Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.07.2014., 16:11   #31
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Ajde ljudi, dajte recite gdje mogu kupiti prazan vhs?
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 16:25   #32
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Ajde ljudi, dajte recite gdje mogu kupiti prazan vhs?
misliš traku??? možda po trg. centrima al to su ti low class trake....
smirnoff je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.07.2014., 16:27   #33
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
misliš traku??? možda po trg. centrima al to su ti low class trake....
Mislim kazetu...

Ne da mi se baš naslijepo obilaziti, a koliko vidim, više ih nigdje ne prodaju.

A baš dobro posluži kad je nekaj kaj ne stignem pogledati.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 16:32   #34
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
imaš DVBT za video???
pogledaj u Kauflandu ili Šparu
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 16:41   #35
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
imaš DVBT za video???
pogledaj u Kauflandu ili Šparu
Nemam nikakav dbvt. Televizor je spojen u vhs, a vhs je spojen u utikač na zidu. I to tako šljaka.

Ako netko zna pouzdano gdje ima kazeta neka se javi.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 16:42   #36
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
ostavi ga kompletnog...to je solidna mašinica!!! možda je i ta serija imala "dijamantne" glave!!
evo njihovog top modela


a ovo mi je top of design video!!!

i jedina stvar šta mi se kod Philipsa sviđalo je čim ubaciš kazetu on očita time-code tako da vidiš na kojem dijelu trake si (ako traka nije na početku) recimo 2:12:44...dok SVI ostali su vrijeme stavili na 0:00:000


i jednom spoji neki HI-FI video na propisno pojačalo pa snimi neku muziku sa satelita il CDa pa pusti - da vidiš dinamike... a za usporedbu imaš tipku "audio" na daljinsko gdje se mijenja način izlaznog zvuka van - mono , stereo,. mix
nakon CDa i DATa HI-FI video ima najbolju dinamiku - uostalom DAT je "mali" videorekorder po načinu zapisivanja zvuka .

PS - budem otvorio Philips video pa ti stavim sliku gdje povuče traku ri vraćanju u kutiju i gdje ju zgužva!! nema nijedan drugi sličan da usporedim što ne valja sa mehanizmom!
OK, nema problema. Philips inače radi OK video rekordere (u stvari, radio je...), ali je mehanika znala malo zaštekati, barem na modelu kojeg sam popravljao. Naime, kuplung za izbacivanje kazete van se znao zapetljati, pa kad se trebao odspojiti (pri ubacivanju kazete unutra), jednostavno bi "ispljunuo" kazetu odmah van.

@Valley7
Pogledaj na Njuškalu, ima (novih?) video kazeta za 8kn komad (Šifra oglasa: 6479328)
  Reply With Quote
Staro 13.07.2014., 11:57   #37
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 827
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Ajde ljudi, dajte recite gdje mogu kupiti prazan vhs?
U konzuma mi je nedavno prijatelj kupija (super konzuma)
Crash je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2014., 13:36   #38
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Ajde ljudi, dajte recite gdje mogu kupiti prazan vhs?
Post br. 22/ Smirnoff ...Imam i još podosta kazeta (a jedno 30tak komada su snimljene samo jednom) i ne znam šta bi s njima - žao mi ih baciti jer su praktički nove....pa ak netko treba (uglavnom TDK HS i EHG)
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2014., 16:37   #39
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Još tražim neki stariji video rekorder preko oglasa i baš gledam cijene, no ovo što ljudi traže je za reći "zbogom pameti". Od 750kn za video tipa LG (samo zato što je HiFi stereo, 6 glava) pa sve do 100, 150kn za pokvarene modele koji trebaju ozbiljniji popravak (pokvarena mehanika) Mislim da je jedan Panasonic bio oko 800, 850kn isto samo zato što nema ogrebotina i zato što je "malo korišten". Razumijem da su ti uređaji koštali jako puno kad su bili novi, ali ovo je ludilo!

Ono najbolje je to da većina tih uređaja na kraju ne budu prodana, vlasnici ih rađe bace u otpad (barem one pokvarene) nego da ih prodaju za neku simboličnu cijenu
  Reply With Quote
Staro 14.07.2014., 23:36   #40
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
a čuj, to je njihovo pravo. Netko si može priuštit da ga radije baci u smeće ili da mu čami na tavanu nego da ga da ispod neke svoje cijene, bila ona realna ili nerealna. Meni je tip koji ide ulicom s kamionom i prodaje krompire, dok je stara uzela par vreća, ušao u podrum i vidio moju staru sony liniju. I nudio mi 700 kn za nju. I ja neću. Jer mi je žao dat. Pali se tu i tamo kad mi ekipa dođe na belu i to je to. Skuplja prašinu al mene veseli, sjeti se čovjek tuluma koje je dotična upogonila.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.07.2014., 00:37   #41
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
a čuj, to je njihovo pravo. Netko si može priuštit da ga radije baci u smeće ili da mu čami na tavanu nego da ga da ispod neke svoje cijene, bila ona realna ili nerealna. Meni je tip koji ide ulicom s kamionom i prodaje krompire, dok je stara uzela par vreća, ušao u podrum i vidio moju staru sony liniju. I nudio mi 700 kn za nju. I ja neću. Jer mi je žao dat. Pali se tu i tamo kad mi ekipa dođe na belu i to je to. Skuplja prašinu al mene veseli, sjeti se čovjek tuluma koje je dotična upogonila.
Ma znam, sve je to istina Imam i ja ovdje potpuno isti slučaj, imam Pentium 2 konfu iz 1998 godine, moj prvi Pentium 2 sa 3dfx Voodoo grafičkom ikad i još uvijek radi potpuno normalno, čak sam je i popravljao, restaurirao nekoliko puta Ali nema tih novaca za koje bih ga prodao, jednostavno je neprocjenjiv, iako znam da je njegova tehnička, realna vrijednost između 50 i 100kn po današnjim standardima (možda nešto viša zbog Cooler Master kućišta u koje sam sav taj hardver zapakirao). Upravo zbog toga ga ne bih ni pokušao prodavati, jer znam da netko drugi tko ga bude kupio ne bude imao iste uspomene kao i ja.

Ali to je upravo ono što želim reći, većina ljudi ipak određuje cijenu po sjećanju ili sentimentalnim vrijednostima, umjesto da traže onu realnu. (na kraju krajeva budimo realni, koliko ljudi još danas koriste VHS?)

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 15.07.2014. u 01:12.
  Reply With Quote
Staro 16.07.2014., 06:44   #42
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
(na kraju krajeva budimo realni, koliko ljudi još danas koriste VHS?)
Da ti nisi otvorio ovaj thread, ja bi mislio ama baš nitko.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2014., 23:11   #43
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Ali to je upravo ono što želim reći, većina ljudi ipak određuje cijenu po sjećanju ili sentimentalnim vrijednostima, umjesto da traže onu realnu. (na kraju krajeva budimo realni, koliko ljudi još danas koriste VHS?)
ma većina njih koji te starine nude po cijnama od 200-1500 kn (da, soma i pol kuna za neki "video") nedaju po simboličnoj cijeni da ih neko ne ismije kak su popušili pa dali "pravu stvar" u bescijenje!!!

a mislim da je glavna stvar što video nema DVBT jer ima ljudi koji bi snimili neku emisiju kad nisu doma (kak se nekad radilo)...i onda se neće mučit da kupe još jedan DVBT (za 50kn - radije će dat 50 kn za 1,5 kutija za cigare)...

iskreno ni ja ga ne korstim za snimanje neg samo za povrmeno, jer imam cca 20tak kazeta gdje je snimljen Bob Ross pa ponekad pogledan kako se lijepo može živjeti od slikanja....
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2014., 00:01   #44
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Da ti nisi otvorio ovaj thread, ja bi mislio ama baš nitko.
Ha-ha

Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
ma većina njih koji te starine nude po cijnama od 200-1500 kn (da, soma i pol kuna za neki "video") nedaju po simboličnoj cijeni da ih neko ne ismije kak su popušili pa dali "pravu stvar" u bescijenje!!!

a mislim da je glavna stvar što video nema DVBT jer ima ljudi koji bi snimili neku emisiju kad nisu doma (kak se nekad radilo)...i onda se neće mučit da kupe još jedan DVBT (za 50kn - radije će dat 50 kn za 1,5 kutija za cigare)...

iskreno ni ja ga ne korstim za snimanje neg samo za povrmeno, jer imam cca 20tak kazeta gdje je snimljen Bob Ross pa ponekad pogledan kako se lijepo može živjeti od slikanja....
Tehnički gledano, DVB se može snimati preko Scart-a i/ili AV kabelom, ja sam si naime tako spojio IPTV prijemnik. Ali doduše moram priznati da nikad nisam ništa snimio na takav način, uglavnom samo gledam već snimljen TV program i/ili Star Trek. Također imam nešto uspomena na VHS-u, ali ni to baš više ne gledam u zadnje vrijeme... Razloga je puno, od samog vremena i drugih interesa pa sve do obiteljskih razloga, ali uvijek se volim vratiti na VHS svako-toliko i pogledati neki film "samo zato"
  Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 23:04   #45
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2014., 03:14   #46
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Imam jedno pitanje... Da li mi možda netko ovdje može pomoći identificirati mehanizam sa slike? Tko ga je napravio, po čijoj licenci?

Evo i link na YT video, gdje se navedeni mehanizam može puno bolje vidjeti... http://youtu.be/ceYYCqzThjc



Sve što znam o ovom modelu je to da je bio ugrađivan u cijeli niz uređaja i da je usprkos izgledu jako izdržljiv (pretpostavljam i jednostavan za popraviti, s obzirom na ogromnu količinu istih pogona). Do sad sam ga pronašao u sljedećim video rekorderina:

Anitech, Marquant, Schneider, Teac i pretpostavljam Tensai. Siguran sam da ih ima i u drugim markama, a jedini minus koji ljudi kažu je to da je jako glasan, što bi se u potpunosti složio (ali mu to također daje onaj retro šarm)

Eto još jednog... SEG Techline, model VCR8000. LINK na slike. Zanimljivo da su i svi uređaji jako slični međusobno, znači li to da je elektronika ista, samo zapakirana u drugo kućište? Moj Marquant, iz prvog posta na prethodnoj stranici bio je pljunuta kopija SEG-a i Tensai-a, sa istom mehanikom!

Zanimljivo... Eto, nakon dužeg guglanja, ispostavilo se da je traženi mehanizam zapravo Funai LINK Pomalo ironično, s obzirom da Funai danas proizvodi jedne od najlošijih video rekordera...

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 24.07.2014. u 04:05.
  Reply With Quote
Staro 24.07.2014., 06:51   #47
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Videorekorderi se još uvijek proizvode?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2014., 17:39   #48
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Videorekorderi se još uvijek proizvode?
Kao zasebne komponente, mislim da ne. Ali mislim da ih i dalje proizvode u sklopu DVD/Blu-Ray combo aparata. I to pogotovo ove jeftinije marke kao što su Funai i LG...
  Reply With Quote
Staro 27.09.2014., 16:48   #49
Staromodan
Premium
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: .
Postovi: 172
Predpostavljam da mislis na kucne obicne vhs videorekordere.
Kucna iskustva sto se tice kvalitete snimke i zvuka nisu najbolja, jer sam koristio videorekorder osrednje kvalitete s kraja osamdesetih i jako lose, tj. najjeftinije videokazete, ali nisu pucale, niti se guzvale.
Prije malo vise od deset godina sam ih isao pregledati, pa je ispalo da su kvalitetnije videokazete iz osamdesetih losije od onih jeftinijih koje su se kasnije proizvodile, tj. pucale su pa ih je trebalo lijepiti.
Zaboravio sam kakva je bila kvaliteta slike.

Uredjaji su tokom godina sve vise izgledali kao igracke.
Mislim da su postojali videorekorderi s digitalnim prijemnikom u nekakvoj kombinaciji s dvd citacem ili snimacem i da nisu bili preskupi, ali ih nije bilo kod nas.
Jedno vrijeme sam razmisljao o nabavi kvalitetnijeg (obicni vhs) videorekordera i nekoristenih vrhunskih videokazeta, ali takvi uredjaji su vecinom istroseni i kostaju skoro kao kvalitetnije bete, pa sam odustao od toga.
Od razmisljanja o "W" sam odustao jos brze kad sam vidio cijene.

Dugo vremena sam razmisljao o tome kako su se dosjetili da umetnu hi-fi zapis zvuka, stvarno neobicna ideja.
Staromodan je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2014., 22:32   #50
NikolaA
Premium
 
NikolaA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
VHS kazete se daju naci kao i audio kazete u KVARKU zagreb bastijanova...
NikolaA je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2014., 11:04   #51
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Sad sam se i ja prisjetio starih vremena (devedesete) snimanja crtića i filmova sa televizije na VHS kazete

Pila je bila ovakva:
http://www.oldvcr.tv/collection/inde...=NV-G20&Ref=26

Kupljena krajem 80-ih godina kod švercera za 1300 tadašnjih maraka, ali je uredno odradila dvatesetak godina intenzivnog korištenja dok nije počela žvakati kazete...
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2014., 17:11   #52
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
imam ja negdje pospremljen video rekorder.... skuplja prašinu... uglavnom
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2014., 17:17   #53
Talaba
Registered User
Moj komp
 
Talaba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Serbija
Postovi: 108
Ja moj dao u dobrotvorne svrhe.
Talaba je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 21:40   #54
NikolaA
Premium
 
NikolaA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Iskreno, zadnju VHS kazetu "zavrtio" 2001 godine.
Bili su nezaboravni dio vremene 80-tih i 90-tih, pogotovo
onaj dio u 80 tima, kad se slinilo nad katastrofalnom n-tom kopijom
filma presnimljenog sa neke od satelitske TV, sa "home made" titlom
iz lokalne kvartovske videoteke sa sistemom, "svaki 4. film besplatan"..
Sjećam se, 1994 godine, frend je imao čak VHS kao "streamer" kazetu za AMIGU,
doslovno mu je složio video kao storage..
ovo o cemu govoris vezano za amigu i VHS kazete to se zvalo VBS video backup system strasna stvar 1 disketa je zauzimala cca 1min kazete princip jednostavan i jeftin za pohranu vece kolicine disketa nesto slicno kao kazete na c64
NikolaA je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2014., 20:01   #55
Staromodan
Premium
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: .
Postovi: 172
U to vrijeme su postojale i kartice pomocu kojih se na pc racunalima moglo spremiti nekoliko GB na VHS.
Staromodan je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2014., 17:32   #56
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Nakon puno vremena pretraživanja, (potpuno neočekivano) nabavio sam si vrhunsku retro "poslasticu", Nordmende Spectra_V_1000_M model, koji je identičan onim Thomson i Telefunken uređajima, osim što je prednja maska na njemačkom jeziku. Riječ je o ogromnom i teškom modelu, pogonjenim izuzetno preciznim i kvalitetnim JVC pogonom!

Već sam ga preuredio, zamijenio remene i sve podmazao, radi savršeno! Mislim da ne moram ni napomenuti koliko je teško u današnje vrijeme nabaviti dijelove za takve aparate, i to govorim o prodavaonicama koje prodaju isključivo RTV/Video dijelove!

Nažalost, također sam nabavio i jedan Funai, iz mojih prijašnjih postova, koji se činio OK, ali kad sam mu otvorio motor zatekao sam stravu i užas. Od hrđe i smeća, pa do paučine i mrtvih buba. Savršen motiv za Halloween!

  Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 09:44   #57
zicozg
Premium
Moj komp
 
zicozg's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: cro
Postovi: 108
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Još tražim neki stariji video rekorder preko oglasa i baš gledam cijene, no ovo što ljudi traže je za reći "zbogom pameti". Od 750kn za video tipa LG (samo zato što je HiFi stereo, 6 glava) pa sve do 100, 150kn za pokvarene modele koji trebaju ozbiljniji popravak (pokvarena mehanika) Mislim da je jedan Panasonic bio oko 800, 850kn isto samo zato što nema ogrebotina i zato što je "malo korišten". Razumijem da su ti uređaji koštali jako puno kad su bili novi, ali ovo je ludilo!

Ono najbolje je to da većina tih uređaja na kraju ne budu prodana, vlasnici ih rađe bace u otpad (barem one pokvarene) nego da ih prodaju za neku simboličnu cijenu
Imam ja jedan Grundigov, mozda 10 puta upaljen, super stanje, radi perfektno. stoji vec godinama i vjerovatno ga vise nikad necu koristiti. ako te zanima moze na pp.

Ako je mozda netko drugi zainteresiran neka se slobodno javi. ne znam tocan model, moram pogledat pa cu stavit.
zicozg je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 16:08   #58
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor zicozg Pregled postova
Imam ja jedan Grundigov, mozda 10 puta upaljen, super stanje, radi perfektno. stoji vec godinama i vjerovatno ga vise nikad necu koristiti. ako te zanima moze na pp.

Ako je mozda netko drugi zainteresiran neka se slobodno javi. ne znam tocan model, moram pogledat pa cu stavit.
Hvala, poslao sam poruku.
  Reply With Quote
Staro 13.12.2014., 23:35   #59
deso00
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Kovačica, Vojvodina, Srbija
Postovi: 42
Ja imam jedan Video rekorder neznam ni model ni koje je godiste ali kad ga ukljucim i spojim s tv -om, preko SCART kabla na tv -u nista, a ubacio sam i kasetu al ja sam odmah prikljucio i tv antenu i tamo na videu naprijed ima prekidac i tamo ima da se bira TV, AV, i jos nesto trece a kad prekidac stavim u polozaj ba tv onda ima jedan kanal, pa ko se bolje razumje da mi malo objasni ako mu nebi bilo tesko, bio bi mu zahvalan.
E i da, umalo da zaboravim pitanje, sta bi to moglo da bude il je video rekordeta il nije video dobro podesen, jer ima i odpozadi i ispreda jos kakvi prekidaci i stimeri
A za model cu jos pogledati koji je.
I to oko kasete ja kad sam ubacio kasetu kliknuo sam dugme start ili kako vec pise, i na displeju na videu je normalno bilo pustena kaseta, a na tv -u nista.
deso00 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2014., 00:19   #60
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor deso00 Pregled postova
Ja imam jedan Video rekorder neznam ni model ni koje je godiste ali kad ga ukljucim i spojim s tv -om, preko SCART kabla na tv -u nista, a ubacio sam i kasetu al ja sam odmah prikljucio i tv antenu i tamo na videu naprijed ima prekidac i tamo ima da se bira TV, AV, i jos nesto trece a kad prekidac stavim u polozaj ba tv onda ima jedan kanal, pa ko se bolje razumje da mi malo objasni ako mu nebi bilo tesko, bio bi mu zahvalan.
E i da, umalo da zaboravim pitanje, sta bi to moglo da bude il je video rekordeta il nije video dobro podesen, jer ima i odpozadi i ispreda jos kakvi prekidaci i stimeri
A za model cu jos pogledati koji je.
I to oko kasete ja kad sam ubacio kasetu kliknuo sam dugme start ili kako vec pise, i na displeju na videu je normalno bilo pustena kaseta, a na tv -u nista.
Znači, ako sam dobro shvatio video ima sliku antene, ali kazeta ne radi? Osim ako nije riječ o pogrešno postavljenoj postavci (opcija VCR na primjer mora biti uključena za vrijeme gledanja video kazete, ako videorekorder ima takvu opciju), u suprotnom je najvjerojatnije riječ o prljavim video glavama...
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na