Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.05.2015., 00:52   #1
spyeleven
Premium
Moj komp
 
spyeleven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Porec
Postovi: 29
Preporuka za Ultrabook ili Hybrid

Pozdrav,
Par dana sad surfam po netu sta da si uzmem za posao da me služi da je praktično i da ima sve što mi treba.

U suštini bitno mi je da je lagan i prenosiv jer sam stalno u autu i stalno na nekim drukcijim lokacijama, bitno mi je jako da ima rj 45 konektor zato jer tu i tamo moram složiti kakav router u firmi, da ima SIM utor da se mogu spojiti na net bilo kad, da ima VGA i hdmi, a opet volio bi da mogu sve to odspojiti i da imam tablet jer dosta mi treba da se spojim na kompove u firmi te samo da provjerim šta se na njima radi ili ako nešto zašteka da rješim. za pogledati kakav film dok sam na nekom putu (dok ja ne vozim)...itd

E sad naišao sam na HP Pro x2 612 koji mi ispunjava sve te uvijete ali dat 9000 kn i imat rezu 1366 x 768 mi je nekako glupo,
Toshiba Portege z10t ima sve to ali je nekako nekvalitetnija nema dodatnu bateriju u dockingu i što sam gledao po po netu cudno stoji ekran ne mozes ga bas savit previse za nazad itd.

E sad za ostale nisam našao niš pametnog, pa ako vi imate nešto da znate ili bite preporučili nešto pametnije nego što sam našao, bilo bi mi drago.

U startu želim isključiti MAC-ove.
spyeleven je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na