Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.03.2012., 16:50   #121
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
delete...

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 06.03.2012. u 20:31.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 17:22   #122
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
?
Ispravljeno. Sorry.
__________________
x230
asibulj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2012., 22:01   #123
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor proudixz Pregled postova
to je stari mis iz 2000 god (collectors edition )
Samo oblik je stari (iz 99. da budemo precizniji), originalni Boomslang je bio kuglicni mis, a ovaj iz 2007. ima isti senzor kao i DeathAdder 3G.

Ne znam sto im je doslo da idu raditi remake Boomslanga s kojim se vecina ljudi sprdala i koji nikome osim nekolicini recenzenata koji su pumpali hype nije normalno pasao u saku.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2012., 00:23   #124
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor proudixz Pregled postova
to je stari mis iz 2000 god (collectors edition )
Ja takve cijenim, a za sve ostalo tu je mx518

Jučer sam se otarasio g9x, jer mi je dojadio odnosno palac mi je bio sav zakočen, očito mi je šaka navikla na starudiju Razer Vipera, koji mi sad kad ga primim nevjerojatno paše, ali nije mi baš poseban za igranje.
Tako da mi je sada mx518 kao zamijena čist dovoljan, i mislim stvarno da nekakvom prosiječnom korisniku bolje od ove stare zvijeri netreba.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2012., 21:21   #125
Garfield
Dezurno Smetalo
Moj komp
 
Garfield's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Igram se (ako cemo to tako sada nazvati) sa Logitech MX518, no nekako mi je najbolje MX Revolution sjedao u ruku dosada!
__________________
Who is this general failure and why is he reading my disk?
Garfield je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 15:43   #126
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
ma MX Revolution je najjaci... ja svoj nažalost prodajem i kupujem si G400... ali MX je definitivno jedan od najboljih miševa koje sam ikada imao prili držati/koristiti...
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 16:11   #127
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Zamijenio 7 godina star MX510 za Performance MX i nikako da savladam jedan problem - miš mičem lijevo-desno sa zglobom na podlozi (rijetko dižem zglob) i kod MX510 bi nagle trzaje radio u gotovo savršenoj horizontali. Ovog novog mišonju kako god držao svaki put kada trznem udesno, kursor se malo digne, a ulijevo se malo spusti. Postoji znatan otklon u odnosu na horizontalu. Gejmeri će znati kako to zna biti zeznuto...

Autonomija odlična, odaziv također... Valjda ću se brzo naviknuti na pravilno držanje.
edit: Povlačim ovo za autonomiju jerbo ova baterija koja dolazi uz miša je očigledno neki bs. Nije eneloopica nego ReCyko+ 2050mAh. Ovih dana sam malo više koristio miša i igrao i evo danas mi je izdržala ravno 12h nakon cjelonoćnog punjenja. Nakon toga počne kursor lagano trzati ili preskakati... Reciever je spojen na monitor i nema prepreka između njega i miša. Budemo vidjeli kako će se ponašati eneloopice koje tek trebaju stići.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 19.03.2012. u 22:25.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 21:22   #128
dario_cile
Troll
Moj komp
 
dario_cile's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Doboj
Postovi: 282
ja sam presao sa mx518 na razer nagu molten edition,super mis iskreno nemam nikakvih zamjerki,cak meni bolje lezi u ruci nego mx,samo sam odmah nasao jednu zamjerku,preko koje nece svako preci, ne bih ni ja ali et' nisam znao. Kad scrolam na gore stvara se uzasno glasan zvuk,a kad scrolan na dole nije tako opasno podnosljivo je,dok recimo kod mx-a sve glatko. Iskreno,kad sam dao tolike pare za mis (89€) mislio da nece toga biti....
__________________
Bolje džaba ležati nego džaba raditi
dario_cile je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 21:54   #129
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Iz iskustva mogu reci da je razer postao obicno marketinsko smece. Nekad su bili dobri al sada zaraduju samo na imenu. Gledajuci novije generacije miseva Logitech, SS i slicne firme izdaju bolje miseve za manju cijenu. Dokaz je i u tome da rijetko koji gamer tj. "profesionalni" team koristi njihovu opremu. Ne kazem da ih nema vec da ih je sve manje i manje. Makar iskreno mogu se naci i dobre stvari od njih al za razliku od prije par godina sada se trebaju traziti.

Zadnje izmijenjeno od: chare. 20.03.2012. u 23:11.
chare je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 16:03   #130
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
mislim da svako ko ima malo u vugla zna da je razer obicno smece barem kad su misevi u pitanju... podloge i slusalice su im dobre, ja osobno imam Orcu i mogu reci da su slusalice odlicne... ali njihov miš nebi nikad uzeo jer su precjenjeni i preskupi.. a rađeni su od jeftine plastike... a dječurlija kupuje njihove miševe radi izgleda i tih svijetlećih boja koja se ni ne vide kad primiš miš u ruke... Logitech je vec dokazao da su im proizvodi kvalitetni i da vrijede uloženog i ne preskupog novca... moj MX Revolution... apsolutno najjbolji miš koji sam dosad imao prilike koristiti...
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.03.2012., 09:25   #131
23 Joke
Talični Tom
 
23 Joke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Split
Postovi: 85
Ja sam nakon isprobavanja raznih miseva ostao na dva koja kombiniram.

To su Logitech G 500 i Razer Deathadder.

Za brzu igru mi vise odgovara Razer radi velikih bocnih tipaka i boljeg scroll-middle izvodenja.

Za malo sporiju igru mi je bolji Logitech g 500.

Oba misa su stvarno super btw
__________________
23 Joke je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2012., 10:02   #132
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
I ja se moram složiti s onima koji govore da je Razer postao dreq po pitanju kvalitete - na moju veliku žalost jer mi je Deathadder svojom ergonomijom najbolje ležao u ruci od svih miševa. Ali nakon što mi je crkla originalna varijanta tog miša, pa par godina kasnije i 3G varijanta istoga (niti 4 mjeseca nakon kupnje), vratio se na Logitecha. Koristim G500 dok mi MX518 i dalje stoji u ladici kao rezerva (radi i dalje kao i prvoga dana).
Uspoređujući Deathaddera 3G i Loggija G500 (tu su negdje cijenom), Logitech odmah na prvu ostavlja dojam robusnijeg, izdržljivijeg proizvoda.
Bez uvrede Razer-fanovima ali....jbš sve te ledice i lampice kojima vole kititi svoje mišiće, meni je bitnija - pouzdanost.

Osobno bih volio probati malo Gigabyte-ovog M8000X miša. Miš mi zapeo za oko izgledom i ergonomijom.
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2012., 11:07   #133
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Citiraj:
Autor qLimAxzU19 Pregled postova
mislim da svako ko ima malo u vugla zna da je razer obicno smece barem kad su misevi u pitanju... podloge i slusalice su im dobre, ja osobno imam Orcu i mogu reci da su slusalice odlicne... ali njihov miš nebi nikad uzeo jer su precjenjeni i preskupi.. a rađeni su od jeftine plastike... a dječurlija kupuje njihove miševe radi izgleda i tih svijetlećih boja koja se ni ne vide kad primiš miš u ruke... Logitech je vec dokazao da su im proizvodi kvalitetni i da vrijede uloženog i ne preskupog novca... moj MX Revolution... apsolutno najjbolji miš koji sam dosad imao prilike koristiti...
previše generaliziraš.
Deathadder je odličan miš i definitivno spada među top 5 gamerskih miševa u zadnjih 5 godina, isto kao i abysuss. A što se tiče slušalica, od njih sam imao jedino 5.1 Barracude i bile su toliko bolne i teške za nosit na glavi da to nije bilo humano.
Prešao na siberia v2, pff, ne osjetiš ih ni nakon 8 sati za kompom.
Ako si mislio na proizvode nakon npr. deathaddera/abysussa, onda izvini, jer ih nisam isprobao.

Ali danas, steelseries all the way

Zadnje izmijenjeno od: wnbeeeE. 20.03.2012. u 12:28.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2012., 11:33   #134
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
@Zaramoth: Javi se na PM ako želiš probati M8000X.
__________________
x230
asibulj je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2012., 19:14   #135
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
previše generaliziraš.
Deathadder je odličan miš i definitivno spada među top 5 gamerskih miševa u zadnjih 5 godina, isto kao i abysuss. A što se tiče slušalica, od njih sam imao jedino 5.1 Barracude i bile su toliko bolne i teške za nosit na glavi da to nije bilo humano.
Prešao na siberia v2, pff, ne osjetiš ih ni nakon 8 sati za kompom.
Ako si mislio na proizvode nakon npr. deathaddera/abysussa, onda izvini, jer ih nisam isprobao.

Ali danas, steelseries all the way
e zanima me ta siberia na jesen kad cu kupovat novi pc brijo sam ih uzet... cuo sam da su slusalice savrsene... ja Orcu imam malo vise od pola godine... mada ne preferiram Razer moram priznat da su s Orcom obavili sjajan posao... al Siberia v2 mi se vec duze vrijeme svida i kazu da su slusalice vrhunske...
dns sam bio u linksu moro ic po cooler ugl nebitno i isprobo sam G400... miš mi odlicno leži u ruci click je glatak jednostavno odlican mada sam ja naviko na tvrdi... bocne tipke hmm naviko sam isto na tvrde kakve su na mom MX-u... jedina zamjerka mi je scroll-middle djeluje mi krhko kao da ce se potrgat... al definitivno ga uzimam kad prodam svoj MX btw ak je neko zainteresiran neka mi se slobodno javi...
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 15:48   #136
Garfield
Dezurno Smetalo
Moj komp
 
Garfield's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor qLimAxzU19 Pregled postova
mislim da svako ko ima malo u vugla zna da je razer obicno smece barem kad su misevi u pitanju... podloge i slusalice su im dobre, ja osobno imam Orcu i mogu reci da su slusalice odlicne... ali njihov miš nebi nikad uzeo jer su precjenjeni i preskupi.. a rađeni su od jeftine plastike... a dječurlija kupuje njihove miševe radi izgleda i tih svijetlećih boja koja se ni ne vide kad primiš miš u ruke... Logitech je vec dokazao da su im proizvodi kvalitetni i da vrijede uloženog i ne preskupog novca... moj MX Revolution... apsolutno najjbolji miš koji sam dosad imao prilike koristiti...
Ah nikad prezaljeni MX Revolution koji me vjerno sluzio tri godine, otkazao poslusnost nedavno. Uskoro bi mogao opet uzeti nesto tog tipa, zasada sam na MX518 i prezadovoljan sam, naravno kao i uvijek sa Logitechovim misevima!
__________________
Who is this general failure and why is he reading my disk?
Garfield je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 10:47   #137
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Buđet gaming miš MS X3ME, za 80-ak kn Za te novce je stvarno dobar miš, težina idealna, preciznost dobra, dojam kvari glasno kliktanje, nije cijeli gumiran i oslonac za mali prst mi je na knap
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 14:13   #138
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Logitech G700 kao "svakodnevni mis".
Odlican mis jer sam trazio bezicnog misonju sa hrpom tipki i ovaj je prva liga. Isprva mi malo oblik nije odgovarao, ali sada sam naviknut. Koristima ga godinu i pol valjda i nikakvih problema.

Razer Naga kao MMO mis.
Kako sam otkazao Rift trenutno misonja spava u ladici i ceka da dodje GW2.
Gomila tipki kod palca mi za MMO savrseno odgovara.

Koristio jos:
Logitech MX500 - vrhunski mis u svoje vrijeme, ali jednostavno se izraubao.
Razer Deathadder - u to vrijeme (2004/2005) nevjerovatno brz i precizan mis. Za moj ukus ipak premali sa katastrofalnim dodatnim tipkama
Logitech MX Revolution - izuzetan mis, ali nije za FPS-ove. Jos uvijek koristen na desktopu. Iako je star vec valjda 5 godina baterija jos uvijek odlicno drzi.
Logitech G9 - izuzetan mis, ali nikako mi nije odgovarao oblikom. Na kraju sam ga prodao jer se na oblik nikako nisam mogao naviknuti. Promjenjive maske daju novu dimenziju ciscenju misa.
Logitech G500 - mis bez mane osim sto je strasno ruzan (ne znam kome je palo na pamet staviti onu preruznu teksturu plastike) i uvjetno zice, pa sam ga prodao i zamjenio sa G700 jer je ovaj bezican
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 15:40   #139
The Fury
Premium
Moj komp
 
The Fury's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 177
http://steelseries.com/products/game...ablo-iii-mouse

Jel se isplati uzeti? Cijene se kreću od 420 - 480 kn.
The Fury je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2012., 19:15   #140
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
Citiraj:
Autor Garfield Pregled postova
Ah nikad prezaljeni MX Revolution koji me vjerno sluzio tri godine, otkazao poslusnost nedavno. Uskoro bi mogao opet uzeti nesto tog tipa, zasada sam na MX518 i prezadovoljan sam, naravno kao i uvijek sa Logitechovim misevima!
hh, evo ja sam svoj MX Revolution prodao za 200kn sluzio me 4 godine dao bi mu vijek jos sigurno god dana ako ne i vise... i evo u sub sam uzeo taj cuveni G400 i mogu rec da je mis stvarno dobar... koristio sam ga u c+ i CoDu.. mada ja vise preferiram svoj stari MX gdje su tvrde tipke i gdje se osjeti da su kvalitetne... na ovom G400 su mi premekane djeluju krhko kao da ce se potrgat ak cu ih duze koristit... al sve u svemu ga se isplati uzet za te pare... al da Revolutiona jos uvijek ima u prodaji/proizvodnji kupio bi ga bez razmisljanja a njegov nasljednik mi se iskreno ne svida radi AA baterije i tipka za zoom je po meni na nezgodnom mjestu, al ne sumnjam uopce u kvalitetu tog misa Logi je Logi... ^^

@The Fury SteelSeries ti ima jako kvalitetne miseve i nece ti biti zao ako si ga uzmes... ali prije ga isprobaj kako ti lezi u ruci jer su njihovi misevi dosta mali stoga... ^^
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2013., 13:38   #141
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
Čisto informacije radi: postoji li kakav veći miš (za one sa većom rukom, dužim prstima koji su navikli i znaju koristiti miš isključivo na -palmgrip style!!) koji ima oblikovan bočni dio za odmaranje "malog prsta" tako da dotični ne visi/struže po podlozi tokom gaminga?? Nije li jedan miš iz R.A.T serije dolazio u paketu s dodatkom - pinky finger restom ili sam to samo umislio??
Kroz moje ruke su do sada prošli Razer Deathadder,Logitech MX518 i G500, Gigabyte M8000X i trenutno Corsair M60. S niti jednim nisam bio baš zadovoljan položajem malog prsta.

I jedan mali prijedlog: ima li smisla napraviti nekakvu listu većih (po dimenzijama!!) miševa i staviti to kao sticky?? Mnogima bi to pomoglo prilikom kupnje idealnog miša.
Eto, iz svojeg iskustva mogu reći da bi Logitech G500 i G700 bili veći miševi, Gigabyte M8000X, Roccat Kone + također.

Može li se netko nadovezati??
Kakvi su po pitanju veličine npr: Gigabyte Krypton, CM Storm sentinel advance II itd??
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2013., 14:23   #142
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Probaj G600, osobno ga imam i taman mi sve onako odmara se i komfortabilno
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2013., 14:34   #143
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Zaramoth Pregled postova
Čisto informacije radi: postoji li kakav veći miš (za one sa većom rukom, dužim prstima koji su navikli i znaju koristiti miš isključivo na -palmgrip style!!) koji ima oblikovan bočni dio za odmaranje "malog prsta" tako da dotični ne visi/struže po podlozi tokom gaminga?? Nije li jedan miš iz R.A.T serije dolazio u paketu s dodatkom - pinky finger restom ili sam to samo umislio??
Kroz moje ruke su do sada prošli Razer Deathadder,Logitech MX518 i G500, Gigabyte M8000X i trenutno Corsair M60. S niti jednim nisam bio baš zadovoljan položajem malog prsta.

I jedan mali prijedlog: ima li smisla napraviti nekakvu listu većih (po dimenzijama!!) miševa i staviti to kao sticky?? Mnogima bi to pomoglo prilikom kupnje idealnog miša.
Eto, iz svojeg iskustva mogu reći da bi Logitech G500 i G700 bili veći miševi, Gigabyte M8000X, Roccat Kone + također.

Može li se netko nadovezati??
Kakvi su po pitanju veličine npr: Gigabyte Krypton, CM Storm sentinel advance II itd??
Razer Ouroboros bi morao zadovoljiti tvoje kriterije za položaj malog prsta.

Trenutno ga koristim i miš je fenomenalan, bilo u žičnom ili u bežičnom modu.

No, ako možeš progutati cijenu, vjerovatno ćeš naići na drugi problem - mislim da ga više nema u Hrvatskoj na lageru trenutno.

U ADM navodno dolazi krajem mjeseca (takvu sam informaciju dobio od njih), a ja sam u Linksu uzeo zadnjeg, pa i oni sad čekaju uvoznika vjerovatno.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2013., 14:42   #144
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Jel si možda razmišljao o Prestigio PMSG1?
Ovdje imaš review.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2013., 23:49   #145
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Prestigio je zakon samo koliko sam čuo od kolega jedina primjedba je loš software
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2013., 00:33   #146
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Izgleda ko pegla. Po slici vidim da je gore plastika u rangu jefinijih Logitecha sto je meni ne pase. Tipke isto ne djeluju bas predobre.
Opeko sam se par puta sa takvim misevima i nikad vise. Rade najjeftinij Razer, Roccat ili sl. jer se osjeti bar malo kvalitete pod dlanovima a ne plasticnjare sa trilijun DPIja. Super specifikacije, solidan izgled, oprema ali ga pocnem vozat jasno je zasto je jeftin. Onda ga bacim u ormar i vratim se na Salmosu.

Razer Ouroboros djeluje fenomenalno. Kaj si imo prije Hammer? Sry vidim Kiborga 7. Kakav je feeling tipki u usporedi i kolko se bolje vozi?

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 26.04.2013. u 00:38.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2013., 01:45   #147
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova

Razer Ouroboros djeluje fenomenalno. Kaj si imo prije Hammer? Sry vidim Kiborga 7. Kakav je feeling tipki u usporedi i kolko se bolje vozi?
RAT 7 imam još, ali sam odlučio ovog ubosti .

Što se tiće tipki i feelinga, sve je na nivou.

Kvaliteta je fenomenalna, klikovi daju odličan i prepoznatljiv feedback.

Moram priznati da mi plastični pomični dijelovi ne izgledaju kao da će izdržati višegodišnje korištenje čestog pomicanja. Možda hoće, ali nekako mi sigurnije djeluje RAT 7/9 sa šarafima kao sliding mehanizmima.

Preciznost miša je 10/10
Udobnost također, iako sam ljevak miš držim u desnoj ruci, sa lijeve strane miša sam stavio grip sa odmorištem za palac, a sa desne strane pak onaj flat grip bez "odmorišta".

Baterija drži 18-ak sati rada, i napuni se relativno brzo.
U wireless modu na 1000 Hz pooling ratea nema nikakvog laga u igrama.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2013., 03:28   #148
kameni_zg
Premium
Moj komp
 
kameni_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: malo tu malo tamo
Postovi: 153
Da li netko ima SS Sensei? Kakva su iskustva?
kameni_zg je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2013., 11:28   #149
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Ja trenutno koristim R.A.T. 9 od MadCatz-a i prezadovoljan sam. Uzeo sam ga u garanciju za drugu za redom crknutu Razer Mambu.

Debelo je kvalitetnije izrade od Mambe i ostalih skupih miševa sa kojima sam bio u kontaktu.

Ima dvije izmjenjive baterije i samo ih šaltaš, perma-Wireless

Između ostalog
ima i pinky rest naravno. Stražnjica (da se tako izrazim) mu se može poprilično izvući da miš bude veći za nas aliene sa ogromnim rukama.

Zadnje izmijenjeno od: Vendetta. 26.04.2013. u 11:35.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2013., 15:37   #150
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Nitko ne spominje Mionix Naos miševe. Ja sam uzeo G700 pošto mi se nije dalo čekati Naosa i sad mi je nevjerojatno žao. Je da bežičan miš dobro dođe kao daljinac kad gledam filmove preko HDMI, ali koju orgazmatičnu ergonomiju ima Naos

Naos 5000 sam trebao čekati - http://mionix.net/products/naos-5000/


Evo i random recenzija sa youtuba

http://www.youtube.com/watch?v=RpOpdVCTL2Q
Bartuc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na