Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.10.2017., 20:50   #241
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Tebi je smjesno sto nakon 30 min igre, lootanja , skrivanja, suljanja po mapi , udes u kucu, sa 2 m lika sprasis sa pumpericom u lice, opalis screenshot da se uvjeris da je prsnilo po cijeloj sobi i lik te ubije , cak ni knockan nije ? Sto nemozes preskocit zid od 20 cm iz mjesta ? Sto se uaz zabije u brazdu preko koje bi sa huracanom presao ? Meni to nije smjesno, apsolutno mi to nije smjesno, cakstovise kako vam tako nesto moze bit zabavno u tom obliku ? Ako je nesto poluproizvod onda je to pubg. Proizvod koji su masno naplatili a u 4 mj nam dali Mini 14. kapa dolje na darezljivosti. Uf, sad mi je lakse
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 20:57   #242
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
A sto si ti ocekivao od igre koja je stream hype ? Pa ta igra da nije bilo twitcha i placenih igraca nebi nikad dogurala do kud je dogurala. Pa niti postene servere nemaju, vikendom uvjek problemi s connectanjem...ali eto ipak se odigra ponekad. U zadnje vrijeme slabije zbog igranja druge igre...ali odigram gejm dva dnevno


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2017., 23:07   #243
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ocekivao sam da radi, nista drugo. Sto bih trebao ocekivati, poluproizvod ? Mene kao krajnjeg korisnika ne zanima nacin na koji se igra probila na trziste, ali ako sam nesto platio, i ne samo ja nego milijuni korisnika, valjd ocekujemo da u FPSu mos preskocit jebeni zidic od cigle, a ne da na YT gledam vec 2 mj kako sa ragdollovima testiraju vaulting. Uostalom googlaj vaulting i pogl prvi rezultat, nisam ja jedini... No da ne duljimo, ako ne poprave ove debilne gluposti, zavrsit ce kao ARK, 3 godine bete i onda noga u šule.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 00:25   #244
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Pa po meni oni da probadnu danas su pobjedili na bilo koji način. Milje ljudi x 20-30 dolara.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 00:37   #245
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
I ja vidim taj scenarij, pomicanje datuma releasa i na kraju propast....


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 01:13   #246
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
A sto si ti ocekivao od igre koja je stream hype ? Pa ta igra da nije bilo twitcha i placenih igraca nebi nikad dogurala do kud je dogurala. Pa niti postene servere nemaju, vikendom uvjek problemi s connectanjem...ali eto ipak se odigra ponekad. U zadnje vrijeme slabije zbog igranja druge igre...ali odigram gejm dva dnevno


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Znači po tebi najigraniju igru na steamu ljudi igraju samo zbog streamera? Ima smisla.

Lun je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 03:52   #247
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Ponoviti cu, PUBG igra ekipa koja trazi zabavu. Znaci ako ne umires od smijeha sa teamom na teamspeaku jer se auto (Dacia haha) zabila u nepostojecu prepreku i pritom napravila salto, igra nije za tebe. Ako umres od smjeha kao i cijela ekipa bez obzira sto ste sletili u more nakon salta i poginuli, onda je igra za tebe. Nema bas izmedju, PUBG je takav, a i ne znam sta se zalite, pa early access je jos uvijek. Meni se bas svidjaju ovi bugovi, umiremo od smijeha
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 04:45   #248
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Ja razmisljao kupiti ali kad sam vidio kolko cheatera banaju i kolko ih ima odlucio sam preskocitk. Ista stvar ko i s ark. Kad su otkrili duping oslo sve u k.. ovak sam kod frenda malo probao, zanimljivo nije lose.. ali moraju pod hitno krenut s vecim optimizacijama
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!
Joza_Seraf je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 05:07   #249
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Vi ekipa ocito ne znate razliku izmedju zabave i igranja. Igranje moze biti zabava, ali i ne mora. Meni je zabavno naci bugove i exploite u igri kao spomenuti duping u arku... sve je to dio zabave... a sad nekom pase, a nekom ne... ne podrzavam cheat nikako, ali ako igra by default dopusta, tko sam ja da sudim da li je to ok ili ne, a ako mi je zabavno, zasto ne...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 10:42   #250
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Tko si ti da sudiš da li je cheat ok ili ne?

Sama riječ ti govori, cheat, varanje... Nije dopušteno nigdje, samo je u nekim igrama lakše doći do njega, negdje teže, negdje gotovo nemoguće...


Pričate ovdje o bugovima kao da je sve bugovito.. Ja sam u nekih 50-60 mečeva vidio svega 10-tak bugova.. Optimizacija, animacije i ostalo, to stoji, ali to nisu bugovi već early access, nadam se.

Igra je super, meni osobno. Pogotovo ako igraš kao ja, ne skačem u veće gradove niti u školu, idem u manje selo, lootam i krećem lagano prema kraju. Uvijek u top 10, jest da imam 5-6 killova, ali zabava. Skrivanje, šuljanje itd.
A kada pričamo o ovom smijanju itd., meni to uopće nije smješno, pa mi je i dalje igra super. Iskreno, nisam još niti jednom se zaletio u nešto nevidljivo u mojih 3-4 tjedna igranja.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 22.10.2017. u 11:00.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.10.2017., 20:25   #251
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
jebote ovaj je komandos

ne, igra je šrot po nekim stvarima, baš komentiram danas da je bolje da poprave sranja nego novu mapu da prave . čitera ima čini mi se, tu i tam me zveknu na čudan način ali generalno ajde de , prolazi. pozdravljam maglu i kišu i fali jos sniježna mapa hehe
vex je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 20:27   #252
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Baš si danas razmišljao, vedro, noć, mjesečina samo. Brutala bi bilo
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 08:22   #253
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Pratite vi ovu statistiku?
Ja sam u top 14k, ne znam je li to ok ili ne.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 10:24   #254
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Ja sam u top 135k

Po partiji ak imam 1 kill je super partija
Za sada me zna jedino iritirat skakanje preko zidova i ulasci u zgradu kad fula stepenice pa ne zna uc bocno unutra.

Mislim da su rekli da nece pegalat bugove u early access verziji nego ih peglaju kad u verziji koja ce biti official.

Ono sto mi fali je mogucnost istrazivanja mape, da solo sletis na mapu pa da se vozis. Jer sam jucer nasao neke podzemne bunkere
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 10:33   #255
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Bunker je dobro poznata lokacija, dosta oružja ali riskantno.
Meni fali noćna igra i fali mi ta SP igra, slažem se.

Jučer ostali ja i jedan lik solo a krug nije bio još onaj jako mali. I šuljali se, čekali jedan drugoga, vidim ga i ne mogu ga upucati jer je između nas bila neka nevidljiva prepreka. Ubio on mene nakon toga. Dešavalo se to tamo na aerodromu (gdje su avioni u dijelovima). Uglavnom, alt + F4 nakon toga da se smirim jer mi je to bila druga prilika za rank 1 u solo i onda me sjebe tako nešto. Najviše mi je krivo bilo jer sam imao car + 8x scope i jedno 120 metaka 7.62mm...

Ja u prosjeku imam sad nekih 5 killova po meču. Ako preživim prvih 5 min (žurim, zalijećem se itd.) onda idem u top 20 ziher, dosta često u top 10 i svaki 7-8 meč idem u top 5.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 11:17   #256
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Dok se ne upoznam bas skroz sa igrom biram lokacije di nas je sto manje.

Izbjegavam veca naselja il kad vidim da dosta ekipe iskace iz aviona.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 11:28   #257
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja isto tako radim. Ali čim dobijem bar jedno oružje + nekakav scope i bar 30 metaka lagano krećem u akciju
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 11:29   #258
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Ja uvijek idem u bazu, eventualno na cestu pored mosta pa autom u bazu
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 11:53   #259
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Koju bazu?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 12:01   #260
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Koju bazu?
južna baza na otočiću koja je spojena s dva mosta
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 12:06   #261
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ahaaaaa... Nikad tamo nisam bio,iskreno. Ja skačem većinom u neko manje mjesto 4-5 kuća, i od tamo krećem. Probao par puta u školu, nisam daleko dogurao Ali mogu reći, pojačam G930 na 30% i više i čujem sve, ali se userem kada me netko iznenadi pucnjavom, pa moram imati smanjeno.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 25.10.2017. u 12:26.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 13:16   #262
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Sosnovka military base na otocicu da, ako prezivis tamo ides u krug obicno sa lvl 3 opremom i puskom po izboru. 2 glavna problema su što bude hrpa ljudi tamo pa se odmah moraš poklat s njima, i onda kad ideš dalje, ako je krug na mostu obično ljudi kempaju na njemu
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 13:59   #263
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Znam. Zato i neću ići tamo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 15:29   #264
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Ponoviti cu, PUBG igra ekipa koja trazi zabavu. Znaci ako ne umires od smijeha sa teamom na teamspeaku jer se auto (Dacia haha) zabila u nepostojecu prepreku i pritom napravila salto, igra nije za tebe. Ako umres od smjeha kao i cijela ekipa bez obzira sto ste sletili u more nakon salta i poginuli, onda je igra za tebe. Nema bas izmedju, PUBG je takav, a i ne znam sta se zalite, pa early access je jos uvijek. Meni se bas svidjaju ovi bugovi, umiremo od smijeha
Kada sam kupio igru pozvan sam na jedan PUBG hrvatski discord.
Nekoliko tjedana je sve izgledalo u redu, dok nisam primjetio da se starija grupa odvaja od novo pridošle grupe jer novi nisu bili dovoljno ¨statistički PRO¨ igrači.
Sjećam se jednog bosanca za kojeg je PUBG bio barem kada ga je on igrao pitanje života ili smrti.Taj se neprestano derao na ostatak grupe gdje se on nametao kao vođa.Igrajući preagresivno mješavinom tipa ¨bata-rambo¨sam protiv svih.Kada bi poginuo on nikada nije bio kriv, nego mi jer smo mi uvjek na krivom mjestu.Kada bi se svaki put odvojio o nas.

Bio je tu još jedan dječačić sa posebnim potrebama s histrioničnim poremećajem ličnosti.Samoprozvani pro igrač tada sa 70tak sati igre i kao oficir u na tom discordu imao je svoju grupu obožavatelja koji su ga glorificirali.Mi koji nismo trpili njegove histrionične ispade smo na kraju izbačeni sa discorda.

PUBG je samo nastavak CSGO balkanskog kurčenja statistikom i wanabe pro igračima koji noćnom predpubertetskom polucijom i kada (ne)odrastu sanjaju da će jednog dana obući onu majicu na kojoj je hrpa sponozora i da će sjediti na nekom svijetskom gamerskom eventu gdje će baš njih plaćati milijun dolara jer su PRO.PRO u čemu?
Ali to se neće dogoditi nikada.i tu nastaje frustracija.

Zadnje izmijenjeno od: donbon. 25.10.2017. u 15:56.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 15:45   #265
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
A da smiriš svoje frustracije, prestaneš igrat s random ljudima s interneta, nabaviš frenda/frendove s kojim češ igrat i tako se zabaviš?

Da sam cs igrao samo s random ljudima po internetu ne bi ga igrao ni godinu dana, a ovako ga igram 10. Ako ne mozes sebi to postavit da ti bude zabava, onda brajo pravac SP igre i deri.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 15:59   #266
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ako sam dobio ikakav dojam za PUBG onda je to da je statistika totalno nevažna. Ja do jučer nisam ni znao za statistiku.
Igram solo, i zabavljam se.

EDIT: Evo me u top 9k

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 25.10.2017. u 19:35.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 20:05   #267
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Prvi game danas Chicken dinner
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 23:49   #268
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Evo, ja imam nekih 45h i top 5k sam.
Zadovoljan. Danas nekih 10-tak mečeva, 3 puta bio top 2 nikako da i 3. puta budem rank 1 solo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2017., 01:53   #269
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Ja sam loš. Jednom u top 4, par puta medju 10, ovo ostalo teška njubara.
Najgore mi je kad sletim negdje sam, nema nikog super i onda ne nadjem nikakvo vozilo a krug je u PM.
Pa onda borba sa bježanjem od plavog kruga, kad pobjegnem i potrošim brdo prve pomoću, neko mi opali headshot...pa Jbt
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2017., 21:02   #270
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na