Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.10.2014., 01:23   #1
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Svijet Medija - MR servis "fantomska garancija"

Pozdrav

13.10.2011 sam kupio laptop HP G62 u svijetu medija za nesto manje od 3000kn

To je bio zadnji (izlozbeni) primjerak na akciji, i dolazio je sa 3 godine garancije.

Otprilike godinu dana nakon sto sam ga kupio, poceli su neki problemi sa tipkovnicom, ali nisam ga nosio u servis, jer mi je laptop bio potreban, a ionako sam koristio usb tipkovnicu.

Sada, pred istek garancije sam ga odlucio odfurat, nosio sam ga direktno u MR servis i kaze mi njihov djelatnik da po serijskom broju, taj laptop ima 1 g. garancije.

U jamstvenom listu, printerom je prekrizena kucica od 1. godine garancije, i onda kemijskom prekrizeno 3 godine garancije.
U MR servisu kazu da ne spada u jamstvo, a ako zelim terat svoju pricu da se javim svijetu medija i sa njima to rijesim.

Tamo idem sutra odmah ujutro, vidjeti gdje je problem nastao ali vec si mogu zamislit da ce biti problema sa njima, pa me zanima jel imao tko slicna iskustva?

Link na post od prije 3 godine gdje mi redscro preporucuje taj laptop: http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=292
I kad sam dosao u ducan, receno mi je da stvarno ima 3 g jamstva
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2014., 01:28   #2
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
imao sam slično iskustvo sa lenovom. U MSAN-u smo uzeli 3 komada lenova koji standardno imaju 1 god jamstva. Dokupljeno je odmah bilo na 3 godine. I nakon godinu i pola na jednom je pocelo nesto zezati i slali na servis (MR servis). Od tamo nam jave da prijenosnik više nije pod jamstvom te da ne uvažavaju reklamaciju. Odmah smo kontaktirali msan i tamo su uvidjeli njihovu grešku i to ispravili. Nakon toga su uvažili reklamaciju u MR servisu i popravili prijenosnik.
Samo odi u Svijet medija i daj njima laptop pa nek oni riješe dalje, ti se nemoj brinuti tko i gdje i zašto. Uredno si platio pa nek oni riješe dalje....
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2014., 17:20   #3
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Bok, hvala na reply-u.

Tako sam i napraivo, otisao sam u sm danas i dali su mi broj od gospodina iz sm-a koji radi nabavu i ostalo sa hp-om pa cu ga nazvat u pon i pokusat rijesit sve.

Nazalost, vracanje laptopa sa servisa i nosit ga ponovo u sm nije opcija jer u ponedjeljak istice garancija.

Pokusat cu ovako pa javim rezultat.

Hvala
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2014., 20:12   #4
NikolaA
Premium
 
NikolaA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
ako je hP laptop onda najbolje kontaktiraj mr servis moze i recro u n zagrebu pa oni dostavljaju u msan na rugvicu...
NikolaA je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 16:42   #5
Marko_mk
Premium
Moj komp
 
Marko_mk's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 181
Taj model laptopa je tvornički dolazio sa 12 mjeseci jamstva, osim ako si ti nadoplatio za 36 mjeseci ili je bila neka akcija pa su dali u cijeni 36 mjeseci
Marko_mk je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 17:37   #6
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,941
Ja bih ga lijepo ostavio u SM i pošto je garancija 3g i reko da se to slozio i ostavio broj mobitela da mi se javi kad je gotovo ili kad mogu doci po lovu ak nemogu slozit
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 17:57   #7
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Nisam ga furo u SM, ostavio sam ga bio u MR servisu i rijesio sve preko mailova.

Hvala svima na pomoci!
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2014., 16:02   #8
Tomislav8
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Meni su u Svijet Media prodali foliju za ekran mobitela (nije mi se dalo čekati s ebay), i zalijepim ju s istim trudom i pripremama kao i druge koje sam lijepo (da nema balončića i nepravilnosti), a kad ono jedno 1/5 folije se uopće neće zalijepiti za ekran. Odnesem tamo i prvo sve na finjaka, naravno nije uspjelo. Nakon dužeg prepucavanja, vratili su mi novce kao da sam neka zadnja stoka. Uglavnom, tamo više ne idem.
Tomislav8 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2015., 22:55   #9
Ninja_Zg
Premium
Moj komp
 
Ninja_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Nije iskustvo vezano za njihov servis vec webshop, ali posto druge teme nema

Uzeo procesor u webshopu i odabrao preuzimanje u poslovnici. Obavijestit ce me kada stigne.
Iduci dan vidim da nitko ne zove, a procesor je postao nedostupan na sajtu pa nazovem "webshop" i pitam status narudjbe.
Da ne bi bilo nismo znali.

"Da, stigao je u poslovnicu, kolege vas ne zovu jer je strasna guzva, pozurite vi po to da vam se ne odrezervira".
Zovem tu poslovnicu, nitko se ne javlja. Posaljem mail da dolazim po robu i da mi to obavezno pricuvaju.
Dodjem u poslovnicu, samo kaj se se cvrcci ne cuju, nema zive duse.
Ninja_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2016., 14:42   #10
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Evo jedno friško

Kupim u nedjelju online HDMI kabel 10m (200kn, platim amexom preko payment gatewaya) i odem do poslovnice po njega, dođem tamo lik mi veli da do ponedjeljka ništa jer im njihovo knjigovdstvo treba potvrdu uplate (napominjem, plaćeno online payment gatewayem, nisam 100% jer PayWay ili wsPay), onak, reko Ok.

Zovem ih u pon, uto i sri i naravno da se nitko ne javlja...odem u srijedu nakon posla do njih po kabel i naravno da nema kabla, reko: jer iz Mossula dolazi ili kaj?... Nazvat će oni mene kad stigne, ok.

Petak, dobijem SMS da je kabel stigao, reko super, odem po kabel i eto nove zgode

Prvo čekam lika da mi nađe kabel, onak, gledam di je kamera, dal snimaju nekaj, dal me trolaju, reko koji kurac... dolazi ženska i veli liku to je taj kabel, lik gleda prezime na kabelu i na računu, i gleda, ne kuži on, ima halove od petka, ženska mu veli: da, to je ok.

Ok, lik stavi kabel na pult i traži me osobnu, reko wtf, i ko za vraga ostala mi u trenerci, ali imam novčanik sa svim karticama + mob s računa i mailove sa računom i ostalo, lik mi veli bez osobne nema kabla...

tu pucam i velim mu: ti to mene jebeš (doslovce tako), u 2016. da vam treba tjedan dana za dostavu robe u vlastiti dućan jer iz Mosula ili Rake dofuravate robu? Vrati mi lovu nazad pošto je kupljeno na daljinu i idem do HGSpota po kabel...prodajte i telefone da se ne pokvare...

lik počne neš srat, pa nazove centralu, to opet traje, na kraju mi da kabel...

Pouka priče:
Može bit 2016., skoro i 2017., internet plaćanje je već standard jebenih 10g., ali ovim jazavcima je to SF, od samog procesa prijave na web i načina implementacije payment gatewaya, odnosa prema kupcu do baratanja robom i skladištem, fckin kriminal, ove jazavce iz dućana i ne bi blatio neš ekstra pošto se pate tamo za 3-4kkn ali sve u svemu apsolutno dno dna.
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.11.2016., 15:32   #11
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Jel se može znati zašto si naučio i platio online, a onda išao po to u trgovinu?
Mislim da si nepotrebno komplicirate život s tim online narudžbama pa preuzimanjem u trgovini, isto kao i u Linksu što neki kupuju pa onda problemi s rezervacijom robe.
Ako naručuješ online onda uzmi dostavu, ako ti ne treba dostava i trgovina je blizu, onda odeš i naručiš/platiš u trgovini.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2016., 15:53   #12
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
Ok, lik stavi kabel na pult i traži me osobnu, reko wtf, i ko za vraga ostala mi u trenerci, ali imam novčanik sa svim karticama + mob s računa i mailove sa računom i ostalo, lik mi veli bez osobne nema kabla...

...Vrati mi lovu nazad pošto je kupljeno na daljinu

U banku kad udjes sa karticom i oces bilo sta mrdati po racunu mozes bez osobne ? Bacis karticu na salter i kazes dajte mi moje pare ?!? Sta da ti je ukradena pederusa i da je u pitanju neki LED Tv od par k kuna ili bilo sta drugo ?

Ovo da si ti trgovcu reko da te hebe ja bi fino rijesio da sam na mjestu trgovca.., gospodine nema problema, mozete novce dobiti nazad kada predocite osobnu iskaznicu da smo sa vama sklopili ugovor na daljinu pa ti trazi osobnu dok ti se dimi iz usiju od muke...

Da sam zloban ( u ulozi trgovca ) jos bi pozvao policiju kada bi poceo urlat na mene a onda bi te i sluzbeno lice opalilo dodatno po djepu radi ne nosenja osobne iskaznice i ne mogucnosti da te indetificira

Na stranu trgovinu i natezanje sa dobavom artikla no kolega malo si zabrijao... nema kupovine na licu mjesta karticama bez osobne ako ce se trgovci drzat zakona ili podizanja robe placene online bez predocenja iste...

To sto ti kupis grickalice, 2 role wc papira u konzumu i teta provuce karticu a da te i ne pogleda ne znaci da je zakonito...
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2016., 16:51   #13
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 260
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Jel se može znati zašto si naučio i platio online, a onda išao po to u trgovinu?
Mislim da si nepotrebno komplicirate život s tim online narudžbama pa preuzimanjem u trgovini, isto kao i u Linksu što neki kupuju pa onda problemi s rezervacijom robe.
Ako naručuješ online onda uzmi dostavu, ako ti ne treba dostava i trgovina je blizu, onda odeš i naručiš/platiš u trgovini.
Ja sam u petak ujutro online naručio ruter u Linksu, i kad sam se vraćao sa posla pokupio ga. Usput mi je.
Ako izaberem opciju dostave, naplate mi dostavu.
Ako kupujem u poslovnici cijena je veća nego online kupovina.
Znači za ostatak (tridesetak kuna) sam u subotu bio na kavi.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2016., 16:57   #14
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
U banku kad udjes sa karticom i oces bilo sta mrdati po racunu mozes bez osobne ? Bacis karticu na salter i kazes dajte mi moje pare ?!? Sta da ti je ukradena pederusa i da je u pitanju neki LED Tv od par k kuna ili bilo sta drugo ?

Ovo da si ti trgovcu reko da te hebe ja bi fino rijesio da sam na mjestu trgovca.., gospodine nema problema, mozete novce dobiti nazad kada predocite osobnu iskaznicu da smo sa vama sklopili ugovor na daljinu pa ti trazi osobnu dok ti se dimi iz usiju od muke...

Da sam zloban ( u ulozi trgovca ) jos bi pozvao policiju kada bi poceo urlat na mene a onda bi te i sluzbeno lice opalilo dodatno po djepu radi ne nosenja osobne iskaznice i ne mogucnosti da te indetificira

Na stranu trgovinu i natezanje sa dobavom artikla no kolega malo si zabrijao... nema kupovine na licu mjesta karticama bez osobne ako ce se trgovci drzat zakona ili podizanja robe placene online bez predocenja iste...

To sto ti kupis grickalice, 2 role wc papira u konzumu i teta provuce karticu a da te i ne pogleda ne znaci da je zakonito...
čovjek ako ima račun, mora mu dati robu, nema priče. Osobnu iskaznicu može tražiti samo službena psoba (npr policajac). Kakav trgovac će mene tražiti osobnu??
Ovo zadnje za konzum, ma najbolje da me trgovkinja u konzumu traži osobnu prilikom kupnje šekret papira... Malo morgen. Imam PIN i ako ga znam ja sam ovlašten za tu karticu. Ionako je do 100 kn paywave

Ovo za banku razumijem jer na šalteru možeš isprazniti račun i to prihvaćam da treba osobna. Ali za neki faking kabel i wc papir, how yes no..
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2016., 17:07   #15
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Ovo za banku razumijem jer na šalteru možeš isprazniti račun i to prihvaćam da treba osobna. Ali za neki faking kabel i wc papir, how yes no..
Ma kuzim ja tebe... praksa je jedno i sve to stima no to sto imas pin i osobnu ne znaci da si vlasnik iste... trgovac ako sumnja na kradju ima pravo traziti osobnu i odbiti transakciju a bice da je coek bio sumljiv kod kupovine toga kabla

Pa evo negdje prije sam kupovao ormar u Primi, 900kn neki ljevi za drlog spremati... traze osobnu i sta sad... da se svadjam jer trgovac zeli provjeriti da je kartica moja ?

Dobro pa niste svi tako mladi, zar se zbilja ne sjecate kada je to krenulo sa karticama da doslovce zvaku nisi mogao kupiti ako osobnu nisi predocio sa karticom ? To sto je danas labavo ne znaci da istu nemaju pravo traziti....
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2016., 17:14   #16
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa ako ima pun novčanik dokumenata na svoje ime i vjerovatno neki od njih sa njegovom slikom onda je velika vjerovatnost da se radi o njemu jel.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2016., 18:37   #17
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
onda je velika vjerovatnost da se radi o njemu jel.
O cemu mi sad pricamo ? Pa nije trgovac krim-policajac da utvrdjuje vjerojatnost jesi drpio pederusu sa svime ili nisi... po zakonu smo svi duzni nositi osobnu uza sebe. Ako sumnja trazit ce je ili nece... nece istragu provoditi i nadmudrivati se kupcem jel njegovo ili nije...

Citiraj:
Članak 29.
Novčanom kaznom od 200,00 kuna kaznit će se za prekršaj osoba:
1. koja kod sebe nema osobnu iskaznicu ili je odbije dati na uvid ovlaštenim osobama (članak 16. stavak 1.)

I sta sad imamo tu jos raspravljat ili utvrdjivati ? Oce je trgovac traziti ili nece njegova je stvar... ima pravo da ti ne izda robu tj. odbije dati ako sumnja da si ti osoba koja ju je unaprijed platila ili odbije transakciju sa kartice ako sumnja da je tvoja.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2016., 18:57   #18
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor acmevagabundo Pregled postova
Ja sam u petak ujutro online naručio ruter u Linksu, i kad sam se vraćao sa posla pokupio ga. Usput mi je.
Ako izaberem opciju dostave, naplate mi dostavu.
Ako kupujem u poslovnici cijena je veća nego online kupovina.
Znači za ostatak (tridesetak kuna) sam u subotu bio na kavi.

Links ima najbolju opciju , "kupis" prek webshopa i odaberes placanje u poslovnici i di oces podignut.

dobijes s popustom i ne brines da si dao novce a da artikla nema
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2016., 18:59   #19
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Sve kartice bez pina, tipa american bi prodavač trebao kod kupnje provjerriti osobnu. To banke traže.
A ovo što netko to ne želi, pa nitko ga ne tera da koristi american.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2016., 20:20   #20
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
svatko vas moze traziti osobnu - druga stvar je sto mu je vi ne morate ju pokazati - ali isto tako vam on moze uskratiti neku uslugu koju nudi a vi trazite.

(ne)povezano:
Narucio sve preko neta na svoje ime u linksu, poslao nekog drugog (pa i različitog spola znači ne može glumiti mene) da plati i preuzme- bez osobne ili ikakvih problema u par navrata obavljeno

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 28.11.2016. u 20:57.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2016., 10:37   #21
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Ovo da si ti trgovcu reko da te hebe ja bi fino rijesio da sam na mjestu trgovca.., gospodine nema problema, mozete novce dobiti nazad kada predocite osobnu iskaznicu da smo sa vama sklopili ugovor na daljinu pa ti trazi osobnu dok ti se dimi iz usiju od muke...
Možeš se ti kao trgovac glupirat, a ja ti samo pošaljem poštom/mailom obavjest da raskidam ugovor. A rok od 14 dana počinje teći od trenutka isporuke robe. Naravno da bih nastavio kupovat u tom dućanu, nikad.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2016., 10:47   #22
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Zanimljivo da kod uplate ne traže osobnu

I kako ja mogu znat broj narudžbe/računa/transakcije ako to nisam ja, da ironija bude veća satavio sam liku iPhone sa PDF-om iz maila (njihovim) di se sve vidi, jel može jednostavnije...drugi put ču i žig ponjet, naravno ne u SM jer tamo više kune ne ostavljam

Uglavnom, to sa osobnom je moj propust, ali ako ti platim a ti nisi u stanju 48h dostavit robu promjeni profesiju, u Futuri IT sam potrošio 20kkn u 10ak kupovina i sve, ali SVE je bilo tamo isti ili drugi dan, ADM također, Links malo slacka po tom pitanju ali ovo sa Svijetom Medija je jebeni kriminal.

Definitivno im predlažem da probaju naručit nešto sa libido.hr-a da vide što je jebeno savršena usluga, sa sportsdirecta isto tako, ako iz Leedsa može doć za 4 dana može i iz jebenog Buzina


@EDIT
I kakvo je to sranje sa rezervacijama, imaš link sa shopa na msanov i ostale lagere u realnom vremenu, kad netko plati online recimo grafu u ADM-u ostali ju više ne vide na lageru (ili se smanji broj dostupnih sa x na x-1 ako je X>=1), ove predpotopne sheme sa rezervacijom su teška retardacija pogotovo ako sam ti PLATIO 100% cijene unaprijed... robe il ima il nema na lageru, na checkoutu kod plaćanja si potvrdio sve relevantne činjenice a ostalo su nepotrebne debilane...

Zadnje izmijenjeno od: Uber Gosu. 29.11.2016. u 11:06.
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2016., 12:45   #23
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
O cemu mi sad pricamo ? Pa nije trgovac krim-policajac da utvrdjuje vjerojatnost jesi drpio pederusu sa svime ili nisi... po zakonu smo svi duzni nositi osobnu uza sebe. Ako sumnja trazit ce je ili nece... nece istragu provoditi i nadmudrivati se kupcem jel njegovo ili nije...
zato što vozačka sa imenom i prezimenom te slikom osobe ispred tebe nije dovoljna?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2016., 13:46   #24
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Ali vozačka uopće nije identifikacijski dokument
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2016., 15:14   #25
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Takav problem se najlakše prevlada: jednostavno kupujte stalno u istoj trgovini, nemojte gledati na razliku od nekoliko kn simo-tamo, svi će vas poznavati i izaći vam u susret. Govorim o manjim trgovinama, web-shopovima, ima ih 2-3 u ZG-u, gdje je stalno ista ekipa.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2016., 16:35   #26
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Zar u HR postoji IT shop u kojem rade isti ljudi već godinama? Mislim da su takvi prije izuzetak nego pravilo.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2016., 17:09   #27
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Zar u HR postoji IT shop u kojem rade isti ljudi već godinama? Mislim da su takvi prije izuzetak nego pravilo.
To si i ja cesto pomislim. Primjera radi pulska Chipoteka - uvijek 2 ista tipa rade vec nekoliko godina. Pulski Links je promjenio 3 generacije prodavaca unazad 3 godine (cca 6-7 ljudi minimalno od cega cetvoricu znam). Svaki put sve manje simpatican lik iza pulta (zivio webshop)
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na