Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.04.2002., 13:01   #1
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
Heatsink uradi-sam

Evo, ovo pisem kao komentar na jucerasnji news od Joze

Uradi-sam heatsink

Mislim, fakat je mrak...A smatram da kod nas u hrvatskoj bi mogli vidjet takve 'uradi sam' eksperimente u vecim kolicinama neg ih ima! Bar smo mi poznati po 'spretnim rukama', 'susedima limarima' i besparici (Ok, ok, nije da heatsinkovi kostaju puno, ali..).

Fino odete na neko gradiliste, posto sad cijela hrvatska elita gradi viletine s zljebovima/kupolama/vratima od bakra, i tam mozete uzet kilu bakra zabadave (Ok, neznam koja je 'cistoca' tog bakra ali..), fino s hilticom to sve izbusit/ispilit, i ondak zavarit neokim nacinom kosto je i cica iz gornjeg clanka napravio isto - i voila - postanete fenomen u hrvatskoj i svijetu...

Btw, Joza, bar si ti 'spretan s rukama', i imas 10 suseda limara, a tu je i tata s hilticom i rostiljem - ajmo, bilo bi zgodno vidjet nekaj takvoga

P.S. Ok, znam, treba vremena i volje da se nekaj takvog napravi, al uz dobru organizaciju, 1 vikend i evo ga
sbp je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2002., 14:18   #2
Jozha
Banned
Moj komp
 
Jozha's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Sesvete/Soblinec
Postovi: 772
Ajd da ti ja objasnim iz aspekta same izrade zasto je to komplikovano. Lim sa baushtela nemre ic jer je predebeo i nije takve finoce. Da bi ucinio onaki cooler moras imat fine(pod to mislim na cistocu bakra)i tanke limove koji su vec izrezani (ak ides sam rezat bakar to ti nakraju zgleda ko da si tjesto mjesio pa rezao jer je bakar mekan) i acetilensku lampu koja bu progutala jedno odokativno 25 kila plina sa glavom velicine ping-pong loptice(a takvu nisam vidio ni u RABAi-nom servisu teretnih kamiona gdje se spajaju pukle osovine). Za divno cudo one srebrne paste se da nabavit bez problema(da nebi bilo zabune to je pasta za varenje i nemre se direkt stavit na proc radi provodljivosti).
A hiltica je ustvari vibraciona busilica od koje je slaba vajda tu, ali mi je drago da si ju spomenuo. Da mi je para i garaze,radio bi ja cuda.Cuda!
Jozha je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.04.2002., 16:01   #3
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
Smile

Osim kaj sam ispo glup, ipak se polucio rezultat, a to je da je Joza ponovo dokazo da je 'majstor za sve'.


Btw, kak je krenulo rvatsko gospodarstvo, uskoro ce pocet postavljat 100% bakar (Da ne govorim o srebrnim i zlatnim kupolama) pa nece bit beda za otic na gradiliste i to tam uzet
sbp je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2002., 09:20   #4
Jozha
Banned
Moj komp
 
Jozha's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Sesvete/Soblinec
Postovi: 772
Citiraj:
Originally posted by sbp
Osim kaj sam ispo glup
Ma nisi ispal glup,sam to nije tvoj fah.Zato se ja ne mješam u tvoje jer bi ispal totalni tenkre.
Jozha je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2002., 10:41   #5
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
Al bi mi mogo ono poslat, kaj si zajebo dok mi je zena bila u Zgb...

Ja jos cekam!
sbp je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2002., 12:10   #6
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by sbp
Al bi mi mogo ono poslat, kaj si zajebo dok mi je zena bila u Zgb...

Ja jos cekam!

Ah, ti se bunis radi igara. Ja jos cekam stvari od kojih bi mi kompich mogao proraditi...
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2002., 10:28   #7
Jozha
Banned
Moj komp
 
Jozha's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Sesvete/Soblinec
Postovi: 772
Citiraj:
Originally posted by sbp
Al bi mi mogo ono poslat, kaj si zajebo dok mi je zena bila u Zgb...

Ja jos cekam!
Radi sačuvanja povjesnih činjenica: zajebo sam tebe a ne tvoju ženu (da nebi bilo da sam ti još i ženu napado)!
Jozha je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na