Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.05.2018., 12:47   #3811
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da, budući su nove grafe najavljene za srpanj, tako da teško da budeš ušao u step up sa njima.
Uzmi si barem garu 2 dodatne godine

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 08:31   #3812
bamuja
ex zmaster76
Moj komp
 
bamuja's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: pula
Postovi: 322
bamuja je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2018., 21:16   #3813
osječki_newb
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 20
Gigabyte Geforce GTX 1050ti G1 4GB

Poštovani,

nov sam na forumu jer trebam pomoć / mišljenja / sugestije.

Naime, napokon sam skupio određenu svotu novca te si priuštio konfiguraciju oko 5 tisuća kuna. U istoj se nalazi i grafička kartica navedena u naslovu posta.

Nakon što sam složio kantu, upalio stroj, provjerio kako izgleda uefi, krenuo sam u dizanje windows 10 Pro.

I to je prošlo odlično, windows update je odradio svoje, ostao je još samo driver za grafičku karticu.

Otišao sam na Gigabyte-ovu official stranicu te tamo poskidao apsolutno sve što je tamo bilo ponuđeno. (ili od svake sekcije po jedan driver/aplikaciju), međuostalom i BIOS misleći da je to nekakav plugin za sam BIOS matične ploču te da ću možda kroz njega imati neke dodatne mogućnosti rada s grafičkom karticom. (ZATO JER SAM NOOB)

Instalirao sam Nvidia drivere, nekakav utility softver te na kraju pokrenuo i BIOS aplikaciju. Računalo mi se resetiralo te se nikad više nije upalilo. (Vjerujem da se sustav podigne, ali imam samo crni ekran (no signal).

NISAM NAPRAVIO BACKUP NJENOG DEFAULT BIOSA PRIJE TOGA !

Googlao sam te sam shvatio da sam vjerojatno brickao novu grafičku karticu. Možete misliti kako se osjećam. Otišao sam do kolege te smo u njegovom računalu pokušali flashati BIOS (u nadi da ćemo vratiti prvotni) na moju grafičku s odgovarajućim verificiranim BIOS rješenjima pronađenim na "techpowerup" stranici. Probali smo 2 pronađena rezultata, ni s jednim nije bilo uspjeha. Nakon toga, probali smo ponovno sa onom aplikacijom koju sam ja skinuo doma kada sam sve i uništio, također nismo ništa napravili.

Na "techpowerup" stranici također ima i neverificiranih uploada BIOS-a koje nismo pokušavali flashati jer sam ja ekipi od koje sam kupio kompletnu konfiguraciju već napisao email u kojem sam tvrdio kako sam crni ekran imao odmah čim sam upalio PC te ih pitao za moguću reklamaciju jer sam i dalje u 14 dana od primitka robe (imam pravo). (Je li to bilo pametno ili ne, ne znam. Kolike su mi šanse za reklamaciju, zanima me vaše mišljenje)

Da li je moguće grafičku doslovno uništiti od previše flashanja verzija BIOS-a ? (npr. kada bi išao te neverificirane redom i pokušavao s njima)

Trenutno čekam odgovor sellera, ukoliko mi odgovore da je moguće reklamirati te da im pošaljem, postoji li mogućnost da ostanem i bez grafičke i bez novaca te platim poštarinu, nakon što oni provjere grafičku i utvrde da nemam pravo na reklamaciju ? (U tom slučaju mi preostale pokušavanje svih onih verzija, a možda i kupovina nove GPU)

Molio bih Vas za full friendly odgovore jer vjerujte, pun mi je k**** sebe samog i nije mi ni do čega....
osječki_newb je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2018., 22:13   #3814
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Realno

Čekaj odgovor od dućana gdje si kupio, ako odobre zamjenu odlično

Nemožeš nikako ostati bez kartice jer si je kupio i ona je tvoje vlasništvo, u najgorem slučaju ti moraju vratiti karticu u stanju kakvom si je ti njima donio na reklamaciju i poništit će jamstvo.

Mislim da se ovaj slučaj neće dogoditi, ako ti ne uspiju osposobiti karticu dobit ćeš drugu


Doduše, nije mi jasno što si uspio napraviti sa karticom, a nije mi niti jasno kako ste vi to kod kolege flashali pa daj malo pojasni proces flashanja kod kolege
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu

Zadnje izmijenjeno od: maXonja. 27.05.2018. u 23:12.
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2018., 23:11   #3815
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Koja je tocno konfiguracija i graficka?

Jesi siguran da si flashao BIOS na graficku a ne na maticnu? Sa koje stranice si tocno skinuo taj bios?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2018., 23:15   #3816
osječki_newb
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 20
Pozdrav maXonja,

na tvoje pitanje što sam napravio s karticom, doslovno to što sam napisao. Skinuo sam pored drivera za grafičku i nekakvu verziju BIOS-a za nju te sam tu verziju BIOS-a flashao na grafičku iz windowsa.

https://www.gigabyte.com/Graphics-Ca...upport-dl-bios

Ovo iznad je link na official stranicu odakle sam taj shit skinuo (verzija 86.07.22.00.81)

Proces fleshanja kod kolege je bio pomoću prastare kartice dovoljne samo da se podigne windows te smo onda stavili nekakvu verziju DOS-a na USB stick zajedno sa verzijom BIOS-a koju želimo staviti na moju grafičku te NVflash tool koji smo pokretali. Ne znam ako me kužiš, ima dosta o tome na netu kako flashati BIOS na grafičku.
osječki_newb je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 08:05   #3817
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Pretpostavljam s ovim biosom ste pokušali:

https://www.techpowerup.com/vgabios/...ti-4096-161006

?

U svakom slučaju, skinuo si bios s official stranice, nisi ga prekinuo u flashanju stoga se smiri jer nisi ti kriv. Reklamiraj to i trebalo bi sve proći ok.

Inače za ubuduće - stranicu od gpu uopće ne trebaš gledati. Tamo su obično stare verzije drivera, tako da odeš direktno na nvidia.com i tamo skineš najnovije
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 08:44   #3818
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Bricknuo si grafičku...
Flashanje biosa na grafičkoj se ne radi, osim u izvanrednim slučajevima. Ovo tvoje nije bio izvanredan slučaj, na žalost.

Koja je konfiguracija u pitanju?
Imaš integriranu grafu? Ako da, probaj putem nje dići windowse, pa probati reflashati grafu.

Sigurno postoji rješenje, samo kopaj još dublje. Vidim da je bezbroj ljudi riješilo na neki način. Probaj kontaktirati prodavača prvo, pa ćeš čuti što će ti oni savjetovati.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 08:58   #3819
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Sad baš gledam taj link

Piše ovo:
Release for SAMSUNG Memory

Po tome ja zaključujem da je to BIOS samo za kartice sa samsung memorijom
Možda je tvoja imala Micron/Hynix pa se zato dogodilo to što se dogodilo

Ali bez obzira na to, flashanje bi moralo proći i sad naknadno, jeste ti i kolega dobro upisali parametre za flashanje? Kada ti je kartica koju flashas u nekom drugom slotu izuzev primarnog onda moraš upisati broj adaptera 1 jer je primarna 0

E sad je još jedino pitanje jel imaš dobar BIOS za karticu tj. za dobar tip memorije
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 13:35   #3820
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Koliko tipva memorije moze biti? Na techpowerupu potrazi sve verzija biosa za tu grafu i pici jedan po jedan. Mora je probuditi ako je samo bios krivo flashan....
alengrosevic je online   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 13:36   #3821
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,446
Alen ovaj spectre me samo plasi u tvom avataru
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 16:10   #3822
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Koliko tipva memorije moze biti? Na techpowerupu potrazi sve verzija biosa za tu grafu i pici jedan po jedan. Mora je probuditi ako je samo bios krivo flashan....
Mogu biti 3
Samsung
Hynix
Micron

To je recimo slučaj sa GTX1060
Od 1050 modela sam dosad imao samo jednu, Gigabyte GTX1050 Ti 4GB i imala je Micron memoriju

Dosad nisam vidio nVidie sa elpidom
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu

Zadnje izmijenjeno od: maXonja. 28.05.2018. u 16:16.
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 17:42   #3823
osječki_newb
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 20
Pozdrav ljudi,

hvala Vam na brzim odgovorima koji su mi koliko toliko pomogli da stvorim sliku nastale situcije.

Pokušat ću svakom odgovoriti na potavljena pitanja:

@tiki Da, pokušali smo s tim BIOS-om. Nije bilo uspjeha. Definitivno sam naučio da ne trebam skidati nikakve gluposti sa stranice proizvođača, nego samo sa Nvidie. I dalje čekam sellerov odgovor pa ću s obzirom na to vidjeti što dalje. Već sam se i pomirio da ću novu kupovati.

@mommistake Imam Ryzen 5 1600 te Asrock AB350M Pro4 koja ima nekakve video izlaze te je tvoja ideja na mjestu. Definitivno bih to probao, ali nakon što dobijem sellerov odgovor. Tek ću onda znati šta mi preostaje.

@maXonja Svaki pokušaj fleshanja nam je bio uspješan, ali svaki puta kada smo ponovno pokušali samo s mojom grafičkom, uvijek smo dobijali crni ekran (no signal) kao i kod mene. Jel imam dobar BIOS? -Probali smo s 2 verificirana koja smo pronašli tražeći BIOS-e za moju grafičku (oni bi trebali odgovarati za sve tipove memorije). Ima ih još 2-3 neverificirana koje smo pronašli, ali njih nismo pokušavali.

@alengrosevic Definitivno to razmatram kao posljednju soluciju, nakon što mi seller odbije reklamaciju, a ja kupim novu grafu. :P Ako ovu uspijem popraviti, vjerujem da ću je utopiti. (Koristio bih onda tu novu kupljenu)
osječki_newb je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 20:57   #3824
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor osječki_newb Pregled postova
@mommistake Imam Ryzen 5 1600 te Asrock AB350M Pro4 koja ima nekakve video izlaze te je tvoja ideja na mjestu. Definitivno bih to probao, ali nakon što dobijem sellerov odgovor. Tek ću onda znati šta mi preostaje.
Ti videoizlazi rade jedino kad ti procesor ima ugrađenu integriranu grafiku, a tvoj je nažalost nema
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 21:24   #3825
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Ti videoizlazi rade jedino kad ti procesor ima ugrađenu integriranu grafiku, a tvoj je nažalost nema
točno to.

ali nije problem flashati grafičku, kao što si probao kod frenda koji ima integriranu. nema predaje , samo treba skuzit gdje ste zeznuli, a ne "nabadati" i to je to
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 21:30   #3826
osječki_newb
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 20
Istina Tiki, u pravu si. Shvatio sam to u međuvremenu.

Eladio, hvala na ohrabrenju, trenutno sam sve to malo ostavio sa strane čekajući odgovor ekipe od koje sam je kupio.
osječki_newb je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 06:02   #3827
japa
Premium
Moj komp
 
japa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Apsurdistan
Postovi: 248
Citiraj:
Autor osječki_newb Pregled postova
Pozdrav ljudi,
Ima ih još 2-3 neverificirana koje smo pronašli, ali njih nismo pokušavali.

Ja bih na tvojem mjestu ipak probao još ta 2-3.

https://www.techpowerup.com/vgabios/199766/199766
https://www.techpowerup.com/vgabios/200602/200602
japa je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 19:21   #3828
osječki_newb
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 20
Citiraj:
Autor japa Pregled postova

Budem uskoro ! Hvala !
osječki_newb je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2018., 08:51   #3829
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Alen ovaj spectre me samo plasi u tvom avataru
ne boj se, pitom je

Citiraj:
Autor osječki_newb Pregled postova
Budem uskoro ! Hvala !
Složiš flash usb stick i staviš gore sve verzije biosa. Samo ih imenuješ BIOS1.bin, BIOS2.bin, BIOS3.bin i flashas ih jednog pa drugog pa trećeg dok ne dobiješ sliku(nakon svakog flasha moraš rebootati PC). Nakon svakog reboota spoji monitor na grafičku i vidi da li daje sliku. Ako je samo krivi flash, moraš je dobiti nazad među žive. Nisam jednu karticu tako vraćao nazad
alengrosevic je online   Reply With Quote
Staro 30.05.2018., 12:41   #3830
Wiz3m4n
Premium
Moj komp
 
Wiz3m4n's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 216
Pozdrav svima....čitam i nevjerujem....netko ko se sam proziva noobom ide flešat bios??

Sada je gotovo , no u takvim slučajevima najbolje se napravit glup i vratit Vga u dućan pod isprikom da je prestala raditi....bez ikakvog spominjanja bilo kakvog flešanja, 2cnd hand alata i sl. bedastoća....pouka i škola za sljedeći put svakako

btw...trenutno mi u kompu gtx 1050 palit stormx 2gb. skeptičan sam bio prema njoj jako i trebala biti samo za preprodat, no mala beštija boosta na 1980Mhz jezgru i vrti bolje igre od gtx 770....jako zadovoljan karticom.....tiha i hladna, prava mala zvijer a troši tih mizernih 70W
Wiz3m4n je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2018., 12:44   #3831
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Wiz3m4n Pregled postova
Pozdrav svima....čitam i nevjerujem....netko ko se sam proziva noobom ide flešat bios??

Sada je gotovo , no u takvim slučajevima najbolje se napravit glup i vratit Vga u dućan pod isprikom da je prestala raditi....bez ikakvog spominjanja bilo kakvog flešanja, 2cnd hand alata i sl. bedastoća....pouka i škola za sljedeći put svakako
Mislim da se već "pohvalio" dućanu što je radio prilikom raspitivanja što će biti ako je vrati...

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2018., 12:49   #3832
Wiz3m4n
Premium
Moj komp
 
Wiz3m4n's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 216
[QUOTE=Drug Brko;3199035]Mislim da se već "pohvalio" dućanu što je radio prilikom raspitivanja što će biti ako je vrati...

toooo Roki neka se je pohvalio, neće njemu niko govorit šta će on sa svojom grafičkom )

Roki
Wiz3m4n je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2018., 14:23   #3833
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor osječki_newb Pregled postova
Budem uskoro ! Hvala !
Javi što si riješio, zanima me kako ide RMA kada je takav slučaj u pitanju.

@Wiz3m4n

Čovjek je napisao da nije svjesno flashao BIOS.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2018., 15:52   #3834
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,425
Nesvjesno flešanje BIOS-a?
Ali meni opet nije nikako ali nikako jasno da kao prvo GB ima X verzija BIOS-a za jednu te istu grafu, drugo mi nije jasno da nema neku zaštitu, da veli, prije flešanja ''nije ti ovo dobar BIOS''...
Baš mi ništa nije jasno.
Kada sam tek uzeo ovu gtx 970 sam ju flešao iz WIN sa MSI alatom za flešanje i sve je prošlo u redu.
Ali da, trebao je reći u dućanu da je grafa samo umrla i bok.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2018., 16:37   #3835
osječki_newb
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 20
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
ne boj se, pitom je


Složiš flash usb stick i staviš gore sve verzije biosa. Samo ih imenuješ BIOS1.bin, BIOS2.bin, BIOS3.bin i flashas ih jednog pa drugog pa trećeg dok ne dobiješ sliku(nakon svakog flasha moraš rebootati PC). Nakon svakog reboota spoji monitor na grafičku i vidi da li daje sliku. Ako je samo krivi flash, moraš je dobiti nazad među žive. Nisam jednu karticu tako vraćao nazad
Tom logikom sam i išao te se nadam da ću tako i riješiti problem. Hvala još jednom!

Citiraj:
Autor Wiz3m4n Pregled postova
Pozdrav svima....čitam i nevjerujem....netko ko se sam proziva noobom ide flešat bios??

Sada je gotovo , no u takvim slučajevima najbolje se napravit glup i vratit Vga u dućan pod isprikom da je prestala raditi....bez ikakvog spominjanja bilo kakvog flešanja, 2cnd hand alata i sl. bedastoća....pouka i škola za sljedeći put svakako

btw...trenutno mi u kompu gtx 1050 palit stormx 2gb. skeptičan sam bio prema njoj jako i trebala biti samo za preprodat, no mala beštija boosta na 1980Mhz jezgru i vrti bolje igre od gtx 770....jako zadovoljan karticom.....tiha i hladna, prava mala zvijer a troši tih mizernih 70W
Nisam svjesno/namjerno flashao BIOS?!
Nisam u poruci gore napisao, ali da, napravio sam se glup i napisao im da grafa nije radila od početka. Pohvalio se ???

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Mislim da se već "pohvalio" dućanu što je radio prilikom raspitivanja što će biti ako je vrati...

Sent from Usreo Mobara
Pohvalio se ???

Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Nesvjesno flešanje BIOS-a?
Ali meni opet nije nikako ali nikako jasno da kao prvo GB ima X verzija BIOS-a za jednu te istu grafu, drugo mi nije jasno da nema neku zaštitu, da veli, prije flešanja ''nije ti ovo dobar BIOS''...
Baš mi ništa nije jasno.
Kada sam tek uzeo ovu gtx 970 sam ju flešao iz WIN sa MSI alatom za flešanje i sve je prošlo u redu.
Ali da, trebao je reći u dućanu da je grafa samo umrla i bok.
Da, nesvjesno, mislio sam da instaliram nešto drugo. Aplikacija koju sam pokrenuo za flashanje BIOS-a je bila pokrenuta iz windowsa i nije bila nikakav poznati win alat za flashanje, nego nešto što se odradilo iz cmd-a. Nije mi tu napravio nikakvu provjeru verzije BIOS-a te se automatski resetirao PC po završetku. Nakon reseta se više nije podigao.
Ni sam ne znam zašto ta grafička ima toliko verzija BIOS-a.

@Mommistake Javim ti konačni ishod, ne brini.
osječki_newb je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2018., 17:31   #3836
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sorry, nisam sve pažljivo čitao, ali kao da sam negdje vidio da si već konaktirao dućan i rekao im kaj se desilo a ovi ti rekli da ćeš ostati bez grafičke... ako sam ja krivo ubro, onda nosi u dućan i reci "ne radi" bez dodatnih objašnjavanja i GG

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2018., 14:33   #3837
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Da li se sjećaš naziva Bios-a kojeg si obrisao?
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2018., 14:38   #3838
osječki_newb
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Da li se sjećaš naziva Bios-a kojeg si obrisao?
Kako misliš? Ne razumijem. Nisam radio nikakav backup prije flashanja jer nisam ni znao da ću flashat i time sve sjebat.
osječki_newb je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2018., 14:40   #3839
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Da li se možda sjećaš koja je "F"oznaka bila starog BIOS-a?Vjerovatno je pisalo što brišeš.I gdje si uzeo karticu?I kako pališ taj Extreme mod,jel fizički na dugme???
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2018., 14:44   #3840
osječki_newb
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 20
Ne sjećam se ikakve oznake jer se aplikacija koju sam pokrenuo iz windowsa odradila po prilično brzo u cmdu. Jedino se sjećam da je pisall da se proces ne prekida resetom ili gašenjem sustava. Nakon što je svoje odradila, automatski je resetiran sustav i od onda samo black screen
osječki_newb je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na