Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.10.2012., 12:19   #91
bokol
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 31
da, šteta.
i kamera je po meni jako loša, outdoor su još ok, ali indoor katastrofa. prikazuje totalno drugu boju nego kakva jest. uključivanjem hdr-a stanje se malo popravi.
s ostalim sam manje više zadovoljan. ekran je vrlo dobar, mob je brz, surfanje ide glatko... i da, zvučnik je brutalno dobar i glasan
bokol je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 12:25   #92
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ali moram nabacit komentar za reprodukciju HD-a.. Mislim, daleko od toga da bi bilo bolje da radi glatko naravno, no ruku na srce, na tako "malenom" ekranu razlika HD-a i 480p-a je, ono, u najmanju ruku zanemariva.

Na tabletu od 7" HD i 480p mi izgledaju: pa isto.. HD jer kristalnija slika ok, ali me to toliko ne brine da sad idem gledat sve u HD-u..

Krešo, kako napreduje testiranje, bliži se recenzija?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2012., 12:56   #93
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,686
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Krešo, kako napreduje testiranje, bliži se recenzija?
Nazalost, sve ste ih razgrabili iz Asbisa i moram ih sutra vratiti, a trebali su ostati jos tjedan dana. Sad se moram pozuriti pa mozda nece sve biti onako kako sam htio

Recenzija ce valjda sljedeci tjedan.
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 13:03   #94
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Znači, nema šanse da se nađu ovdje?
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=196752

Nego, ti pretestirani uređaji idu u normalnu prodaju.

Ma prodat će oni to

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 25.10.2012. u 13:35.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 13:04   #95
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,686
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Znači, nema šanse da se nađu ovdje?
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=196752

Nego, ti pretestirani uređaji idu u normalnu prodaju.
Ne, to vracam Asbisu
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 13:06   #96
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Citiraj:
Autor krešo Pregled postova
Nazalost, sve ste ih razgrabili iz Asbisa i moram ih sutra vratiti, a trebali su ostati jos tjedan dana. Sad se moram pozuriti pa mozda nece sve biti onako kako sam htio

Recenzija ce valjda sljedeci tjedan.
Baš gledam u Asbisu i trebutno nema 4300 ali zato ima više od 30 kom. 4040 i ima dosta ovih 3500. Ovi 3500 bi mogli isto dobro ici...
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 13:36   #97
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Evo ja jučer kupio 4040, skoro na neviđeno. Vidio sam ga u dućanu, ali ga nisam mogao upaliti, protivno pravilima u Linksu.
Mobitel za tu cijenu više nego GROM!
Danas sam ga u firmi root-ao, ide super jednostavno. Dovoljno je na kompu imati instalirane Android drivere od nekog drugog mobitela (meni je prošlo s nekim Samsungovim, tako da komp vidi onaj ADB). Potrebno je da bude uključen USB debugging. Dalje root ide s onom skriptom koju je napravio neki lik, a nalazi se tu: http://thenextweb.com/google/2012/09...y-bean-device/
prvo je potrebno dakle imate usb debugging uključen i instalirane drivere. nakon toga se starta batch file (skripta). od ponuđenih izbora treba izabrati "4.Other". nakon toga treba spojiti telefon usb-om i čekati. kad pita recovery, treba ga dopustiti, inače root neće biti dobro napravljen. prilikom tog recoverya se ne brišu korisnički podaci i postavke, ali meni je resetirao postavke wallpapera - ali nebitno.


download skripte: http://forum.xda-developers.com/atta...8&d=1347882351

Root dakle ide preko superoneclick-a, ali meni nije radio dok nisam aktivirao baš skriptu od tog lika gore.
Nakon toga bez problema na mob ide instalacija busy box-a i superuser-a, a nakon toga ide lagano Titaniun backup, koji mi je uspio vratiti i neke aplikacije i postavke koje sam imao na prethodnom mobitelu (u8650). Bilo je potrebno samo prebaciti podatke s kartice, iz Titanium foldera u kojem su backupovi, na memoriju telefona, u Titanium backup folder.

Zadnje izmijenjeno od: bad_ri. 26.10.2012. u 13:12. Razlog: nadopuna procedure za root
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 15:03   #98
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Samo ukuca podatke od Google accounta, odnosno email i šifru i otključat će se telefon.
A sta ako nema google account koji je vezan za telefon ???
Kako ga onda otkljucat ? Nosit u servis ?
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 15:20   #99
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
A sta ako nema google account koji je vezan za telefon ???
Kako ga onda otkljucat ? Nosit u servis ?
A da napravi račun? Posao od 2 minute...
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 15:48   #100
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Superior Pregled postova
A da napravi račun? Posao od 2 minute...
očito je utipkao pin za zaključavanje telefona, zaboravio ga, a kako nema google account, telefon nema kako drugačije provjeriti pravog vlasnika i napraviti override šifre putem accounta...
bad_ri je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2012., 16:07   #101
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ovo neka bude poruka svima koji još uvijek zaključavaju mobitel, bilo na one geste ili na pin.. Čemu to uopće, samo komplikacije.. Mislim, da mi ga netko i pronađe/ukrade, nek mu je sretno..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 16:09   #102
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Ovo neka bude poruka svima koji još uvijek zaključavaju mobitel, bilo na one geste ili na pin.. Čemu to uopće, samo komplikacije.. Mislim, da mi ga netko i pronađe/ukrade, nek mu je sretno..
ja koristim pin, ali ga ne zaboravljam
tvoj potpis me podsjetio da jedva čekam neki cyanogen mod za 4040! na huaweiu mi je bio najbolji onaj benru verzija 4 cyanogenmod
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 16:11   #103
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Opa, već ste opasno počeli sa rootanjem i modovima na Prestiđio mobitelima,a?
Ne pratim ništa, znači već kao ima/sprema se cyan za 4040? 4300?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 16:16   #104
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Opa, već ste opasno počeli sa rootanjem i modovima na Prestiđio mobitelima,a?
Ne pratim ništa, znači već kao ima/sprema se cyan za 4040? 4300?
ne znam, za root je bilo upitno kako radi, ja ga danas rootao onako kako su neki rootali nekei motorole i samsunge slične ovom, sa ICS 4.0.4 androidom. za cynogen ne znam da li ga rade, ja nisam previše vičan tome, a ni vremena baš nemam za te eksperimente. al cyanogen mi je bio the best na u8650 (čast i fundowsky romu), tako da mislim da bi i na ovome radio super. pogotovo zato što se moglo customizirat skoro sve što mi je palo na pamet. stock rom to ne dopušta. srećom, instalirao sam i adwlaucher ex s bivšeg telefona, a i apex launcher, koji su preporod spram original prestigio homescreena.

čak kad malo bolje razmislim, niti mi ne treba drugi rom, ovaj zaista dobro radi i podrška za 2 kartice je ok.
root mi je bio potreban da mogu poprčkati stvari s titanium backupom, adfree i sličnim sitnicama.

Zadnje izmijenjeno od: tor. 25.10.2012. u 20:09.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 16:22   #105
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Koristi EDIT za nadopunu posta..

Ako ikad uzmem model 4300 (nadam se da hoću) ne vjerujem niti da ću napravit root a kamoli stavljat custom rom, jednostavno sam se zasitio toga već.. Želim imat mob radi ekrančine i ako sve bude radilo kako treba, ostavljam ga kao takvog.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 16:45   #106
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Lega nosio u servis jer se telefon zapravo zblesira pa nije dobro citao potez prstom
Odblokirali mu ga za 5 min (bez google racuna) ciko serviser kaze da mu je to drugi slucaj tog tipa sa prestigio uređajima (prvi je bio tablet) tako da je to (nadam se) rjetka pojava da se telefon na takav nacin stilta.
Utjesno je da se da odblokirat za 5 min.
Moj me jos na stolu ceka da ga raspakiram, pa kad ga razdjevicim javim kako mali radi (ok ja nemam pedofilskih sklonosti to se samo tako kaze ).
Jel ima ko kakav savjet kako iz klasicnog telefona preselit tel brojeve u prestigia brzo i bezbolno, telefon je Samsung SGH-D880 - Dual SIM.

Fala na svjetima, i vidimo se
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 16:55   #107
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Imaš online serivse za to kao i programe tipa MOBILedit
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 20:56   #108
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Evo ako je netko iz Rijeke i želi jedan od ova tri modela, relativno ok cijene..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 00:05   #109
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
ja ga jucer uzeo u linksu... MOBITEL JE ODLICAN ... ej, prezadovoljan sam s njime, posebno za te novce(prodao svog i5800 za 500 kn brzinski , a 999 kn bacio na diners na 12 rata, tako da ce me mob kostati 83 kn mjesecno ) ...jedino sto mi se ne svidja je zadnji poklopac kad se skida imam dojam da ce mi puknuti u ruci...no, njega ionako nikad ne diram pa ono ) ...


evo mali speedtest na poslu
http://speedtest.net/android/276355099.png
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,

Zadnje izmijenjeno od: walbandon. 26.10.2012. u 00:16.
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 00:18   #110
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Po ovim komentarim sam jako zainteresiran, posebno jer mi je dojadilo nositi 2 mobitela. Čekam neki kvalitetniji "rivju", npr od Kreše. Uglavnom vidim da su oduševljeni korisnici koji su prešli s sonica i sličnih uređaja, zanima me kako stoji u odnosu s "pravim" smartphonima, tj mišljenje nekog tko je imao Galaxy S2 ili slično. Do tada, ako mi možete odgovoriti na neke meni bitne stvari:

Jel obje mreže rade normalno uz data on? Bitno mi je radi sinkronizacije e-maila, dakle bar 2g bi mi trebao biti stalno uključen.

I slično tome, jel rade normalno mreže za vrijeme surfanja na 3G?

Jel ima u Linksu raspakiran neki izložbeni primjerak?
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 00:59   #111
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
ne vj da ima raspakiran, ali kad sam ja jucer dosao jedva su cekali da ga raspakiraju ))

nego, vidim da kazete da ne vrti 720p ... ja sam ostao paf... jer sam preko wirelessa sa kompa pokrenuo seriju 720p u njegovom playeru i lijepo je radilo... sad cekam da "nabavim " jednu seriju pa probam bas jos jednom malo bolje odgledati, jer sam na poslu, pa nemam nis pri ruci...jucer sam samo prevrtio da vidim dal radi...
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 07:58   #112
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Te priče oko 720p vam jako ovise o materijalu, kako je i tko ga je i iz kakvog izvora prekodirao, ripao ili što već, koji profil itd. Za nekakav standardni 720p, koji nije samo apskejlan s TV-a ili slično, teško da će ovaj fon to vrtiti. Jednostavno je preslab proc/grafa. S druge strane, ako imaš materijal koji je originalne reze i 800x600 ili slično, pa netko napravi 720p rip u relativnom normalnom bit rateu, normalno da će ga prikazati bez trzanja i slično.

3g radi samo na simu u prvom utoru i da - sve je normlano, upravo uzeo od kolege i isprobavam. 3g uključen, normalno je dostupan na oba broja, to šljaka bez problema. Netko gore je pitao za usporedbu s nekim jačim, baš sam ga usporedio sa svojim SG II. Da se vidi razlika, vidi. Da ćeš plakati zbog toga - nećeš Naravno da je sve sporije, od rendanja stranica, otvaranja videa, slika itd. no na ničemu ne trokira toliko da ćeš ga proglasiti neupotrebljivim ili slično.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 10:37   #113
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Ok, hoće li meni netko objasniti zašto bi netko uopće želio pogledati 720p video na rezoluciji 800x480??? Pa 480p je onda najveća reza koju mob može prikazati...sve više od toge će izgledati lošije zbog interpolacije.
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 11:30   #114
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
mislim da se tu prije radi "već imam u kolekciji filmove ili što već u 720p rezi" nego o ičemu drugome Sad bi ili te filmove trebao naći u manjoj rezi ili ih prekodirat itd.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 11:31   #115
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Apsolutno se slazem. Jedino ako pri tom misle da je to 480x320 reza...
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 11:52   #116
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
3g radi samo na simu u prvom utoru i da - sve je normlano, upravo uzeo od kolege i isprobavam..
Da li istovremeno moze raditi 3G na prvom SIM-u i 2G na drugom ?
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 12:04   #117
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Dok je aktivan prijenos podataka niste nedostupni za glasovne pozive za niti jednu mrežu, što je slučaj u većini drugih dual SIM modela. Blokirani. Nakon završetka poziva automatski se nastavlja prijenos podataka.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 13:08   #118
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Da li istovremeno moze raditi 3G na prvom SIM-u i 2G na drugom ?
sim broj 2 radi samo u 2G načinu, dok sim broj 1 radi u kombinaciji2G/3G. u jednom trenutku može raditi samo jedna data opcija, dakle ne mogu obje kartice raditi kao prijenos podataka. prilikom prebacivanja podatkovnog prijenosa na sim broj 2, telefon vas upozori da je moguć samo 2G način rada i da će se transfer usporiti.
ja sam u telefon ubacio tele2 kao glavnu i tmobile kao drugu karticu. probao sam kako rade 2G mreže, i u usporedbi je 2G na t-mobileu bio brži.
3G na tele2 radi pristojno, kad ima signala.
prijenos podataka se naravno prekida za vrijeme poziva, ali negdje sam našao opciju kojoj se određuje prioritet (call ili data), po defaultu je call, inače vas mreža vidi kao zauzete ukoliko se to promijeni.
kad vas netko zove na sim2, a već imate aktivan poziv na sim1, drugom pozivatelju pokazuje zauzeće, baš kao na drugim dual sim telefonima koje sam isprobao (nekoliko samsung modela)


sad sam se sjetio što bi još bilo jako korisno imati na ovakvim telefonima.... malo sam tražio po marketu, ali za sad bezuspješno.... aplikacija koja bi mogla u određeno vrijeme gasiti određenu sim karticu, a opet u drugo vrijeme ju sama upaliti bez da traži pin. recimo korisno za duže trajanje baterije, ja bih gasio službenu sim karticu automatski na kraju radnog vremena, a palio je drugi dan u 8 ujutro..... ako tko zna aplikaciju koja to radi, bilo bi super!

Zadnje izmijenjeno od: bad_ri. 26.10.2012. u 14:01.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 17:39   #119
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Šta se ne mogu ručno isključiti kartice? Nekad davno sam imao dual sim kopiju iP4 gdje si mogao ručno birati koju ćeš karticu koristiti - 1, 2 ili obje. Ako te netko nazvao na isključeni sim dobijao je poruku da je mobitel ugašen.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 19:05   #120
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Šta se ne mogu ručno isključiti kartice? Nekad davno sam imao dual sim kopiju iP4 gdje si mogao ručno birati koju ćeš karticu koristiti - 1, 2 ili obje. Ako te netko nazvao na isključeni sim dobijao je poruku da je mobitel ugašen.
ručno možeš isključiti bilo koju karticu, ali bi baš bilo fora kad bi to mogao odraditi neki softverić (automatski recimo u zadano vrijeme). za normalne androide ima opcija da gase sim (kao stavljaju ih u airplane mod), ali puštaju wireless dostupan. ztakvi programi na dual sim telefonima za sad gase obje kartice. zato se meni čini zgodnom ideja o aplikaciji koja gasi neki sim po izboru, u neko određeno vrijeme (korisnik sam odabere), te ga naknadno pali opet u neko zadano vrijeme.

Zadnje izmijenjeno od: bad_ri. 27.10.2012. u 09:21.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na