Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2006., 17:55   #1
tigman
Banned
 
tigman's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Republica Crikvenica
Postovi: 1,194
Samsung 204B by tigman

..nakon dva tjedna pregledavanja mogu reći da je monitor čisto dobar za novce...

imao sam SREĆU (nema ni mrtvih ni nemrtvih pixela, i osvjetljenje je OK)

prvo me nakon slike bezobrazno dobre...EIZA CRT21", malo zasljepilo bještavilo no isto tako i mutne boje...ne da nema kontrasta, ali to nije baš po mojoj želji..

no sada sam već pronašao sliku koja mi odgovara i mogu reći da uz nekoliko sitnih mušica (kojima ne znam stručno ime), a koje pak nisu vezane za sliku koliko prikaz u textu pod nekom pozadinom...sve drugo izgleda odlično

brzina monitora je takva da i Ričarda čak vozim na njemu !...
naravno...EIZO je sa strane za verifikaciju boja...ipak je razlika očita...


CAD je dobar, malih problem ima u pregledu nekoliko transparentnih površina, no ništa što s eneda prežvakati (ovo vjerovatno u HR treba možda 0,05 % CAD usera)...

kako rekoh u bojama je solidan i može proći...

one fore ...vidljivi kut i ostalo u načelu prolazi...pa ne vrtim se simo tamo da trebam sliku kao na CRT-u...


eto ako se netko dvoumi za monitor te rezolucije ovo je itekako dobar kompromis dok ne dođe bolje...
uglavnom za 3500kn ovo je odličan 4:3 1600×1200 monitor i ako se još naleti na ZERO BAD pixel , sretno se može i živjeti s njime


uz to kakav EIZO CRT (flexscan) sa strane tek toliko...

ako je nekome to malo...možda dva pa ih okrenuti vertikalno ?

da ne zaboravim sve to se goni ljepo sa opet jeftinom X1650XT i večina se igra na nazivnoj rezi uz max detalje !...

eto ako nekome zatreba mišljenje čovjeka kojemu 90% CRT-a sa SONY trinitron cjevi ne zaslužuje ni da kokošima osvjetljuje dom...
tigman je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na