Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2011., 10:44   #1
tonymontana2
Registered User
Moj komp
 
tonymontana2's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 92
gdje mogu online naruciti nerabljene cd albume

prebacil sam ovu temu sa podforuma audio video ovdje posto mislim da joj je vise mjesto ovdje

hocu naruciti glazbene cde preko neta
preko googla sam naso stranicu top 20 online music stores na kojoj su popisi najboljih online cd shopova na netu
sada me zanima nesto da se nebi zezno
kako da znam da li je taj cd nov ili je vec bio rabljen?
kako da budem siguran da cd nije bio rabljen posto zelim kupovati iskljucivo cde koji su potpuno novi i nisu bili rabljeni
da li su svi oni cdi koji se prodaju na amazon.comu novi ili su vec bili rabljeni i da li se iz hrvatske moze naruciti ili samo iz zemalja eua
ako netko zna neku stranicu na netu online cd shopa nekog di su svi cd albumi novi i sa kojeg se moze u hr naruciti neka mi molim vas javi koji su to cd shopovi ,vidio sam ove nase cd shopove ali nemaju bas veliki izbor albuma
tonymontana2 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2011., 11:46   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ako je cd rabljen, pisat će ti to uz njega. Amazon prodaje nove, nerabljene cd-e i da, možeš naručiti od njih. Drugi prodaju albume u digitalnom obliku što znači da ih legalno možeš spržiti na cd i slušati. Odeš na stranice izvođača i tamo ćeš sigurno naći linkove za kupiti njegov album.
Kod nas imaš www.cedeterija.hr s koje možeš naručiti nove cd-e, a možeš kupiti i samo određenu pjesmu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na