Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.05.2015., 13:25   #1
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
zamjena za Lenovo IdeaPad y560

ekipa, imam Lenovo IdeaPad y560, evo tocno ovaj http://www.notebookcheck.net/Review-...k.33963.0.html

posjedujem ga evo 4 ipo godine, prezadovoljan sam s njime, ali kako je to ipak jeftina serija, tako je on jadan popucao sa svih strana (sto od vremena, sto od nepazljivog rukovanja), tako da se sada prilikom otvaranja ekran gotovo da odvoji, sve dok jucer nije skroz riknuo. sad, popravljati ili ne, koliko bi to doslo itd itd, mene bi zanimalo do koliko love se danas mogu naci laptopi a da su u svemu isti ili bolji od gore navedenog? ispao sam iz tih krugova, a iskreno i nemam vremena sad traziti i gledat. mogu li 3500-4000 pokriti to ili? na ovome od igrica igram samo nba 2k14, (15ka ne moze, nazalost), pa eto, bilo bi dobro da taj novi moze barem jednako dobro pokrenuti tu igru. Slobodno mozete nabaciti i koji prijedlog.
pokra89 je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2015., 13:48   #2
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
ja bih trazio ovo.

Imam takav samo sa i3 procesorom, no bez nvidia gpu-a, i prezadovoljan sam. ta 820tka bi vjerujem mogla pokrenuti nba na istim, ako ne i boljim detaljima od tog radeona sto trenutno imas unutra.

baterija drzi 5-6 sati, izrada je jako dobra, lagano se moze doci do expansion slotova za memoriju, disk. uglavnom, jako dobar laptop za te pare, i ako se ne varam u startu dolazi sa 3 godine jamstva.
Cuky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na