabilna.
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 07:16   #1489
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor JVC MX-GT88 Pregled postova
Još me zanima ovo se newsima, svi pričaju da ne rade. Ne znam dal mislimo da istu stvar, al meni newse otvara odma, ko google, ili ja neš krivo otvaram?(http://groups.google.com/group/hr.po...topics?lnk=rgh)
Krivo otvaras

Probaj malo preko klijenta pa ces vidjeti veselja. Nije da je neupotrebljiv, ali pocesto i precesto, vrlo malo treba da se dodje do limita u svakom smislu tog znacenja.

Pitanje je samo kad ce Amis uvidjeti da je to krajnje neozbiljno? No dobro, sve mi Amisira dobro, pa necu kukati.
8
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 09:54   #1490
pigo1973
Premium
Moj komp
 
pigo1973's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Ja stvarno ne kužim ove pobunjenike, ali eto... stretno im bilo na Metronetu i Iskonu i Optimi...

Nisam ni ja presretan što će susjed imati istu stvar za 100 kuna manje, ali još uvijek stoji da sam ja 12 mjeseci imao bolju stvar za 200 kuna manje... pitam se tko je na dobitku.

Drugo, pratim stalno kakva je situacija sa drugim operaterima, citam forume, news grupe i sl., jer jedostavno puno me ljudi iz moje okoline (takav je posao) pita koga izabrati za provajdera. Ja uvijke kazem Amis, jer prateći sve gore navedeno, zaključio sam da i Iskon i Metronet (pogotovo), a i Optima imaju u prosjeku više problema i sa telefonima i sa internetom.

Pa imamo i tu na forumu njihove thread-ove, pa tko ne vjeruje, nek čita...
__________________
Ovo je potpis...
pigo1973 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 10:06   #1491
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Krivo otvaras

Probaj malo preko klijenta pa ces vidjeti veselja. Nije da je neupotrebljiv, ali pocesto i precesto, vrlo malo treba da se dodje do limita u svakom smislu tog znacenja.

Pitanje je samo kad ce Amis uvidjeti da je to krajnje neozbiljno? No dobro, sve mi Amisira dobro, pa necu kukati.
8
Aha...to...pa eo, probo sam...nemam pojma, al meni to bez ikakvih problema otvara, bez zajebancije, da bar mogu dokazat nekak to. Ak neko ima još neki link koji ne može otvorit nek zakelji, da probam.
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 10:40   #1492
Mile.
Registered User
 
Mile.'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 44
sad sam zvao...rekao sam kako sam saznao da novi korisnici dobiju 4mbit kao za cijenu nasih 2mbit,te da li ce biti promjene da nas stare izjednace sa novima...gospodica mi je rekla da su VEC uveli promjenu a to je telefon 4free rekao sam da me to nezanima vec brzine jer je to pljackanje sto oni rade i pitao sam da li ce biti dizanja brzina,rekla je da nece ali nikad se nezna no u skorije vrijeme nista...

amis papa...metronet here i come...


odnos prema korisnicama koji ih financiraju je uzasan,prvo pucanja veze,zamjene modema,zakljucane opcije,resetiranja kad se njima da itd. su stvarno krajnje neozbiljne i bilokakva daljnja suradnja s njima ne dolazi u obzir


amis gg no re
Mile. je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 10:45   #1493
pigo1973
Premium
Moj komp
 
pigo1973's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Citiraj:
Autor Mile. Pregled postova

amis papa...metronet here i come...


odnos prema korisnicama koji ih financiraju je uzasan,prvo pucanja veze,zamjene modema,zakljucane opcije,resetiranja kad se njima da itd. su stvarno krajnje neozbiljne i bilokakva daljnja suradnja s njima ne dolazi u obzir


amis gg no re

O da... na Metronetu nemaju zaključane modeme, veza ne puca, ništa se ne resetira... a imaju i besplatno telefoniranje (kad telefon radi) ...blago tebi ... i sretno....
__________________
Ovo je potpis...
pigo1973 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 11:24   #1494
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
pigo1973 - procitaj opet malo topic o Metronetu, ne pricaj svasta.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 11:52   #1495
pigo1973
Premium
Moj komp
 
pigo1973's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
pigo1973 - procitaj opet malo topic o Metronetu, ne pricaj svasta.
Pročitao... i sve stoji što sam napisao.... kao dodatak pročitaj ti malo hr.org.metronet.

A ti ako si zaljubljen u svog provajdera, pa sve vidiš ružičasto i spremno im gledaš kroz prste oko problema na koje si se sam žalio u tom istom topicu, onda ti ja tu nemrem pomoći.

Poanta mog odgovora čovjeku je bila da na Metronetu nije ništa bolje nego što je na Amisu, a novci su isti. To što vi emocionalno promišljate o ISP, pa ga dižete u nebesa ili mu se svetite prelaskom na nekog drugog, je vaš problem.
__________________
Ovo je potpis...

Zadnje izmijenjeno od: pigo1973. 14.05.2008. u 13:16.
pigo1973 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 12:59   #1496
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor pigo1973 Pregled postova
Ja stvarno ne kužim ove pobunjenike, ali eto... stretno im bilo na Metronetu i Iskonu i Optimi...

Nisam ni ja presretan što će susjed imati istu stvar za 100 kuna manje, ali još uvijek stoji da sam ja 12 mjeseci imao bolju stvar za 200 kuna manje... pitam se tko je na dobitku.
Ajd da nisam jedini bar koji tako razmislja ... ZIvio ti meni
Router je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 14:22   #1497
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Po toj logici bi ostao na T-comu jer pazi sada 1999/2000 prosjek racuna za ISDN mi je bio 1200kn i dali su mi testni adsl prikljucak i u 2 godine sam ustedio 24 000kn.

A opet sam cim se ukazala prilika otisao na Amis i ustedio kako vi kazete 2000kn za 1 godinu. Kad se radi o troskovima lose se je usidriti samo na jednom mjestu samo iz sentimentalnosti, jer Amis sa ovim postupcima pokazuje da im se j... za stare korisnike.
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 14:38   #1498
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Po toj logici bi ostao na T-comu jer pazi sada 1999/2000 prosjek racuna za ISDN mi je bio 1200kn i dali su mi testni adsl prikljucak i u 2 godine sam ustedio 24 000kn.

A opet sam cim se ukazala prilika otisao na Amis i ustedio kako vi kazete 2000kn za 1 godinu. Kad se radi o troskovima lose se je usidriti samo na jednom mjestu samo iz sentimentalnosti, jer Amis sa ovim postupcima pokazuje da im se j... za stare korisnike.
Jos godinu dana sam ugovorno vezan , ak se ne varam potpisao sam krajem 3. prosle godine , sad ne znam jel na 24 ili 18 mjeseci , i sa tim potpisom sam znao da pristaje u tom roku na uvjere koji su ponudili i to sva mudrost , naravno da kad to istekne cu ovisno o stanju na trzistu traziti drugo , a do tad uopce se ne zelim opterecivati sa novim i starim korisnicima i biti placipi... za nesto sto trenutno promijeniti ne mogu ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 14:58   #1499
Mile.
Registered User
 
Mile.'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 44
Citiraj:
Autor pigo1973 Pregled postova
O da... na Metronetu nemaju zaključane modeme, veza ne puca, ništa se ne resetira... a imaju i besplatno telefoniranje (kad telefon radi) ...blago tebi ... i sretno....


ovakva razlika izmedu starih i novih korisnika je bezobrazna u prvu ruku...gledaj to ovako(karikiram),da ti vozis auto vec 10godina i placas punu cijenu goriva i ja dobijem vozacku danas i placam istu cijenu koju ti placas za gorivo s tom razlikom da ja dobijem duplo vise za istu cijenu,jel bi ti onda smetalo?da,ti kao bonus dobijes brisanje stakla 4free(aluzija na tel) jel bi te to usutkalo i zadovoljilo


stvar je u tome sto sam se ja htio prebaciti na 4mbit ali mi na kraj pameti sad nije to prebacivanje iz razloga preocitih...ja nisam ugovorom vezan na god ili dvije i meni se stvarno vise isplati raskinuti ugovor i potpisati novi...pa kakva je to nebuloza?nije meni problem ni zakljucane opcije na ruteru ni to sto mi tu i tamo otvori gugl na slovenskom,ni njuzi ni resetiranja ta rendom..mogu preci preko toga(vec sam prije razmisljao o prelasku,ali eto...) ali ovo mazanje ociju i nebriga za stare korisnike koje na ovaj nacin muzu je stvarno previse,bilo kojoj normalnoj osobi
Mile. je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 16:54   #1500
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Ispravljam netocni navod, ne idem na metronet za koji mjesec kad mi ugovor istekne nego na Iskon.

http://www.carnet.hr/duocarnet

TELEFONSKA LINIJA + ADSL do 5Mbps/512kbps + FLAT INTERNET = 100 KN!

Posto sam vanjski suradnik meni ovo odgovara.
Bono je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na