Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.12.2017., 08:21   #4561
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Uspio sam ući pomoću ove upute - user: Administrator / pass: WPA key
http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=732

EDIT: FW mi je V1.00(AAUN.3)b2
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2017., 16:54   #4562
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Ima li koji datum uz tog fw-a?

EDIT:
Iskon dijeli (ili će dijeliti) Innbox V51 s 4xgbit portovima i ac (5ghz) modom.
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 08.12.2017. u 20:02.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2017., 21:02   #4563
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Iskon dijeli (ili će dijeliti) Innbox V51 s 4xgbit portovima i ac (5ghz) modom.
Otkud je ta informacija? Na ruter sajtu od Iskona je još uvijek naveden V45.
Plus toga je prekjučer tehnička služba na moj upit izričito potvrdila da se radi o Iskratel Innbox V45 modelu.
Ako možeš malo potkrijepiti...
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2017., 22:44   #4564
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Čuj, kontaktirao sam osobu koja ima određene veze u Iskon krugovima te je provjerila i rekla mi da će to dijeliti.
Koliko je ta informacija ažurna, da li se već počelo dijeliti ne znam, ali tako bi trebalo biti.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2017., 00:30   #4565
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,559
mislim da će biti nakraju vrlo slično sranje kao i speedport ,ako ne i isto u drukčijem kučištu i sa drugim brendom,
s obzirom koliko čitam na njemačkim forumima da tcom(i ne samo on) naručuje komponente,a ne modele routera ,
po principu te i te komponente u tom i tom kučištu za što manje para.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2017., 08:14   #4566
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
mislim da će biti nakraju vrlo slično sranje kao i speedport ,ako ne i isto u drukčijem kučištu i sa drugim brendom,
s obzirom koliko čitam na njemačkim forumima da tcom(i ne samo on) naručuje komponente,a ne modele routera ,
po principu te i te komponente u tom i tom kučištu za što manje para.
Mož´ bit´ u Nemačku, gdje ISP naručuje 50000+ komada pa na osnovu takve količine mogu diktirati neke od uvjeta.
Kod nas, čisto sumnjam, tako hardverski kastomiziran uređaj bi zbog male količine vjerojatno bio skuplji nego defoltni. Mislim da naši "stručnjaki" kastriraju uređaje gotovo isključivo preko firmvera.
Što nužno ne mora biti loše, ako se posao obavi kako treba, no nažalost svi znamo kako to završava kod (svih) domaćih ISPova.

Ag008

Nadam se da je tvoj "konekšn" u pravu, V51 je bar po speckama bolji nego V45, makar je kilometrima daleko od optimalnog. Bilo bi interesantno saznati usporedbu sa t-com Speedportom, koji od njih se bolje ponaša u praksi.
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 13:01   #4567
dur
Registered User
 
dur's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 75
A koji bi to bio optimalan po tebi za kućne korisnike?
dur je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 14:31   #4568
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Pa recimo onaj koji bez štucanja može istovremeno handlati barem 6 uređaja na mreži (desktopi, laptopi, mobači kako dječji tako i roditeljski, tablet(i)...), da ima funkcionalni file i printer sharing preko USB porta, da wireless pokriva gore navedeni broj uređaja na barem 70 m kvadratnih ciglane ili betonske gradnje bez degradacije brzine na 11a standard, da ima mogućnost kontrole te ograničenja pristupa internetu (klinci).

Ovo što sam naveo uopće ne smatram optimalnim nego nekakvim minimumom (polazim od svog kućanstva gdje je normalna pojava istovremene konekcije 6 uređaja).
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 14:46   #4569
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,559
routera sa takvim specifikacijama, bojim se da kod nas nikada nećeš dobit od operatera,a i vani je gotovo isto ,osim par iznimaka koji djele tvorničke FRITZ!Box-ove sa orginal firmwarovima.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 15:17   #4570
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
skalar
Definitivno si u pravu, zbog zakonske regulative koja je postavljena vrlo liberalno prema davateljima usluge (i to ne samo glede uređaja nego i kvalitete usluge koju pružaju) nam se događa da elektroničko smeće (uređaji koje napredniji svijet uopće ne razmatra, odnosno neke od njih vjerojatno zabranjuje za uporabu) uredno završava kod nas, te ga onda država odnosno korisnici moraju zbrinjavati.
Umjesto da zakonodavac gore navedeno uzme u obzir te se shodno tome ponaša kod donošenja regulative, njihov klijentelizam nanosi ogromne štete kako okolišu tako i korisnicima usluga.

Jbt, mrzim sam sebe kad zbog neznanja, nesposobnosti i pokvarenosti odgovornih počnem uvlačiti politiku tamo gdje joj ustvari nije mjesto.
Mea Culpa...
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 16:52   #4571
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,559
bojim se da ti po pitanju opreme ništa niti nije regulirano ,oprema ti je zakonski prebačena u "uvjete poslovanja" hakom teoretski "uvjete poslovanja" amenuje(uvijek) ili neamenuje(ako se zamjerio operater politici),kvalitetu opreme nitko netestira,oni koji bi mogli eventualno neovisno testirati -informatičko novinarstvo su pak toliko ovisni o reklamama da bi time ugrozili svoje preživljavanje na tržištu-kad si zadnji puta pročitao neku recenziju o routerima bilo kojeg operatera u medijima?
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 18:09   #4572
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
zadnji decentan uređaj, je bio sx763.

šteta šta se na našem tržištu ne prodaju xdsl gateway-i... imali smo linksys wag-ove za adsl, imao jednog, i bio mi je odličan.

ali i dalje vas nitko ne brani u tome da sami sebi kupite uređaj po vašim željama, bilo kojeg ranga. ja sam 10 godina imao linksys wrt54gl kao gateway i poslao ga u penziju tek kad je brzina neta dovoljno porasla da on to više nije mogao hendlat.

i uopće mi nije jasno zašto se toliko bunite oko toga, ista spika već 10 godina. uložite 500kn (ne treba više...) u pravi gateway, i boli vas đuro šta je ispred njega. ne morate mu ni password znat. niti mu pristupit, nikad. ugasite wifi na njemu, i zaboravite da postoji. kao šta smo nekad imali adsl splittere, tako je sad njihov modem, samo je jbg malo veći. i treba mu struja.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 19:57   #4573
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Dok fiksna telefonija nije išla preko VoIPa, tako sam radio i radio bih i dalje tako da ne ovisim o fiksnom telefonu.
Da se razumijemo, kada bi davatelj usluge nudio kulturne uređaje uz nadoplatu, odnosno kada bi ih rentao korisnicima, ja bih odmah pristao na to, te potpisao da mi ne treba njihova je.... podrška, odnosno nadogradnje firmvera i slična sranja pošto na kvalitetnom uređaju uopće nema potrebe za tako nečim.
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 21:23   #4574
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
e pa - to. uštekaš telefon u modem. uštekaš iptv u modem. i uštekaš svoj router u modem.

modem ti glumi "razvodnu kutiju" i nek operater radi s time štagod mu srce želi. meni je apsolutno nebitan iskonov modem, jedino zašto mu želim moć pristupit je da vidim statistiku dsl linije.

jedino - zašto su ti uređaji toliko glomazni? mogli bi bit veličine kutije cigara, ali sve su veći i veći, još malo ću imat videorekorder umjesto modema.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 23:35   #4575
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ne vidim zasto zadrzavat i njihov modem kad se mogu nabavit dobri xDSL modem routeri.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 07:20   #4576
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,559
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ne vidim zasto zadrzavat i njihov modem kad se mogu nabavit dobri xDSL modem routeri.
zato što taje voip postavke iz samo njima znanih razloga,jer eto u njemačkoj vlada sloboda izbora routera sa obavezom operatera da korisniku da sve potrebne podatke za spajanje već skoro pa godinu dana,pa im se mreza nije ni zrušila čak ni zakašljucala,što im je glavni argument zašto kod nas te podatke nedaju,inaće je uvijek bolje pogotovo kod poznatijih brendova da se oko firmwarea brinu proizvođaći a ne operateri.

a i nemojmo zaboraviti da u cijeni pretplate je skrivena i cijena najma routera/modema pa kad tih 30kn pomnožiš sa 24 mjeseca dobiješ cifru za koju bi mogao kupiti sasvim solidan voip/modem/router(recimo TP-link Archer VR900v v1) na slobodnom tržištu(naravno za to je potrebna odrđena suradnja proizvođač(vrlo rado) - operater(vrlo nevoljko) da bi to jednostavno i dobro funkcioniralo),a dobijaš smeće,oni nama ništa ne poklanjaju sve mi to plačamo.

Zadnje izmijenjeno od: skalar. 11.12.2017. u 07:44.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 07:58   #4577
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
zato što taje voip postavke iz samo njima znanih razloga,jer eto u njemačkoj vlada sloboda izbora routera sa obavezom operatera da korisniku da sve potrebne podatke za spajanje već skoro pa godinu dana,pa im se mreza nije ni zrušila čak ni zakašljucala,što im je glavni argument zašto kod nas te podatke nedaju,inaće je uvijek bolje pogotovo kod poznatijih brendova da se oko firmwarea brinu proizvođaći a ne operateri.
VoIP postavke taje iz razloga što bi "snalažljivi" korisnici mogli preći na neke od slobodnih-besplatnih VoIP usluga te time izbjegli plaćanje telefonskih impulsa...
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 08:38   #4578
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,559
Citiraj:
Autor lobo64 Pregled postova
VoIP postavke taje iz razloga što bi "snalažljivi" korisnici mogli preći na neke od slobodnih-besplatnih VoIP usluga te time izbjegli plaćanje telefonskih impulsa...
a zašto se to u njemačkoj nedešava ?
a i uz svaki ugovor dobiješ i brdo slobodnih minuta(koje su recimo sasvim dovoljne za prosječnog korisnika) tako da taj argument baš i ne drži vodu.
doduše kučni telefon postaje sve nepotrebniji,recimo kod mene kad sam prije 6 mjeseci pogledao listu poziva ispalo je da sam imao desetak poziva sa telefona
od toga 9 prema 08009000,a mene nitko nije zvao na njega,i tako mjesecima i onda kad sam izbacio speedport nestala je i potreba za zvanjem 08009000,
samo ostala je ona psihička barjera u glavi ,ako te sile da plačaš telefon,kolko god to bilo malo,u me 10kn mjesečno onda bi to volio i moći koristiti,
a da to neutječe na ostatak usluge,mada je i činjenica da u našem kučanstvu bi kučni telefon samo skupljao prašinu ,mobiteli su odavno preuzeli igru.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 09:27   #4579
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ja već dugo nemrem ući s adminom. Ne kužim...login je uvijek bio Administrator a pass sam promijenio u svoj...Inače ja imam provučenu optiku tcoma do stana ali koristim iskonovu do zgrade i nema problema a za sad je i dosta jeftinije...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 14:21   #4580
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Nisam racunao na fiksni telefon, ne znam tko to koristi osim staraca negdje gdje nema signala.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 16:51   #4581
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,559
na tcomu je bilo a mislim daje još uvijek ako neuzmeš telefon plačaš uvođenje linije(optike) što je pak skuplje od 10kn mjesečno više za telefon
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 19:01   #4582
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Znam da su kod HTa paketi s telefonom jeftiniji, no svejedno, ako ga imam, opet ne vidim razloga zasto bih ga koristio ako ne trebam. A sve ostalo pati zbog njihovih shit modema/routera.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 23:34   #4583
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,559
ja sam izbacio speedšrot iz upotrebe već eto 6 mjesec, preko asusa internet i max tv savršeno rade i samim time nema potrebe zvat službu za korisnike,naravno da bi bio sretniji da djele bolje uređaje da nisam trebao asusa kupovati i da imam za sve tri usluge koje plačam ,jedan uređaj al eto tu smo gdje jesmo
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2017., 20:16   #4584
ludiboris
digi-media.org
Moj komp
 
ludiboris's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ČK
Postovi: 233
Imam kod iskona trio fun 4 paket vec 2 godine (sutra istjece ugovor).
Dakle , radi se o flat internetu , telefonu te tv-u.
U tv uslugama imam tv i tv extra + tv regionalni.
Nije bitno za moje pitanje , ali eto da navedem.

Praktički nije bilo nikakvih problema sa nijednom uslugom u ove 2 godine.Uz samo jednu manju grešku na liniji (2 dana) , ali su nam smanjili racun.

Naime , pitanje odnosno problem je u vezi internet veze.
To se prije nije dešavalo a i ne znam dali je to do nekih postavki , routera ili nečeg drugog.
Imamo na net spojeno jedno računalo , jedan laptop i 2 mobitela.
Zna se desiti da odjednom net crkne.I kad se osoba A odspoji sa neta na mobitelu , i ponovno spoji veza opet dođe.I onda je u redu.Zna tako biti jednom , dvaput na dan.I to ne radi mog mobitela , vec radi uređaja samsung s6.
Ne znam uopce kako i gdje bih locirao taj problem , pa ako je neko imao slicne probleme bio bi mu zahvalan ako mi da odgovor.
ludiboris je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 06:36   #4585
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Da li je moguće da je update FW na Zyxel VMG5313-B30A, fw V1.00(AAUN.3)b2 uzrok 'raspada' mreže u firmi? Preko vikenda firma nije radila. U petak je sve bilo ok, a u ponedjeljak ništa više nije radilo. Jedino što se desilo je da su Iskonovci nešto čačkali po routeru tokom vikenda (pretpostavljam da su updateali FW na routeru). To ne bi ni znao da nije promijenjen admin pass na njemu tokom noći subote na nedjelju. Nije bilo nikakvog win updatea i sl.

Umreženi su mi 3 kompa (2 žično, a treći wifijem uz range extender, svi imaju W10 Pro x64), Synology NAS i mrežni Canon AIO printer. Svi oni su direktno spojeni na router. Kompovi ne vide jedan drugoga (na jednom je sherani disk), ne vide ni printer ni NAS iako svi oni postoje/vidljivi u routeru. Internet je ok na oba kompa, a jučer sam uspio isprintati dokument direktno sa mobitela kojeg sam spojio u wifi mrežu s njima, tako da sam još zbunjeniji.

Dolazim u napast nazvati njihovu tehničku podršku i poslati ih u 3pm. Ima li smisla tražiti od njih da mi poprave mrežu? Osobno nisam toliko stručan da bih utvrdio u čemu je problem, a još mi je manja želja čačkati po postavkama njihovog routera ap nešto shebati.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 15.12.2017. u 07:58.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 11:21   #4586
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Dolazim u napast nazvati njihovu tehničku podršku i poslati ih u 3pm. Ima li smisla tražiti od njih da mi poprave mrežu? Osobno nisam toliko stručan da bih utvrdio u čemu je problem, a još mi je manja želja čačkati po postavkama njihovog routera ap nešto shebati.
zasto bi vam provider podesavao mrezu? on vam daje internet i to je to, to sto ste vi mrezu slagali na modemu koji je operaterov nije njihov problem.
jos kuzim da ljudi doma to rade, ali firma..
mozes ih nazvati ali ce te glatko odhebati, kao sto bi i svaki operater
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 11:28   #4587
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Mreža je radila kako treba godinama. Nikakvo podešavanje, već čisti plug 'n' play. Od ovog vikenda tj. otkada je Iskon prčkao po routeru, više ne radi. Reci mi malo gdje je tu moja krivica?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 11:55   #4588
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
Ispadne normalno zvat ih i spominjat rodbinu.
Operateri kao Iskon svojim ponašanjem si previše dozvoljavaju.
Posebno je škakljivo kada se radi (i plaća) poslovni priključak.

U ovom zadnjem slućaju treba sa nekim switch - em ili routerom testirati, provjeriti da nije W10 smetje povuklo nekakav šroteks update ...
Koliko znam, bilo ih je u zadnje vrijeme uključujući prčkanje oko wga.

Za kraj, rješenje za igrokaz oko čačkanja routera se odavno zna: operator - ov šroteks u Bridgde mode + svoj router.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 12:58   #4589
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Ispadne normalno zvat ih i spominjat rodbinu.
Operateri kao Iskon svojim ponašanjem si previše dozvoljavaju.
Posebno je škakljivo kada se radi (i plaća) poslovni priključak.

U ovom zadnjem slućaju treba sa nekim switch - em ili routerom testirati, provjeriti da nije W10 smetje povuklo nekakav šroteks update ...
Koliko znam, bilo ih je u zadnje vrijeme uključujući prčkanje oko wga.

Za kraj, rješenje za igrokaz oko čačkanja routera se odavno zna: operator - ov šroteks u Bridgde mode + svoj router.
Ma da, Nikky, 2000 % si u pravu, ali zašto bismo mi kao korisnici koji uredno plaćamo svoje obaveze prema pružatelju usluge još dodatno investirali sredstva (čitaj pare), u uređaje koji bi nam tek onda pružali uslugu zagarantiranu potpisom ugovora?

Nemoj krivo shvatiti, ni ti niti bilo tko drugi, ali mislim da je vrijeme da mi svi korisnici (bez obzira o kojem se pružatelju usluge radi) krenemo sa vilama na barikade i izborimo se za svoja prava kao konzumenti (potrošači), pošto ova žgadija davatelja (pljačkatelja) usluga očito misli da može raditi štogod im volja...
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 13:45   #4590
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,559
Citiraj:
Autor lobo64 Pregled postova
Ma da, Nikky, 2000 % si u pravu, ali zašto bismo mi kao korisnici koji uredno plaćamo svoje obaveze prema pružatelju usluge još dodatno investirali sredstva (čitaj pare), u uređaje koji bi nam tek onda pružali uslugu zagarantiranu potpisom ugovora?
s moralne strane si u pravu,samo imali smo u startu sa speedportom slično,ali 99% korisnika misli da će se sve samo riješiti, svi ljeni pisat pritužbe,
a još manje krenut prema hakomu,a jedino masa može neke promjene donjeti,ovak kad se deset ljudi buni to lagano otkantaju,meni su recimo ponudili
raskid ugovora,i onda dođeš na to da ti je pametnije nešto uložiti,jel alternative nema sve drugo je lošije.


p.s. zvao iskon do 100 zyxel do 200 gigabitni albis model mi nije znala reći,vjerojatno ovaj Albis SLI-5460-I
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 15.12.2017. u 13:58.
skalar je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na