Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.12.2011., 17:05   #31
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
nije ni moj nista bolji, najvjerovatnije opasniji po zivot ako budem gadao nekog - samsung g810.

sretno s seminarskim, osobno necu vise spamat po temi, isprike ako je previse.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 17:07   #32
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Kolega na faksu i ja smo baš danas komentirali kak se lako obranim ako me netko u mračnoj ulici napadne, samo ga gađam mobitelom.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 17:11   #33
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
jest vala, jabuka ne krepaje........
no mozda se nismo skuzili, blesavo mi je sto je garant taj laptop tako postavljen (najvjerovatnije od same vlasnice) da jednostavno vristi - vidi mene, ja sam tu . nisam niti ja pobornik jabuke, ali nisam niti pljuvatelj, svakako da u neku ruku su apsolutno dominantni naspram PCja, no nadovezao sam se na ajfone i slicne "gadžete" i pokazivanje...... u tom konteksu.
Ma naravno, al forum je tu da se komentira

Ne bih znao što je geekapplecura htjela reć s tim laptopom, al je sigurno da je poželjno da ga netko drugi vidi. Ista stvar i sa neki mojim kolegama s FERa koji imaju macbook: radi on super sve, sim tam, vrti čisti linux na njemu, al ipak ga mora i pokazat. Inače je badava dao (tro)duplo više para za neki ekvivalent notebooka

Znam da je u zadnje vrijeme sloboda govora općenito malo skresana, al koga briga dokle kod ne dobijemo kartonče
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 00:27   #34
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
cosplay ti daje više kredita od ičega
syss je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 00:29   #35
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Nek se nalaze,al ipak meni draže natapirane i utegnute ne-geeksice iz Mansiona
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 00:34   #36
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
veliš što manje mozga, to bolje

ma daj bježi s tim...

vjerovatno znaš, kao i ja, da je prosjek frizerki i konzumoviih blagajnica naprosto fenomenalan
syss je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 00:36   #37
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Nek se nalaze,al ipak meni draže natapirane i utegnute ne-geeksice iz Mansiona
U toj gužvi čak i ti možeš nahvatat pokoju guzu
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 10:47   #38
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
NIje da se hvalim al ja u onaj dio kluba di nema gužve i di me stol čeka... jeb ga,lijepo je bit kvazi poduzetnik (mada,gužvica dolje im se neš dosta smanjila u zadnje vrijeme...tolko o stavu "nemam konkurenciju")

I da sisa,što mannje mozga to bolje i za mene i za nju hahahaha .... doduše,svi znamo da se tamo ne traži mama tvog budućeg djeteta već neš drugo
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2011., 14:29   #39
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
to što cura piše za beauty magazin ne znači da je fejk...ne poznam curu i ne znam kakva je i da li je tamo bila samo zbog "šminke" ali to kaj piše za beauty magazin ništa ne znači...može biti da od toga zarađuje za kruh a da doma igra Modern Warfare 3 i u slobodno vrijeme kompajlira servere

Predrasude su gadna stvar...znam iz iskustva
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 13:01   #40
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor flare Pregled postova
kompajlira servere


Opasan geek
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 13:26   #41
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Citiraj:
Autor flare Pregled postova
to što cura piše za beauty magazin ne znači da je fejk...ne poznam curu i ne znam kakva je i da li je tamo bila samo zbog "šminke" ali to kaj piše za beauty magazin ništa ne znači...može biti da od toga zarađuje za kruh a da doma igra Modern Warfare 3 i u slobodno vrijeme kompajlira servere

Predrasude su gadna stvar...znam iz iskustva
Nisam puna predrasuda, samo kažem otkud ju znam. Uostalom, jesam rekla da i ja sama beauty blog pišem, a istovremeno igram Syrim i AC (trenutno)... ^^ I zajebavam se sa svime pomalo... Tak da... :*
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 13:28   #42
Elpresidente1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 389
Meni neko ko nezna cijeli unix ili večinu napamet nije taj geek. općenito jel muško il žensko nije bitno.
Elpresidente1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 13:39   #43
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Elpresidente1 Pregled postova
Meni neko ko nezna cijeli unix ili večinu napamet nije taj geek. općenito jel muško il žensko nije bitno.
Taj je onda po definiciji više nerd nego geek.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 14:01   #44
Elpresidente1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 389
Ma dobro nemora onda unix može C, arm il neki drugi uc, neš matematičko il fizikalno, al naravno onak bezveze ne da je to osobi profesija ili ako je onda tek ako posjeduje vrhunsko znanje o tome.

Inače ja za sebe smatram da sam seljačina, ali iz takve perspektive smatram da je za pravog geeka ovo gore neophodno, a sve drugo su ~pozeri.
Elpresidente1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 14:40   #45
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Mah, prvi test je da ako vidi bolje od mene, nije geek.
Svi posteni geekovi su ostavili svoje lijepe male okice na ekranu,
a svi ostali pozeri sa dioptrijicama 0.75 su tek amatercici...
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 17:11   #46
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
cak i u TBBT nisam vidio jabuke, koja jest odlicna, ali predstavlja statusni simbol, i to pogotovo kod nas (joj, vidi moj novi ajfon, uzeo sam ga na 220 rata, mogu na internet znas......).
Sheldon i društvo imaju sve i svašta na raspolaganju: od old-skul konzola i generičkih Dell prijenosnika, preko iPhone, iMac i MacBook ergele, do XPS i Alienware brtuala. Jasno, dobar dio toga je na ovaj ili onaj način prekriven nekim štosnim naljepnicama, da se ne pravi baš direktna reklama, ali product placement je (baš kao i ismijavanje određenih marki), prisutan od prve epizode. Kaj se tiče ovog domjenka, tak i tak živimo u tehnološkom dobu, pa ništ čudno da sve više žena radi u raznim granama IT industrije. Mada je IMHO malo nezahvalno ograničiti pojam "geek" samo na IT, jer osoba može biti "geek" bez da uopće zalazi u svijet računala, ali opet s druge strane pokazuje znanje i interes za stvari koji nadilaze prosječnog Ivana Horvata i njegovu Đurđu.

Ženske su se okupile, a na kraju ih možda samo šačica ima "geek-efeket", dok su ostale, kak se već ustanovilo u prijašnjim postovima - došle na babnjak - da budu viđene i da mogu reći da su bile pristune. Zgodne su vidno u manjini, a ostale definitivno nisu Jade Raymond ili Poppy Dinsey, pa da razbijaju stereotip. "Geek" je odavno nadišel samog sebe i od nekadašnjeg ismijavanja pojedinaca koji su bili drukčiji od drugih, geekovi danas ponosno hodaju uzdignute glave, jer realno, većina nas ispada geek na ovaj ili onaj način. Bilo to povezano s iznimnim interesom u tehnologiju, računala i znanstvenu-fantastiku ili pak čisto desete stvari poput, filmova, muzike, knjiga, stripova, biciklizma i sličnih običnih stvari.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 08.12.2011. u 17:43.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 18:36   #47
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Mah, prvi test je da ako vidi bolje od mene, nije geek.
Svi posteni geekovi su ostavili svoje lijepe male okice na ekranu,
a svi ostali pozeri sa dioptrijicama 0.75 su tek amatercici...
-5.75 na lijevom i -4.5 na desnom oku. :/ Ne toliko od monitora koliko od čitanja pri slabom svjetlu dok sam manja bila. -.-
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 19:12   #48
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Prosla si (lijevo oko te spasilo).
Eto vidite da je test dobar....
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 19:48   #49
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Sheldon i društvo imaju sve i svašta na raspolaganju: od old-skul konzola i generičkih Dell prijenosnika, preko iPhone, iMac i MacBook ergele, do XPS i Alienware brtuala. Jasno, dobar dio toga je na ovaj ili onaj način prekriven nekim štosnim naljepnicama, da se ne pravi baš direktna reklama, ali product placement je (baš kao i ismijavanje određenih marki), prisutan od prve epizode.
ma kuzis sto htjedoh reci - pokazivanje. nevazno, mozda je DJ-ica bas cool osoba i mozda se moze popricati uzduz i poprijeko o ko' zna cemu, samo sam donio zakljucak po slikama..........
uostalom, zar nije uz PCE najposjeceniji bio retro prostor na nekidan odrzanom info restartu? ili mozda pitanje, da se postavi stand sa retro kroz unazad cca 40 godina do 2000-e i prekoputa stand sa novih gađeterijama, koji bi bio posjeceniji od (iako mrzim izraz koji cu staviti) true geekova?

mislim, ja znam da bi pogledao svakako oba, jer me obja podrucja zanimaju. ali mislim da bi se vise zadrzao na starijem...... i da, oda retro stilu bas u TBBT, na cemu sheldon drzi popis smrtnih neprijatelja? ok, osoba zaduzena za kontrolu kvalitete u verbatinu je dosao na popis .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 19:59   #50
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Prosla si (lijevo oko te spasilo).
Eto vidite da je test dobar....
Broji se i ono što sam operirao zar ne? Sa -6 na oba oka
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 20:58   #51
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ma kuzis sto htjedoh reci - pokazivanje.
Jasno je sve, samo sam se nadovezal. Trebali su okupljanje nazvati Gadget Girl Dinner Croatia, jer se cijela stvar ionak na to svela. Sheldon je pak retro luuud do kraja.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2011., 16:06   #52
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
meni ovo više izgleda kao skup nekih "cosmo djevojaka" , ah da , danas se koristi super uber cool riječ "event" , u duhu "cool jezika" i pokoji lik kojemu je gejfon kompenzacija za 11 cm u erekciji
  Reply With Quote
Staro 10.12.2011., 19:57   #53
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
curu sa geek večere?
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Znam da se o ukusima ne raspravlja ali... ti kažeš da ih ima a ja vidio na slikama možda jednu dobru ajde
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
jedna

nego sere mi se cim procitam ovakvo nesto "Glavni cilj je druženje žena koje su vezane za IT, bilo poslovno, bilo privatno, te jačanje žena u ITC industriji uz, naravno, razbijanje stereotipa o ženama gejmericama i programerkama. "

tko ih drzi i sputava da budu u kojoj god zele industriji i da rade stagod...
Još one mogu ruke dat...
Vjeko je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 12:47   #54
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Mom laičkom oku se činilo da se okupilo više djevojaka i žena koje jednostavno vole tehnologiju.

Sad dali ima iPhone, Gingrebread phone ili koji k*rac je manje bitno. Barem razumnim ljudima. Dječici koji se svako jutro ranije bude da izbroje nove dlake na "muškosti" ostaje preseravanje sa - vidi me kako sam cool jer imam Android based phone. Jer to nije telefon, to je PLATFORMA. Sa tim mogu upravljati space shuttelom.

Isto vrijedi za komentare - ako nema SLi/CF to nije gamerica.

Osobno sam uživao u društvu više što žena što djevojaka koje su geekovi. To ne znaći da radi kao sys admin. Već da jednostavno voli tehnologiju, informatiku i naravno gaming.

Pozdravljam ovakve skupove. Jer se mlade dame većinoma stide svojeg hobija. Većinoma zbog stigme muške populacije, jer compovi su muška posla. Ja recimo šalama tipkam, a čelom koristim touch screen. Kao pravi muškarac ! Kad vidim da netko ima Apple računalo, odmah palicom po rebrima. Đubre ima više novaca i manje potrebe nego ja, kak se samo usuđuje.
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 15:03   #55
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova
Mom laičkom oku se činilo da se okupilo više djevojaka i žena koje jednostavno vole tehnologiju.

Sad dali ima iPhone, Gingrebread phone ili koji k*rac je manje bitno. Barem razumnim ljudima. Dječici koji se svako jutro ranije bude da izbroje nove dlake na "muškosti" ostaje preseravanje sa - vidi me kako sam cool jer imam Android based phone. Jer to nije telefon, to je PLATFORMA. Sa tim mogu upravljati space shuttelom.

Isto vrijedi za komentare - ako nema SLi/CF to nije gamerica.

Osobno sam uživao u društvu više što žena što djevojaka koje su geekovi. To ne znaći da radi kao sys admin. Već da jednostavno voli tehnologiju, informatiku i naravno gaming.

Pozdravljam ovakve skupove. Jer se mlade dame većinoma stide svojeg hobija. Većinoma zbog stigme muške populacije, jer compovi su muška posla. Ja recimo šalama tipkam, a čelom koristim touch screen. Kao pravi muškarac ! Kad vidim da netko ima Apple računalo, odmah palicom po rebrima. Đubre ima više novaca i manje potrebe nego ja, kak se samo usuđuje.
Paske...častim pivom prvom prilikom u ime onih dobrih starih dana kad smo u ponoć čekali ispred Algoritma prvu ekspanziju WoW -a .
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 15:51   #56
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova
Mom laičkom oku se činilo da se okupilo više djevojaka i žena koje jednostavno vole tehnologiju.

Sad dali ima iPhone, Gingrebread phone ili koji k*rac je manje bitno. Barem razumnim ljudima. Dječici koji se svako jutro ranije bude da izbroje nove dlake na "muškosti" ostaje preseravanje sa - vidi me kako sam cool jer imam Android based phone. Jer to nije telefon, to je PLATFORMA. Sa tim mogu upravljati space shuttelom.


Isto vrijedi za komentare - ako nema SLi/CF to nije gamerica.


Osobno sam uživao u društvu više što žena što djevojaka koje su geekovi. To ne znaći da radi kao sys admin. Već da jednostavno voli tehnologiju, informatiku i naravno gaming.


Pozdravljam ovakve skupove. Jer se mlade dame većinoma stide svojeg hobija. Većinoma zbog stigme muške populacije, jer compovi su muška posla. Ja recimo šalama tipkam, a čelom koristim touch screen. Kao pravi muškarac ! Kad vidim da netko ima Apple računalo, odmah palicom po rebrima. Đubre ima više novaca i manje potrebe nego ja, kak se samo usuđuje.
sve 5 ako je ovako, iako sumnjam...... kao i masa stvari, da se recimo napravi geek muska vecer, bas bi ovdje sa pce-a epika dobila jebene pozivnice, hej..... mozda poneki ok, slazem se, ali prije bi dobio đuro gavrilovic đunior jednu nego razor, jer đuro - moze i zna kako dobiti.......
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 17:45   #57
estugarda
"Samo vodu ne!"
 
estugarda's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG istok > Legrad
Postovi: 1,717
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
...prastara cigla SE X1i...
Ne diraj mi X1. To nije cigla neko vrhunski primjerak industrijskog designa.
__________________
It just works. Except when it doesn't.



CPU: AMD Ryzen Threadripper 2950X @ stock + Noctua NH-U12S
RAM: 4x16GB DDR4 Corsair Vengance LPX 3200
VGA: NVIDIA GeForce RTX 1080 Ti 11GB
SSD: Samsung Evo Plus 500 m.2 NVMe
HDD: Toshiba 3TB
PSU: Corsair CX650M
CASE: Fractal Design Meshify C
Display: Dell U2715h + U2407WFP
Audio: Asus Xonar U7 MK2 + Logitech Z-5500 5.1
Input: Logitech G915 + Logitech G602
OS: Windows 10 Pro x64


Asus N76VZ
CPU: 7-3610QM @ 2.30GHz
RAM: 2x8GB DDR3 HyperX 1600
VGA: NVIDIA GeForce GT 650m 2GB
SSD: Crucial MX100 256 GB
HDD: WD Scorpio Black 750GB @ 7200
Audio: Fiio Q1 DAC + AudioTechnica M50x
Input: Logitech G915 + Logitech MX Master 2S
OS: Windows 10 Pro x64


In progress...


CPU: AMD Ryzen 4350G @2.8GHz + AMD stock cooler
MBO: ASrock B550m Phantom Gaming
RAM: GSkill 2x8GB DDR4 3600MHz
VGA: AMD Vega 6
SSD: Samsung Evo Plus M.2 NVME 250GB
PSU: Seasonic 620W
CASE: Fractal Core 2300
Display: 32" LCD TV + BENQ W1070 DLP projector
Sound: Yamaha RX481 + ELAC Cinema 5.1
Input: Logitech vulgaris



CPU: AMD Athlon X2 5050e @0.8-2.6GHz + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Gigabyte GA-M720-US3
RAM: Kingmax 2x2GB DDR2 800MHz
VGA: Gigabyte GeForce 8600 GTS SP
HDD: Seagate 7200.10 250GB single platter (Speedy Gonzales)
PSU: Chieftec 400W
CASE: Frontier generic
Display: 22" LCD AOC 2230Hf + ACER X1160 DLP projector
Sound: Logitech S-220 2.1
Input: Logitech vulgaris
OS: Windows 8.1 PRO x64


2017: FX-8370E, ASRock 990FX Extreme3
2016: FX-8320E, Asus M5A97 PRO
2015: i7 6700k, Asus Z170-A
2014: FX-8350, ASRock 990FX Extreme3
2012: i7 3610QM, Asus N76VZ
2011: AMD Athlon II X4 640, Gigabyte MA770-UD3
2010: AMD Phenom II X6 1090T, Thuban, ASrock 880G Extreme3
2010: AMD Phenom II X4 Deneb 945, Gigabyte 790X-DS4
2009: Intel C2Q Q6600, GIGABYTE EP31
2008: AMD Athlon X2 Winsdor 5600+ AM2, MSI K9N Neo V3, Gigabyte 790x
2008: Intel Core2Duo T7200, Toshiba A100-847
2007: AMD Athlon X2 4600+ Manchester S939, ASUS A8n32-SLI Deluxe
2005: AMD Athlon 64 3200+ Venice S939, Asus A8V Deluxe
2003: AMD Athlon XP 2400+ Thoroughbred, Matsonic MS8137C
2003: Intel Pentium III Mobile 1000 Tualatin, Compaq Evo N110
2002: AMD Duron 1200, Matsonic MS8127C
2001: AMD Duron 800, Matsonic MS8127C
1998: Intel Pentium II 300 Klamath
1996: Intel Pentium 120
1993: Intel i386SXSA 40MHz(turbo)
1991: Intel 286 @20Mhz


estugarda je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 12:53   #58
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Oke, sad kad mi netko kaže da imam ciglu od mobitela, branit ću se ovom izjavom. xD Btw, jel ti puknuo gore lijevo onaj srebrni dio? Tam kod čačkalice.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 12:11   #59
estugarda
"Samo vodu ne!"
 
estugarda's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG istok > Legrad
Postovi: 1,717
Na jednoj je (nakon nekoliko padova), na drugoj nije. Ništa nije bez mane, pa ni X1. Njaveća mana joj je bila nekvalitetna boja na poklopcu koja se na većini primjeraka izlizala. Uvjeren sam da je za to kriv SE. X1 je, tek toliko da se zna, zapravo HTC Kovsky.

Prodao sam. Na žalost. Sad razmišljam o kupovini. Vjerojatno ću kupiti ako naletim na očuvan primjerak.
__________________
It just works. Except when it doesn't.



CPU: AMD Ryzen Threadripper 2950X @ stock + Noctua NH-U12S
RAM: 4x16GB DDR4 Corsair Vengance LPX 3200
VGA: NVIDIA GeForce RTX 1080 Ti 11GB
SSD: Samsung Evo Plus 500 m.2 NVMe
HDD: Toshiba 3TB
PSU: Corsair CX650M
CASE: Fractal Design Meshify C
Display: Dell U2715h + U2407WFP
Audio: Asus Xonar U7 MK2 + Logitech Z-5500 5.1
Input: Logitech G915 + Logitech G602
OS: Windows 10 Pro x64


Asus N76VZ
CPU: 7-3610QM @ 2.30GHz
RAM: 2x8GB DDR3 HyperX 1600
VGA: NVIDIA GeForce GT 650m 2GB
SSD: Crucial MX100 256 GB
HDD: WD Scorpio Black 750GB @ 7200
Audio: Fiio Q1 DAC + AudioTechnica M50x
Input: Logitech G915 + Logitech MX Master 2S
OS: Windows 10 Pro x64


In progress...


CPU: AMD Ryzen 4350G @2.8GHz + AMD stock cooler
MBO: ASrock B550m Phantom Gaming
RAM: GSkill 2x8GB DDR4 3600MHz
VGA: AMD Vega 6
SSD: Samsung Evo Plus M.2 NVME 250GB
PSU: Seasonic 620W
CASE: Fractal Core 2300
Display: 32" LCD TV + BENQ W1070 DLP projector
Sound: Yamaha RX481 + ELAC Cinema 5.1
Input: Logitech vulgaris



CPU: AMD Athlon X2 5050e @0.8-2.6GHz + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Gigabyte GA-M720-US3
RAM: Kingmax 2x2GB DDR2 800MHz
VGA: Gigabyte GeForce 8600 GTS SP
HDD: Seagate 7200.10 250GB single platter (Speedy Gonzales)
PSU: Chieftec 400W
CASE: Frontier generic
Display: 22" LCD AOC 2230Hf + ACER X1160 DLP projector
Sound: Logitech S-220 2.1
Input: Logitech vulgaris
OS: Windows 8.1 PRO x64


2017: FX-8370E, ASRock 990FX Extreme3
2016: FX-8320E, Asus M5A97 PRO
2015: i7 6700k, Asus Z170-A
2014: FX-8350, ASRock 990FX Extreme3
2012: i7 3610QM, Asus N76VZ
2011: AMD Athlon II X4 640, Gigabyte MA770-UD3
2010: AMD Phenom II X6 1090T, Thuban, ASrock 880G Extreme3
2010: AMD Phenom II X4 Deneb 945, Gigabyte 790X-DS4
2009: Intel C2Q Q6600, GIGABYTE EP31
2008: AMD Athlon X2 Winsdor 5600+ AM2, MSI K9N Neo V3, Gigabyte 790x
2008: Intel Core2Duo T7200, Toshiba A100-847
2007: AMD Athlon X2 4600+ Manchester S939, ASUS A8n32-SLI Deluxe
2005: AMD Athlon 64 3200+ Venice S939, Asus A8V Deluxe
2003: AMD Athlon XP 2400+ Thoroughbred, Matsonic MS8137C
2003: Intel Pentium III Mobile 1000 Tualatin, Compaq Evo N110
2002: AMD Duron 1200, Matsonic MS8127C
2001: AMD Duron 800, Matsonic MS8127C
1998: Intel Pentium II 300 Klamath
1996: Intel Pentium 120
1993: Intel i386SXSA 40MHz(turbo)
1991: Intel 286 @20Mhz


estugarda je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 16:38   #60
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Je, moja se sva izgrebala po poklopcu, pa sam dala dragom da ga sredi i sad je ovakav: http://xperia-x1.com/wp-content/uplo...x1i-chrome.jpg

Doduše, trebalo bi ga još mrvicu finije sredit, da bude baš ovak ko ogledalo. Al lijena sam...
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na