Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.09.2007., 19:14   #61
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
neka trgovine, ljekarne itd. rade cijelu noc. To me nesmeta. Zasto? Zato sto nedizu buku pa mi ne smetaju! Nema toliko puno ljudi da bi bila guzva, tj da bi nastao onaj žamor rulje.

I zasto bi ja ili 10 obitelji it moje zgrade otisli zato sto jedan kafic dize buku u kasno vecernjim satima? Neka kafic ode na neku livadu ili usred polja van grada di nikome nece smetat.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 19:16   #62
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
A sad ti briši ako ti nešto ne paše
Da stavim c/p onog kaj sam ti pobrisao?
Da ti je to admin vidio nebi tako brzo pisao po forumu...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.09.2007., 19:31   #63
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
ma...zvati policiju, čisti za***...ne bude tak dugo mira dok čovjek sam nejde riješavat probleme i dok se ne dogodi neko sranje...
Nažalost--ali je tako.....
Teško je ljudima shvatit što stanari koji spavaju iznad bara proživljavaju.
Meni se mala od dva mjeseca budila od dum-dum-dum-a,,,,jednostavno pop***iš,da siđeš i napraviš s***nje...Ovisi o gazdi lokala,ako je čovjek s kojim se da razgovarat-OK,možda skuži i mir ,,ali ako si i on potegne zajedno sa ruljom par kratkih i odvrne "Vujicu" , teško će ti bit.
Ponavljam , Htio sam stan prodat i otić. A kome da uvalim moj stan u kojem ja nisam mogao izdržat?? Ja lijepo zvao Građevinski institut da "tajno" u mom stanu mjere buku . Zipa ovo : ne samo mjuza,nego su sami glasovi rulje prelazili za 9 db dopuštenu granicu,,,KATASTROFA. I sa tim njihovim izvješćem na sud,u opčinu,kod sanitarnog.....itd. Tipu je naloženo da TOTALNO obnovi izolaciju,po projektu ovlaštene firme,koja je projekt radila po rezultatima mjerenja Građev.,koji je buku utvrdio....ili smanjenje radnog vremena do 22h.
greenfly je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 20:57   #64
vlincx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 290
Nadam se raf da studiraš političke znanosti tako da jednog dana dođeš na vlast(ja ču prvi glasat za tebe) pa uvedeš policijski sat.50 posto ljudi koji dođu poslije 10 sati u ljekarnu dođu kuput igle za drogu. Tužno ali istinito. al treba li ostalih 50 ljudi radi toga diskriminirati? I znaš šta će se na kraju dogoditi ti češ bit u pravu i zatvorit taj kafić i 3 ljudi ide na biro koje ću ja plaćat od mog poreza i moje solidarnosti a onda će vidjet dalmatinac da je to prošlo u Zg pa šta nebi onda prošlo u Šibeniku Zadru Splitu ili ostalim gradovima usred sezone i ode turizam na livadu.Katastrofa je da moraš slušat muziku u stanu dok ti misliš spavat a zamisli sad kako je onome koji dođe iz noćne i mora slušat tvoj žamor na ulici tvoj tramvaj tvoj auto i tvoju trubu.Nema li on pravo na san?
__________________
Čuda od računala
vlincx je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 21:04   #65
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
@vlincx...bog te pa iz kojeg si ti filma ispao?

o kakvim ti nocnima govoris?

pa tko ce trpiti buku kada mora sljedeci dan na posao/fax/put ili kaj god

jos samo treba da mi netko nabija i npr. doma imam dvoje male djece i onda oni pocnu plakati

daj malo odrasti i razmisli tom glavom.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 21:15   #66
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
Nadam se raf da studiraš političke znanosti tako da jednog dana dođeš na vlast(ja ču prvi glasat za tebe) pa uvedeš policijski sat.50 posto ljudi koji dođu poslije 10 sati u ljekarnu dođu kuput igle za drogu. Tužno ali istinito. al treba li ostalih 50 ljudi radi toga diskriminirati? I znaš šta će se na kraju dogoditi ti češ bit u pravu i zatvorit taj kafić i 3 ljudi ide na biro koje ću ja plaćat od mog poreza i moje solidarnosti a onda će vidjet dalmatinac da je to prošlo u Zg pa šta nebi onda prošlo u Šibeniku Zadru Splitu ili ostalim gradovima usred sezone i ode turizam na livadu.Katastrofa je da moraš slušat muziku u stanu dok ti misliš spavat a zamisli sad kako je onome koji dođe iz noćne i mora slušat tvoj žamor na ulici tvoj tramvaj tvoj auto i tvoju trubu.Nema li on pravo na san?
Ovakav stav se stvarno ne vidja svaki dan. Fakat smijesno. Dakle tebi je normalno da neki kafic radi do pola noci? Ocito nikad nisi bio u situaciji u kakvoj je raf ili ja (imam mesnicu drito ispod svoje sobe). Vjeruj, dodje ti da rezes glave, da bacis bombu, da pobijes sve koji su ikad krocili u taj kafic, ili u mom slucaju mesnicu. (dobro, nije bas dotle doslo ) Dole se netko bogati/zaradjuje preko mojih ledja.

@raf: suosjecam s tobom, dobro znam kako je kad moras trpit takva sranja. A nista ne mozes ucinit.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 21:59   #67
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ovaj vlincx ima ziher 18 ili manje.... jer je zabrijao prestrasno...

imam prilicno rodbine koje imaju birceve i oni koji rade do 23 ak netko ostane poslje muzika se stisa ekipa mora biti normalna ili ide kuci i to bez pogovora...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 22:08   #68
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
ovaj vlincx ima ziher 18 ili manje.... jer je zabrijao prestrasno...

imam prilicno rodbine koje imaju birceve i oni koji rade do 23 ak netko ostane poslje muzika se stisa ekipa mora biti normalna ili ide kuci i to bez pogovora...

Dao Bog da ti rodbina uzela u najam sve birceve u Hrvatskoj
greenfly je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 22:31   #69
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
@vlincx: ja ne kužim šta tebi tu nije jasno. birc ima dozvolu da radi do 23. i tu bi trebao bit kraj priče. čemu opravdavati nekoga ko krši propise. fakat ne razumijem iz kojeg je tebi razloga normalno da netko neovlašteno radi dulje od predviđenog i uz to nema nimalo respekta prema stanarima iznad njega. pričaš o nekakvim otkazima i slične nebuloze. pa ak taj birc od 8 ujutro do 23 navečer nemre zaradit plaću gazdi i konobarima,mislim da mu to od 23 do jedan ujutro neće baš puno pomoć. pitao bi te da radiš npr. u Ve-milu koji radi do 21 al se gazdi sprdne da radiš do ponoći. vjerojatno bi bio oduševljen. birc u koji ja zalazim također ima dozvolu do 23, al mi znamo ostat do 12, pol jedan, ali nakon 23 se utiša mjuza, nema galame. A bome je vlasnik i uložio u zvučnu izolaciju, vidio, bio unutra dok se preuređivao.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 22:33   #70
vlincx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 290
Super uz šta ste me proglasili maloumnog sada sam i maloljetan.Nitko od Vas nije probao shvatit moju stranu priče ono šta ja pričam i o čemu govorim a to je da centar grada bi trebao bit cijelu noć otvoren. Ali već kad neće nitko okrivit konstruktore zgrada inspektorat koji je dao dozvolu rad te zgrade prostorni plan ili nekoga trećeg i kad već tražite zvučnu izolaciju stana šta se nebi lijepo svi dogovorili u cijelog zgradi i keširali skupa sa vlasnikom kafića izolaciju (Vi dajte pola on nek da pola).

@Srv čisto sumljam da neko tuče opake pare u toj mesnici preko tvojih leđa uz svu konkurenciju koju ima u konzumu metrou i ostalima.

I morate shvatit da uz sve dobro koje nosi centar grada ima i svoje mane.

Ovo je vjerovatno zadnji post na ovoj temi jer ću ovdje ako nisam završio do sad završit među mladima i drogama
__________________
Čuda od računala
vlincx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.09.2007., 22:41   #71
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
da ti vjerojatno ciljaš na to da se sve zatvara i da ekipa nema gdje izlaziti. ni meni se to ne sviđa ali poslije nekih 23h bi se sve trebalo utišati te se svi gosti maknuti sa terasa u zatvorene prostore.

moraš shvatiti da ljudima smeta buka..ja poslije radnog dana od 12-14-16h ne želim slušati ničiju muziku. makar to bio moj najdraži bend

na taj problem kojeg ti iznosiš su već odavno ukazale turističke zajednice itd..nema programa za turiste i sve se zatvara prerano
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 22:55   #72
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
...šta se nebi lijepo svi dogovorili u cijelog zgradi i keširali skupa sa vlasnikom kafića izolaciju (Vi dajte pola on nek da pola).
dakle ljudi bi trebali platit pola love zato što neko radi van radnog vremena i uz to nema nimalo kulture da utiša muziku.
ovo je već sejns fikšn hebote.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2007., 02:01   #73
gog
Premium
Moj komp
 
gog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 581
Centar grada bi kao i većina ostalih metropola trebala imati noćni život do u kasno. Ako netko želi živjeti u centru na to mora pristati, a pogotovo je tako na moru, gdje većina mjesta živi od turizma.

No to ionako nije poanta ove rasprave. Ako lokal ima dozvolu do 23h, onda i radi do 23h, točka.
gog je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2007., 03:14   #74
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
Nadam se raf da studiraš političke znanosti tako da jednog dana dođeš na vlast(ja ču prvi glasat za tebe) pa uvedeš policijski sat.50 posto ljudi koji dođu poslije 10 sati u ljekarnu dođu kuput igle za drogu. Tužno ali istinito. al treba li ostalih 50 ljudi radi toga diskriminirati? I znaš šta će se na kraju dogoditi ti češ bit u pravu i zatvorit taj kafić i 3 ljudi ide na biro koje ću ja plaćat od mog poreza i moje solidarnosti a onda će vidjet dalmatinac da je to prošlo u Zg pa šta nebi onda prošlo u Šibeniku Zadru Splitu ili ostalim gradovima usred sezone i ode turizam na livadu.Katastrofa je da moraš slušat muziku u stanu dok ti misliš spavat a zamisli sad kako je onome koji dođe iz noćne i mora slušat tvoj žamor na ulici tvoj tramvaj tvoj auto i tvoju trubu.Nema li on pravo na san?
uz malo srece i ti ces odrasti, jednog dana,...
ozenit se,...
imat hrpu djece,...

i naravno dovoljno medikamenata, da ne cujes sve one simpaticne ljude u bircu koji uredno tulumare,...
naravno i dovoljno zivaca, da objasnis zani da su djeca(bebe) asocijalna i ne razumju sto je dobar tulum,...
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2007., 10:11   #75
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Citiraj:
Autor SlavoS Pregled postova
uz malo srece i ti ces odrasti, jednog dana,...
ozenit se,...
imat hrpu djece,...

i naravno dovoljno medikamenata, da ne cujes sve one simpaticne ljude u bircu koji uredno tulumare,...
naravno i dovoljno zivaca, da objasnis zani da su djeca(bebe) asocijalna i ne razumju sto je dobar tulum,...

greenfly je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2007., 12:56   #76
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
@Srv čisto sumljam da neko tuče opake pare u toj mesnici preko tvojih leđa uz svu konkurenciju koju ima u konzumu metrou i ostalima.
SRV je u Bosni. I ovdje je to najprometnija mesnica u ovom dijelu grada. Stvar je sto je blizu ulice pa je svakom moguce parkirati auto, uletit u mesnicu i nazad u auto. Vjerovao ne bi koje on tu pare tuce. A pazi sad, tip je kupio garazu (dakle tu nije bio poslovni prostor!), povadio betona kako bi imao dovoljnu visinu u prostoriji i sad u garazi mlati lovu (defacto preko mojih ledja). Obzirom da se radi o izbjeglici iz Bijeljine, dolazi mu ako nista drugo onda sav onaj narod iz Bijeljine (koji je sad u Tuzli), koji ce prec citav grad kako bi BAS ovdje kupili meso.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2007., 11:33   #77
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Cool nastavlja se...

Evo opet su jucer radili do 1h, tj. dok im nije policija dosla.
I onda su mi iz inata ili cega vec poceli jos glasnije u 7h jutros. ja se pokrivao jastucima da necujem i da se naspavam, ali ne.
I nist nazvao policiju i ovaj put me tazili ime i prezime. Jelc biti ce da traze samo preko dana jer me jucer navecer nisu trazili.

Buka se ubrzo stisala, i kuc kuc eto policajca na mojim vratima. Trazi osobnu, i kaze da im pise prekrsajnu prijavu. Sada ce izgelda i platiti neku kaznu

Od sada cu inzistirati da mi zapisu ime kada nazovem 92
raf je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2007., 21:10   #78
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
iskreno ja bi prvo otisao reci gazdi gle rista ljudi se zale daj bar onda poslje 23h odi u birc i tamo budi jer neki se dizu ujutro...

a ako nece eeeee onda bi bilo svega
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na